ראשי » אייל גולן קורא לך, הכוכב הבא, קשת

אייל גולן בחוץ: על הפליק פלאק של קשת

20 בנובמבר 2013 | | 5 תגובות | מאת

מי ידע ש"קשת" מסוגלת לבצע פליק פלאק?

"בהתאם למדיניות קשת ולנוכח ההתפתחויות, אנחנו משעים את השתתפותו של אייל גולן כשופט ב"כוכב הבא", כמו כן משעים את הפקת העונה הבאה של התוכנית "אייל גולן קורא לך".  החלטה זו נעשתה בתיאום עם אייל גולן ומנהליו אשר הודיעו על בקשתם זו הבוקר". כך, בכמה משפטים פשוטים ועמומים, "קשת" יישרה קו עם הלך הרוח בישראל. באיחור של שלושה ימים.

אייל גולן הוא לא הראשון שמושעה מהשתתפות בריאליטי של "קשת". סביר להניח שהוא גם לא יהיה האחרון וסביר להניח שכמו במקרה של זק, גם ההשעייה של גולן תימשך בדיוק ימים ספורים. עד ליום השידור הבא של "קשת".

הפליק פלאק של "קשת" די מדהים כי רק לפני שלושה ימים בדיוק, השקופית סיפרה ש"אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות ובוודאי לא לחרוץ דין על פיהן. אנו פועלים רק על פי החוק כי זו הדרך היחידה והנכונה". ובפעם האחרונה שבדקתי, זימון לחקירה של זמר מפורסם, מי שזה לא יהיה, עדיין לא גורם לאדם לאבד את חזקת החפות.

מה שכן יש כאן, זו חזרה, שוב – באיחור, לקוד האתי הלא כתוב של "קשת". קוד אתי שהוביל בעבר, למשל, להדחתם של רוני וגילי מיילי מהאח הגדול. קוד אתי שצופי הטלוויזיה למדו לקבל ולהכיר. לא ברור מדוע לקח לאנשי "קשת" שלושה ימים מלאים (פלוס סופ"ש) להגיע למסקנה שעליהם להיצמד לקוד האתי הלא כתוב אליו הם מחוייבים, מוסרית, בגלל תנאי הזיכיון. כן, אפשר להיות ציניים ולטעון שב"קשת" בחרו שלא לעשות כלום על מנת להגדיל את הרייטינג של "הכוכב הבא".

אבל אולי יש כאן משהו אחר. אולי באמת, כפי שנטען בכלי התקשורת, אייל גולן התעקש להשתתף בתוכנית וב"קשת" רצו להשעותו כבר בתחילת השבוע. ואולי לא.

אולי ב"קשת" חיכו עם ההשעייה עד שזמר מפורסם, לא יודע מי, נו, זמר מפורסם כלשהו, יוזמן לחקירה. אולי מישהו בקומה הרביעית בבניין "קשת" סבור שזימון לחקירה יזיק לתדמית "הכוכב הבא"/"קשת" יותר מאשר התעלמות עמומה מול גל שמועות די מאומת. הוא כמובן טועה.

אבל היי, לפחות "אייל גולן קורא לך" יורדת מהמסך. תמיד חשוב לראות את חצי הכוס המלא.

(עדכון: הפוסט נכתב לפני שהותר לפרסום כי אייל גולן זומן לחקירה וכו' וכו')

5 תגובות »

 • צפניהו :

  הסיבה היחידה שאנחנו רוצים בנפילתו היא המוסיקה המזרחית שהוא מייצג. קטינות וזמרים תמיד הלכו יחד (צביקה פיק, יהורם גאון) אבל אייל גולן מייצג משהו מאוד שנוי במחלוקת בתרבות הישראלית. נמאס לשמע את זעקות הקיפוח.

  הוספת תגובה לתגובה

 • סמך :

  מתה לראות איזה קשקוש קשת יפקדו על עזר להעלות לאינסטוש כדי להסביר את המהלך.

  בא לי שטלעד יחזרו :(

  הוספת תגובה לתגובה

 • ג'וני :

  צפניה, אתה נדרש לדגל עם פוסט חדש!! מוקי הגיע לכוכב הבא והוא היה אמיתי וקטל מועמדים שהגיע להם והשופטים התעצבנו והיה סופר מביך. איפה אתה לכתוב על זה?? איפה אתה לאשר את תחושותי שקשת הבינו שהפורמט שלהם בפרפורי גסיסה מתקדמים אחרי שאקס פקטור נושפת בעורפיהם ושתאונת הרכבת ששמה רני רהב כבר איבדה קיטור וצריך משהו חדש ומרענן ולכן הביאו את מוקי? איפה אתה שתכתוב שיש כאן מעשה ספק התאבדותי של קשת שנועד או להקפיץ את הרייטינג או לקבור סופית את הפורמט? איפה אתה שתכתוב שהכל נעשה בתיאום עם ההפקה אבל לא עם השופטים ההמומים נטו כדי שיהיה מביך ושהסיבה היחידה להמשיך לצפות בפרק היא לראות אם מוקי יעשה רצף אדומים לכולם (מה שהוא אכזב בו)? צפניה אני צריך אותך!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @ג'וני, די, גם לי יש גבולות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ג'וני צודק :

  ומילה על הציניות של ההפקה, שהקריבו את הנסיך (שחשב שהוא המלך), זה שבמהלך טקטי מטומטם החזיר את אביו הנוטש לחייו כי "אין כמו אבא" ומה הם עושים בפרק הראשון בלעדיו?
  מביאים לאליאס- הילד החמוד והסופר מוכשר הזה-את מי?
  כן, את אבא הנוטש, הנבוב וחסר התועלת כי- אלא מה:"יהיה בסדר… כן, בטח…אין כמו אבא"
  צביקה, מוקי, אם אני מתרשם נכון יש בכם אנושיות, קחו בבקשה את הילד ותגידו לו לברוח. לברוח ולא להביט לאחור.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.