ראשי » הכוכב הבא, קשת

הכוכב הבא: על איזה שמועות אסי עזר מדבר?

17 בנובמבר 2013 | | 11 תגובות | מאת

"רבים תהו מה יקרה כאן הערב. בימים האחרונים התפרסמו ידיעות, שמועות והדלפות. הודעה זו אינה אישוש או הכחשה של השמועות. אנו לא יכולים לפעול על סמך שמועות ובוודאי לא לחרוץ דין על פיהן. אנו פועלים רק על פי החוק כי זו הדרך היחידה והנכונה". זו הייתה ההצהרה שאסי עזר הקריא הערב (ראשון) בפתיחת "הכוכב הבא". והוא עשה את זה בצורה די טבעית. אלוהים יודע שזוהי לא ההצהרה סלאש התנצלות הראשונה שעזר נאלץ לדקלם במרוצת הקריירה שלו ב"קשת".

השאלה היא כמובן למה לכל הרוחות מתייחסים אנשי "הכוכב הבא". הרי שום דבר לא באמת קרה. כלומר, חוץ מבקשת התנועה לאיכות השלטון מבג"צ להדיח את אייל גולן ומשה פרץ מתוכניות הריאליטי בהן הם משתתפים בגין כתבי האישום נגדם על העלמות מס. חוץ מזה כלום. לכן ההצהרה של אסי עזר מוזרה. כלום לא קרה אז לא באמת צריך להצהיר שום דבר.

אבל מה שמעניין בהצהרה הוא דווקא החלק האחרון בה: "אנו פועלים רק על פי החוק כי זו הדרך היחידה והנכונה". הוא מעניין כי הוא נכון מבחינה חלקית. כלומר, רק כשזה מתאים ל"קשת". רוב הזמן "קשת" פועלת בשני נתיבים, אולי שלושה, תלוי איך מסתכלים על זה. יש את נתיב החוק ויש גם את נתיבי המוסר וההתחסדות. לפעמים מדיחים מתמודד באח הגדול, לפעמים לא. תלוי כמה פסלוני אמי "הומלנד" גרפה באותו הרבעון.

רני רהב מטיף לשירה ישראלית ולגיוס לצבא, צביקה הדר עממי, אסי עזר מתנחמד, חיים הכט אומר לנו איך להתנהג, מיכל דליות מגדלת את הילדים שלנו. והכל כל כך ישראלי. "קשת" וטאלנטיה מלכדו את עצמם ומיצבו את עצמם כמחנכים, כמורים וכשופטים. כולנו תלמידים בבית הספר למדעי ההתנהגות של אבי ניר. וחס וחלילה שמישהו יסטה מדרך הישר.

לכן הזעם הציבורי מופנה כלפי הזכיינית. בדיוק בגלל זה הרשתות החברתיות מוצפות בעשרות אלפי מכתבים פתוחים מטרחנים שכוללים, בדרך כלל, צירופי מילים כמו "תעצרו את המדינה", "פופוליזם" ו"משתינים עלינו בקשת". הציבור הישראלי כל כך התרגל לקבל את ההפרטה במדינה ואת כללי ההתנהגות של "קשת" כקוד האתי של הישראלי החדש, שהוא לא ממש מבין למה אבי ניר וערכיו הסופר-משפחתיים לא עושים משהו בנוגע לדבר שלא קרה ושאף אחד לא מאשש ולא מכחיש. כל אדם, בכל סנריו שהוא, חף מפשע עד שהוכחה אשמתו. אבל לפעמים, רק לפעמים, הצונאמי הרבה יותר הרסני מרעידת אדמה. לא שהיו כאן צונאמי או רעידת אדמה. "קשת" שרדה את אייל שני, מרגול, רפי אדר ואילן רבינוביץ'. לא ברור האם היא תשרוד פרשה נוספת אם זו, רחמנא ליצלן, תקרה. כל טפלון נשרט בסוף. הדבר היחיד שלא משתנה לעולם הוא כמה "הכוכב הבא" היא טלוויזיה משעממת. אפילו כשמקריאים בה כל מיני הצהרות מוזרות ומבצעים בה שירים על אהבה של אבות לבנותיהם.

ובינתיים, תסתכלו על חיים הכט. הרי אין חוק בישראל שקובע כי על אדם לגלות לאדם אחר שבתו מחביאה קרואסון בתיק ושהיא סובלת מהפרעת אכילה. אין כזה חוק. אבל אליבא דחיים הכט וכתוצאה מכך, אליבא דקשת שפועלת "רק על פי החוק כי זו הדרך היחידה והנכונה" אך לצערה מכרה את כל המראות בבניין המפואר ברמת החייל, על כולנו לעשות את המעשה הנכון. זה הדבר המוסרי, המתחסד, המתלקק והצדקני ביותר שאפשר לעשות.

כמעט כמו לשיר " Voulez vous coucher avec moi ce soir" בשידור חי או להכריז על משימת "לילה לבן" מה שהיא לא תהיה לאחר שמתפוצצת פרשה כלשהי בעלת אופי מיני. אם הייתה מתפוצצת, כן?

11 תגובות »

 • טימי :

  צפניה חשבתי שרני רהב כבר בלע אותך. נעלמת..

  הוספת תגובה לתגובה

  רונה:

  לכאורה, Mind you …

  הוספת תגובה לתגובה

 • מירב :

  * לכאורה (:

  הוספת תגובה לתגובה

 • גיל :

  כל החבורה חושבים שאנחנו גלמים , אנחנו רואים ומבינים את הכל . החל מהעובדה שהרשות השנייה משתפי"ת של החברות – כי לאן הם ילכו לעבוד אח"כ . צביקה הדר אסי עזר – בא להקיא מכולכם !!!

  ריטה – איך את מסכימה לשתף פעולה , מה היה קורה אם הוא היה שוכב עם משי שהיתה בת 13 .

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבנה:

  <aכמה נכון מה שכתבת גיל – שאלתי את עצמי את אותה שאלה – הם גם הורים לא?

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיכל גילת :

  ענקקקקקקקקק

  הוספת תגובה לתגובה

 • אלה :

  או, שיותר פשוט מזה, לא רואים ערוץ 2.
  תקראו ספר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • האסיר X :

  צודק צודק צודק קשת וביחוד טדי הפקות החוק זה הם לא מעניין אותם כלום חוץ מאינטרס אישי שהוא הרייטינג. בנוסף הוסיפו את אסי עזר הדפקט שחושב שעל פיו יישק דבר והוא הכי חכם וצודק.נותנים לאייל גולן במה בזמן שהוא מעלים מס ושם זין על החוק ושלא נדבר על הפרשה החמורה עכשיו עם הקטינות.איך ריטה,צביקה,ורני יכולים לשבת בפנל הזה איזה צביעות איזה גועל נפש.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דרורית :

  זה שאייל גולן אדם מוחצן, אין עוררין על זה. אדם מוחצן מושך אש, גם על זה אין עוררין. יש עוררין על כל האשמות שהוא הואשם, כל עוד לא הוכחה אשמתו. יש באדם הזה הרבה תכונות טובות, והן אינן נמדדות כאשר שופכים עליו מי רותחין, וחבל. אני מתייחסת לכל התגובות שבאות להכפיש את שמו, וכי למה שלא ישבו איתו אנשים באותו פאנל, הוא מצורע??? כנראה שכן לתפיסת אנשים. עצוב לי…מה גם שחולפים הימים ומתגלה שחלקו בפרשה קטן והולך. אבות אכלו מתוק ושיני בנים תקהיינה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דנה :

  אני לא חושבת שצביקה רני וריטה קשורים למה שאייל עשה או לא, אני לא מעריתה או משהו אבל לפי החוק אפחד לא אשם עד שהוכח אשמתו, ועדיין לא הוכיחו שהוא אשם וזה שכתב וגלית אמרו את אשם שלו זה לא עושה אותו אשם יכול להיות שזה בכוונה., וולדעתי אם אייל לא יהיה בתוכנית אז לא ימצאו לו תחליף אז כנירא שהתוכנית תרד ולאן הם ילכו לעבוד כי כמו ששמתם לב אוו שלא הם כבר לא כל כך צעירים.

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @דנה, מעריצה* השם*

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.