ראשי » דיוטי פרי, הישרדות

הישרדות 25: כולם אוהבים את מייקל סקופין

21 בספטמבר 2012 | | 34 תגובות | מאת

האם מוקדם מדי להספיד את ז'אנר הריאליטי? כנראה שכן. וגם אולי מיותר. כי ז'אנר הריאליטי לא מת, אלא רק תקוע. אני גם די נסחף עם ההכללה. כשאני כותב "ז'אנר הריאליטי" אני בעיקר מתכוון למוצרים אמריקאיים כמו "הישרדות" ו"האח הגדול". מוצרים שכדי להתקדם ולהמשיך להתקיים החליטו, במודע, לשלב בעונות החדשות מתמודדים ותיקים.

לכאורה, החלטה נבונה. המותג מתבסס על קהל האוהדים הקיים ומאתגר קהל אוהדים חדש. כך זה לפחות היה בהתחלה. סטפני ובובי ג'ון בעונה 11 היו ניסוי מעניין שהתחבר עלילתית בצורה נהדרת אבל אחר כך הכל התפקשש. כי נדמה שהפתרון היצירתי הפך מפתרון לנטל. ואולי למטרה. המטרה היא להביא את המתמודדים הוותיקים אל קו הסיום ולגרום להם לנצח. אולי לא במודע, אבל בטח בתת המודע.

קחו לדוגמה את הפרק הראשון של "הישרדות 25" ששודר ביום רביעי האחרון בארה"ב. אם זה לא היה פרק שהוקדש להאדרת מייקל סקופין אני לא יודע מה זה היה. עונה 25 החזירה למשחק שלושה מתמודדים שפונו בגלל סיבות רפואיות. על פניו, סיבה נהדרת. המתמודדים לא הודחו (אני די בטוח שסקופין וראסל סוואן אפילו לא זכו להצבעות נגדם עד שפונו. תקנו אותי אם אני טועה) ולכן שווה לתת להם הזדמנות נוספת לזכות במשחק. בפועל, הליהוק שנבחר לעונה מבצע סיכול ממוקד בעונה.

לפחות מתמודד אחד מהשלושה שחזרו הוא ליהוק אנמי ומשעמם (כן ראסל סוואן, הכוונה אליך) וכלל לא ברור מדוע הוא נבחר כשבעבר היו כמה מתמודדים מעניינים יותר שפונו בגלל פציעה. והבעיה לא מסתיימת בשחקנים הוותיקים. היא מתעצמת כשמביטים בקאסט החדש שמורכב, ברובו, משחקנים משעממים שלא מעוררים בצופה רגש כלשהו. מזכיר לכם משהו? כן, אנחנו לגמרי בדרך לשחזור של "הישרדות 22". מייקל סקופין הוא הרוב מריאנו החדש. הוא פשוט עוד לא יודע את זה.

שתי מתמודדות מעניינות (ליסה מ"עובדות החיים" ואר-סי שמזכירה בצורה חשודה את אביגיל פרל) וטסטה אחת מעולה של מתמודד שתוהה מה יקרה כשהשבט יקבל אש לאחר שסקופין לא מפסיק להיפצע בדרכים שונות ומשונות. זהו. פרק כפול ועם זה אנחנו נשארים. הגאולה לא נמצאת גם אצל ג'ונתן פנר, המתמודד הוותיק השלישי שחזר. כי פנר, לפחות בפרק הראשון, עושה הכל כדי לנכר את חבריו לשבט. בדיוק כפי שעשה בעונה הראשונה בה השתתף. אלוהים יודע למה.

ומה בעצם המסקנה מכל זה? בעבר, השחקנים החוזרים היו הקביים עליהם נשענה העונה. הם תמכו בקאסט החדש. היום הכל הפוך. השחקנים החוזרים הם העיקר והקאסט החדש משמש כקביים. וכשהקאסט החדש מורכב משחקנים אנמיים – יש לנו בעיה קשה.

ונדמה שהגרסה האמריקאית של "האח הגדול" הבינה את זה. או שהתפלק לה. כי עונה 14 שהסתיימה השבוע הייתה אחת מעונות הריאליטי המשובחות ששודרו בשנים האחרונות. למרות השחקנים החוזרים. עבודת הליהוק על הקאסט החדש הייתה מעולה. כל סופרלטיב אחר רק יפגע בה. למרות שטוויסט השחקנים החוזרים בוצע בעבר, הליהוק הנהדר של השחקנים החדשים והדינמיקה שלהם עם השחקנים החוזרים (שגם לוהקו בחוכמה) יצרו עונת ריאליטי נהדרת. אם כי הייתי מוותר על הסיום שלה. או לפחות על התוצאה הסופית. כן, המקום השני נשדד לדעתי. מי שזכה לא היה צריך לזכות. לפחות לא מול מי שהתחרה מולו בגמר. אבל זה כבר נושא לפוסט אחר.

בחזרה לעונה 25 של "הישרדות". אני חושב שהסימן הבולט ביותר למופרכותה ולאפרוריותה של העונה הוא העובדה שהצלחתי לחזות, לפני ארבעה חודשים למען השם, שהיא תהיה מחורבנת ושמייקל סקופין ייפצע שוב. הוא אולי לא נפל שוב למדורה אבל הוא הצליח בפרק אחד לחתוך את הראש, את כף הרגל ואת כף היד.

וברצינות. אני לגמרי רואה את חברי השבט האדום והכחול (תסלחו לי אם לא אציין את שמות השבטים) מעיפים את ג'ונתן פנר ואת ראסל סוואן. אבל אין שום מצב בעולם שחברי השבט הצהוב יעיפו את סקופין. ואין סיכוי שההפקה תערבב את השבטים (שנבחרו מראש, כן? ושהשחקנים החוזרים שובצו אליהם מלכתחילה, כן? ולא בהגרלה כפי שקרה בעונות 22-23) אם הדבר יפגע בסיכוייו של סקופין. סקופין הוא ביצת הזהב של ההפקה. אל תצחקו. באולימפוס של השורדים שמור מקום לסקופין. מקום של כבוד. האתוס של סקופין הוא כל כך חזק שהמושג "קדוש מעונה" מחוויר לידו. הוא הרי נפל לאש. ואש היא סימן החיים וכל השטויות האלה. אם צפיתם ביותר מחמש עונות ריאליטי גם אתם מריצים את העלילה הזו בראש (ואם מישהו מכם חושב שזה יסתיים אחרת, בבקשה, אשמח לדעת איך): שחקן אולד סקול שפונה מהמשחק לפני 11 שנים חוזר למשחק עם חוקים חדשים ומצליח לנצח.

נו, אמרתי לכם. עונה 25 תהיה עונה מחורבנת.

YouTube Preview Image

מייקל סקופין. לאנשים שנולדו אחרי 2001:

YouTube Preview Image

34 תגובות »

 • ניקו :

  בדרך כלל זאת בדיוק הדעה שלי, הותיקים מגיעים וגונבים את כל ההצגה, ואנחנו מגיעים לגמר שאנחנו בקושי מכירים את הניוביז, ככה זה גם היה בעונה ה14 וה13 של BB, ועונה 14 הייתה טובה רק בגלל דן ושאר הוטרנס.
  רבל בעונה החדשה של הישרדות דווקא הניוביז קיבלו מלא זמן מסך, והם ניראים מעניינים מאוד וזה ניראה שכבר 2 מהוטרנס בדרך החוצה. אני לפחות ממש נהנתי מהקאסט, ואני מקווה שהמצב של 3 שבטים ימנע פאגוגינג מתיש כמו שהיה בעונות האחרונות

  הוספת תגובה לתגובה

  בוגי:

  @ניקו,

  אין ספק שדן ושאר הקואצ'ס עשו את המשחק, אבל אי אפשר להתעלם מפרנק, איאן ואפילו לא משני המעפנים דניאל ושיין, בכל זאת היה פה ליהוק מעולה גם של החדשים, ואני יכולה לראות מצב שבו פרנק או איאן חוזרים לאיזה עונה.
  ובלי קשר – אחד הסופים המבאסים (מזכיר לי את ראסל מהשרדות), לא להאמין שככה זה נגמר. ואם בריטני הייתי אולסטאר אמיתית היא הייתה מצביעה לדן. מאכזב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • KK :

  אבל הבחור עם השיער הארוך. הוא נראה חכם והוא ממש יפה!
  כל זמן שהוא במשחק לא אכפת לי אם העונה חרא. זה די דומה למה שקרה עם רוב מריאנו, גם לו היה יפיוף צמוד.

  הוספת תגובה לתגובה

 • גיא :

  זה הזמן לציין ש-RC יהודיה, לפחות בחלקה, וביקרה בישראל לפני שנתיים בפרוייקט תגלית…

  סלבית, ללא ספק

  הוספת תגובה לתגובה

 • אודי :

  גם אני חשבתי שהעונה הזו תהיה גרועה, אבל אני חושב שאתה קובר אותה מוקדם מדי (ספוילרון לעונה 23):
  - ברור שהפרק הראשון יוקדש ברובו למתמודדים החוזרים ולסלבס לשעבר (פנסיונר הבייסבול גם קבל הרבה זמן מסך), קצת מוקדם לקבוע שהשאר אפרוריים. היו כאלו שהראו פוטנציאל (למשל הברמן).
  - העובדה שיש לסקופין ברית מוצקה כבר בפרק הראשון ממש לא אומרת שהוא משוריין לגמר. ההבדל מקואץ' הוא ש:
  1. מדובר בברית של ארבעה בלבד, שסקופין צורף אליה כגלגל רביעי ואין לשאר שום רצון או אינטרס לקחת אותו לגמר;
  2. במשחק של שלושה שבטים (במיוחד אם זה שלושה שבטים שנשארים שלושה עד איחוד לאחד) המון יכול להשתבש מבחינתה של הברית הזו הרבה לפני הרביעייה. למעשה, מהרגע שיש ברית חזקה וברורה באחד השבטים והיא מגיעה לאיחוד היא אמורה להבטיח ששני השבטים האחרים יתאחדו כדי לחסל אותה. כאמור, לא קשה בברית של ארבעה.
  - אם להפקה יש אינטרס חזק להגן על משתתף חוזר היא לא על סקופין, שרוב צופי הישרדות יצטרכו להתאמץ כדי להיזכר מיהו בכלל ומה הוא עשה בעונה המקורית שלו, אלא על פנר. למעשה יש מצב שכל הרושם שייצרו שפנר בסכנת הדחה מיידית הוא סוג של הפוך על הפוך של העריכה. מבין השלושה הוא דווקא היה ההימור שלי למי שמגיע הכי רחוק (אם כי אני לא חושב שהוא יזכה וגם גמר נראה לי לא ריאלי).
  - בעיני הפרק הראשון היה דווקא טוב, השעה הזו עברה מהר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אודי :

  ואגב, מי המתמודדים המעניינים יותר שפונו בגלל פציעה ורצית שילוהקו במקום ראסל?
  כי אני לא ממש רואה כאלו. רובם אנמים כמו ראסל אם לא יותר.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @אודי, רובם כן. ועדיין היו מעניינים.

  קולטון, ג'ו (טוקנטינס). אפילו פאפא סמארף וקורטני עדיפים.

  ראסל סוואן פשוט מעצבן (אותי, כן?) עם התעופה העצמית שלו.

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @צפניה, קולטון? בשביל מה להחזיר אותו? הוא היה עף מהר יותר מראסל האנץ. אין גם שום איזון בינו לבין סקופין ופנר מבחינת התרומה לשבט או כישורי הישרדות כלשהם, וזה נכון באותה מידה לפאפא סמארף וקורטני (החביבים בהרבה) שבקושי הספיקו לשחק. ג'ו משעמם לא פחות מראסל סוואן. אם הוא לא היה נפצע הוא היה מודח ע"י JT ושות' ברביעייה-חמישייה, כמה שניות לפני טאג'.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  בשביל בידור כמובן. איך אפשר בכלל להשוות בין הטלוויזיה הטובה שהוא עושה והטלוויזיה המשעממת שראסל סוואן עושה? כאילו, ברצינות. למי אכפת מראסל סוואן? מה גם שעונה 25 החלה את צילומיה בסמוך לתחילת השידורים של עונה 24. רק תחשוב על הטרור שקולטון היה יכול לעשות שוב. *אנחה*

  קרפיון:

  @אודי,
  כבר שכחת את קולטון?…
  http://www.youtube.com/watch?v=Hbk9HFjZ0D0

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @קרפיון, מאוד השתדלתי לשכוח את קולטון. לא סבלתי אותו והוא גם היה שחקן מחורבן. אני עדיין חושב שהיו מדיחים אותו מהר מאוד בעונה הזו, מספיק פרק אחד של עונה 24 בשביל זה.
  מה גם שבשבטים של ששה אין מקום להחזיק ספרים משיקולים אסטרטגים. מלכתחילה הייתה לו התחלה גרועה עם השבט שקבל אותו כי הוא חסר תועלת בהשוואה לסקופין או פנר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נטלי :

  מוזר, דווקא האח הגדול האחרון בארה"ב היה כל כך משעמם. העריכה של התוכנית נורא עתיקה. בהשוואה לישראל זה נראה כאילו לקחת קלטת וידאו מלפני 30 שנים והקרנת על המסך. שעמום טוטאלי למרות שהמנצח היה מצויין. אבל ת'כלס כל העונה הייתה זוועה.

  לגבי הישרדות, הייתי מחכה עוד קצת, נראה איך יתפתח.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ורד :

  דבר נוסף שעושה את העונה הזו פחות מוצלחת זה שיש יותר משני שבטים… זה פשוט תמיד פחות מוצלח! יש מעט מדי אנשים בכל שבט מה שמאפשר פחות מקום לתמרון…
  לגבי החוזרים- ראסל פשוט בלתי נסבל, לא אהבתי אותו בעונה הראשונה שלו (עם ראסל השני והמצויין) וגם עכשיו הוא מתגלה כאחד הקרציות! לגבי ג'ונתן הוא עוד יכול להשתנות ולהישאר ליותר זמן, ודווקא מייקל הקשיש, אם הוא לא יפצע אני מאמינה שבאיחוד יפטרו ממנו…
  ולגבי יתר הקאסט- בהחלט אין בינתיים שום דבר שנראה מרתק… שוב צעירים שעושים ברית אחד עם השני וסולדים מהמבוגרים, שום דבר חדש!

  הוספת תגובה לתגובה

 • טימי :

  מת על ג׳ונתן פינר. הוא הסיכוי היחיד שיצא משהו מעניין מהעונה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נטע מימי :

  כמו שרשמתי עלייך בעבר – אבד עליך ועל הטור שלך הקלח. אתה לא יודע לקבל ביקורת, אתה ממהר ללחוץ על הדק האיומים בכל פעם שמישהו חושף אותך ועכשיו גם הביקורות שלך איבדו מהקסם שלהן.

  אתה מקדיש רשומה שלמה על כך שפייבוריטים לא אמורים לחזור יותר, הם הקביים של התוכנית והם נטל ובסוף אתה רושם שבBB מקום שני היה אמור לזכות? באותה נשימה אתה רושם שזכייה של סקופין מסתמנת כעונה מחורבנת? איך זה בכלל מתיישב ביחד? מה שמגביר את החשד שכל עוד העונה הולכת לטעמו של צפניה אז זה גאונות לשמה, ואם זה לא – אז בוא נקבור אותה על הפרק הראשון.

  לפני הרבה זמן הייתי נכנסת באדיקות לבלוג שלך, גומעת כל מילה שכתבת בשקיקה. מאז ש"קשת" ו"האח הגדול" קנו אותך – איבדת את זה מבחינתי. אני יכולה להפריך כל טענה שתביא. איבדת את זה. השבט אמר את דברו!

  הוספת תגובה לתגובה

  בלייר וולדורף-פדידה:

  @נטע מימי, וול, אם את יכולה להפריך *כל* טענה שהוא יביא…

  הוספת תגובה לתגובה

 • יאלי :

  לאור השממון (האישי שלי כמובן) מתוכניות הטלוויזה לאחרונה, להוציא את מצב האומה, עברתי לצפייה במקום המועדף עליי לאחרונה, האינטרנט. עוד לא הגעתי לעונה 25, התחלתי מההתחלה… אני בעונה שנייה ועוד היד נטויה (כמובן למעט עונות שמוחזרו לעייפה ביס. אז לא קוראת את הפוסט, סורי, שמחה שאתה כאן בכל מקרה.

  הוספת תגובה לתגובה

  יאלי:

  @יאלי, מתאפקת….

  הוספת תגובה לתגובה

 • שולהלה :

  צ פ נ י ה,

  א י י ך ??????

  הוספת תגובה לתגובה

 • תמר :

  אני יוצאת בקריאה נרגשת:

  צ פ נ י ה, ה ש מ י ע ק ו ל ! ! !

  מקווה שהכל בסדר.
  נכון שאין ריאליטי ששווה לכתוב עליו (אם כי לעיתים כשאני בוהה בפה פעור בדמויות בדייט בחשיכה, אני לעיתים מדמיינת בראי את תגובותיך – ואת התגובות לתגובותיך…),
  אבל זה מטריד מעט לא לשמוע ממך לאורך תקופה.
  הכל בסדר?

  הוספת תגובה לתגובה

 • אודי :

  צפניה, אייך? הפרק של אתמול היה פשוט אדיר.

  הוספת תגובה לתגובה

  מגושם חלקית:

  וגם הפרק שלפניו היה לא רע. בכללי זו עונה ממש טובה ביחס לרוב קודמותיה (בהתעלם מ"עונת קים" הנהדרת לטעמי אך השנויה במחלוקת.)

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @מגושם חלקית, קים הייתה נהדרת. העונה שלה הייתה די משעממת לקראת הסוף, לא?

  גם העונה הזו די השתרכה לה עד האיחוד – כמעט כל ההדחות היו צפויות. אבל עכשיו מעניין, ולא נראה שהולך להיות משעמם בקרוב.

  הוספת תגובה לתגובה

  מגושם חלקית:

  @אודי, זה הרי בדיוק העניין, קים הייתה שחקנית מצויינת, אבל העונה הייתה משעממת, כלומר צפויה, כלומר היה ברור מראש שקים תעשה קציצות מכל ניסיון לאיים על ההגמוניה שלה. אני נהניתי מזה, כי אני אוהב לצפות בשחקנים שמשחקים טוב, גם אם לא קורים מהלכים גדולים, אבל הרבה אחרים סוברים שזו עונה מזעזעת (בעוד אני סובר שעונת קואוץ' וגבב הפסיכים הייתה הרבה יותר מזעזעת, ועונת רוב והגמדים טיפטיפה אחריה.).
  בכלל, לאחרונה קורים דברים מוזרים, והפייבוריטים שלי מההתחלה מתחילים לזכות: גם סופי וגם קים (בעונה שלפני זו הייתה פרנצ'קה) היו בצמרת הדירוג שלי. זה לא קרה בעבר מלבד יוצא הדופן המשונה של בוב. ועכשיו יש לי את דניס, שמתחרה ראש בראש עם ליסה הטרחנית על עריכת מנצחת. מחזיק לה אצבעות.

  אכן השתרכה קלות, אבל הדאיגה אותי מאוד לשלומם של שני הפייבוריטים המרכזיים שלי, שנפלו לאותו שבט מזעזע. (והעונה של קים הייתה מצוינת בטרום איחוד, ב"זכות" קולטון.)

 • צפניה (כותב הפוסט):

  היוש לכולם. שני דברים. קודם כל – אני מתנצל על ההיעדרות. לאחרונה קיבלתי גם את עריכת ערוץ התרבות של נענע10 (בנוסף לערוץ הסלבס והבלוג) והעומס הציף אותי.

  דבר שני – עד שאמצא זמן לכתוב פוסט, הרשו לי לנשנש קצת את הכובע. עדיין לא לאכול אותו. עונה 25 מסתמנת כעונה מוצלחת בהחלט. בעיקר בגלל הקאסט. טעיתי. אפילו בגדול. בקרוב יגיע הפוסט. אני מבטיח.

  ותודה על הדאגה כמובן.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לואיס ויטו :

  נו צפניה… מתי הפוסט? ברכות על העבודה וכו אבל אתה מזניח אותנו 

  אכן עונה מעולה. נדמה לי שזו הפעם הראשונה ששלושה צוותים של שניים התחרו בינהם כמו העונה. רק למה ליסה מתעקשת כל הדחה לנסות לזגזג ומבלבלת את כולם? והם ממשיכים לסמוך עליה כל פעם מחדש, לא ברור…
  וכמה חבל שלא ליהקו את אבי לפני עונת הווילנס, רק לדמיין אותה עם ראסל גרררר…
  כבר אפשר להכריז על מלקולם כמנצח?

  הוספת תגובה לתגובה

  מגושם חלקית:

  @לואיס ויטו,
  **סוג של ספוילר**
  מלקולם בטוח לא מנצח, כיון שהוא כבר מלוהק לעונה הבאה, בה יתחרו מירע הדמויות שלא סבלנו בעונות האחרונות (קוקרן, ברנדון, פיליפ, טרויזן) נגד קאסט חדש שנקווה שיקרע להם את הצורה. לא סביר שהוא הסכים מיד אחרי ניצחון להתמודד שוב.

  חוץ מזה, לפי העריכה וזמן המסך המטורף שהיא מקבלת (כשאת המהלכים בפועל בכלל סקופין עושה), כנראה שליסה מנצחת, לצערי.

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @מגושם חלקית,
  (ספוילרים עד פרק 11)
  אם יש מישהו שמקבל עריכה של מנצח בעונה הזו זה מלקולם, לא דניז (שדי נעלמה בעריכה מאז האיחוד) ולא ליסה (שמקבלת עריכה של פינליסטית, כלומר ניפוח של חלקה במשחק, אבל אני לא רואה כ"כ מושבעים שמעריכים אותה ואת המשחק הנרפה ששחקה).
  כרגע הדרך היחידה שבה אני חושב שליסה יכולה לנצח היא אם היא תגיע לגמר של שני אנשים מול אבי (וזה לא סביר מהעריכה שאבי קבלה) או מול סקופין (והוא יפשל נוראות במועצה האחרונה).

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @אודי, או אם היא תקבל ביצים ותדיח את מלקולם ודניז לפני הרביעייה.

  מגושם חלקית:

  @אודי, צודק, מלקולם אכן מקבל עריכה אוהדת להפליא (אם כי חלק ניכר מזה פשוט מגיע לו מעצם התנהלותו במשחק, בסגנון ג'יי-טי, ולא כמו עריכה חיובית-לחינם כמו של נטלי-קוטלת-העכברושים או פאביו. או ליסה.), אבל את מלקולם הורדתי מאפשרות הזכייה מסיבה אחרת, כמו שראית. מכל בחינה אחרת (סיכוי להגיע לגמר, סיכוי לנצח אל מול יריבים פוטנציאליים, רצון של ההפקה שהוא ינצח, וכאמור, עריכה) הוא אכן המנצח האידיאלי של העונה.

  אם מורידים אותו, עושים את החשבון שדניס נדחקה לפינה חשוכה עריכתית, וליסה נדחפת לנו לפרצוף ברמות כמעט לא נעימות. מה שכן, ברמה ההגיונית, אם כצפוי סקופין והיא יהיו בגמר, אזי נראה שסקופין אמור וצריך לנצח, אבל אם ככה, למה לעזאזל העריכה נותנת לה קרדיט על המהלכים שלו?!

  טוב, יהיה בסדר, אני מקווה.

  לואיס ויטו:

  @מגושם חלקית, לא סביר שהוא יסכים? 2 מיליון במכה, מה רע? אם כבר, אז לא סביר שיציעו לו אחרי זכיה כי במקרה שלו זה כמעט כמו למכור את העונה. ובגלל זה מה שכתבת זה באמת סוג של ספויילר. בסוף יסתבר שצפניה צדק לאורך כל הדרך וסקופין יקח. לול 

  הוספת תגובה לתגובה

  מגושם חלקית:

  @לואיס ויטו, אכן, לזה התכוונתי, כמובן. גם מצידו יכול להיות שיותר חשוב לו הטייטל (כמו מעריצים קודמים, נניח ראסל), וחבל לו לסכן אותו בסיבוב נוסף, אבל בכל מקרה מאוד לא סביר מצד ההפקה לעשות דבר כזה. הביאו מנצחי עבר רק כאשר עברו כמה וכמה עונות מאז הניצחון שלהם, ורק בעונות אולסטארז שכללו מנצחים נוספים. להביא מנצח טרי ולא מוכר לתוך עדר השחקנים הבינוניים הזה – קוקרן חלש האופי, ברנדה שלא טרחה לנסות להינצל מהדחה, פרנצ'סקה המודחת הראשונה – זה פשוט לא הוגן מצד ההפקה, וגם ייצור סיפור לא מעניין מסוג רוב מריאנו.

  כן, אה? בפרקים הראשונים צחקתי בליבי על צפניה, כשראיתי באיזה מצב גרוע סקופין נמצא, אבל מאז ה"מהלך" של ליסה הוא בהחלט במצב מצוין ואפילו יכול לזכות די בקלות.

  אודי:

  @מגושם חלקית, מאיפה המידע הזה לגבי העונה הבאה?

  מגושם חלקית:

  @אודי, מהפורום של התוכנית בתפוז, שמתבסס על אתרי ספוילרים אמריקאיים אמינים, שמתבססים חלקית על היעדרויות ממושכות של שורדי עבר מהפייסבוק וחלקית על מקורות בהפקה.
  אני לא יודע אם אני מעדיף להתבדות ולגלות שמלקולם מנצח בעונה הזו ולא מגיע לעונה הבאה, מה שישמח אותי מאוד לגבי העונה הנוכחית ודי יבטיח שהעונה הבאה תהיה מזוויעה, או לצדוק ולקבל ניצחון מעצבן של ליסה לסיום רע של עונה טובה, ובתמורה סיכוי לעונה סבירה גם בעונה הבאה.

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.