ראשי » yes, מגרש ביתי

איירבול

3 ביולי 2008 | | 3 תגובות | מאת

"מגרש ביתי" שבה לעונה חמישית מדכאת במיוחד.

נפתח בגילוי נאות: גדלתי בנצרת עילית. כלומר, גם בעפולה וגם בנצרת עילית. זהו. עד כאן הגילוי הנאות. הוא רלוונטי להמשך הפוסט.

העונה החמישית מוצאת את כוכבי הסדרה 4 שנים לאחר התרחשות העונה הרביעית (ואלוהים יודע מה קרה בסוף העונה הרביעית. אי אפשר היה לתת איזו הקדמה לאלה מאיתנו שכבר שכחו איך זה נגמר?): לוקאס הוא סופר חתיך כושל, ניית'ן הוא נכה עם תספורת גרועה, היילי היא מורה, פייטון היא עוזרת לעוזר באיזו חברת תקליטים וברוק היא הבעלים של תאגיד אופנה מולטי מצליח.

ויש גם את מאות' שמפגין תסרוקת מחרידה ומובטלות נוראה עוד יותר. רבאק, אתה גר בטרי היל. לא באמת חשבת שתמצא עבודה שם, כן?

בקיצור, כולם מדוכאים. גם אלה שמצליחים. ברוק לא מצליחה להבין למה היא לא מאושרת למרות שיש לה את כל כמעט מה שהיא רוצה, ניית'ן מדוכא כי הוא נכה, היילי מדוכאת כי בעלה נכה, פייטון מדוכאת כי היא כבר 4 שנים בלוס אנג'לס ולוקאס מדוכא כי הוא לוקאס.

לאחר הרהורים נוגים פייטון וברוק מגיעות למסקנה שהן צריכות לחזור לטרי היל. ברוק מחבקת את פייטון וכשפייטון רוצה לחבק את לוקאס הוא אומר לה שהוא שוכב עם מישהי.

וכאן חוזר הגילוי נאות.

אני מבין את הרומנטיזציה שעושה הזמן לפריפריה. גם אני לעיתים תוהה אם לא יהיה נחמד לחזור לנצרת עילית או לעפולה ולחיות חיים שקטים אך משעממים. בחיים הללו אוכל לפנטז על איך אני כובש את העולם ומצליח. זה הרבה יותר טוב מלחיות במרכז הארץ ולגלות שאני לא כובש את העולם ומצליח.

הבעיה היא שבניגוד להיילי ולברוק אני לא קם ואורז את המזוודות. זה לא בגלל שבנצרת עילית אין שדה תעופה (שדה תעופה בטרי היל? באמת?). זה בגלל שברור לחלוטין, לפחות לי, שבשלב זה של חיי (שמשיק כמעט לגיל הכוכבים המדוכאים של "מגרש ביתי"), אני מעדיף לחיות את החיים, כושלים ומתסכלים ככל שיהיו כשהם כושלים ומתסכלים, ולא לפנטז עליהם.

וחוצמזה: דן סקוט לא מופיע בפרק הראשון. דן סקוט הוא הוא הדמות של וואן טרי היל. אז מה אם הוא בכלא? אי אפשר לסדר איזו עלילת משנה? אני בטוח שניית'ן ירצה להפגין עוד דכאון.

ועוד חוצמזה: ג'יימי לוקאס הקטן (כלומר, הבן של היילי וניית'ן) גונב לגמרי את ההצגה. חומד של דבר. חבל רק שהוא הילד של ניית'ן שעוד ירצח אותו בטעות.

וגם דפנה זוניגה בתפקיד העוזרת של ברוק די מצליחה להפתיע. יפה לה ביצ'יות. תמיד ידעתי שבתוך ג'ו ממלרוז פלייס מסתתרת כלבה.

אה כן, אם אפשר גם לקבל לתפקיד אורח את הפסיכופט הקטן שארב לפייטון בעונה הקודמת זה יהיה מעולה. תודה.

3 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.