ראשי » הישרדות, ערוץ 10

הישרדות VIP: "אני מסתכלת על בוקי ואני נגעלת"

8 באוגוסט 2012 | | 320 תגובות | מאת

בניגוד למה שאפשר היה לחשוב, ההדחה של תורג'י עשתה טוב לזמן הפציעות של "הישרדות VIP". נותרו רק ארבעה מתמודדים במשחק ואלוהים יודע עוד כמה פרקים בני שעה וחצי. זה היה יכול להיות נורא משעמם. אבל ההדחה של תורג'י הצילה את כולנו. כעת אפשר לתהות בכמה דרכים שונות ענת ואנה יכולות לתקוף את בוקי ושגב ולהיפך. זה אפילו מעט תרפיוטי.

אנה ארונוב, לעיתים מסווה את עצמה ככרית כדי להרדים את יריביה

אבל אולי זה רק אני. אני תמיד שמח לראות מריבות בין אנשים אחרים. אם אלוהים לא היה רוצה שנריב הוא לא היה בורא את המריבות. בכל מקרה, אנחנו כאן כדי לדסקס את פרק 25 שנפתח בירח מלא אחרי ההדחה של תורג'י. אנה וענת מכות על חטא אי פיצול הקולות. לא מאמינות שסמכו על בוקי. בוקי מצידו, מעקם את פניו. בהסתמך על פרק 7, זו הבעת הפנים שמעידה שהוא סובל מעצירות. שגב ניגש לעודד אותו. "כל המדינה תדבר על זה", מרגיע יוצא הקומדי סטור ומבטיח שגניבת פסלון החסינות היא מהלך חוקי מבחינת המשחק. היא לא אבל עברנו את זה לפני ארבעה ימים. אנה חוששת שבוקי ירצח אותה כדי להתקדם במשחק וענת מסכמת: "לפחות אנחנו לא נתבייש". בהתחשב בדעת הקהל הישראלית בימים האחרונים אני לא הייתי בטוח בזה. מהאנשים שהביאו לכם את ביבי. א-מאיה!

אחרי הפתיח אנחנו מתעוררים ליום 35. שגב חושף שענת ואנה עדיין לא דיברו איתו מאז ההדחה. הוא לא מבין מדוע הן כועסות עליו. מתברר שהבנות עדיין ממורמרות ולא ממש מסמפטות את בוקי ושגב שמנסים להדליק מדורה לבד. הם לא מצליחים.

עוברים לאי התקווה. פרסטר מפתיע עם עירום מפוקסל ותורג'י מגיע לאכול אורז כי עבר כמעט יום מאז הפעם האחרונה שהוא אכל אורז. הוא אומר לפרסטר שהוא רזה ושהוא נראה טוב. הוא כמובן משקר. הוא מטנף על בוקי ופרסטר מסכים. או לפחות נראה כאילו הוא מסכים כי הוא מהנהן בראשו. יש מצב שהצוואר שלו לא מספיק חזק עבור הראש ובפרק הבא הראש ייפול.

ספוטד: פסלון החסינות

חוזרים לסאנאי. בוקי ושגב עדיין מנסים להדליק אש. אנה וענת מפרשנות את הניסיון שלהם מהצד. הן עדיין מרירות. אחרי שהוא לא מצליח להדליק אש, בוקי מביא את דואר האי והבנות מתעלמות ממנו. שגב לועג להן. יחסית לאדם שלא באמת עשה משהו במשחק ורק נתן לאחרים לריב ביניהם הוא די משועשע. מתברר שאנחנו דומים. זו ההארה הכי חשוכה שהייתה לי השבוע.

רובוארץ לובש את החולצה הכחולה עם הכפתורים הלבנים למשימת הפרס. המתמודדים ממשיכים לריב ורובוארץ עוצר את המריבה רגע לפני שענת מסתערת על בוקי ועושה טובה גדולה לכולנו. אני מקווה שבערוץ 2 לא יתנו לו לעצור את הדברים האלה. האתגר הוא הפלת פינים במשחק באולינג. הפרס הוא שיחת טלפון מהארץ. כולם מתרגשים אבל בוקי הורס את הרגע ומשחיל הערה צינית. אני בטוח שמישהו בקונטרול רצה להרוג אותו באותו הרגע.

הסיפור שלא נגמר

ענת, כצפוי, מנצחת ושגב מתוסכל. הוא שוקל לבקש מבוקי לגנוב מענת את הטלפון אבל מחליט לוותר. רובוארץ מודיע לענת שבנה מחכה "מאחורי הקו" ומציב בפניה דילמה: אם היא תוותר על שיחת הטלפון, כל חבריה יוכלו לשוחח עם משפחותיהם. על פניו, אין בכלל דילמה. אנה יכולה לשרוד עוד כמה ימים בלי קשר עם ההורים שלה. לא שמענו אותה מתלוננת כשהם היו כלואים בגולאג. ובשגב ובבוקי היא לא צריכה להתחשב כי הם, ובכן, דפקו אותה אתמול בלילה. לא, לא ככה.

אבל ענת מתחשבת ומודיעה לכולם שהיא מוותרת: "בסופו של דבר כולנו אנשים עם משפחה". רובוארץ חוזר ארבע פעמים על זה שענת מוותרת עלהשיחה ורק אז אני מעכל. אלוהים אדירים, אנחנו צריכים לצפות בשלוש שיחות טלפון מלאות ואף אחת מהן היא לא שיחה עם ירדנה!

השיחות עם המשפחות היו משמימות כמו ששיחות עם אנשים שנקראים "מאמוצ'קה" יכולות להיות. התובנה היחידה שהוצאתי מהסצנה הזו היא שאורי, בתו של שגב, נשארה בישראל. כלומר, מאיה רוטמן שמרה עליה. ואתם יודעים מה זה אומר. בטח ג'קו אייזנברג גם בא לבקר. האם שגב יודע שהוא נתן לג'קו אייזנברג לעשות בייביסיטר על הילדה שלו? כן, פתאום הכל נראה אחרת.

אפילו בבזק בינלאומי זמן ההמתנה קצר יותר

אחרי שיחות הטלפון השורדים חוזרים למחנה. אנה וענת שוב מרירות ואנה קוראת לשני הבנים "קוקסינלים". בהתחשב בעובדה שהשמש עדיין זרחה, מה הסיכויים שהסצנה הזו קרתה לפני אתגר הפרס? לא יודע. הפרש השעות בין ישראל ותאילנד הוא חמש שעות. אם בישראל היה בוקר בזמן השיחות, בתאילנד היה צהריים. לכו תעשו עם זה מה שאתם רוצים.

כאמור, השורדים ממשיכים לריב. הפעם על האורז. שגב מנסה להתפייס עם ענת ואנה ומשקר להן. הן תופסות אותו בשקר והם שוב רבים. אבל לשגב לא אכפת. הוא מספר למצלמה שהוא הגיע ל"הישרדות VIP" כדי לפתח אסרטיביות והוא מרוצה שהוא עמד על שלו מול פרזנטורית של קורנפלקס ורקדנית קירגיסטנית.

עמדה ושאלה: למה?

בבוקר יום 36 השורדים עדיין לא מדברים אחד עם השני. ברקע אפשר להרגיש את העורך מת להשחיל עוד מונולוג של פרסטר מאי התקווה. מעניין מה עצר אותו. השורדים מגיעים לאתגר החסינות. רובוארץ לובש את חולצת האקנומיקה ומסביר על האתגר: צריך לתפוס מקל שמזנק באוויר ללא התראה. תוסיפו סבון למשוואה ויש לכם יופי של סרט פורנו.

האתגר יוצא לדרך ורובוארץ חושף טיק מוזר בברך: הוא לא מפסיק לנענע אותה. אולי כדאי שיילך לבדוק את זה. בוקי מוותר על מטאפורת התת מקלע ואומר שהדבר שהוא הכי רוצה בעולם זה לתת בוקס לאנה וענת. הוא כמובן לא מצליח לצבור אף נקודה ואני די בטוח שבשלב מסוים, אנה כמעט שיפדה אותו עם היתד. בסוף שגב מנצח וזוכה בחסינות. ענת בוהה בו בשקט. היא לגמרי מתכננת לגנוב את שרשרת החסינות.

חיוך מטורף

בפרק הבא: נטלי דדון מוחאת כפיים לאיתי שגב. ואתם חשבתם שהיא סתם דוגמנית.

320 תגובות »

 • קהלת :

  לא ידעתי מה משמעות המילה awkward עד שנאלצתי לשבת עם אחותי בת ה10 ואבינו בסלון ולצפות באשכיו של פרסטר.
  איכס.

  הוספת תגובה לתגובה

  ד"ר טוסיק:

  @קהלת, נראה לי שפרסטר חייב ללכת דחוף לפרוקטולוג שלו

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שיודעת:

  @ד"ר טוסיק אלוהים אדירים, מכל הגברים שהיו בהישרדות: מייקל לואיס, תורג'י 1, תורג'י 2, אפילו גמשי – דוקא אנחנו צריכות לראות את העירום של בוקי ופרסטר???!!

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @אחת שיודעת, בדיוק מחשבותיי. לעזאזל!

  mrs.C:

  @אחת שיודעת, חחחחחחחח בדיוק מה שחשבתי ברגע שראיתי את זה.

  יעלי:

  משה מאוד הפתיע בפרק הזה.
  לא ציפיתי שתהיה לו כזאת חבילה.

  מתבוננת:

  @אחת שיודעת, הכי אהבתי שכתבת תורג'י 1 ותורג'י 2. הישרדות הוכיחה דבר אחד בבירור הכריזמתי והדומיננטי בצמד הוא תורג'י.

 • שלמי הזקן :

  איזה באסה להיות עכשיו על האי, הבנות על הבנים ומשה שוב בלי תחתונים.
  יש לענת ואנה כל כך הרבה שנאה בעיניים, שגב כבר לא מצליח להוציא מהן אפילו חיוך וגברת שרוך ארוך מתעקשת להיות צדיקה מעונה ומבוותרת על שיחה עם תומריקי.
  שגב לוקח חסינות אבל מפסיד בבאולינג, איזה עולם. ורק אני אומלל שכמותי לא אראה במוצ"ש את הפרק ממקומי בסוף העולם. עצוב? עצוב. (אבל מגיב ראשון!).

  הוספת תגובה לתגובה

  טרגדיה פולנית:

  @שלמי הזקן, אפילו לא הרווחת את מקומך כמגיב במקום הראשון…

  הוספת תגובה לתגובה

  שלמי הזקן:

  @טרגדיה פולנית,
  גגה זה שנדחפים לפניך אנשים חסרי ערכים…

  הוספת תגובה לתגובה

 • יויו :

  צפניה הפתיע אותי בהתאוששות מהירה מהפוסט הקודם הכבד משהו. אני מצליח לראות רק דרכים בהן אנה וענת עוקפות את בוקי ושגב, אין מה לעשות בתחום המשימות הבנות (ענת) שולטות. רציתי ששגב ינצח את ענת כמו שרציתי שלי קורזיץ תביא מדליה והפעם הצליח לי. ענת חזקה, משחקת את המשחק עד הסוף, אבל לא נראה שחברי המושבעים אוהבים אותה, אנה לא פקטור בכלל והאמת היא שגם תורג'י ובוקי בלי סיכוי לזכות באהדת המושבעים. הכל תלוי במשה, חוזר – הוא ניצח, לא חוזר – שגב לוקח. השערה שלי לרביעיית הגמר: אנה, ענת, משה ושגב, כל דבר אחר יפתיע אותי. שוב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת :

  הבנות לא "תפסו את שגב בשקר", הן פשוט לא רצו לשמוע את ההסבר ההגיוני (והאמיתי), שאילו היה מספר להם מה בוקי עשה אז הוא היה מודח. עם הטיעון הזה אי אפשר להתווכח, אלא אם כן אתה אטום וחמום מוח כמו שהן היו.

  מבאס שבפרק הבא זהות המודח תלויה לגמרי במשימה המעצבנת שההפקה החליטה להמציא. אם אחת הבנות לוקחת אז בוקי עף בטוח ואם אחד הבנים לוקח (כלומר אם שגב לוקח) אז אחת הבנות עפה. לא מעניין בכלל.

  מה שכן מעניין זה שבהצצה לפרק הבא לא הראו שום דבר על משימה בין פרסטר לתורג'י. כלומר כנראה שאין כזו, כלומר הולך להיות טוויסט מהכיוון הזה.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @אחת, מצד אחד, הבנות צודקות בטענותיהן כלפי שגב. הוא ידע על הגניבה ולא סיפר להן.הן אכן הצילו אותו כמה וכמה פעמים מהדחה.
  מצד שני, שגב צודק, אם היה מספר, הוא זה שהיה הולך הביתה.
  במילים אחרות, שגב התחיל בשקרים וחבל. היה צריך לפנות להגיון ולסגור עניין אבל הוא לא.

  הוספת תגובה לתגובה

  אורנה:

  @שמבה דוי,
  שגב ממש לא צריך לספר לבנות מה שהוא יודע.
  הוא בחר צד, עם בוקי, בהצבעה נגד תורג'י הוא יצא אלוף. גם שתק וגם ביצע מה שצריך.

  זאת זכותו, זה המשחק, זה מה שמעניין ואין צורך להתנצל או לחוש מבוכה בעקבות הכעס של הבנות.

  מה שכן, שתי הסנוביות האיומות האלה לא יודעות להפסיד.
  עשו לכן תרגיל? לא נעים, אבל זה קורה. תתגברו.
  יצאתן פארש.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אורנה, שגב אמר בפרק לבנות משפט אחד שקומם אותי. משהו כמו "אני אולי שיקרתי ומותר לשקר במשחק הזה, אבל אני לא גנב". פנלטי של 3 נקודות.

  אחת:

  @שמבה דוי, אין פה מצד אחד מצד שני. אם הוא היה מספר להן – הוא היה עף, חד וחלק. אם הן ציפו ממנו לספר – הן בעצם ציפו ממנו להדיח את עצמו. אבל זה לא מפתיע כי השלישייה באופן עקרוני מצפה מכולם להדיח את עצמם ולפנות מקום לראויים ("תסתפק בכבוד שהגעת לחמישייה ותגיד יפה שלום" וכו').

  הוספת תגובה לתגובה

 • באסאקה :

  לפי דיבוריו של בוקי בפייסבוק, הוא כנראה בגמר.

  אוי אלוהים, שגב הורג אותי. דורון מלך האי INDEED.

  הוספת תגובה לתגובה

 • בוריס מהקור :

  אני מסתכל על פרסר בערום… ונגעל!
  מצחיק שענת אומרת שהבנים קוקסינלים, עד היום הייתי בטוח שהיא גבר ששינה את מינו. יכול להיות שאני טועה?

  הוספת תגובה לתגובה

  ד"ר טוסיק:

  @בוריס מהקור, ענת לסבית לטנטית? או שהיא ליידי-בוי?

  הוספת תגובה לתגובה

 • שושנה :

  ענק כמו תמיד!!:)
  איתי שגב: "אין שום סיבה שהן ישתלחו בנו ככה"
  אני לא מבינה למה הוא מצפה? שהן תלחצנה לו את היד ויטפחו לו על השכם בתוספת 'סחטיין אחי שיחקת אותה' אמנם זה רק משחק, אבל הן רעבות ועצבניות ובוקי על כל משמניו מסתובב להן בין הרגליים והן עוד צריכות להפגין רוח ספורטיבית על ההיפון שעשו להן?
  דרך אגב, שמעתי שהראו בפרומו את תורג'י במושבעים, מישהו ראה את זה? כי אני לא ראיתי.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @שושנה,

  א. כן, אם אתה שחקן טוב, אתה צריך גם לדעת להפסיד ומשמה לראות איך אתה מתקדם הלאה.
  ב. ראי תגובתי שממש מתחתיך.

  הוספת תגובה לתגובה

  טל:

  @שי (השני), ענת ואנה התגלו כהרבה יותר גרועות מקוקסינליות. שתיהן איבדו עשתונות, ולשתיהן נשמטה המסכה התרבותית מעל פניהן. שתי עלובות נפש.

  הוספת תגובה לתגובה

  מישהי שאוהבת את אנה ארונוב:

  @טל, איזה כאפה אני רוצה להביא לך!!!!!!!!!!!!!!!!

  אמנון:

  @שושנה, הקצה של החולצה נראה שלו, אבל זה לא בהכרח: יכול להיות גם אושרי למרות שהוא רגיל להתלבש אחרת.

  הוספת תגובה לתגובה

  mrs.C:

  @שושנה, ראו את פרסטר מצטערת לבאס :\
  (מתישהו יש זום על נטלי לכמה שניות ולידה רואים מישהו עם חולצה סגולה משובצת – דומה למה שתורג'י קנה בתאילנד – אבל בזום השני רואים שזה פרסטר יותר בבירור. מקווה שאני טועה)

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @mrs.C, אורך הפיאה מסגיר את תורג'י!

  הוספת תגובה לתגובה

 • שי (השני) :

  זהירות, ספויילר:
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  קודם כל, נזרוק את הפצצה: פרסטר מפסיד.
  או הניסוח שלי: לאחר 4 משימות שבהן פרסטר מתמודד ומנצח 4 מתמודדים חזקים ממנו במשימות לא פיזיות, במשימה החמישית הוא נכשל.

  ועכשיו להקדמה: אחרי שקיבלנו ספויילר כל כך יפה בשבוע שעבר על המושבעת הרביעית, נטלי, קיוויתי שגם השבוע נקבל ספויילר. התקווה שלי כמובן הייתה שפרסטר ינצח ולא נצטרך לחכות כדי לדעת שתורג'י יפסיד.

  בהתבוננות ראשונית בפרומו לא מצאתי ספויילר כזה, אך בהתבוננות מעמיקה יותר ראיתי שבתמונת תקריב של נטלי מבצבצת מימינה אוזן (שאינה מכוסה בתלתלים זהובים). חזרתי קצת אחרוה בפרומו (במג'יק), ומצאתי התאמה לאוזן של משה פרסטר.

  (מכאן, כבר מדובר בניחוש)

  לצערי, תורג'י (כנראה) יחזור למשחק, ויגיע לגמר יחד עם אנה וענת, והמושבעים שמעדיפים כנראה אסטרטגיה של "לשלוח אנשים שיעשו בשבילך את העבודה השחורה, במקום להתלכלך בעצמך" (כפי שאמרו ב"וילת הסלבס"), יעניקו לו את הניצחון.

  צפניה, באמת אני שואל, אם מישהו כמו תורג'י היה בהישרדות אמריקה, באמת היית בעדו?
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  סוף ספויילר.

  וצפניה, בבקשה אם תוכל להחליף את התמונה הראשית (שנמצאת בעמוד הראשי של הבלוג) שמובילה לפוסט הזה, אני בטוח שכולנו נשמח מאוד. איך אמרה ענת? בא לי להקיא.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שי (השני), אני מקווה ששגב למד בשנה שחלפה להדליק אש. השורד האחרון ולא יודע להדליק אש זה באמת מביך. ועכשיו ברצינות מבחינתי מגיע רק לאחד מהשלישיה, ללא שום ספק. אבל היות שזה לא יקרה(הם יותר מידי חזקים, המושבעים בהישרדות הנוכחית יעדיפו את הלוזרים הם מרגישים הזדהות איתם) אני מעדיפה את שגב על בוקי שלא עשה כלום ועל משה.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @מתבוננת,

  אריק אלפר, שמעת?. אפילו במועצה האחרונה נתן לו אחד המושבעים משימה להדליק אש והוא כשל. בכל זאת הוא ניצח. (כמובן שהוא גם היה אסטרטג מעולה בניגוד לשגב)

  אני מאוד מקווה שברגע האמת הניצחון ילך לענת. (כן תאמיני, אם זה יהיה ענת נגד שגב אז יהיה יותר קשה להחליט אבל הנטייה תהיה לענת, מול כל אחד אחר – כולל בוקי ותורג'י/משה – אני חושב שלענת מגיע)

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שי (השני), פעם ראשונה שאני רואה הישרדות ואני נהנת מכל רגע וגם אני בדיוק כמוך חושבת שלענת הכי מגיע אבל אשמח אם כל אחד מהשלישיה תנצח/ינצח.

  מאיה:

  בוקי
  הוא האדם הראוי ביותר להיות השורד האחרון .
  שימו לב איך הוא הוביל את עצמו לקראת הסוף ותזכרו
  שכולם שם מתפשטים תוקעים נודים כולם מקללים
  כולם נבזים
  העורכים החליטו לשים את הפוקוס על בוקי
  כי הוא כזה דובי הילד הרע .
  אבל אתם זוכרים שענת עשתה מערוף נתנה לכולם
  לדבר בטלפון מההוא עשה?
  הוא אמר לאמא שלו שתדבר עם תומר הבן של ענת
  בוקי הוא השודר שלי אפילו גנבת הפסלון היתה
  הדבר הנכון ביותר . מול שלושת החצופים
  שמשום מהחושבים שצריכים לסור למרותם.

  הוספת תגובה לתגובה

  בוקי השורד האולטימטיבי, כל הכבוד לו !:

  @מאיה, בוקי יקירי, אתה הזוכה בכל מצב.

  שלמה:

  אם גניבת הפסלון הייתה בנגוד ללכללים בוקי היה נפסל . מכיון שזה לא קרה הגניבה היתה מהלך השרדותי מבריק.@מאיה,

  מישהי שאוהבת את אנה ארונוב:

  @מאיה, בוקי הוא סתם בן אדם מגעיל ודוחה ולדעתי זה מגיע או לאנה או לענת עם כל הכבוד ואין כבוד אבל בוקי לא עשה שום מהלך אסטרטגי כל מה שהוא עשה זה ליגרום לי לירצות להקיא או להרוג אותו כל הבנות שאני מכירה פירסמו סטטוסים כמו איזה מגעיל בוקי או בוקי בן זונה או גנב קטן!

  נייר לקמוס:

  @מישהי שאוהבת את אנה ארונוב, מותר לשאול בת כמה את?

  בזינגה:

  @מאיה,
  המהלך שהוא עשה כנראה חוקי כי אכן לא נפסל , אבל הוא יותר דוחה ממקק מעוך
  רציתי לכתוב הסבר ארוך למה ומדוע , אממה מיותר , כל מי שסימן לעצמו פייבוריט לא יסתכל בצורה אובייקטיבית על המהלכים וההתנהלות של האנשים .

  יויו:

  @שי (השני), אני מקווה מאוד שאתה טועה לגבי ההתאמה של האוזן. רק לא מבין את המסקנה שלך שתורג'י זוכה. אם עולים רבעייה לגמר, סיכוי סביר ששגב ינצח.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @יויו,

  תסתכל טוב ב"וילת הסלבס", במיוחד בפרק שלפני מועצת השבט.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שי (השני), אני אשמח בשבילי שתורג'י ינצח, פשוט שהוא בסביבה הכי מעניין לי. אבל מבחינת משחק אני מעדיפה שרק אחת מהברית תישאר בגמר ככה זה משאיר סיכוי(גם אם קלוש)ש"הטובים" ינצחו.

  מתבוננת:

  @שי (השני), גם אני ראיתי והופתעתי, אבל למרות שהן חושבות שתורג'י שיחק הכי חכם (יוליה) ושהוא לא התלכלך ולכן יזכה בקולות המושבעים(נטלי) הן לא יצביעו לו כולם יצביעו שם לחברים שלהם והשלישיה לא שמרה קשר עם אף אחד (מלבד אושרי). השאר נפגשים כל שבוע ורואים ביחד את הפרקים לפי מה שבוקי אמר בראיון שלו, כך שברור לאן הקולות ילכו. דוקא לפי החנפנות של שגב לבוקי יש לי תחושה שבוקי לא יגיע לגמר. אצל שגב חנפנות אינטרסנטית היא דרך חיים. וחנפנות לבוקי מעידה ששגב בגמר ובוקי במושבעים.

  באסאקה:

  @שי (השני), דווקא לפי ההזויים בתפוז זה תורג'י בפרומו.
  אני אישית לא חושב שפרסטר יודח, אבל נראה. במילא דורון מלך האי בגמר, כמו שידענו מההתחלה.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @שי (השני), זו לא א מבית הנשיא?

  הוספת תגובה לתגובה

  שרון ש.:

  @שי (השני), וואו…מסכימה איתך שאם השלישיה מגיעה לגמר, רוב הסיכויים שתורג'י יזכה, בניגוד למה שחשבנו.
  שאלה: למה אתה חושב ששגב לא יגיע לשלישית הגמר?

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @שרון ש.,
  זהירות ספוילר.

  כנראה שבפרק הבא מישהו יחזור למשחק. (אני חושב ככה כי לא הראו לנו בפרומואים תמונה של כל השורדים במועצת השבט, לכן כנראה שיושב שם גם מי שחזר למשחק)

  נשארו 5: תורג'מן, אנה, ענת, בוקי ושגב. אין פסלוני חסינות יותר לפי דעתי ולכן בוקי הולך. מועצת השבט הזו היא ביום 37 ולכן נשארו עוד 3 ימים למשחק, מה שאומר שתהיה לפחות עוד הדחה אחת. רוב הסיכויים ששגב ילך.

  מדובר בניחושים ולא במידע שהוא 100% נכון. (חוץ מהחמישייה הסופית)

  הוספת תגובה לתגובה

  אחד שהיה שם...:

  @שי (השני),
  **
  **
  **
  **
  **
  **
  **
  **
  **
  **
  **
  לא מסכים איתך..
  בפרומו ליד נטלי רואים את חולצת המשבצות שתורג'י קנה בקניון ולא את האוזן של פרסטר…
  **
  **
  **
  **
  **
  **

  הוספת תגובה לתגובה

 • פינגווינית חמודה AKA עינתי :

  פוסט מעולה! לא צפיתי בפרק ואני מבינה שלא הפסדתי הרבה :)

  הוספת תגובה לתגובה

 • מתבוננת :

  אהבתי. למרות שלראשונה העונה לא ראיתי את הפרק עד הסוף וגיליתי עכשיו ששגב בגמר. אה בעצם בוקי כבר רמז לאלה שקוראים את הסטטוסים והתגובות שלו בפייס (אחד מהדברים שאני מאד לא גאה בהם ) כבר לפני כמה שבועות מי בגמר.
  ודרך אגב אני לא מבינה למה כל אלה שמזועזעים מהתגובות של ענת ואנה לגנבה לא הזדעזעו מהתגובה של בוקי להדחה של אושרי-תזכורת חלקית-פושע, גנב, שקרן,סוחט באיומים, מהאנשים שאני מסקר אותם אחרי שאושרי עשה (היה תמים או משהו כזה) טוב הפשע של אושרי הרבה יותר חמור מגניבה של מיליון ש"ח ברוטו (שבוקי לוקח לו 4 חודשים ויומיים לעשות את זה באזרחות והוא גם נותן מקלחת וסטירה ליצאניות אז הוא מרגיש ממש רובין הוד עם הגניבה.

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @מתבוננת, מי בוקי רומז שבגמר?

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @יויו,

  יכול להיות שספויילר אם הבנתי נכון את הרמזים

  אנה ושגב בטוח (אם הבנתי נכון את הרמזים) וכנראה גם בוקי בעצמו. לגבי הרביעי לא היו רמזים.

  הוספת תגובה לתגובה

  נאווה:

  @מתבוננת, לא הבנתי, איך גילית ששגב בגמר?

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @נאווה, חשבתי שאם יש לו חסינות הוא בטוח בגמר מכיון שהוא מגיע לשלישיה הסופית ולגמר מגיעים ארבעה, בלי קשר לרמזים של בוקי (שלא בטוח שהבנתי אותם נכון). פעם ראשונה שאני רואה הישרדות אז יכול להיות שאני טועה, חשבתי שזאת ההדחה האחרונה השבטית ואז לגמר מצטרף המנצח של אי התקווה ומתוך הארבעה אחד עף בסמסים.

  הוספת תגובה לתגובה

  נאווה:

  @מתבוננת, אה זה ממש לא בטוח, זו לא החסינות הסופית לפני הגמר. לפני זה צריך לחזור מישהו מאי התקווה.

 • שימי :

  פוסט חלש צפניה….

  נ.ב

  בפרומו לא ראו למי יש סרט חסינות, ייתכן שניתנו רק הפריימים שלפני \אחרי המסירה

  הוספת תגובה לתגובה

  מוגבל השרדות:

  @שימי, פוסט חזק צפניה!

  הרגת אותי עם הראש של משה פרסטר. אני חושב שלו היה מגיע לגמר, היה צריך לזכות.

  האהדה שלי עוברת רשמית לאיתי שגב (מענת, שמשום מה, אולי העריכה, אינה ניתנת לעיכול בפרקים האחרונים). מעניין, שבניגוד לעונות אחרונות, הפרקים האחרונים אינם שעמום אחד גדול כי סדר ההדחות אינו ידוע מראש. זו דווקא נקודה לזכות כל משימות הצמידים למיניהם.

  ודבר אחרון, שורד לא צריך לדעת להדליק אש… המשחק הוא משחק חברתי ומניפולטיבי, לא חוג של החברה להגנת הטבע ושוחרי סיור קרבי.. מנצח מי שמצליח להעיף אחרים ובכל זאת להשאר אהוב. לפחות בפורמט האמריקאי.

  הוספת תגובה לתגובה

  שרון ש.:

  @מוגבל השרדות, מסכימה איתך. המשחק הוא לגמרי משחק חברתי. אני מתנדנדת בין שגב לענת, עם נטיה קלה לשגב.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שרון ש., אבל שגב חנפן מקצועי. ואני חשבתי שחנפנות זאת התכונה הכי לא חברתית. בחיים אני לא אבחר חנפן כחבר. חבר זה מישהו שאתה יכול לסמוך עליו שיגיד לך את האמת בדרך הכי נעימה. סתם הרהורים, לדעתכם חנפנות מעידה על יכולת חברתית? בסביבה שלי החנפנים הם הראשונים שמוצאים את עצמם ללא חברים. אבל לגבי הישרדות אני חייבת להגיד ששגב שיחק אותה בגדול עם החנפנות. גם בעונות קודמות שורדים התקדמו לגמר ב"ליקוקים"?

  נייר לקמוס:

  @מתבוננת, מסכים איתך. אמנם בהישרדות חנפנות היא תכונה שיכולה להיראות כאילו היא אמורה לעזור להגיע למיליון, אבל מי שחנפנות היא לא האופי שלו – למשל בוקי – לא ישתמש בה, או ישתמש בה כשברור שזה מהלך טקטי המנוגד לאופיו (ואז זה לגיטימי, למרות שלדעתי זה לא מהלך חכם).

  רק מה, מהפרומו האחרון נראה ששגב השתחרר מהחנפנות שלו – אולי מאוחר מדי.

  מוגבל השרדות:

  @שרון ש., חנפנות, כשאתה במיעוט מול ברית חזקה, היא המוצא האחרון. מי שמעדיף להיות מודח, שיתבשם לו. בטח יחשוב על עצמו שהוא יותר "ראוי".

  מתבוננת:

  @מוגבל השרדות:
  .
  , לגבי השבוע האחרון אתה צודק. אבל שגב השתמש בחנפנות לכל אורך המשחק, גם כשלא היה במיעוט. אבל אין ספק שבמבחן התוצאה הוא הצליח. לדעתי הוא הולך לזכות.

  שרון ש.:

  @מתבוננת, שגב לא מושלם, הוא הברירת מחדל שלי. בחיים האמיתיים אני לא אתחבר לחנפן, לשחצן או לחסרי מודעות עצמית שמעבירים ביקורת על כל העולם אך לא על עצמם. אבל אנחנו עדיין ב"הישרדות" ולא בחיים האמיתיים ומה לעשות, שגב מצחיק אותי לפעמים, הוא נעים יותר מהאחרים ונראה לי שהוא איש שיחה יותר מעניין, כך שלדעתי המשחק החברתי שלו- גם אם הוא לוקה בחסר, הוא נסבל. אם הוא משתמש בחנפנות כאסטרטגיה, אז אני מקבלת את זה. ושוב, הוא ברירת המחדל שלי בלבד (לא שזה יעזור, כי גם אני משתכנעת יותר ויותר שהוא לא יגיע לגמר).

  בזינגה:

  שגב נמושה פחדנית והסיבה היחידה שהוא העז ללחוש בפרק הזה , כי הוא הרגיש בעמדת כוח . אתה יכול להיות נחמד ואחוב בלי להיות חסר עמוד שדרה , שגב לאורך כל הפרקים הוכיח שהוא ימכור את האשכים שאין לו כדי להשאר . לגבי עולם אמיתי והמשחק , בעיניי אין הבדל , האנשים אותם אנשים רק שבהישרדות הפוטנציאל לצדדים שונים בתוכם לצאת ולהתבטא גדולים יותר ..חוזר חלילה…מדוע שגב חנפן או מלחך ישבנים ואני מנחה שהוא כזה גם בחייו כ עוד שזה מפלס את דרכו .

  הוספת תגובה לתגובה

  בוקי השורד האולטימטיבי, כל הכבוד לו !:

  @שימי, אכן פוסט חלש של צפניה.

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  שרון ש.

  שגב נעים יותר?
  שגב לצערו מתחזק מחולשתם של אנשים אחרים, כמו משה וכמו בוקי. האם יש צורך להזכיר את הצחוקים הלא מצחיקים בין שגב למשה? עד כדי כך שמשה רצה להדיח את שגב? ובפרק הקודם, מי ירד על בוקי שהוא שמן? לא תורג׳י ולא הבנות אלא שגב…

  הוספת תגובה לתגובה

  שרון ש.:

  @לואיס ויטו,
  בפוסט הקודם, את כתבת שהיתרונות של תורג'י עולות על חסרונותיו. כך בדיוק אני רואה את המצב אצל שגב. הוא לא טלית שכולה תכלת, אבל אני מעדיפה אותו (ואת ענת) על פני כולם.
  אם הייתי ב"הישרדות" הייתי מעדיפה להיצמד למתמודד שגם אם הוא אינו מצליח, הוא לפחות מנסה להצחיק, מאשר להיצמד למתמודד שחצן, עם מוסר כפול ובלי מודעות עצמית. אנחנו כבר לקראת הסוף ולא נראה לי שנצליח לשכנע אחת את השנייה אבל בכל זאת: לא סתם רוב הציבור סולד מתורג'י ואני לא מדברת על המגיבים המכוערים שמכנים אותו בכינויי גנאי, אלא על אנשים אינטליגנטים שאני בטוחה שגם את פוגשת אותם. וואו…איך הגעתי לתורג'י? דיברנו בכלל על שגב. אז בשורה התחתונה: שגב מול תורג'י, שגב לוקח ובגדול.
  ואגב, אם תורג'י יקח את הגמר, אני לא אבכה.
  כי כנראה שבכל זאת הגיע לו…

  שרון ש.:

  * יתרונותיו *עולים* על חסרונותיו, כמובן.
  זה סימן שאני צריכה לפרוש. לילה טוב.

  בזינגה:

  שרון ש: כנראה את ואנוכי , צופות בתוכנית שונה ….
  שגב צוחק לא כדי להצחיק כדי לצבור נקודות , להצמד לאחד כמוהו זה אומר לגדל עיניים בגב .
  אבל כנראה קל להתחבר לדמות כזאת , שלכאורה מבקשת סליחה על הקיום העלוב שלה ומתרצת תירוצים על מנת שנשלוף מפיות לנגב לה את הדמעות מאשר למישהו שלא דופק חשבון וסמוך ובטוח בעצמו …

 • נעמה :

  צפניה, יפה שהתאפקת ולא אמרת כלום על המשפט של ענת שהתחיל ב״כל הטרנסג׳נדרים שאני מכירה״.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @נעמה, איפוק הוא הסוד לחיים ארוכים

  הוספת תגובה לתגובה

  גארפ:

  @צפניה,

  דווקא אומרים שזה לא בריא להתאפק…

  הוספת תגובה לתגובה

  בזינגה:

  @צפניה, עברת סדנת טנטרה לאחרונה?

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @נעמה, אהבתי. וריאציה חדשה ומתוחכמת ל"אף מילה על?"

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת :

  אהבתי את בוקי קורא את דואר האי: "למשימה נדרשת חדות עין ו…" שגב, תקרא את זה אתה, אני בלי משקפיים.

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @אחת, הוא התנהג באותו רגע כאילו הוא ספורטאי ישראלי באולימפיאדה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נוחי דרקנר :

  בטבע כמו בטבע ישנם תכונות מסויימות שמחפות על כאלו פחות טובות, במקרה של פרסטר אותה תכונה כנראה (ע"פ אומדן של זוג חברים הומואים) אורכה 20-22 ס"מ.
  "….זה לא זנב של קוף שמשתרך שם, זה פרסטר משתין."

  אניוויי. אומרים כשנותנים לך לימונים תעשה מיץ לימונים כן? אבל מה קורה כשנותנים לך שתי עגבניות סרוחות, בצל רקוב וארטישוק ? מה תכין ?
  נראה כאילו שאין מה להפיק מהרביעיה האחרונה, כלומר יש, אבל זה לא יעשה טוב לעין. מה עושים ? בטח טוויסט כלשהו שיהווה את המסמר האחרון שננעץ בחוקי הפורמט. שטויות, been there, אני רק יכול להתפלל שהמשימה האחרונה תגרום לנכות קבועה לאחד מהמשתתפים.

  הוספת תגובה לתגובה

  נופת השומר:

  @נוחי דרקנר, הלואי שתהיה נכה בעצמך.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שימי :

  זהירות ספוילר!
  |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
  1.שימו לב שבפרק הקודם החולצה של תורג'י היא סגול, סגול בהיר ושחור
  2.בפרק הבא מימין לנטלי יושב מישהו עם חולצה שבה פסים סגול וסגול בהיר…. תורג'י הפסיד למשה פרסטר.
  |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
  סוף

  הוספת תגובה לתגובה

  שימי:

  @שימי,

  הצלחתי להעלות ברשת תמונות :

  http://rotter.net/User_files/forum/5022d3142f0c449b1.jpg

  http://rotter.net/User_files/forum/5022d3142f0c449b2.jpg

  שימו לב לחולצה

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @שימי, תודה על התמונות ועל התקווה!

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שימי, נכון. הוא קנה עם שגב את החולצה הזאת. אבל יכול להיות שיש גם למשה חולצה כזאת.בקיצור זהות המנצח לא ברורה. נצטרך להמתין. באסה. אני מהסקרניות שחייבת לדעת….

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @מתבוננת, עוד לא ראיתי את הפרק, אבל בכל אופן לא נראה לי שעל סמך החולצה ניתן להבין משהו. הרי הם מגיעים למועצה אחרי וילת הסלבס, אחרי מקלחת ותמיד לובשים בגדים חדשים ויפים. יותר מעניין הניתוח של האוזן (לול!) שנעשתה פה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שיודעת (אבל לא באמת):

  @מתבוננת,

  אני בטוחה שלמשה יש בידיוק את אותה החולצה שיש לתורג'י מחנות שהוא קנה מקניון בתאילנד. ממש אותה החולצה. איזה צירוף מקרים.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @אחת שיודעת (אבל לא באמת), אולי תורג'י נתן למשה מתנה. מי יודע? רוב הסיכויים שזאת החולצה של תורג'י. אבל מצד שני יש את האוזן שדומה יותר לאוזן של משה ומצד שלישי…. סתם אין צד שלישי
  כנראה צריך לחכות לשבת. אוף הסקרנות הסקרנות.

  שושנה:

  @מתבוננת,

  אכן מישהו העלה בתפוז תקריב של התמונה בה מבצבצת החולצה של תורג'י מהפרק שעבר, אבל מעניין איך זה שהוא לבש את אותה החולצה שהיה איתה על האי כשהוא כבר הגיע לוילת המושבעים והתקלח וכו'. האם לא החליף בגדים? ואיך מישהו כאן ראה בעצם אוזן מציצה? אין שום סימן לאוזן אלא רק לכתף…

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שושנה, תסתכלי בפרומו שמגיע מיד אחרי "בפרק הבא של הישרדות" רואים אוזן שנראית יותר דומה לאוזן של משה אבל לדעתי יכולה להיות גם האוזן של תורג'י. לפי שי זאת האוזן של משה. אני לא ממש מבינה באוזניים…

  mrs.C:

  @שימי, ובזום השני על נטלי רואים אוזן של מישהו עם החולצה הסגולה של תורג'י וזהו לא תורג'י (או שכרתו לו את הראש או משהו) כי זה פרסטר \=

  הוספת תגובה לתגובה

  מוגבל השרדות:

  @mrs.C, התדרדרנו פה בפורום

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @שימי, איפה אתה רואה את זה? מימינה של נטלי נראה לי שזה עזאם!

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @שימי, האוזן היא משמאלה של נטלי, לא מימינה (למרות שלנו הצופים זה נראה בצד ימין של המסך).

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אמנון, יש שני פרומואים. בזה שהופיע בסוף הפרק אין אוזן.

  הוספת תגובה לתגובה

 • Dd :

  זהירות ספויילר
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  גמר השרדות יום רביעי 29.08.2012 בריכת הסולטן בירושלים…

  זהו גם אני סיפרתי פה ספויילר. :)

  הוספת תגובה לתגובה

 • שירלי :

  תארו לכם אם בוקי היה עף כמתוכנן פרק שעבר ושגב היה זוכה הפרק בחסינות כמו שהוא באמת זכה..
  השלישיה היתה צריכה להתפרק וזה היה יכול להיות מעניין!

  ובפרומו הבנות נראות יותר מדי מרוצות מעצמן, אז כנראה שיש להם את צמיד הווטו.. מה גם שלא ראיתי אותו על שגב וקשה לי להאמין שבוקי זכה…

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שירלי, לא חשבתי על זה. זה באמת היה יכול להיות מעניין והיה מעמיד אותם בדילמה קשה. כנראה הבנות היו מעיפות את תורג'י. מעניין אם עדיין אנה ותורג'י היו ממשיכים בקשר אחרי הישרדות ונהיים זוג. אכן נפלאות דרכי הגורל.

  הוספת תגובה לתגובה

  שירלי:

  @מתבוננת,
  אז יש מצב שאנה ותורג'י בעצם צריכים להודות לבוקי על הכל?! חח

  –ספוילר??–

  ד"א, עכשיו ראיתי שוב את הפרומו בטלויזיה ואין ספק שזו האוזן של פרסטר ליד נטלי.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שירלי, יש מצב. בכל הראיונות שקראתי של אחרים ושל תורג'י כולם אומרים שתורג'י בחיים לא היה מאוהב ככה. מערכות היחסים שלו הקודמות נגמרו אחרי שבועיים. לחשוב שאולי בזכות הגנבה של בוקי הוא הרויח את אהבה חייו. מצד שני, בגלל שאני רומנטית, אני רוצה להאמין שכמו שהוא סלח לאנה על ההדחה של אושרי הוא היה סולח על ההדחה שלו.

  לואיס ויטו:

  @מתבוננת, לפי ההיכרות שלנו עם השלישייה, סביר להניח שלמען הפייריות, הם היו עושים הגרלה. משחק נקי וכו 

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @לואיס ויטו, צודקת. ולגבי האוזן, יכול להיות אבל אני יודעת שלפחות אני שאני מצפה שמישהו יתקשר, אני תמיד שומעת את הקול שלו. יכול להיות שזה ככה גם בענייני אוזניים?!

  שירלי:

  @לואיס ויטו,
  אני דווקא מחכה לשיחה מתורג'י אם כבר..:]

 • כ :

  ספוילר!!!
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  לפי הפוסט יש מצב שלקח לצפניה 5 ימים להפסיק לפנטז על תורג'י בלילות ירח מלא (כלומר על יום).

  ברוך השם, עכשיו צפניה, רק נותר להיפטר מהעיוורון כלפי ענת המבחילה ואנה הדוחה. "איך תסתובב בארץ מרוב בושה" – אין נערץ מבוקי ברחוב בימים אלה. הכניס לרעים-שחושבים-שהם-טובים בנקודה הכי נחמדה – הוכיח שהם מטומטמים-שחושבים-שהם-חכמים.

  "איך לא פיצלנו את הקולות??". -באמת איך לא, סתומה עם חצי גוף עליון לא פרופורציונלי. שימו לב כיצד הפותים המטונפים של ענת ואנה באותו גובה, אך מעליהם החצי העליון של ענת מוביל אותה לשני ראשים מעל אנה (הרקדנית הקירגיסטנית לול) בעלת הפרופורציות המושלמות חרף היותה רוסיה מעצבנת שרוצה את תורג'י ולא אותי.

  ערב טוב.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  , בנושא אחד נראה לי שיש הסכמה בין כל הצופים והצופות. לאנה יש גוף מושלם.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @מתבוננת, בעעעע. גועל נפש. (כל אחד וטעמו).

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @נייר לקמוס, באמת??? אתה אמיתי? הגוף של אנה הוא לדעתך גועל נפש??? טוב, באמת כל אחד וטעמו.
  אני חייבת לציין שלא משנה מה הגיל של המתבונן-מנער בגיל ההתבגרות ועד סבא, גם בעבודה, גם בארוחות משפחתיות וגם עם חברים (ואפילו הנשים נאלצו להודות) הדעה הייתה זהה, גוף מושלם.

  צעלמט:

  @מתבוננת, הגוף הכאילו מושלם של אנה, לא מחפה על הפה המזוהם שלה, ועל רוע הלב שלה.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @צעלמט, הכל בעיני המתבונן. בעיני היא מקסימה, אנושית מוכשרת, כנה לא מתחנפת ובד"כ גם לא מתלהמת (כנראה עד שהיא נאלצת לחיות עם גנב). אני חייבת להגיד שבהישרדות גיליתי שהיא לא רק רקדנית בחסד ונראית נהדר, יש לה גם אישיות מקסימה.

  נייר לקמוס:

  @מתבוננת, כן. לא כולם אוהבים גוף כזה. כמו ששנינו אמרנו, עניין של טעם.

  אין לזה כמובן שום קשר להישרדות. גם הגוף של בוקי הוא לא ממש כוס התה שלי.

  הוספת תגובה לתגובה

  אנוצ'קה לא בבית ספרנו:

  @מתבוננת, לאנה יש פרצוף של קוף. תביטו בפתיח של כל תכנית… אפילו עורכי התכנית הראו אותה מיד לפני הפרצוף של הקוף שדומה לה שתי טיפות מים :-)

  הוספת תגובה לתגובה

  אישון לילה:

  , צ פ נ י ה. ה ל ו. נראה לי שהתגובה למעלה חצתה קו אדום של התבטאות…..לתשומת ליבך.

  הוספת תגובה לתגובה

  שושנה:

  ,

  איזו תגובה מבחילה איכססססס וזה עוד מאחד שמתלונן על כי ענת דוחה… מעניין איך אף אחד לא כותב על אוצר הפנינים שיוצא מהפה המסריח של בוקי בוידויים הנועזים שלו על מה שבא לו לעשות להן… אבל, אין מה לעשות, זה המוסר הכפול של הישראלי המצוי… איכססס

  הוספת תגובה לתגובה

  צעלמט:

  @שושנה, ענת אכן דוחה וזה ברור. ענת אישה צדקנית מתחסדת בעלת מוסר כפול שמתפלאת שגם אחרים משתמשים בטכניקות הפסולות שהיא עצמה הביאה למשחק.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @שושנה, בדיוק. כל הצדקנים מדברים על מראה חיצוני ואף מילה על בוקי שרוצה לתת לזו בוקס ולהיא סטירה, את ההוא לרסס ועוד ועוד…

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שמבה דוי, לא מובן. התייאשתי מלנסות להבין.

  צעלמט:

  , אנה הקירגיזית מתאימה לתורג'י הערס, שניהם חארות שמתאימים אחד לשניה. (לא רוצה לתאר לעצמי את המריבות שלהם… הכל שם נמוך ואלים, תתרמה מהסוג היותר מבחיל.)

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @צעלמט, בינתיים התגובה שלך היא האלימה והתת רמה פה. וכך גם רוב התגובות של אוהדי בוקי. אמור לי מי החברים שלך וכו

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שיודעת:

  @לואיס ויטו, לפי הניסוחים המעודנים, והרמה המטונפת – יש לי הרגשה שהזקנה מאיכילוב נכנסה לעשות PR. יש מצב לבדוק את הIP ממנו נשלחה התגובה?…

  שמבה דוי:

  @לואיס ויטו, לייק

  מתבוננת:

  @אחת שיודעת, ביג לייק

  אח שלו:

  , תזהר/י, חלק מהמפגרים כאן עוד יאשימו אותך בגזענות, בבוטות ובטינופת ויידרשו לגלות את ה- IP שלך…..

  הוספת תגובה לתגובה

  גליה:

  יש פה התבטאויות אלימות ומזעזעות של תומכי בוקי.
  (לא אתפלא אם את חלקן הוא כתב בעצמו)
  בן אדם שלפרנסתו – לפי הגדרתו- מתפרנס מהביבים
  ככה בדיוק הוא נראה.
  פשוט ישראלי מכוער.
  גם השיחה הכל כך קרה שניהל עם אמא שלו אחרי תקופה ארוכה שלא דיבר אתה, הראתה איזה סוג בן אדם הוא.

  הוספת תגובה לתגובה

  שושנה:

  @גליה,

  אכן, לטנף את הפה על תורג'י ענת ואנה זה בסדר, זה אין וזה אחלה, ובאותה הנשימה להתעלם לחלוטין מהפה המלוכלך של בוקי, מההתבטאויות המיליטנטיות שלו, להתעלם מריסוסי התת-מקלע המילוליים שלו, להתעלם מכל הווידויים שלו לפני המצלמה על איך הוא היה שם בוקס לזאת ואיך היה משליך את השניה לים ומטביע אותה וכן שימוש נרחב בכל הלקסיקון של נשוא הסיורים שלו, אז זה גם כן בסדר… על זה לא נשמעת כאן אף מילה.
  שנאה מעוורת עיני צדיקים. אמרו את זה קודם, לפניי!

  הוספת תגובה לתגובה

  שושנה:

  @שושנה,

  ובנוסף לכך, האיש הזה עם הפה הביובי שלו, הופך במחי גניבה אחת, למלך ישראל, הרי זה מעורר שאלות קשות על אופיו של הישראלי הממוצע בלי שום קשר לשנאתו את הבראנז'ה התל-אביבית שיצאה מכל פרופורציה.

  סמי:

  @גליה, ענת הראל התגלתה כהרבה יותר אלימה ובוטה מבוקי.

  הוספת תגובה לתגובה

  יאלי:

  @סמי, למען האמת שכחתי בכלל שהיה פרק אתמול, אני מבינה שהפרסה ממשיכה. קוראת את הפוסטים שלכם, משעשע, לדעתי אתם מוכנים "לקרב הטוקבקים" של האח הגדול, בערך אותה רמה. זה מטנף וזה מטנף ומה עם קונספט הישרדות? התוכנית הזו מזמן התדרדרה לתוכנית בה העריכה "נותנת כבוד" לגועל ולכן התגובות בתכלס די מובנות. יס, מה עם איזו תוכנית הישרדות אמריקאית? ומה שבתכלס עצוב שתוכניות הריאליטי יכולות היו להיות מגניבות ולהיט, כנראה האופי המחורבן שלנו שרואה בכל התבטאות או מעשה של משתתף ריאליטי כשיא של איזה התנהגות "לא יאה", כאילו שאנחנו בחיינו היום יומיים מתנהגים טוב יותר, ולהם לפחות יש תירוץ: סביבה קשה ומלחיצה. צפניה, גם אני חשה בהתרופפות בפוסטים, אך האשמה אינה בך, התוכנית הפכה לג'ורה גם על האי וגם פה. האופטימיות שלי שאולי האח הגדול הבאה (או כל תוכנית ריאליטי בארץ) תחזור להיות מה שהיא: בידור והנאה הולכת ונגוזה… טוב, יש דברים גרועים יותר, הייתי יכולה לגור בסוריה…

 • ניר :

  אנה וענת חפרו לעצמן קבר עמוק מ-א-ו-ד!!!

  מרוב שהן אמרו "גועל נפש"..הן לא שמו לב שהגועל יוצא מהן!

  איך שהגלגל מסתובב! אני בטוח שהן אלה שמתביישות בעצמן עכשיו מול המשפחה!

  את אנה גם ככה לא סבלתי מקודם, אבל ענת..אכזבה ענקית! היא הייתה הפייבוריטית שלי עד לא מזמן..

  והטענות כלפיי שגב הן מופרכות לחלוטין..
  מצד אחד..הן כועסות עליו כי הוא לא בא לספר להם, מצד שני כועסות על עצמן למה לא פיצלו את הקולות וכך היו יכולות להדיח אותו ולהציל את תורג'י..

  תגידו זה נורמלי מה שהן דורשות?!

  אלוהים עד כמה שהפרק מלא שנאה.. אתם לא מבינים כמה רציתי לשבור את הטלויזיה על הפרצוף שלהן!!! אני כועעעעסססס (סמיילי שטן) !!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  שירלי:

  @ניר,
  הן פשוט התנהגו כמו ילדות קטנות כל הפרק! ממש מגוחך..

  הוספת תגובה לתגובה

  צעלמט:

  @שירלי, כמו ילדות קטנות? ככה הילדות הקטנות שלך מתנהגות???! אנה וענת התנהגו כמו שתי מכשפות זקנות מלאות ארס ורעל. הן התנהגו בצורה מבחילה.

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @צעלמט, התגובה שלך.
  בעולם הפסיכולוגיה קוראים לזה ״השלכה״. ממך נוטף הרעל.

  יוגב:

  @ניר,
  איך כולם שוכחים שבוקי חפר לאנשים הללו 3 שבועות (ובטח שלא עם לשון נקיה). אז הם פתחו את הפה בפרק האחרון, סו וואט?
  זה שבוקי הוא אנטרדוג לא עושה אותו צדיק ובטח שלא יותר טוב מהן (או פחות טוב)
  קצת פרופורציה אנשים…

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @יוגב, בדיוק. וכשבוקי חפר להם חודשים בתיבול של קללות וללא אקט מגעיל במיוחד כלפיו מצדם זה בסדר. להן אסור להתעצבן ולצאת מפרופורציות כשכנראה גנבו להם מיליון ש"ח ברוטו ועוד גנבו להן מהתיק. הייתי מעדיפה שהן היו מתנהגות יותר בבגרות ואיפוק, אבל זה בטח נראה פחות גרוע מהקללות/הטרדות שאושרי/תורג'י/יוליה/ענת/אנה/נטלי (סליחה אם שכחתי מישהו) עוברים מבוקי וממשיכים לעבור (אנה/אושרי/תורג'י) עד היום.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נייר לקמוס :

  משהו לא מסתדר לי.

  זוארץ לרביעייה: "אחד מכם יהיה השורד האחרון".

  זוארץ לשגב: "הבטחת את מקומך בשלישיית הגמר".

  מה קורה עם אי התקווה?

  הוספת תגובה לתגובה

  מנשה:

  @נייר לקמוס,
  גם למנחה מותר לשקר

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @מנשה, לול!

  חוץ מזה שהוא רובוארץ וזה התפקיד שלו. לזרוק משפטים דרמתיים שלא מעוגנים במציאות, כן?

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @נייר לקמוס, כל מה שנאמר למודחים זה שאולי יוכלו לחזור בהמשך למשחק. לא הבטיחו דבר וייתכן שאיש מהם לא יחזור.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אמנון, לא נכון. המילה אולי לא נאמרה אף פעם. נאמר במפורש – "אחד מכם יהיה השורד האחרון" ו"אתה בשלישיית הגמר" (אולי לא בציטוט הזה אבל בהחלט בלי שום אולי).

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @נייר לקמוס, הציטוט המדוייק: "אתה מודח ועוזב היישר לאי התקווה ואולי תהיה לך הזדמנות לחזור".

  נייר לקמוס:

  @אמנון, הציטוט מדוייק, אבל עם כל הכבוד – לא אליו התכוונתי הוא גם לא סותר את מה שאמרתי.

  הציטוטים המדוייקים:

  "חברים, אחד מכם יהיה לבסוף השורד האחרון ויזכה בפרס בשווי מיליון שקלים מתנת." (בפתיחת משימת החסינות).

  "יש לכל אחד מכם סיכוי של אחד לארבע [השגיאה במקור] לזכות במיליון שקלים" (בהמשך הפתיחה של משימת החסינות).

  "הנקודה שתכריע מי יהיה בשלישיה האחרונה" (לפני הנקודה האחרונה שגב-אנה. אם מישהו חוזר מאי התקווה הם יהיו חמישה, ו"השלישיה האחרונה" פירושו או שתהיינה עוד שתי הדחות או שהמדובר ברביעייה האחרונה, לא בשלישיה).

  בכל הדחה שומעים כולם שיש עדיין למודח אפשרות לחזור מאי הגלות, כך שלא אמור להיות כאן אלמנט של הפתעה, והדברים של זוארץ מטעים.

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @נייר לקמוס, עם כל הכבוד, תמיד נאמרת המילה "אולי" בכל הדחה – בדקתי למשל:

  "יוליה/אושרי, את/ה מודח/ת ועוזב/ת היישר לאי התקווה, בהמשך אולי תהיה לך הזדמנות לחזור למשחק"

  לדעתי אין כאן הבטחה, כך שייתכן ואיש לא יחזור מאי התקווה.

  נייר לקמוס:

  @אמנון, עם כל הכבוד, הציטוטים שלי היו מדוייקים ב-100% והמילה אולי לא נאמרה בהם אף פעם. אין לזה שום קשר לאי התקווה – שם השימוש במילה אולי נדרש כמובן בגלל עצם העניין.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת:

  @נייר לקמוס, דו-שיח של חירשים…

  נייר לקמוס:

  @אחת, נכון, כי שנינו צודקים אבל מדברים על דברים שונים. אמנון צודק בזה שלמודח נאמר בעת ההדחה "אולי תוכל לחזור", ואני צודק בזה שלמתמודדים במשימה נאמר חד-משמעית שאחד מהם יהיה הזוכה ושמי שמנצח יהיה בשלישייה האחרונה.

  אחת:

  @נייר לקמוס, נכון, אבל אמנון מסביר את הסתירה כביכול בין דבריו של זוארץ למציאות בכך שאולי אף אחד לא יחזור בכלל מהאי, ולפיכך אכן מדובר בשלישייה האחרונה.

  נייר לקמוס:

  @אחת, זה לא ממש מסתדר עם "דו קרב גורלי באי התקווה" בפרומו, ובכלל עם כל הרעיון של אי התקווה.

 • מנשה :

  צפניה שום מילה על הספוילר ה57842169 שהפקה משחררת בגלל העריכה החובבנית? מה יש לצפות בפרק הבא שהכל ידוע מראש בוקי זוכה בוטו ומעיף את ענת שמועמדת לזכייה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @מנשה, הלוואי אמן!

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @מנשה, מה ראית?

  הוספת תגובה לתגובה

  מנשה:

  @לואיס ויטו,

  את צמיד הוטו על היד של בוקי בנאום של שגב

  הוספת תגובה לתגובה

  mrs.C:

  @מנשה, דווקא לזה לא שמתי לב! (התרכזתי באוזן של פרסטר והחולצה של תורג'י)

  הוספת תגובה לתגובה

  שירלי:

  @mrs.C,
  איך הצלחת לראות צמיד וטו ביד של בוקי?? לא מראים אותו בפרומו בכלל! אולי את הפנים בסוף..

  בכל מקרה, זה לא בהרכח אומר שהוא זכה בו כי יכול להיות שזה צולם אחרי שמי שזכה העביר לו אותו כדי שהוא לא יוכל להצביע..

  הוספת תגובה לתגובה

 • רונית :

  אני לא מבינה את האהדה לבוקי ואת השנאה התהומית לענת ואנה.

  הוספת תגובה לתגובה

  כ:

  @רונית,

  בתשובה לשאלתך –

  ענת – בינונית, גברית, רובוטית במובן הלא-חינני, אלימה וחוטפת פסלונים (עזאם, פרק 1) אבל לה מותר לשים בתיק ושאף אחד לא ייגע, כוחנית, מניפולטיבית (אפילו "תומריקו" לא האמין אתמול לתרגיל האופורטוניסטי והמגוחך כשהבינה שיש לה מיליון כמו שלבוקי יש בוק בסוכנות יולי) ובעיקר – החטא הכי גדול – משעממת יותר ממשה פרסטר

  אנה – מתנשאת ללא סיבה נראית לעין, נגררת אחרי תורג'י הבהמה וענת המשעממת יותר משיחה על כבוד דרוזי עם עזאם, פה ג'ורה ("יא דוחה, יא דוחה, אני מכינה גם בשבילך"), לא הניעה שום מהלך מאז ריקוד הפוקסטרוט עם רוסי כלשהו.

  בוקי – הוכיח לשתיהן שהן פתטיות, עלובות, וטיפשות נורא נורא

  הוספת תגובה לתגובה

  אח שלו:

  , לייק לייק!!! אמן!!

  הוספת תגובה לתגובה

  גליה:

  ,
  התגובות האלימות ומלאות השנאה שלך מעידות רק עליך.

  אין לי שום ספק שכל החיים קיבלת דחיות מנשים יפות כמו אנה וחכמות כמו ענת.
  וכשאני נחשפת כאן רק למעט מהאישיות שלך ברור מאוד למה נדחית על ידן.
  מציעה לך מאוד ללכת לטיפול.
  חסוך לנו את תובנותיך המכוערות.

  הוספת תגובה לתגובה

  טלי:

  @גליה, מכוער זה להתקיף גולשים בצורה אישית על דעותיהם. מי שעבר את גבול הטעם הטוב זו את ויוגב. התגובה שלך דוחה במיוחד, במיוחד שאת מדברת בלשון רבים. את מי את בדיוק חושבת שאת מייצגת? כדאי שתטפלי בעצמך לפני שאת שולחת אחרים לטיפול.

  סמי:

  @גליה, גליה , חסכי מאיתנו את תובנותייך המעוותות.

  גליה:

  @גליה,
  טלי, אכן כל אחד זכאי להביע את דיעותיו .
  אך אם תחזרי אחורה ותקראי את כל הגיגיו של כ. תיווכחי בעצמך בצורה המכוערת שבה הוא מתקיף את אנה וענת על מראה גופן על מוצאה של אנה – אני אפילו לא רוצה לחזור על הדברים הגועליים שהוא כתב.
  אני לא יודעת אם את אורחת לרגע בבלוג – אצל צפניה הרמה היא בדרך כלל יותר גבוהה.
  אפשר לא להסכים עם דיעותיהם של אחרים אבל לא להשתלח בצורה כזאת.התגובה שלי אולי הייתה חריפה אבל פשוט התחלחלתי מהסגנון הבוטה.

  אם תקראי את שאר התגובות תראי שעוד אנשים חושבים כמוני והתייחסו לכך.
  שושנה ומתבוננת אני איתכן.

  צפניה:

  עם ישראל הגיע לומר את דעתו. זה יעבור. הם אף פעם לא מתמידים.

  בזינגה:

  @גליה, לייק
  גליה יש לזה הסבר להתנהגות כזאת , שבסופו את תהנהני בראשך ותרחמי עליו , אז פשוט דלגי עליו
  :-)

  סמי:

  , אהבתי את תגובתך :-)

  הוספת תגובה לתגובה

  סמי:

  @סמי, כ' יצאת גדול, אתה משקף את התמונה הכללית במדוייק.

  מתבוננת:

  @רונית, אין סיבה. הן חזקות, מוצלחות, שיחקו פייר ואם המשחק היה לפי החוקים של הפורמט, אחת מהן היתה לוקחת בהליכה. בלי להשוות, אבל סתם מחשבה על מה שאנשים מתוסכלים יכולים לעשות. כמה דברים בלתי נתפסים קרו בהיסטוריה רק בגלל שמישהו החליט שלא מוצא חן בעיני שהחזק/מוצלח/חכם תמיד ינצח ואת הניצחון גנב ממנו בדרכים לא דרכים.
  מצד שני, יצאנו בזול , תתארי לך מה היה קורה אם מישהו אחר היה גונב את הפסלון, היינו צריכים לשמוע את זעקותיו/הטפות המוסר/צביעותו של מר בוקי/רובין הוד.

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @מתבוננת,
  סליחה מה בדיוק פייר באיך שהן שיחקו?
  בזה שהברית החמודה שלהם ארגנה את פרשת גניבת הפסלון הראשונה של העונה כדי "להרדים" את עזאם ובסוף לא השתמשה בזה?
  בזה שאנה וענת הדיחה לתורג'י את החבר הכי טוב שלו מאחורי הגב כי כשאושרי הצטרף תורג'י לא היה נחמד אליהן?
  ועל זה שענת חטפה לעזאם את הפסלון מהיד כבר דובר רבות

  אין שום דבר פייר במשחק שלהן, למעט העובדה שהן בנוסף מתנהגות כאילו הן יותר קדושות מהאפיפיור.
  מעבר לזה, כל מה שכ' כתב הוא נכון. ענת משעממת ורובוטית, ואנה טפשה ורדודה. אפילו איתי שגב בתור אישיות הרבה יותר מעניין משתיהן יחד

  הוספת תגובה לתגובה

  יוגב:

  @דנה,
  אנשים, לפי חוקי הפורמט היבשים (שצפניה הראה בפוסט הקודם), אנה תורג'י וענת לא עברו על שום חוק של הפורמט.
  כולם משקרים בהישרדות, למה ההיתממות?
  אושרי עף בגלל שהוא תפס את המקום של ענת – הישרדות זוכרים?
  אין פייר בחיים – כמו שלאנשים יפים יותר קל, ככה לעשות מה שצריך במסגרת החוקים זה לגיטימי.
  די להשליך את ההערכה העצמית הנמוכה שלכם על השחקנים בהישרדות…

  צפניה, בדרך כלל השפה בבלוג הזה יותר נקיה מהביבים שיש בטוקבקים של Ynet, אתה מתכוון להעיר משהו על זה?

  דנה:

  @יוגב,

  יוגב
  ראשית בנוגע ל"חוקי הפורמט היבשים" אפשר להתפלפל מפה ועד מחר. אם ההפקה איפשרה לבוקי לגנוב את הפסלון – אז כנראה שמבחינת "הישרדות ישראל" זה חוקי בדיוק כמו משימת השכר והעונש, העברת מתמודדים משבט לשבט ושאר החריגות מהפורמט המקורי. הם יכולים גם להנחית את איריס בר און ישר לגמר מצידם ולהחליט שזה חוק חדש. first out – last in

  שנית, אין לי שום בעיה שהשחקנים ישקרו וירמו. כמו שאמרת. זו הישרדות. אדרבא, עדיף שיהיו כמה שיותר שחקנים תחמנים, זה הופך את המשחק להרבה יותר מענין. מה היית מעדיף – הישרדות שמורכבת רק מתחמנים כמו בוקי, או הישרדות שמורכבת רק מבחורות משמימות כמו ענת?

  שלישית, לא הבנתי מה זה קשור להערכה העצמית שלי.

  לואיס ויטו:

  @דנה, מה יש לכם עם הפסלון של ״עזאם״?! לעזאם באותו שלב כבר היה פסלון! היא לא גנבה אותו כי הוא לא היה שייך לאף אחד. איך אתם אוהבים לעוות את התמונה… 

  יוגב:

  @דנה,
  ראשית, ההערה להערכה העצמית הייתה מכוונת ל"כ", אז אני מתנצל בפניך.
  שנית – העולם מורכב גם מאנשים כמו "בוקי" וגם מאנשים כמו "ענת". אם כולם היו כמו "בוקי" הישרדות הייתה מוגבלת לגיל 18 בגלל השפה הנמוכה. ואם ניסית לרמוז שהוא שחקן יותר טוב או חריף, אז אני חולק עליך

  אני אישית לא חושב שענת משמימה אבל זו דעתי הסוביקטיבית. ראיתי אותה עושה דברים יותר הגיוניים ומחושבים מבוקי שהגיע לאן שהגיע עם הרבה יותר מזל משכל.

  רונית:

  @מתבוננת, לגמרי!

  אני קיויתי לראות את ענת, אנה ונטלי בגמר.
  נטלי מבחינתי היא הפתעת העונה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת שיודעת :

  ושום מילה על אוצר המילים המגוון של רובוארץ? שוב ושוב: או-אה, או-אה…. אפילו העיזה על האי מתבטאת יותר…

  הוספת תגובה לתגובה

  סיגל:

  @אחת שיודעת,
  למרות שנראה לי שזה פאק של עריכה. הוא אמר "או-הה" פעם אחת, אבל השתילו את זה בשני מקומות שונים…

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליבנת :

  כמה מכוערת/דוחה/חסרת אינטליגנציה יכולה להיות/להראות אנה? אולי כדאי שתמשיך לרקוד בלי לדבר כי כשהיא פותחת ג'ורה זה נראה ונשמע נורא ואיום שלא לדבר שפתאום אתה רואה את כל הכיעור שבה. לגבי ענת, היא לא שכנעה אותי ב"אצילותה" על וויתור השיחה, באמת כשענת מורידה את המסיכה התרבותית מעל פניה היא מתגלה במלוא כיעורה ובמלוא תת תרבותה שלא לדבר שעכשיו גם "פיטנס" לארוחת בוקר לא עושים לי את זה.

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @ליבנת,
  על אנה נאמר "גם אוויל מחריש לחכם ייחשב". עדיף שהיתה שותקת ושהינו יכולים לבהות בציצים שלה בנחת
  המהלך של ענת אסטרטגי ושקוף גם ככה יש לה גג עוד 3 ימים עד שתראה את הילד שלה
  חוצמזה שבתור אימא אני לא מבינה את כל האימהות האלה שנוסעות לכל מיני תחרויות ריאליטי ואז מייבבות שם כל היום על הגעגועים לילד. תשבי עם הילד שלך בבית וזהו.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @דנה, רונית, ובתגובות למעלה קבלת את התשובה לשאלתך.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת:

  @דנה, "עדיף שתשתוק ונבהה לה בציצי", "שבי עם הילד שלך בבית", פשששש גירל פאוור… אני מקווה שדנה זה בעצם דן.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @ליבנת, עד הפרק הלפני אחרון ענת היתה הפייבוריטית שלי ביי פאר. גם מנצחת משימה אחרי משימה, גם לא טיפשה, גם מנהלת משחק חברתי לא רע.

  אבל בפרק הלפני אחרון היא הראתה שהיא לא כל-כך חכמה – לא הציעה לפצל את הקולות (מתורג'מן ומאנה לא הייתי מצפה לזיק כזה של גאונות, מענת כן). ובפרק האחרון היא הוכיחה שהיא באד לוזר, יותר גרועה אפילו מאושרי. זו לא חוכמה להיות נחמדה כשאת מנצחת: החוכמה היא להתנהג נכון גם אחרי הפסד, וכאן היא נפלה בגדול.

  אז מי? שגב? לא בטוח. המשחק האסטרטגי שלו נכון לפעמים(לקחת את תורג'מן לעזריאלי) אבל הוא יותר מדי נמושה ופחות מדי שורד. לא, לא נראה לי.

  פרסטר? נכון שהוא מנצח משימה אחרי משימה, נכון שהוא דווקא שורד לא רע באי, אבל אני לא יכול לשכוח את ההתבכיינות וחוסר ההחלטיות שלו לפני שהודח.

  היחיד שזוכה לאהדה שלי כרגע (ולאורך כל העונה) הוא בוקי. גם עם תעוזה שמזכירה קצת כמה מהשחקנים הטובים בהישרדות ארה"ב (אמנם לא מספיק פעמים – אבל הפעם האחרונה חיפתה ובגדול), גם עם מודעות עצמית בריאה והומור עצמי, גם בלי זיגזוגים והתחנפויות, גם בלי התבכיינויות (כן כן, "הזקן השמן הקרח" זו לא התבכיינות – הוא לא אמר אף פעם "אוי אוי אוי אני זקן ושמן וקרח ורוצה להשתנות" כמו שגב ופרסטר למשל, אלא תמיד "הוכחתי שאני יכול להצליח למרות שאני זקן ושמן וקרח" וזה ההיפך מהתבכיינות). נכון שהוא לא ניצח במשימות, אבל הוא התאמץ עד כמה שהיכולות הפיזיות שלו איפשרו וזה מספיק מבחינתי, והוא גם בחר לא לבצע את המשימה היחידה שכולם היו חייבים למרוד נגדה – ההתעללות בבעלי חיים. וצריך לזכור שהוא תרם המון לשבט, בנה וסחב ואירגן. שורד מפתיע אולי, אבל מבחינתי כרגע האדם הראוי ביותר להיות השורד האחרון.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @נייר לקמוס, אל תשכח את השפה "העשירה" של בוקי.

  מודעות עצמית? בוקי?!

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @שמבה דוי, בהחלט, מודעות עצמית. מודעות עצמית זה לדעת מה המגבלות שלך ולהתייחס אליהן באופן אובייקטיבי, בלי להתיימר להיות מה שאתה לא ובלי להתבכיין על המגבלות שלך. חבל שלאנשים כמו תורג'מן, אושרי ואנה אין מודעות עצמית כזו.

  השפה של בוקי? מה רע בה? הוא אומר לאנשים מה שהוא חושב עליהם ואומר להם בפנים. חבל שאנשים כמו שגב ופרסטר לא עושים את זה. (אלא אם המילה לתקוע נוד מפריעה לך. אם כן, צר לי עליך).

  מתבוננת:

  @נייר לקמוס, בוקי בד"כ מדבר מול המצלמות. ממש לא אומר בפנים מה שהוא חושב. גם את נאום האדם הכי שפל והפושע הכי קטן שהוא נתן על אושרי היה כשאושרי הודח. מי שפתח את העניין ו"הלשין" לאושרי הוא תורג'י ואז בוקי היה חייב לדבר בפני אושרי. גם כל מסע ההשמצות שלו לשלישיה היום נעשה בתקשורת כבר חודשים.
  היחידות "שזכו" לשמוע את הקללות ישירות ממנו הן יוליה/בתיה( בת **** וכו') ונטלי ( יודעת לבלוע וכו') השאר זכו לראות את זה בהקרנת הסדרה יחד איתנו.

  ליבנת:

  נייר לקמוס – מסכימה עם כל מילה:))

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @נייר לקמוס, השורד האחרון בישראל הוא בד"כ זה שעצבן הכי מעט את חבריו למשחק. בוקי לא נמצא בקטיגוריה הזו. משה פרסטר כן.

  הוספת תגובה לתגובה

  סמי:

  @יויו, משה פרסטר "הנזיר הבודהיסטי" הפתטי, הכי פחות מעצבן?!… ממממ.. מעניין

  סמי:

  @נייר לקמוס, גם מבחינתי בוקי השורד שהכי מגיע לו לזכות.

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @סמי, הוא מעצבן אותך, לא את השורדים

 • בת מקף חן :

  תעדכנו אותי אם אני טועה
  אך ביום הראשון של הישרדות
  המשימה שלמצוא פסלי חסינות
  נשארו 2 בנות בלי פסל (דוריס וענת)
  עזאם מצא את הפסל האחרון
  ומי זאת שרצה ו"גנבה" אותו מידו?!?!?

  איכ אני לא מסוגלת להסתכל עלייה!!!

  ולצטט משפט ידוע….

  הגונב מגנב פטור

  :)

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @בת מקף חן, את מבינה את הביטוי שציינת? כי נראה לי שלא ממש..

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @שמבה דוי, היא דווקא יודעת. אם ענת לטענתה, גנבה את הפסלון מעזאם אז בוקי שגנב ממנה פטור. הקישור הרעוע במקור.

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @יויו, ענת לא גנבה את הפסלון מעזאם מהסיבה הפשוטה שלעזאם כבר היה פסלון. עזאם עזר לחפש לשלוש הבנות שנשארו ללא פסלון. איך בדיוק אפשר לגנוב משהו שעדיין לא שייך לאיש??

  טלי:

  @שמבה דוי, לפי ההגיון הזה גם הפסל של ענת לא שלה, היא לא קנתה אותו וקיבלה קבלה. עזאם מצא את הפסלון וזו הייתה זכותו להחליט מי תקבל אותו.

  הוספת תגובה לתגובה

  טלי:

  @טלי, התגובה ללואיס ויטו.

  לואיס ויטו:

  @טלי, איך בדיוק? הפסלון ניתן לענת ולכן היה שייך לה(הפסלון מהבקתה).
  לעומת זאת לעזאם כבר היה פסלון ולכן לא היה יכול להיות בעל שני פסלונים. כל עוד הוא לא הגיע לידיים של נטלי / ענת / איריס – הוא לא היה שייך לאיש.

  אחת:

  @לואיס ויטו, הפסלון הגיע לענת כי נתנו למשה להחליט בנחת למי הוא הולך והוא בחר בענת. לעומת זאת כשהפסלון היה ביד של עזאם היא פשוט חטפה לו אותו משם ולא נתנה לו שום צ'אנס להחליט למי יילך. זה כאילו שתורג'י היה סותם למשה את הפה בבקתה ומכריח אותו באיום או בכפייה שהפסלון יילך אליו (לתורג'י). זה אולי לא גניבה פרופר אבל זה גם לא משחק נקי.

  יויו:

  @לואיס, אני אישית לא חושב שהיתה גניבה כלשהי במשחק, אבל אם בענייני מוסר עסקינן, עזאם יכל לבחור למי לתת את הפסלון השני שהיה בידיו, אך ענת לא ראתה אף אחד ממטר ולקחה את הפסלון ללא רשותו (שאפו עליה)

 • אח שלו :

  צפניה אידיוט שכמוך. מי כמוך יודע שמעודן אני לא, אבל בנוגע לילדים זה כבר סיפור אחר. במקרה גרושתו של איתי היא קרובת משפחה (אימא של אורי) וקוראים לה שירה והיא אדם סבבה לגמרי, גם במונחים המעוותים שלך ושלי. רמיזות כאלה, כמו שפיזרת על ג'קו ומה שהוא ייעשה לה בזמן הבייביסיטר, הם לא במקום לגמרי, מה גם שהילדה מבוגרת מספיק כדי לקרוא את הדברים האלה ברשת. לדעתי מתבקשת התנצלות והבהרה. ולו בשביל המצפון שלך ושנתך הטובה בלילות!

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  ישנתי נהדר, תודה. והכל בראש שלך. אבל הכל. בחיי. ד"ש לאוריקי.

  הוספת תגובה לתגובה

  מוגבל השרדות:

  @צפניה, וואו, אח שלו הוא כנראה מסוג האנשים שיכול לצחוק על כולם, אבל אם מזכירים מישהו שקרוב אליו, אוי לטרגדיה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אח שלו:

  @מוגבל השרדות, מוגבלצ'יק, תנוח.
  ממש לא טרגדיה, לדעתי איתי הוא אידיוט אמיתי, חשבתי כך בעת החתונה וגם בעת הגירושין, ועוד יותר אחרי שראיתי את העונה הנוכחית. אידיוט שחייב להצחיק, כל הזמן, את כולם, בלחץ. אבל לגבי הילדה, לדעתי, היא לא צריכה להיגרר לכל הג'ייפת שלנו, אפילו שאבא שלה, האידיוט כאמור, הוא אחד 'מגיבורי' העונה. צ'טער. ותאמין לי שאכן אני צוחק, תמיד, על כ ו ל ם, כולל על עצמי. מי שלא מסוגל לעשות את זה בעיני נמצא בבעיה/הכחשה חמורה. מה שאני לא סובל זה התייפיפות ו- PC. למשל, כשקראתי לאנה בהמה קווקזית באחד הפוסטים האחרונים קפצו עלי כאילו שחטתי את הממוצ'קה שלה עם כפית, והנה, הפלה בפלה, גם צפן קורא לה קירגיסטנית…ותיכף גם הוא יתפכח גם מחבבת התורג'וק שלו וישתמש בחריין מושתן וקטן לתאר אותו.

  אח שלו:

  @צפניה, suit yourself….

  הוספת תגובה לתגובה

 • שרון ש. :

  "בהתחשב בדעת הקהל הישראלית בימים האחרונים אני לא הייתי בטוח בזה. מהאנשים שהביאו לכם את ביבי"

  צפניה, אתה טועה לדעתי. מספיק לקרוא את הקוראים הקבועים שלך כדי לדעת שהתמיכה בבוקי ממש לא מקבילה לתמיכה בביבי, ממש לא.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שרון ש., אבל חייבים להודות שבחלק גדול מהתגובות התומכות בבוקי ומגנות את ענת/אנה יש הערות גזעניות וקללות ברמה שבוקי היה מתגאה בה. וברור שאין קשר לתמיכה בביבי. הקשר הוא לתמיכה בבוקי בההשמצות שלו, בקללות שלו בגוגמאות שלו ובמוסר הכפול שלו.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @שרון ש., רק שלא לזה צפניה התכוון.

  הוספת תגובה לתגובה

  סמי:

  @שרון ש., אם בוקי היה ראש ממשלה, בטוח שהוא לא היה יותר גרוע מביבי.

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @סמי, לא בטוח שהייתי רוצה לבדוק את זה

  הוספת תגובה לתגובה

 • לי :

  אחרי אתמול אני כבר נשארתי מזועזעת, איפה הכבוד בין אדם לחברו , איפה הערכים ככה מדברים אנה חמודה, גם ברוקדים עם כוכבים לא הפסדת בכבוד והתחלת לדבר לא יפה על המתמודדים שניצחו , גם בהשרדות את מנבלת את הפה למי שיכול להיות אבא שלך, נכון אם הוא לא שיחק הכי נקי, אבל את הראת פרצוף הכי מכוער, והכי נמוך שיש
  תכנסי לפרופורציות ותנסי לשמור קצת על דיבור ראוי לשידור בטלויזיה, והכי אני לא מבינה למה ילדים שעדיין ערים בשעה כזאת צריכים להיות עדים לדיבור מסוג הזה , לאן הגענו, זה מה שמוכר מבלי להתחשב בתגובות מבחוץ, אבוי לנו ככה נראית פרצופה של מדינה שלמה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שיודעת:

  @לי, לא חושבת שמגיע כבוד למישהו רק בגלל שהוא מבוגר יותר. אפשר לבקר (או במקרה של אנה להיגעל) מהתנהגות של אדם – בלי שהוא יקבל קרדיט אוטומטי בגלל גילו המופלג.
  אגב, בתור אדם מבוגר, איש משפחה וכו' – הייתי מצפה ממנו להתנהגות קצת יותר מכובדת – לא רק גניבת הפסלון – גם ניבולי הפה, הרמיזות המיניות, הרחמים העצמיים, הבכיינות, האלימות המילולית, הזלזול באחרים ששונים ממך, החפירות, הפלוצים, התיאורים המפורטים של פעילות המעיים שלו הניסיונות להנדס את כל השבט (זוכרים את המחנה שבנה והתמוטט תוך 4 שניות? ) – ממש מופת ודוגמא…

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @אחת שיודעת, לייק גדול על התגובה.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @מתבוננת, אני חוזר ושואל – מה ההבדל בין "ממש גנב, לקח מהתיק" ובין "אמר שהוא לקח את הפסלון"? אמרתי כבר הרבה פעמים שלפי החוק הישראלי מדובר בעבירה באותה דרגת חומרה, 3 שנות מאסר בשני המקרים. אפשר סופסוף לקבל תשובה אמיתית, לא רגשית אלא שכלית, למה לדעתך יש הבדל בין שתי עבירות שהמחוקק קבע שהן באותה דרגת חומרה?

  לואיס ויטו:

  נייר לקמוס,

  משחק פוקר אתה מכיר? מה ההבדל בין לבלף לבין לרמות? אותו הדבר בדיוק.

  שמבה דוי:

  @אחת שיודעת, לייק!!

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @לואיס ויטו, כן, אני מכיר. זו בדיוק הסיבה שמשחק פוקר אינו חוקי בישראל, והעונש על מי שמארגן אותו הוא – נחשי? כן, נכון, בדיוק שלוש שנות מאסר. (העונש על משתתף אגב נמוך יותר, רק שנת מאסר אחת).

  אני לא רואה שום הבדל בין לבלף לבין לרמות.

  דינה:

  @אחת שיודעת,
  כן אבל…
  בדיוק בגלל שהוא דמות 'צבעונית' הוא לוהק לתוכנית מלכתחילה, ואני בספק אם הוא בתור אדם דיי מבוגר ידע בדיוק מה המהות שלה התוכנית הזאת והוא בניגוד לאנה לא רגיל להיות מול מצלמות ולחשב כבר אוטומטית את איך שהוא ייראה אחר כך..אפשר להגיד שהוא היה הוא עצמו אבל בצורה מוקצנת בגלל הבידוד באי וכו'. אפשר להגיד אותו הדבר על אנה כמובן אבל באמת קשה לי עם הקטע של כל עוד ברית הבוטיק עושה כל מהלך שהוא זה בגד משחק והכל בסדר אבל כשעושים מהלך נגדם העולם חרב. אגב כשתורג'י שיקר שהוא גנב לענת את הפסלון ועזאם ועוד מלא אנשים חשבו שהוא באמת עשה את זה, אף אחד לא בא והאשים אותו שהוא מגעיל ופלילי ושהמשפחה שלו תתבייש בו…סתם נקודה למחשבה.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @דינה, ממש לא נכון.כולם גינו את המעשה והיו מזועזעים ממנו. במיוחד בוקי שאמר שתורג'י גנב ושצריך לשלוח אותו לבית הסוהר .הראו את תורג'י מנסה להסביר את הצעד שלו(מה שהפיל אותו בסוף) ואומר שזה ממש מבאס שהוא צריך להסביר משהו שגם הוא חושב שזה פשע. זאת הסיבה שהוא רצה להדיח את עזאם היה לו מאד קשה עם השקר הזה.

  טלי:

  @דינה, למתבוננת – גינו כן אבל לא צעקו עליו, לא קיללו אותו, לא השפילו אותו בעלבונות אישיים, לא עשו עליו חרם ולא התייחסו אליו בצורה דוחה ומשפילה כמו שהוא ואנה וענת התייחסו לבוקי (ולשגב).

  מתבוננת:

  @טלי:
  , כי הוא לא באמת השתמש בפסלון חסינות. אני מבטיחה לך שאם הוא היה משתמש הצעקות היו קשות. בוקי ממש גנב, לקח מהתיק האישי של ענת ואז שיקר שלא גנב ובפועל השתמש בפסלון החסינות כדי להציל את עצמו ולהדיח אחר. תורג'י לא עשה אף אחד מהפעולות הנ"ל. הוא אמר שהוא לקח את הפסלון ואמרו לו כמה שזה לא מוסרי והוא לא ראוי להיות שורד (כולל משה). אני מאמינה שאם הוא היה עושה את מה שבוקי עשה היו יורדים לחייו לא פחות אם לא יותר. אבל אין ספק שהוא בחיים לא היה גונב ומשתמש בגנבה כדי להציל את עצמו ולהדיח מישהו אחר כי הוא פשוט לא אדם מהסוג הזה.

  לואיס ויטו:

  לקמוס,

  שאלת שאלה, עניתי.
  אם אתה כל כך בטוח בצדקך, למה לשאול?

  ודרך אגב, זאת ממש לא הסיבה בגללה פוקר אסור בישראל. מעורבים בזה הרבה אינטרסים כלכליים בעיקר, אבל התירוץ הרשמי הוא שלדעתם זה משחק של מזל ולא של יכולת. מה שכמובן לא נכון, וכל מי ששיחק פוקר ברצינות אי פעם, יודע את זה.

  טלי:

  @מתבוננת, מה זה משנה אם הוא השתמש או לא? מגנים מעשה אחרי שמגלים שהוא התבצע, זה כמו שתגידי שיתעצבנו על גנב רק אחרי שהוא השתמש בכסף שגנב אבל כל עוד הוא סתם מחזיק את הארנק הגנוב אצלו זה בסדר. עובדה שתורג'י לא קיבל אפילו שמינית מהעליהום שהוא וחברותיו עשו לבוקי.

  מתבוננת:

  @טלי:, כנראה לא נסכים וזה בסדר אבל לתורג'י עשו עליהום רציני, יוליה בוילה דברה על 5 שעות של ויכוחים. תורג'י הרגיש שיש חרם עליו והצדיק אותם, הוא אמר שגם הוא היה מחרים גנב. זאת הסיבה שהם הצביעו לעזאם. הוא לא יכל לשאת יותר את הדיבורים והתחושות נגדו.
  ולדעתי יש הבדל מאד רציני בין לספר על גנבה ולגנוב מתיק אישי ולהשתמש בגנבה. כנראה ככה גם חשו שאר השורדים.

  טלי:

  @דינה, מבחינת עזאם, שגב, בוקי, יוליה ונטלי תורג'י גנב ולא רק סיפר על גניבה ובמשך כל הזמן שעבר בין הקטע שבו התגלה שתורג'י גנב לענת את הפסלון ועד למועצת השבט שבה הוא סיפר שזה היה תרגיל הם האמינו שהוא גנב והוא גם הצדיק את הגניבה.
  לא היה שם חרם על תורג'מן, החרם היחיד היה החרם בכאילו, ולא עשו על תורג'י אפילו שמינית מהעליהום שהוא וחברותיו עשו על בוקי.

 • צומי :

  אני לא מאמינה שעשיתי את זה, אבל גם אני בדקתי את האוזן ואפילו רואים קצת שיער קצר, אז לצערי כנראה משה במושבעים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ירושלמית :

  לא סובלת את אנה וענת. לא סובלת!!! לגבי תורג'י, עוד יותר לא סובלת!!!! אוהבת את בוקי, ומקווה שהוא יזכה. בררית מחדל: איתי שגב.

  הוספת תגובה לתגובה

  יוגב:

  @ירושלמית,
  אני בטוח שצפניה ינצל את הקשרים שלו בהפקה בשביל להעביר את ההעדפות שלך אליהם. הוא לא היה רוצה שתתאכזבי ושבוקי או שגב יפסידו חס וחלילה

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @יוגב, יש עליון גם על צפניה וגם על ההפקה – הבה נתפלל לאבינו שבשמים כי הוא יכול לתקן את התוצאות אפילו בדיעבד!

  הוספת תגובה לתגובה

  יוגב:

  @אמנון,
  אין סיבה שהעליון לא יקבל עזרה מבני תמותה. אבל אתה יכול להתפלל אם זה עוזר לך (בדיעבד)

  אבינו שבשמים:

  @אמנון, אני אראה מה אני אוכל לעשות (בדיעבד)

  סמי:

  @ירושלמית, ירושלמית אני איתך :-)

  הוספת תגובה לתגובה

 • מראה שעל הקיר :

  מעניין שדוקא ענת השתמשה במילים "קוקסינל" ו"טרנסג'נדר" , כדי ללעוג לשני הבנים, דוקא ענת שהיא עצמה חצי גבר וחצי משהו לא מוגדר.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  בחרת ניק? כי אני ספרתי עד עכשיו ארבעה כינויים שונים שלך. נא בחר/י אחד והסתפק/י בו. תודה.

  הוספת תגובה לתגובה

  מס' 5:

  @צפניה, תמשיך לספור

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  אני מצטער, כנראה שלא הבנת שאתה מגיב בבלוג שלי. הייה שלום

  נייר לקמוס:

  @צפניה, צפניה, נהיית אן רובינסון? (סתם)

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @נייר לקמוס, רק חבל שלא ראינו את הקריצה

  לואיס ויטו:

  @צפניה, אני חולה עלייך צפניה 

  הוספת תגובה לתגובה

 • גילת :

  שגב לא עשה כלום במשחק???

  אני מבינה שזה מבאס שכל הפייבוריטים שלך עפים אחד אחרי השני כשבדרך הם זוכים לבוז מכל הארץ, אבל לא צריך לתת לתסכול להשכיח את העובדות.

  זה מה ששגב עשה במשחק:

  כרת ברית בשבט שלו עם שני מתמודדים חזקים נטליואושרי ובכך חיפה על החיסרון פיזי.

  כשהשבט התקרב לאיחוד הוא הדיח את אושרי.

  הוא הצליח כנגד כל הסיכויים לשכנע את טיניום כשמשה רצה להדיח אותו.

  באיחוד הוא היה שותף למהלכים להדחה של אנה תורג'י ואושרי.

  הוא ניצח בשלוש משימות שזה ב-2 משימות יותר מספורטאית שצעירה ממנו ב-12 שנים והגיעה לשלב זה עשתה. בטח שיותר מבוקי.

  הוא הצליח להרדים את השלישיה כשלקח את תורג'י לפרס שהוא קיבל. תרם הרבה לעובדה שהם לא פיצלו קולות.

  מה שחשוב בסופו של דבר זה קולות המושבעים והשלישיה לא התיחסה אלייהם יפה לא לפני שהדיחו אותם ולא במועצות השבט שלהם.

  שום חנפנות ושום נעליים הוא שיחק בשלישיה הזאת. הוא גרם להם לבטוח בו כשכל הזמן הוא ניסה להוביל מהלכים נגדם.

  הוא נלחם על המקום שלו לאורך המשחק למרות שהוא חלש בקטע הפיזי למרות שהשבט שלו לא נלחם ולמרות משימת השכר והעונש שתמיד הייתה נגדו. הוא נלחם ועשה את זה בלי לנבל את הפה ובלי לגנוב

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @גילת, ניתוח יפה, עד לשלב שבו כתבת שהוא עשה את זה בלי לגנוב. לא היה שום גניבה.נקודה. במקום שאין איסור לגנוב אז אין גניבה. בוקי ידע שהוא מצולם, ידע שהוא עושה משהו שיעורר סערה שהוא עלול להיפגע בה ובחר לעשות מהלך ששגב מאוד נהנה ממנו.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @יויו, אבל בוקי הסביר לנו המון פעמים (כשהוא חשב שתורג'י גנב) שזוהי גניבה לכל דבר ותורג'י צריך להיכנס לבית סוהר על הגניבה הזאת.
  כשבוקי שיקר שהוא יגנוב ליוליה את הפסל הוא אמר שהוא לא יגנוב כי הוא לא גנב ולגנוב במשחק זה בדיוק כמו בחיים.

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @מתבוננת, אני לא אחראי לדברים שבוקי אומר, גם אם תורג' היה לוקח את הפסלון לא הייתי חושב שזה מעשה נבלה, אלא פשוט טיפשות כי ענת הייתה בת ברית. יכול להיות שבוקי כשאמר את הדברים הללו האמין בהם, אך אחרי שהוא ראה שהסיפור המתמשך של תורג'י לא ריגש אף אחד מההפקה, זה אפשר לו להתרגל לרעיון והוא עשה מה שעשה ויכול להיות שלא. זה משחק, לא אכפת לי מצביעות וממעשים לא כשרים, איו לי בעייה שהילדים שלי יראו את התוכנית ונדון איפה הגבולות שלנו (שלנו ולא של משתתפי הישרדות).יש לי כן בעייה שחברי הכנסת, לדוגמא גונבים או מעלים את המשכורת שלהם ואת כמות הכיסאות, שהנשיא אנסי ושיש חוסר חברתי. בכל פעם שיש משהו בטלוויזיה שעושה באזזז כמו הסיפור "הגניבה" של בוקי, אני מדמיין את ביבי, ברק אנד קומפני מבסוטים שיש הסחת דעת מהמחדלים שלהם.

  מתבוננת:

  @יויו, אתה צודק. רק בוקי אחראי לדברים שהוא אומר ולכן בגלל שהוא זה ש"גנב" היה בכך מוסר כפול.

  גילת:

  @יויו,

  תקרא למהלך באיזה שם שתרצה עדיין לדעתי אפשר היה להימנע ממנו.בוקי מצהיר כי הוא עשה את המהלך מתחושה של חוסר ברירה אבל לדעתי הוא לא היה מגיע למצב הזה אם היה פועל או לפחות מנסה לפעול בשלבים מוקדמים יותר.
  בוקי הוא "חלש" והוא היה צריך לשחק על הקלף הזה. לשכנע שהוא הבחירה הטובה ביותר למתמודד בגמר. בוקי עד למהלך האחרון לא ניסה כלום. הוא אפילו לא הצליח לשכנע את יוליה בת הברית שלו להגיע להחלטה כדיי שלא תודח.

  באותו רגע נתון לא הייתה לו ברירה אבל לאותו רגע קדמו הרבה רגעים אחרים.

  אני רק אומרת שיש דרך אחרת. שיש שחקן במשחק שגם לא ניבל את הפה כלפיי מתמודדים אחרים בכוונה וגם לא הביא את עצמו למצב של חוסר ברירה. הוא עבד קשה מאז האיחוד כדיי להתחבב על הבנות ולגרום להן לבטוח בו.
  יש שיקראו לזה חנפנות אני קוראת לזה להיות פוליטיקאי.

  אני לא חושבת שהמהלך של בוקי היה נתפס כמהלך הירואי אם הוא היה נעשה על ידי מישהו מהברית של ענת.

  שגב נהנה מהצעד? אולי. בהדחה בה הודח תורג'י הוא בכל מקרה לא היה מודח והנה הוא לקח חסינות. האם הוא היה לוקח חסינות גם אם תורג'י היה נשאר ? לעולם לא נדע. מה שבטוח הוא שבאהדת הקהל בוקי אוכל את שגב בלי מלח.

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @גילת, אני אוהב בדרך כלל את האנדרדוג וכרגע איתי מגלם את התפקיד הזה היטב. אני בעד שגב לא בגלל היותו שחקן טוב, אלא בגלל שהוא הצליח להישאר במשחק כנגד רוב הסיכויים. שגב ניצל מהדחה כשמשה, יוליה ובוקי הצביעו נגדו והתמיכה עבורו הגיעה ממקור לא צפוי. משה רצה להדיח אותו, מעבר לזה שהוא מבולבל, בגלל ששגב לא היה נעים לו. שגב לא ניבל את הפה, אבל הוא עשה חיקויים לא נעימים כלפי עזאם, והתבדח בצורה פוגענית לא פעם.
  בוקי היה במצב של הדחה בטוחה, אין לי ספק שההפקה רמזה לו לעשות מהלך ובוקי עשה את המהלך הזה ועשה לנו טלוויזיה טובה. צריך לזכור שלסלבריטאים יש הרבה יותר מה להפסיד מאשר למשתתפי הישרדות בתוכניות הקודמות ולבוקי כעיתונאי לשעבר אפילו יותר. בוקי לקח סיכון גדול, לא היה לו מושג אם הציבור יקבל צעד כזה בהבנה ולמרות שהוא פרובוקטור, אין לי ספק שהוא פחד מאוד מההשלכות של צעד זה. אני משוכנע שהוא לא עשה את זה בשביל הכסף.
  אני, כמו שאמרתי בעד האנדרדוג, בפרק הלפני אחרון בורי היה הכי אנדרדוג שיש, אבל יותר מזה, יש לו ביצים (ראינו בטלוויזיה, אלוהים ישמור) כדי לעשות לי טוב בטלוויזיה, כולל בסיכון השם שלו. לשגב אין את זה, אבל הוא מספיק חכם להבין שהוא לא מסוגל "לגנוב" אבל יכול להעריך שמישהו אחר עושה עבורו את העבודה.

  לואיס ויטו:

  @גילת, לייק

 • מיכל :

  צפניה, כותב מצחיק, תמיד חד אבל מה מה מה יש לך מג'קו?
  מתגעגע אליו? הבדיחה קצת דפוקה כי מאיה וג'קו בכלל לא רואים שהם בקשר וגם אם ונגיד שכן וג'קו ישמור על הילדה של שגב, הוא מצויין עם ילדים, היה מתנדב עם ילדים באגודת שלווה ולאחרונה שפט בתחרויות ילדים בהצלחה.. היה בעיתוני הצפון אז אין קשר ולא צריך סתם לדחוף את השם שלו אלא אם אכן אתה רוצה לציין את ההופעות שלו.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ירושלמית :

  אני מסכימה עם מיכל. ג'קו סבל מספיק מלינץ' תקשורתי חסר תקדים, ומנסה עכשיו לגשש דרכו חזרה. לא צריך חלילה לשרבב את שמו סתם, בקונוטציות שליליות… ועוד דבר צפניה: אנא מחק את התמונה בתחילת הפוסט. היא נוראית בעיני, ולא מוסיפה כבוד למשה פרסטר (גם ערוץ 10 לא היו צריכים אתמול לשדר אותו רץ ערום לים. מביך ומיותר).

  הוספת תגובה לתגובה

 • נייר לקמוס :

  לכל המתלבטים – האוזן בפרומו שייכת חד-משמעית לפרסטר. הנה:

  http://i48.tinypic.com/t881me.jpg

  זה אומר שתורג'מן חוזר, וכנראה משתתף בהדחה, והמסקנה היא שבוקי די בוודאות מודח. אפילו אם בוקי או שגב זוכים בצמיד הוטו ורק שניים מהשלישיה מצביעים, אני לא יכול לראות מצב בו בוקי מנצח במבחן האש אף אחד משלושתם. הלוואי ואתבדה.

  הוספת תגובה לתגובה

  שושנה:

  @נייר לקמוס,

  יש גם גירסה אחרת הטוענת שתורג'י מחכה לענת באי התקווה ושם ענת גוברת עליו וחוזרת היישר לגמר…
  אני לא מציינת שזה ספויילר כי זאת רק גירסה של מישהו ולא ספויילר מוכח על ידי צילום או משהו דומה.

  הוספת תגובה לתגובה

  שירלי:

  @שושנה,

  הגרסא שלך נשמעת הגיונית.
  אבל למה, אם ככה, לא מראים את כל השורדים ביחד במועצת שבט? אלא רק אחד או שניים כל פעם…? כאילו מנסים להסתיר מישהו..

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @שושנה, לא סביר. הבטיחו לנו דו קרב גורלי – אם תורג'מן נשאר באי אין כאן שום דבר גורלי. הבטיחו לנו עוד מועצת שבט שיצאה משליטה – בשביל זה צריך את האלימות של תורג'מן.

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנוןs:

  @נייר לקמוס, דהיינו את ענת מצביעה נגד תורג'י!!!

  אמנון:

  @נייר לקמוס, אולי אפשר גם לקבל מצבי לפרומו – במה שראיתי לא היתה שום אוזן.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @נייר לקמוס, דווקא עכשיו שהוספת את הצילומים. זה נראה לי האוזן של תורג'י שפשוט התגלח והסתפר לפני המועצה.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @מתבוננת, האוזן של תורג'מן צמודה הרבה יותר לראש. אין אפשרות לראות את האוזן בזווית כזו בלי שיראו גם חלק מהפנים ומהצוואר. האוזן של פרסטר בולטת יותר, כפי שאפשר לראות בצילומים.

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @נייר לקמוס, מה הפלא – אוזניים נזקפות כאשר נמצאים בסכנה… או כאשר רעבים!

  שושנה:

  @נייר לקמוס,
  זאת אכן האוזן של פרסטר. אין טעם לחפש בפאות. זאת האוזן של משה אלא אם כן הדביקו אותה על תורג'מן.

  אמנוןs:

  בהנחה שאכן האוזן היא של משה, עדיין יש תקווה:

  לענת, כעת ללא פסלון, יש אינטרס חזק לראות את בוקי ברביעיה המסיימת.

  מדוע? כי היא משוכנעת שהעם שונא את בוקי הגנב (היא כמובן לא ראתה את מה שאנחנו הצופים ראינו בשבוע האחרון) ולבטח ידיח אותו באסאמאסים. אם לעומת זאת היא ברביעייה עם שגב, יש לה סיכוי גבוה להיות מועפת ע"י הקהל.

  כיוון שזו תהיה ההצבעה האחרונה, להפסיד משבירת השלישייה כבר אין לה מה, כי שלא כמו אנה, היא לא תחזור עם תורג'י הביתה. עכבות מוסריות גם כן אין לה, במיוחד כשהמיליון כבר כל כך קרוב, לשגב יש חסינות ולכן סביר שתצביע לתורג'י (אנה יחסית פחות מאיימת ובנוסף, הדחה של תורג'י תעניק לה את אהדת המושבעים).

  כיוון שהיא טובה במשימות, סביר שאם צמיד הווטו בידי השלישייה הרי שהוא בידיה.

  מה שהיא לא יכולה עדיין לדעת, זה שכעת העם אוהב את בוקי, ולכן או היא או אנה ייהפכו למושבעת האחרונה.

  שי (השני):

  @אמנוןs,

  אני לא מאמין שמישהו מהשלישייה ישבור אותה, בטח שלא לקראת הסוף.

  מה גם שאני לא מאמין שזה יעזור לה לקבל קולות מושבעים:
  גם ככה התדמית שלה לא חיובית בעיניהם (שקרנית, תחמנית, לא אמינה וכו') אם תוסיף לזה גם בגידה זה לא יעזור.

  גם תורג'י לא יסלח לה. (מושבע נוסף מריר)

  אמנון:

  @מתבוננת, ובכן זה ברור: תורג'י שמר על הפיאות עד היום ומשה התגלח קצר. לפי האוזן קשה מאד לזהות, אבל אורך הפיאות מסגיר את תורג'י!

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אמנון, לפי האוזן קל מאוד לזהות. אני לא מדבר על צורת האוזן עצמה אלא על הזווית שלה יחסית לראש. תסתכל בצילומים, לא צריך להיות שרלוק הולמס.

  נייר לקמוס:

  @אמנון, אם אוזניים נזקפות כאשר רעבים – אז זה בוודאות לא תורג'מן.

  נייר לקמוס:

  @מתבוננת, אגב, עכשיו ראיתי שמישהו אחר בבלוג אחר – בלי להזכיר שמות – שם לב לפרט נוסף: שרשרת שיש לפרסטר (ולא לתורג'מן) שקטע ממנה מופיע בפרומו. זה חד-משמעי.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @נייר לקמוס, אני מקווה שאתה צודק. בא לי להרוויח עוד קצת זמן מסך עם תורג'י, הוא פשוט היחיד שכל קטע איתו מעניין אותי. לגמר אני מעדיפה שרק אחד מהשלושה יגיע. נותן סיכוי קטן לזכייה של אלה שמגיע להן/לו לדעתי.

 • רחוק מפה :

  האנשים פה שמצלמים את האוזניים של פרסטר ותורגי ועורכים בפוטושופ זקוקים דחוף
  למצוא חיים !

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @רחוק מפה, מי שיש לו חיים לא נמצא כאן. אולי אפילו לא מסתכל בהישרדות.

  הוספת תגובה לתגובה

  yankel dudel:

  @נייר לקמוס,
  לול צודק אני לוקח לתשומת ליבי

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @נייר לקמוס, מה פתאום. מי שפה ומצלם את התמונות הוא מישהו שמתלהב ורציני לגבי כל דבר שמלהיב אותו, גם אם זאת תכנית טלויזיה. ואלה האנשים שהכי חיים והכי מעניינים.

  הוספת תגובה לתגובה

  סיגל:

  @רחוק מפה,

  אשכרה. אולי מספיק כבר עם האוזן ועם השפיץ של החולצה?
  יש פוטושופ, יש אפטר אפקט, כבר החליפו צבעים של בנדנות ככה בעונות קודמות כדי להטעות, הורידו צמידי חסינות במועצות שבט עבור הפרומו, ושיגעו את כולם…. אז די עם זה. סבלנות, זה בסה"כ מחר

  הוספת תגובה לתגובה

 • סיגל :

  אם אמא של בוקי אומרת שאשתו והבנות בתאילנד- אז מה זה אומר? שהן מחכות בוילה לפגוש אותו כשיודח? או שצפויה לנו משימה עם מפגש משפחות כשהם יהיו רביעיה (אחרי שיחזור מישהו מאי התקווה, ועוד מישהו יודח)?

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @סיגל, אף אחד מאף משפחה אחרת לא אמר את זה.

  הוספת תגובה לתגובה

  סיגל:

  @נייר לקמוס,
  אף אחד מהשורדים לא שאל, אז אף אחד מאף משפחה אחרת לא אמר…

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת:

  @סיגל, הוא קיבל את זה בכזה נון-שלנט שיכול להיות שכבר בארץ סוכם במשפחה שאשתו והבנות ייסעו וישלבו חופשה ומפגש איתו כשהוא מסיים. לא נראה לי שזה קשור למשחק.

  הוספת תגובה לתגובה

 • girl :

  torge is the best <3 i love him and i hope to get married and do sex with him <3

  הוספת תגובה לתגובה

 • שי (השני) :

  מתבוננת,

  באמת שאת מתבוננת רק על צד אחד (הצד שמעניין אותך ושעוזר לטענות שלך – כמו כל בן אדם נורמלי).

  את טוענת שלבוקי יש מוסר כפול – ואת צודקת.
  אבל גם תורג'מן – ושאלוהים יעזור לי אני עדיין לא מבין איך את אוהבת אותו – צבוע בעצמו.

  כמה דוגמאות:
  א. הוא טוען שהברית שלהם רוצה רק: "לפזר חום ואהבה לסביבה" – הרגשתי את האהבה שהם פיזרו לבוקי במועצה האחרונה. אוקיי, תגידי שהם היו עצבניים עליו וחשבו שהוא עשה מעשה שפל. אבל בכל פעם שתורג'י רעב, כולם צריכים לסבול את "החום והאהבה" שלו. (כולל עיזים מסכנות). אפילו ענת אמרה: "כשתורג'י רעב/ עצבני כולם נכנסים למתח/ עדיף לא להיות לידו" (לא זוכר ציטוט מדוייק).
  ב. הוא טוען שזה בסדר לקלל/לרדת את השחקן, ולא את האדם. וכמובן שכולנו ראינו שנטלי השתילה סיליקונים במסגרת המשחק האסטרטגי שלה ובגלל זה מותר לו להגיד שהם "יצאו מכוערים". ולא נשכח שגם בוקי הקים משפחה במסגרת המשחק ולכן מותר לו להגיד ש"הבנות שלו מסכנות" ו"יש לך אישה בבית – מסכנה".
  ג. אני זוכר שבאחד הפרקים הוא אמר על שגב: "אני שונא אותו ברמה האישית". אבל אחרי ששגב בחר אותו לפרס הוא נזכר לפזר חיבוקים ונשיקות יחד עם קריאות "אני אוהב אותך, אחי!"
  ד. הם טוענים שהמושבעים צריכים להבין את המשחק שלהם ואת הדרך שלהם שהם טוענים כדרך אמינה וישרה (אשר כוללת: שקר, הרדמה, תחמנות וכו' – אין לי בעיה עם אסטרטגיה כזו – רק על תגדיר את זה כדרך ישרה ואמינה), אבל הם בעצמם לא מסוגלים לסבול את זה שעשו עליהם פעם אחת מהלך (שאין מה לעשות, חוקי בישראל) ועבדו עליהם.

  זה מה שאני מצליח להיזכר בו כרגע, אני בטוח שלקמוס ואחרים יוכלו להביא עוד דוגמאות.

  הייתי צריך במה לתגובה הזו, אני מקווה שלא הבאתי אותה מוקדם מידי. כלומר: אני מקווה שלא הייתי צריך לפרסם אותה בפוסט הגמר אחרי ניצחון של תורג'י.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  תשמע, אנחנו בהישרדות. אני מרשה לך למחזר בעתיד את הטסטה. כלומר, את התגובה :)

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @צפניה, לו יהי :)

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שי (השני), ברור שלעולם לא נסכים כך שאין טעם שאגיד את נקודת המבט שלי למה שכתבת למעלה.
  מעולם לא טענתי שתורג'י מושלם. תמיד אמרתי שהוא יהיר, מאד אוהב את עצמו ובטוח שתמיד הוא צודק ובטוח יש לו עוד הרבה חסרונות.
  אני אוהבת את הדמות שלו הטלוויזיונית מאד, למרות חסרונותיו ואולי גם בזכותם.
  אני לא אוהבת דמויות פלקטיות. תורג'י בהישרדות ונראה לי גם בחיים הוא אדם כריזמתי, מעניין, לוקח דברים ברצינות, חבר נהדר. בעיני הוא מקסים ובניגוד למה שכתבו לי פה אין סתירה בין יהיר למקסים.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @מתבוננת, ותוספת.תראה את הניתוח במאקו של הפרק האחרון. זה בדיוק מה שאני חושבת על תורג'י.

  הוספת תגובה לתגובה

  שרון ש.:

  @שי (השני), אגב, אתה יכול בהחלט לפרסם את התגובה הזו בפוסט הגמר גם לאחר הפסד של תורג'י. הרי מנית כמעט את כל הסיבות מדוע הוא יפסיד/הפסיד…

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שרון ש., אם אלה הסיבות שהוא יפסיד, אז הוא באמת ראוי להיות השורד האחרון (ואני די בטוחה שהוא לא הגיע לגמר ובטוחה לגמרי שהוא לא ינצח)
  הסיבה שתורג'י לא ינצח היא שהוא ישיר מידי, בטוח בעצמו יותר מידי ולא מתחנף, אפילו לא קצת.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @שי (השני),
  ב-ד' רשמתי "על תגדיר" הכוונה כמובן ל- "אל תגדיר"

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שי (השני), כמו שאמרתי אין טעם שאני אכתוב עד כמה אני רואה כל נק' שלך אחרת אבל רק לגבי ג. אני לא מבינה מה לא בסדר בזה שהוא אמר בשעת כעס שהוא שונא אותו ברמה האישית (אני בטוחה לחלוטין שהוא הרגיש ככה)אחרי שהוא הדיח פעמיים את אושרי ובקטע נחמד בינהם אמר כמה כיף לו איתו(ואני בטוחה שככה הוא הרגיש באותו רגע). מי שכל הזמן אמר "אוהב אותך אחי" זה שגב לתורג'י. תורג'י מאד הודה לו אבל למיטב זיכרוני לא השתפך בקטעי אהבה לשגב למרות הצהרות אהבה אינסופיות של שגב כלפיו. (וגם אם הוא היה בלהט הבילוי המשותף אוהב אותו לרגע, זה היה נראה לי מובן) לא תשכנע אותי שתורג'י צבוע. הוא לא צבוע, לא מתחנף והוא באמת מאמין בדרך שלו. הוא חבר ממש טוב. לא סתם כמעט כל ראיון עם חברים שלו הם דואגים לציין את אהבתם הרבה אליו.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @מתבוננת,

  בעיני, אם אתה שונא מישהו "ברמה האישית" (והוא לא אמר את זה בשעת כעס), ואח"כ אתה "מתנחמד" אליו רק בגלל שהוא נתן לך פרס זו צביעות.
  (בטח שלא תוכל לבלות יום שלם עם מישהו שאתה שונא "ברמה האישית")

  דרך אגב, רשמת "אחרי שהוא הדיח פעמיים את אושרי": סליחה, אבל להדיח (שלא להגיד "לבליינדסייד") את אושרי פעמיים זו ממש לא סיבה לכך ששגב הוא חרא של בן אדם ולכן צריך לשנוא אותו. (באופן אישי אני לא מתחבר לאלה שלא יכולים להפריד בין המשחק לחיים האמיתיים)

  את כבר יודעת שתורג'י בעיני הוא צבוע.

  עוד סיפור שנזכרתי, עזאם סיפר כשהוא התארח אצל טל ברמן בערוץ 1, שאחרי המשחק הוא הבטיח לשכוח את מה שקרה על האי, ולהזמין את כולם לשחוט כבש. אבל כאשר עזאם התקשר לתורג'י כדי להזמין אותו, תורג'י טען שהוא לא רוצה לשמור על הקשר איתו. (כמובן שזו הגרסה של עזאם)

  לסיכום, בואי נגיד שאני חושב שיש סיבה לכך שחלק מהשורדים לא אוהבים את תורג'י, ושהוא בסוף שמר על קשר רק עם אושרי, אנה וענת. (לפי הפרסומים, אין לי שום מידע אישי)

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שי (השני), ובאמת התכוונת ברצינות למשפט-בטח שלא תוכל לבלות יום שלם עם מישהו שאתה שונא ברמה האישית.
  הוא בהישרדות-הוא רעב, מלוכלך,עיף,הרוס, נתנו לו אוכל, בילוי, קניות,מקלחת,שינה ו… ו… לא נראה לי שבאותו רגע ממש עניין אותו מי לידו. ואני ממש לא חושבת שבזמן שהם יצאו לבילוי משותף הוא שנא את איתי ברמה האישית.

  שרון ש.:

  @שי (השני), בדבר אחד אני מסכימה איתך. תורג'י לא צבוע.
  הוא לגמרי אמיתי, בלי ציניות.
  זו הסיבה שאיני מתחברת אליו. הוא אמיתי כשהוא בטוח בצדקתו, אמיתי במוסר הכפול שלו, אמיתי כשהוא מעליב אחרים ומוכיח אותם ואמיתי כשהוא חושב שהוא צדיק יחיד בדורו.
  נזכרתי פתאום באריק אלפר, השורד הכי מוצלח מבחינתי ב"הישרדות" ישראל. כשהוא הדיח את איתי, חברו הטוב, הוא אמר: "חשבתי שיהיו לי נקיפות מצפון ןשלא ארגיש טוב עם עצמי, אבל…לא! אני מרגיש מעולה!!" אלפר ידע שצריך לשקר ולרמות במשחק הזה והוא עשה את זה בצורה הכי טובה, בלי להיתמם (וזו הסיבה שהומשבעים נתנו לו את הניצחון). תורג'י לעומתו בטוח שהוא משחק בצורה נקייה ושכולם מלוכלכים.
  לא חביבי, גם אתה מלוכלך ולא שונה מהאחרים ואם היית מודה בזה, יתכן שהייתי יכולה להיות בעדך.

  שרון ש.:

  @מתבוננת, התגובה שלי הייתה כמובן למתבוננת.

  מתבוננת:

  @שרון ש., אני מסכימה עם מה שכתבת ובכל זאת אני מחבבת אותו. משהו בדמות הטלוויזיונית המרתקת שלו, גורם לי לסלוח לו על מה שהיה מעצבן אותי אצל אחרים.
  יש פה קטע ממה שכתבה עליו נטע חוטר ודי משקף את מה שאני מרגישה וכל כך מתקשה להסביר לך ולשי.
  "מה שמבאס זה שהגניבה הזאת לקחה את הפוקוס מההדחה הכי חשובה העונה. כי עכשיו כולם יתעסקו באם לגנוב את הפסלון היה חוקי או לא, במקום בכמה נהדר ומופלא היה תורג'י. ובכן, לא אצלנו: פעם חשבנו שתורג'י הוא רק גרסה פחות איכותית של אושרי כהן, כזה שמתקשרים אליו כשציון ברוך תפוס, אבל גילינו בחור כריזמטי, רגיש, מניאק, וורבלי, סקסי, אסטרטג ועם שיער נהדר ומינימום שליטה עצמית. שמישהו ילהק אותו לכל תכנית ריאליטי שקיימת! עבור רבים יכול להיות שתורג'י היה הנבל של העונה, אבל היסטורית הוא ייזכר כשורד הגדול בתולדות התכנית, גרסה אפלה של דן מנו."

  מתבוננת:

  @שי (השני), תיקון ל -אני מסכימה עם מה שכתבת ,לאני מבינה למה את מתכוונת.

  שרון ש.:

  @מתבוננת,
  ובפינת הציטוטים שלה, רוטנר ציטטה את תורג'י: "כואב לכם הלב שאנחנו משחקים כל כך נקי ומצליחים להתקדם?" וכאן רוטנר הוסיפה:"(תורג'י, אפשר כרטיס לסרט שאתה חי בו?)."
  בחלק מהדברים שלה אני מסכימה. הוא רגיש אבל לעצמו ולקרובים אליו ביותר. לאחרים, הוא התייחס באופן בוטה ומזלזל. כלומר, אתה רוצה להדיח מישהו? תדיח, תרמה ותשקר אבל אל תעליב ותפגע בו. זו הסיבה אגב, שגם תמיכתי בבוקי ירדה סופית. אני גם מסכימה איתך ואיתה שהוא דמות טלוויזיונית נהדרת אבל…סקסי?
  :) איך אפשר להגיד את זה אחרי נועם טור, עידן חביב, גיא גאור, מולי, טומי, אנגלנדר ועוד…
  וזה רק משלושת העונות היחידות שבהם הקפדתי לצפות.
  על טעם וריח וכו'.

  מתבוננת:

  @שרון ש, לייק :)
  כן סקסי. בעיני גבר עם בטחון, כריזמתי, שהולך עם מה שהוא ושיודע להביע את הרגשות שלו בכנות זה סקסי. הוא לא צריך להיות גבוה ובטח לא בלונדיני או יפה. כל כך פשוט. אישיות כובשת זה סקסי.

  שרון ש.:

  @שי (השני), נכון. אישיות כובשת זה סקסי. ושוב חזרנו להתחלה ולויכוח הבלתי נגמר: למי יש אישיות כובשת? אח…געגועיי לעידן חביב… ;)

  יויו:

  @שרון ש., מתבוננת, לגמרי, אבל לגמרי מתחבר לטעם של שרון. אני כל הזמן שואל את עצמי האם זה שאני לא מתחבר לטעם של מתבוננת (תורג'י) זה בגלל שאניגבר, אבל הדוגמא של עידן חביב עזרה לי. מקסים, מקסים.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @יויו, זה רק מה שמראה שעל טעם וריח… וטוב שכך.
  קראתי שוב את הרשימה של שרון לגברים סקסיים ואף אחד מהם לא סקסי בעיני, חוץ מעידן חביב. אבל ברור שלא ברמה של תורג'י :)

  מתבוננת:

  @יויו, אני ממש לא חושבת שזה קשור לגבר או אשה. גיא גיאור למשל הוא אחד הגברים שהכי לא סקסיים בעיני ורוב הבנות שאני מכירה חושבות שהוא כן.

  שי (השני):

  @מתבוננת,

  אם את חושבת שמולי לא סקסי, אז הסתבכת עם צפניה.

  :-)

  צפניה:

  חבל עליה. היא הייתה אחת המגיבות הנחמדות. נו, זו דרכו של עולם

  שרון ש.:

  @שי וצפניה,
  :) הרגתם אותי.
  צפניה, אנא רחם על מתבוננת. היא כתבה בזמנו שהיא לא ראתה את העונות הקודמות…

  מתבוננת:

  @צפניה, לא רק לא זה…. הבלוג שלך נהפך לאחת מההנאות הקטנות האלה שמוסיפות תיבול לחיים. קצת כמו מפגש עם החברות הוותיקות מהתיכון (שרק אנחנו מבינות את הבדיחות) או קרם בורלה שאני מחליטה לפרגן לעצמי :)
  והאמת (ולא רק בגלל שאני מפחדת :) ) שאין לי מושג מי זה מולי. את השאר אני מכירה-נועם מפוקס, גיא הופיע ברווק (ראיתי פרק שניים עד שנשברתי) טומי עם איילה ומופיע ברכילויות כנ"ל אנגלנדר.
  לא שמעתי אף פעם על מולי, אז אני מניחה שיצאתי זכאית….

  שי (השני):

  @מתבוננת,

  מבחינתי, אפשר לתת לך חנינה.
  אבל צפניה הוא האלוהים בבלוג הזה.
  הוא אפילו יכול להוסיף תגובה לתגובה אפילו אם אין כתובית "הוספת תגובה לתגובה".

  :-)

  שרון ש.:

  רק עכשיו שמתי לב לטעות שלי, ציטטתי כמובן את נטע חוטר ולא את רחלי רוטנר.

 • מתבוננת :

  אני בטוחה שתורג'י לא רצה לשמור על קשר עם השורדים מלבד אלה שהוא אוהב אותם. הוא פשוט לא מתנחמד ולא רואה סיבה לבלות אם לא חייבים עם אנשים שהוא לא מחבב (מתאים מאד למה שרואים בהישרדות).הסיפור של עזאם דווקא מעיד כמה תורג'י לא צבוע וזאת הסיבה שאין סיכוי שיזכה אם יגיע לגמר.
  אני חייבת להגיד שאני בלהט הרגשות אומרת ש"אני שונאת אותו/אותה" שאני מספרת על משהו שמאד עצבן אותי. אולי בגלל זה לי זה נראה לגמרי שולי ומובן ולך זה נראה כל כך נורא שהוא אמר שהוא שונא את איתי מיד אחרי ההדחה של אושרי כשהוא מבואס מאד ואיתי סיפר בדיחות ושר והיה מאד מאושר. אני באמת לא חושבת שתורג'י שונא את איתי, הוא שנא אותו באותו רגע(אתה לא שונא אף פעם אף אחד לכמה רגעים?).
  שוב, אם תסתכל על הפרק, תראה שתורג'י היה מאושר שאיתי לקח אותו והודה לו מאד. ונהנה בטירוף מהאוכל, הקניות, המלון והכל אבל בניגוד לשגב שהרעיף עליו אהבה. תורג'י לא אמר לשגב כמה הוא אוהב אותו אלא שהוא מאד מודה לו.
  אני גם בטוחה שהם נהנו מאד ביחד( איתי בראיון אמר שהיה לו מאד כיף עם תורג'י)

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @מתבוננת, כמובן שזאת תגובה לשי (השני)

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @מתבוננת,

  הכל עניין של נקודת מבט, מה שאת מכנה ב-"להיות ישיר" אני מכנה "צביעות".

  אני בעיקר לא אוהב שהוא אומר כל הזמן שהם ישרים, הגונים ושאין אחד שנפגע מהם, כשזה ברור (לפי דעתי, כמובן) שזה לא ככה.
  אתם משחקים אחלה משחק, אתם שולטים בכולם, אף אחד לא הצליח להדיח אתכם (בדרכים שאינן שנויות במחלוקת), אתם משקרים ומרדימים אחרים. רק אל תצטדקו, וכמו שאתם דורשים מאחרים להבין כאשר אתם מרמים אותם, תבינו ותקבלו את זה שהצליחו לרמות אתכם. (ואני לא מדבר רק על המקרה של בוקי, אלא לדוגמא על המקרה של ענבל, שהצליחה לגרום לתיקו והפסידה, אחרי זה הם פצחו בשלל צעקות עליה ועל עזאם)

  ולדוגמא ראי את הציטוט ששרון הביאה: "כואב לכם הלב שאנחנו משחקים כל כך נקי ומצליחים להתקדם?" – אתם לא משחקים נקי, אז אל תגידו את זה!

  או דוגמא אחרת, תורג'מן אמר פעם: "אני כולי לב!" – אולי זה נכון בחיים האמיתיים, זה ממש לא נכון במשחק.

  הוספת תגובה לתגובה

  שרון ש.:

  @שי (השני), שי, אני חולקת עליך רק בדבר אחד. זו לא צביעות אלא חוסר מודעות עצמית. זו הבעיה של תורג'י: חוסר מודעות (ממש כמו פרידה בזמנו). הוא בטוח שהוא צודק ואני מאמינה לו שכך הוא חושב…אממה , הוא לא רואה את התמונה המלאה וזו הבעיה העיקרית שלו.

  אגב, אתה יודע מה עוד האלוהים צפניה יכול לעשות עוד? להדגיש מילים!!! איך שאני מקנאה בו. איזה חוסר צדק בעולם.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתבוננת:

  @שרון ש., לא לא בבקשה לא. רק אל תשווי את תורג'י, שבאמת כולו לב ,לפרידה. מעולם לא הייתה דמות בריאלטי שכל כך סלדתי ממנה כמו מפרידה. ליד פרידה בוקי מלאך.

  מתבוננת:

  @שי (השני), שוב כנראה שלא נסכים לעולם וזה ממש בסדר. אני לפחות נהנית גם אם אין הסכמה.
  גם אותי הצחיק המשפט של ברית שמפיצה אור, אהבה או מה שלא יהיה.
  אבל אני חושבת שכשתורג'י התפלא שאושרי הודח ע"י בני הברית שלו(שגב ונטלי) ולא בגלל סכסוך הוא באמת חשב שזה משהו שהוא בחיים לא יעשה ואני מאמינה לו.
  הפעם השנייה שהוא החמיא בצורה מוגזמת לברית שלו הייתה בגנבה של בוקי וגם שם אני מאמינה לו שזה קו שהוא לא היה חוצה.
  אני מסכימה אתכם שמי שם אותו לקובע מה מוסרי ומה לא. ומי קבע ששקרים זה סבבה וגנבה לא.
  אבל הוא בכל מקרה אמר בדיוק את מה שהוא חושב ואני בטוחה בזה. אני לא חושבת שזאת חוסר מודעות עצמית כמו שהוא בטוח שאמות המוסר נקבעים ע"י הערכים והגבולות שהוא קבע .
  מבחינתו להדיח בן ברית ללא ריב זאת חציית גבול וכנ"ל גנבה. היות שאלה גם הגבולות שלי היה לי יותר קל לקבל את חרטת הפצת החום והאהבה בחיוך.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אמנון :

  ניחוש לגבי מה שיהיה הערב במועצה:

  שימו לב, ניחוש ולא ספוילר, אבל אני מאמין שכך יקרה:

  בוקי או שגב (מי מהם שלא יענוד את צמיד הוטו) יכניסו 3 (שלושה!) פתקים לכד, שעליהם כתוב "תורג'י".

  "מרגע שאקרא את התוצאות ההצבעה תהיה סופית", אומר גיא ונופל בפח:

  הצבעה ראשונה – בוקי.
  פתק אחד לבוקי.
  הצבעה שנייה – תורג'י.
  פתק אחד לבוקי, פתק אחד לתורג'י.
  הצבעה שלישית – תורג'י.
  שני פתקים לתורג'י, פתק אחד לבוקי.
  הצבעה רביעית – זהותו של המודח הבא: המודח הארבעה עשר של הישרדות VIP… תורג'י!

  רק לאחר מכן יתגלה שנותרו פתקים בכד, אבל זה יהיה מאוחר מדי כיוון שכאמור, ההצבעה היא סופית!

  הוספת תגובה לתגובה

  לואיס ויטו:

  @אמנון, אה? לא ברורה התאוריה שלך… אתה חושב שבוקי לא יסתפק בגניבה אלא יזייף קולות על הדרך?

  בכל אופן, גם אם תורג׳י יחזור מאי התקווה, סביר להניח שיקבל חסינות בהדחה הזאת

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @לואיס ויטו, סחטיין על הציניות, אבל את צודקת

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @לואיס ויטו,

  לא בטוח שהוא יקבל חסינות. נועם חזר בעונה הראשונה (כשנשארו 3 מתמודדים) והיה צריך לזכות בחסינות במסגרת משימה.
  גם אושרי לא קיבל חסינות כשהוא חזר.

  חסינות תעביר אותו אוטומטית לרביעייה הסופית. ויגדיל את הסיכויים שלו לזכות (בעיני, זה לא הוגן כשיש כל כך מעט מתמודדים במשחק).
  בעונות הקודמות (ובעונה הנוכחית), כשהיו החזרות נשארו 12, 13 או 9 מתמודדים, ככה שאמנם זה מגדיל את הסיכויים לזכות, אבל לא בהרבה.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אמנון, התיאוריה שלי שונה: בוקי יחטוף את זוארץ לפני המועצה, יטמין אותו במכנסיים (לשמחתה של נטלי שתגלה ש"החבילה" שלו גדלה עוד יותר – למי שראה את הקטע), ואז יתחפש לזוארץ ויכריז את מה שיכריז. היי, אם טום הרדי יכול לעשות את זה ב"התחלה", גם בוקי יכול.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי (השני):

  @אמנון,

  התוצאה רצויה, הדרך הזויה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אמנון:

  @שי (השני), זה בדיוק מה שאמרנו לפני שבוע!

  הוספת תגובה לתגובה

  יויו:

  @אמנון, תיאוריה אחרת: תורג'י מנצח (בהנחה שהמחקר עם האוזן של פרסטר יאושש)וממתין באי, בוקי מודח במועצה הנוכחית ואז אמורה להיות משימה בשבוע הבא בין בוקי לתורג'י, אבל אנה נעלמת ותורג'י מתעקש שבוקי יתפשט כי ברור לו שהוא הגנב. תורג'י מוצא את אנה, היא מאושרת שהנסיך עם התסרוקת ההזויה מציל אותה ומאז הם חיים באושר תחת באזז תקשורתי

  שי (השני):

  @אמנון,

  רבותי, ההיסטוריה חוזרת?

 • יויו :

  21:45 ייייייייייששששששששש

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.