ראשי » HOT, חשופים

חשופים

31 במאי 2008 | | 2 תגובות | מאת

אזהרה: הפוסט כולל ספוילר עצבני במיוחד לסוף של טלנובלה בע"מ

יעל בר זוהר הופכת במהירות להיות הגרסה המקומית של השחקן הישראלי בהוליווד: הוא מגלם מעבר לים מחבלים שנרצחים כעבור עשרים דקות והיא מגלמת כאן בלבנט דמויות ראשיות בטלנובלות של HOT שמאבדות את חייהן.

החבר'ה הנחמדים ב-HOT שמעו שאני מנוי של הלווין (טפו!) וסיפקו לי את שלושת הפרקים הראשונים של "חשופים". בתמורה, אני מספק כמה פניני חוכמה ושולח אתכם, קוראים יקרים, לצפות בטלנובלה החדשה שמספרת לכם מה קורה מאחורי הקלעים בחברת חדשות.

השילוב של יעל בר זוהר וגיא לואל הוא שילוב מנצח. לא משנה באיזו סדרה תשימו אותם. הבעיה היא שלצופים קשה מאוד להתנתק מהדמויות הקודמות אותן גילמו השניים. בטח ובטח כשהדמויות הקודמות בדיוק משודרות שעתיים קודם. לואל שמגלם את איתן נשמע לי כמו קייזרמן ויב"ז שמגלמת את גלי נשמעת לי בדיוק כמו דנה בלום. ואולי זה רק אני. בכל אופן, אין לי בעיה לצפות בשניים מדברים במשך שעות. לא באמת אכפת לי איך קוראים להם. הכימיה ביניהם מהפנטת.

גם לא באמת אכפת לי מנעמה שנדר שמגלמת את המרשעת של הסדרה. שנדר מגיעה לעלילה כדי לנקום ביב"ז על משהו שקרה אלוהים יודע מתי. זה לא באמת משנה. קראתי באיזה מקום ששנדר היא שחקנית איכותית שנחשבת להבטחה. יפה. גם ביבי הבטיח פעם שלום. איכשהו, הצלחתי לפתח איבה לשנדר רק משלושת הפרקים הראשונים. אבל לא מדובר מאיבה שנובעת מהערכה למשחק הנהדר והמרושע של שנדר. מדובר באיבה שנובעת מהתסכול שלי – לא באמת אכפת לי מהדמות של שנדר. היא יכולה להתפוגג מהסדרה מחר. וכאן יש לנו תקלה רצינית, כי אני אמור לשנוא את המרשעת אבל עדיין לאהוב אותה (ע"ע דנה בלום המלכה, ע"ע שרון סילבר האלילה וכו' וכו'). שנדר נבלעת לה בין שאר השחקנים בקאסט ובינתיים זה רק דבר טוב. חבל שאהיה מתוסכל.

עוד בקאסט? חלי גולדנברג שמפגינה יכולות קאלט מקסימות, עמנואל הלפרין המעולה, צופית גרנט שמפתיעה לטובה, אנחל בונני המסוקס, רן בכור שמפנק בגוף שרירי שגובל בשלמות ויכולת משחק חמודה לחלוטין, טלי אורן שמקבלת מינון נחמד של הפוגה קומית, אלון נוימן שנאבק לא להיות קייזרמן 2.0 וליטל רוזנצוויג שדי עלתה לי על העצבים (ולא במובן החיובי של המילה).

בשורה התחתונה מדובר במוצר טוב מאוד. "חשופים" לא מנסה לשנות את העולם, היא מנסה לגרום לכם ליהנות מהטלוויזיה ואת זה היא עושה (עם ידיעות מופרכות במהדורת החדשות כמו דולפינה ממולכדת שזקוקה לחילוץ). כמו שאומרת צופית גרנט: "אנחנו צריכים אסקפיזם במהדורה שלנו".

מצורף הפתיח המעולה של הסדרה. יאמי.

YouTube Preview Image

2 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.