ראשי » דיוטי פרי, הישרדות

הישרדות 27: הרבה פוטנציאל, מעט מימוש

19 בספטמבר 2013 | | 13 תגובות | מאת

(זהירות – ספוילרים לפרק הראשון של הישרדות 27)

הרגע ממנו חששתי שנים רבות הגיע: מיציתי את הישרדות. אני יודע, די מפתיע. אבל הכתובת הייתה על הקיר. לפעמים היא נמחקה ממנו אבל פתיחת העונה ה-27 של פורמט הריאליטי הוותיק הבליטה אותה עוד יותר. לכאורה, הטוויסט שמלווה את העונה – שורדים נגד קרובי משפחה אמור להיות שיחוק לא קטן. כמה מהרגעים הגדולים של הפורמט התרחשו בפרקי ביקור קרובי המשפחה. בפועל, הביצוע של הטוויסט מחורבן. כל כך מחורבן.

הבעיה, כמו תמיד, טמונה כמובן בליהוק. כל מיני שורדי עבר שנקראים מוניקה ולורה הופיעו על המסך ולא ממש הבנתי מה עושים הם שם. זאת אומרת, מי האנשים האלה לכל הרוחות? מי בכלל זוכר את מוניקה. ובכן, מתברר שגוגל זוכר את מוניקה. היא הודחה רביעית בעונה שלה. טוב לדעת. וכשלא מדובר בשורדי עבר שאף אחד לא זוכר, הבחירה הבאה של ההפקה היא בשורדי עבר שכבר שיחקו את המשחק טריליון פעמים. לעזאזל, אפילו לרופרט נמאס לראות את עצמו בהישרדות והוא הדיח את עצמו לאי הגאולה, עוד טוויסט מיותר שחבל שחזר למרות הבטחותיו של ג'ף פרובסט שלא יחזור.

וקרובי המשפחה? ובכן, הם חלאות אדם. טוב, אולי נסחפתי קצת. אבל לרובם יש סיפור אנושי די מטריד. אחת, שאגב, לקח לי שלוש דקות לנסות להבין למי היא קשורה ומה אתם יודעים – היא בת של אחת הלורות, נכנסה להיריון בגיל 16, אחר היה מכור לסמים. ממש כאילו ג'ף פרובסט עומד בקצה החדר ומנסה לגרום לצופים לאהוב עוד יותר את שורדי העבר, שגם ככה מפומפמים מזה שנים. אם כבר שורדי עבר ששיחקו טריליון פעמים וטוויסט של קרובי משפחה, כלום לא היה מהנה יותר להחזיר למשחק צמד כמו סירי ובעלה, נניח? 26 עונות של הישרדות ובסוף אנחנו נתקעים עם מוניקה ולורה.

ועדיין, עם כל הסיפורים האנושים המטרידים, פרט לוידויים של שורדי עבר שמספרים כמה רופרט הוא בלתי נסבל, התקווה היחידה לסיפוק מהעונה הזו טמונה בשבט קרובי המשפחה. הו, כמה קיוויתי ששבט קרובי המשפחה יביס את שבט שורדי העבר ויבהיר שמדובר בחבורה של כלומניקים. אני די בטוח שטינה ווסון מתה כבר מזמן ושמדובר בבובת שעווה מגורזת. איזו אכזבה. כל כך הרבה פוטנציאל, כל כך מעט מימוש.

אז איך צופים בעונה 27? ובכן, משתדלים להימנע מראיונות עם ג'ף פרובסט בהם הוא מבטיח שזו העונה הכי טוב בכל הזמנים, מקווים שהדם שנשפך למים בפתיח הוא דם של אחד ממתמודדי העונה ומנמיכים ציפיות. מכאן אפשר רק לעלות. אולי.

13 תגובות »

 • אודי :

  אני לחלוטין בעד הקטע של הנמכת ציפיות, וגם לי אין ציפיות גבוהות במיוחד מהעונה הזו, אבל אתה מעט מפריז לגבי פרק הפתיחה.

  לטעמי פרק פתיחת העונה אף פעם לא מאכזב (לפחות, לא מאלו שאני זוכר בעבר הקרוב) וגם הפעם היה טוב. היה שווה ולו בזכות (ספוילר!) הקתרזיס של לראות את שני השורדים הכי מיותרים בעונה הזו מגיעים לאי הגאולה עשר דקות מתחילת הפרק. קיוויתי שקנדיס גם תעוף ממנו עד סוף הפרק אבל כנראה שאי אפשר לקבל הכל.

  מוניקה שאתה מתלונן עליה לוהקה, כמו קאט, כדי להציל את קולטון. לא שיש לשתיהן סיכוי טוב לעשות את זה בטווח הארוך, כן? אבל הן יכולות למנוע הדחה מיידית שלו.

  לויטאס בהחלט יש פוטנציאל, ואני בספק אם סיירי רוצה לחזור אחרי הניסיון האחרון שלה.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי:

  @אודי,
  לא ראיתי את הפרק, אבל מוניקה וקאט יצילו את קולטון? עד כמה שאני זוכר מוניקה די לא סובלת אותו (הוא אפילו אחראי על ההדחה שלה).
  הסיבה, לפי דעתי, שהביאו את מוניקה ואת קאט חזרה זה בגלל הקרובים שלהם – בראד והיידן.

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @שי, אתה זוכר לא נכון. מוניקה הסתדרה מצויין עם קולטון עד ההדחה שלה (כמו שהיא אמרה בפרק הנוכחי, היא בטחה בו).
  כמו דון בעונה שעברה, מוניקה מעשית מספיק בשביל לא להדיח את קולטון מייד רק כי הדיח אותה בעונה המקורית שבה שניהם השתתפו.
  אין ספק שהקרובים שלהן גם תרמו להחלטה, אבל אני לא חושב שהיית רואה אותן שם אם שתיהן באמת לא היו סובלות את קולטון ונחושות לנקום בו.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי:

  @אודי,
  כנראה שהסתמכתי על ראיון nלפני העונה הנוכחית שבו מוניקה אומרת שהיא לא מאמינה שהיא צריכה לשחק עם קולטון בשתי העונות שבהן השתתפה.

  דרך אגב, איפה צפית בפרק?

  אודי:

  @שי, הייתי מספר איפה צפיתי בפרק אבל צפניה יצנזר

  צפניה:

  @שי, אני עם שי. את מוניקה החזירו בגלל בעלה, הכוכב של הפרק הראשון.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שי :

  איפה אפשר לצפות בפרק? המקור הרגיל שלי לצפייה ישירה לא מתפקד משום מה.

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  a href="#comment-44899">@a>, watchseries.lt

  הוספת תגובה לתגובה

 • נועם :

  אני דווקא אהבתי את הפרק, שזה אומר הרבה, אני שונא את כמות הטוויסטים המחורבנים שהעמיסו על העונה הזאת. ולמרות זאת, חוץ מהמוניקות והלורות יש כמה שורדים שאני שמח לראות שוב (טייסון,אראס,ג'רביס) ושבט קרובי המשפחה נראה מעניין. אני חושב שהעונה הזאת תהיה clusterfuck הזוי עם כל הקטע של אי הגאולה וזה יהיה דומה לעונה 22 כשבפרק האחרון יש עדיין 7 שורדים בתוך המשחק, אבל גרוע כמו אותה עונה זה לא יכול להיות.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @נועם, למה, הו למה, אתה כל כך שמח לראות את טייסון?

  כאילו, חוץ מלהיות המודל האנושי של התקרחות, מה הוא תורם למשחק?

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @צפניה, טייסון? התקרחות? באמת? לא שמתי לב
  טייסון הוכיח בעבר שהוא משעשע אם הוא מחזיק מעמד מעבר לפרק 4

  הוספת תגובה לתגובה

  נועם:

  @צפניה,
  טייסון מצחיק. מאוד מצחיק.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.