ראשי » האח הגדול, הכוכב הבא, כוכב נולד

מצעד ההצהרות של קשת: איזו הצהרה אתם הכי אוהבים?

18 בנובמבר 2013 | | 6 תגובות | מאת

ההצהרה המוזרה של אסי עזר ששודרה אתמול (ראשון) הייתה רק ההצהרה האחרונה בסדרה של הצהרות מהממות ומהפנטות שהוקראו בשידור חי/נשלחו כתגובות לכלי התקשורת. ליקטתי שמונה מהן. יש עוד הרבה יותר. איזו הצהרה של קשת, שפועלת "רק על פי החוק כי זו הדרך היחידה והנכונה", היא ההצהרה סלאש התנצלות הטובה ביותר?

#1 – הכוכב הבא, פרשת הזמר והקטינה

"רבים תהו מה יקרה כאן הערב. בימים האחרונים התפרסמו ידיעות, שמועות והדלפות. הודעה זו אינה אישוש או הכחשה של השמועות. אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות ובוודאי לא לחרוץ דין על פיהן. אנו פועלים רק על פי החוק כי זו הדרך היחידה והנכונה"

#2 – האח הגדול, הדחתו של גילי מיילי

"לאחר מספר עבירות על חוקי בית האח הגדול, שהאחרונה בהן אירעה אמש, ולאחר התייעצות עם כל הגורמים ובהתאם לחוקי האתיקה שהתוכנית מחויבת בהם – גילי מיילי יעזוב הערב את בית האח הגדול. כזכור, לפני כמה שבועות התרה האח הגדול בפני כל דיירי הבית בכלל, וגילי מיילי בפרט, כי לא יאפשר אלימות פיזית או מילולית של דייר כלפי דייר אחר. באותה עת אף ננקטה כלפי גילי מיילי סנקציה, בעקבותיה הוא הועמד להדחה"

#3 – האח הגדול, בולבולגייט

"בבדיקת סאונד בין אנשי ההפקה נאמרו דברים סרי טעם אשר עקב תקלה טכנית נשמעו על רקע השקופית בערוץ 20. מדובר בהתבטאות לא מקובלת, סרת טעם, שאנו מגנים אותה גם בהיותה שיחה פנימית בין אנשי הפקה. אנו מתנצלים בפני הצופים ופועלים שהדברים לא יישנו. מיותר לציין כי דיירי הבית לא שמעו דברים אלו"

#4 – כוכב נולד, זיוף הקולות בעונה 3 (או: ימי התמימות)

"בכל תוכנית יש מערך שלם של אנשים המופקד על קבלת הנתונים ומערך ההצבעות. הערב, לראשונה מזה 3 עונות של התוכנית 'כוכב נולד', נמסר מאנשי הבקרה כי נתקבלו תופעות חריגות לכאורה, המצריכות בדיקה נוספת של גיליונות הנתונים. כיוון שאמינות התוצאות היא זו שמוליכה אותנו ועומדת מעל הכל, החלטנו לדחות את פרסום התוצאות בכדי לבדוק האם לכאורה נעשה ניסיון להטיית התוצאות. בתום הבדיקה נדע מיהו הזוכה המאושר"

#5 – האח הגדול, הדחתו של רוני מיילי

"האח הגדול היא תכנית שמנסה לשקף גוונים שונים ודעות שונות בחברה הישראלית, אבל לא תאפשר שיקוף של אלימות כלפי קבוצות שלמות, בנושא זה תינקט אפס סובלנות. אמירות אלה מצטרפות לאמירות קשות אחרות שאמר רוני על קבוצות אחרות בחברה הישראלית. דיירי הבית מחוייבים לחוקי האח הגדול ולקוד האתי של התוכנית. בעקבות ההתנהגות הבלתי הולמת שעברה על חוקי האח הגדול ועל כללי האתיקה של התוכנית, ולאחר שהוזהר, נאלץ רוני מיילי לעזוב את הבית"

#6 – כוכב נולד, מרגולגייט

"אנו מזועזעים מחומרת הכוונות המתוארות בכתב האישום כוונות המנוגדות לנורמות אתיות בסיסיות. מן התיאור עולה כי גם צנעני הייתה מודעת לעובדה שהתנהלות זו עמדה בניגוד לחובותיה כשופטת, ושעל כן, נרקמה המזימה בחשאי. חשוב להבהיר – לשמחתנו הרבה כוונות אלה לא התממשו. 'כוכב נולד' עלולה הייתה להפוך לקורבן של פרשה זו, אך דבר זה נמנע"

#7 – האח הגדול, הכדורים הפסיכיאטריים

"בכל עונה מתוך מקצועיות ואחריות לשלומם של הדיירים, מעמידה ההפקה לרשותם ליווי רפואי בכל התחומים, במידת הצורך, לרבות בתחום הפסיכולוגי והפסיכיאטרי. הטיפול ניתן על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים באופן דיסקרטי ואישי. כך אנחנו נוהגים בכל העונות, מהעונה הראשונה ועד היום. מאחורי הסיפור שהתפרסם הבוקר, עומד לצערנו, דייר שיצא מאוכזב מהבית, אחרי שלא זכה בגמר לפני כשנתיים. במהלך השנתיים האחרונות היה הדייר בקשר עם ההפקה, וביחסי עבודה, אבל כנראה שהקשר הזה לא הניב את התוצאות אותן ציפה הדייר הזה להשיג. לפני כשבועיים הוא פנה אל ההפקה בדרישה לשלם לו סכום של 2.5 מיליון שקלים. הוא איים כי יפנה לתקשורת ויכפיש את ההפקה, אם לא ישולם לו הסכום הזה תוך 72 שעות. לכאורה ברגע הזה, היינו אמורים לכעוס, אבל צר לנו שכך הוא בחר לפעול, צר לנו שגופים אחרים בעלי אינטרסים מנסים לפגוע בתכנית הזו. ההאשמות שפורסמו היום, הן חסרות כל שחר, והן יעברו לטיפול במישור המשפטי. שלומם של הדיירים בבית "האח הגדול", יקר לנו מאוד. אנחנו משקיעים את מרב האמצעים והמאמצים כדי שכך יהיה”

#8 – כוכב נולד, עומר אדם מגלה שהוא זקן

"במהלך שבע העונות בהן משודרת התוכנית עברו עשרות אלפי צעירים באודישנים ובתחרות. מאז ומתמיד התקיימה בינינו מערכת של אמון הדדי וכך נמשיך גם בעונות הבאות"

6 תגובות »

 • תגובה :

  מה קורה לבנות? איך אפשר להימשך לתימני? מה ההבדל בינו לבדווי ערבי? זה אותו הדבר. גם במנטליות

  הוספת תגובה לתגובה

  דינה:

  @תגובה, לא היה אתמול צריך להופיע בכוכב הבא
  צריך ללכת עם אביו לקבל טיפול
  טוב שאלירז רוב הזמן עם הילדים מיסכנים

  הוספת תגובה לתגובה

  תגובה:

  @דינה, אין ליהודים הערבים בושה. לא נראה לי שהוא יודע מה לא בסדר. הנה מה בדווי אחר, שימי תבורי, חושב על הנושא.

  ראיון במאקו:
  ״למה הוא בחר בתאילנד ולא בארצות הברית שם נמצאת חלק ממשפחתו? "אתה לא מאמין איזה בחורות יש
  בתאילנד! ברגע שהגעתי ראיתי ששם הנשים הרבה יותר שוות. אתה צריך להגיש שם למשטרה כל יום תלונה על הטרדה מינית שגרמו לך הבחורות. האישה מטרידה שם את הגבר, והגבר לא פונה למשטרה. אתה הולך ברחוב, ובחורות שהפרנסה שלהן היא לפנק גברים מתחננות אליך: פליז! פליז! הזנות היא חלק מהתרבות אצלם. קשה להסביר לבנאדם שלא היה שם. זה עולם של גן עדן ולא עושים מזה סיפור. נורא נהניתי להיות בתאילנד. הלכתי לבחורות שעושות מסז'ים. הן עושות מסז' בכל חלקי הגוף".

  בהמשך מוסיף תבורי: "חיי היו תמיד סביב סגנית מלכת יופי, סביב דוגמנית, חגגתי כמו שחוגג היום אייל גולן. אגב, תגיד לאייל גולן, שבתאילנד יש כמו החברה שלו מיליונים".״

  הוספת תגובה לתגובה

 • טימי :

  בולבולגייט בגדול..

  הוספת תגובה לתגובה

 • ג'וני :

  בולבולגייט היא ללא ספק ההצהרה הדרמטית הכי טובה של קשת. הם היו כל כך בלחץ שהם השתמשו פעמיים במילה "סר" בשתי הטיות שונות בשני משפטים עוקבים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מנעולן באשדוד :

  פוסט גדול הסברת לי בדיוק מה שהייתי צריך תודה.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.