ראשי » האח הגדול, תיקים בעפלה

עצוב. כנראה שסרן הם רק פיקציה

9 במרץ 2012 | | 40 תגובות | מאת

סער שיינפיין מספר ל"שבעה לילות" על הרומן שלו עם איילה רשף:

ואילן אומר "אתה חייב להתחיל לגעת באיילה"

כעבור שנתיים, ערן טרטאקובסקי, התיון הכי תמים בבית האח הגדול, לוקח בנונשלנטיות כדורים מקופסה כחולה:

התוצאה – ערן טרטאקובסקי וסער סקלי מתנשקים:

אוף.

40 תגובות »

 • קרן :

  lol סרן זו לא פיקציה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • עינתי :

  זאת הסיבה שאני לא מסמסת לתוכניות ריאליטי: אני חשדנית ובטוחה שהכל מבוים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לייזר :

  לא יכולים לזרז את העלילה ולתת לו קצת יותר כדורים?

  הוספת תגובה לתגובה

  שלבקת:

  @לייזר, הם עלולים ליצור ריאקציה עם הסודה לשתייה שערן שם בתה

  הוספת תגובה לתגובה

 • יואב :

  זה ברור שיש ביניהם מתח מיני

  יותר מברור שערן זקוק למגע של גבר
  נדמה לי שכל הרוע שבו, האכזריות, הסכסכנות שלו נובעים מאנרגיה מינית שטרם קיבלה סיפוק

  הוספת תגובה לתגובה

  מומחה לדילדו:

  @יואב,

  הוא לא זקוק למגע גברי אלא לאיבר מין עבה בעכוזו כמה פמפומים טובים והחיוך ושמחת החיים יחזרו לחייו

  הוספת תגובה לתגובה

  יאנה:

  @יואב, יואב – למה אתה מדבר בצורה כל כל בוטה – מה יש לך נגד ערן שהוא בחור מקסים, נייטרלי, אוהב לעזור לכולם, לדעתי בחור חיובי ביותר – אתם הגברים שכמוך שלא נראה לו/הם שגבר יכול להיות רגיש ואנושי ועוזר בכל אם עזרה בבית ואם עזרה רגשית, אז מה רע, הלוואי וכל הגברים היו כמוהו – לעניין מיניותו, מה בעצם איכפת לך מה הוא – הומו, סטרייט או דו מיני – זה לא עושה אותו איש רע. וכן הוא הרבה מחייך בחור אינטלגנט עם הרבה הרבה טאקט – הוא ההיפך מלחרחר ריב ומדון. אז כך את דבריך בחזרה והתבטא במילים יפות יותר

  הוספת תגובה לתגובה

 • עיני :

  תגידו, יש דבר יותר מעצבן מהדיבור באנגלית עם סופי?

  הוספת תגובה לתגובה

  אא:

  @עיני, אין יותר מעצבן מסופי כל כך בטוחה בעצמה ועל מה? על הדמות הזוגית שהיא בנתה לעצמה? מכונת קישקוש.אתמול אחרי ההדחה הגלויה היא אמרה גם אני מזגזגת ואני עדיין פה. סופי ושרי הביתה מיד.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @עיני, כן. דיבור באנגלית עם אהוד ברק.

  הוספת תגובה לתגובה

 • צבת הנינג'ה :

  רוצים את התמונה שסער נושך תוך כדי ריקוד את ערן, נשיכה סקסית ביותר (למרות שעל ראשו של ערן היתה למרבה הצער תחפושת מגוכחת). עד עכשיו זה שיא האירוטיקה שהם הציגו.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מה עם ביאליק :

  מחכה לסצנת הטישו.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @מה עם ביאליק, תגובתי נרשמה בטעות לשלבקת

  הוספת תגובה לתגובה

 • שלבקת :

  קצר ומשובח, ישתבח שמך

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @שלבקת, לא תהיה. העונה נטולת ריספרדל. ובעונה הבאה גם לא יתנו לדיירים ביצים (נו פאן אינטנדד) כדי למנוע תביעות כולסטרול. ובעונה אחר כך לא יתנו להם להתקלח כדי למנוע תביעות החלקה במקלחת. ורק סיגריות ימשיכו לתת להם לנצח כי סיגריות זה האלוקים החדש (פאן אינטנדד).

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @נייר לקמוס, סליחה, התגובה היתה למה עם ביאליק.

  הוספת תגובה לתגובה

 • בכחוס :

  גוזלון.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נירית :

  מה הרעש הגדול. בסך הכל הבן אדם היה לחוץ וקיבל כדורי הרגעה. מחצית מתושבי מדינת ישראל על כדורים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • פחמימה ריקנית מתחשבנת :

  לא הבנתי את הקשר, ובכל זאת – ערן הוא כולו הצגה אחת גדולה. ברור שהקשר ביניהם (לפחות מצד ערן) הוא מחושב עד ללחישה האחרונה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נטע :

  מתחילה קצת להרגיז אותי העובדה שלא מעט אנשים מגיבים ב'כולה כדורים' 'חצי מדינה על כדורי הרגעה' 'אם יש פיתרון כימי צריך להשתמש בו' וכו'..
  יש לי תחושה שאנשים שמגיבים בצורה כזאת לא התנסו בחוויה שמצריכה כדורים פסיכיאטריים ו/או שלא חקרו אף פעם לעומק כי לא היה להם צורך..

  יש לי מבחר של בעיות בבריאות, רובן פיזיות, חלקן מנטליות.
  הרופאים נורא ממהרים לרשום פרוזאקים למיניהם ומשככי כאבים מפלצתיים, ונורא מופתעים כשאני אומרת שאני מעדיפה שלא, וזה עוד במעקב רפואי צמוד..
  ולמה לא?
  מכל מיני סיבות, בעיקר כי הגוף שלי מאוד רגיש לתרופות, וכל תופעת לוואי מהרשימה מתחרה להיות יותר גרועה מהבעיות שכבר יש לי, אז למה?
  זה לא קסם!!!

  כבר דנו פה בכמה לא אתי היה לרשום למשתתפים כדורים בכזאת קלות יד, ואני רוצה לחזק את הנקודה הזאת..

  אמנם ההפקה 'מכירה' את המתמודדים משלבי הראיונות המוקדמים, אבל זאת לא ממש הכירות והבנה עמוקה של הבנאדם על כל הבעיות שלו (לא בעיה להגיע לראיון עם 'פרסונה' שיותר קל להתמודד איתה במצבי לחץ למשל..)..
  ואמנם הבחור הוא פסיכיאטר מוסמך (אני מקווה, כן?), אבל זה ממש לא אומר שכימיקלים הרסניים זה תמיד פיתרון ראשון, מועדף ויחיד שניתן..
  ואמנם רוב האוכלוסיה לא -אמור- לסבול מתופעות לוואי של תרופות, אבל מכל האנשים שאני מכירה שלקחו את הכדורים שרשמו לי או בתוכנית, או כדורים דומים – הרוב המוחץ סובל מתופעות לוואי נוראיות..
  3 אנשים שאני מכירה התחילו לסבול מהתנהגות אובדנית אחרי שהתחילו לקחת פרוזאק.. כן, כן, לכדור נגד דיכאון יכולה גם להיות ההשפעה ההפוכה לגמרי ולגרום לבן-אדם לרצות (ולנסות) להתאבד..

  בכל מקרה, הנקודה שלי היא שמי שרואה כדורים פסיכיאטריים כאילו הם אקמול (בין אם רופא או מגיב פה בבלוג), לא מבין כלום (או לא רוצה להבין, במימון ההפקה) לגבי בריאות הנפש, שמירה של האדם על ה'עצמי' שלו גם במצבים מעורערים, וחיים בסיר לחץ שהם האח הגדול..

  ורק הבהרה אחרונה כדי שלא תתבלבלו, אני לא סובלת ומעולם לא סבלתי את סער בולבולון, הוא אגומניאק אלים ומרגיז, אבל גם לו יש את הזכות לטיפול רפואי הולם (אם הוא גם ככה נפגש עם הפסיכיאטר, למה לא להאריך טיפה את הפגישה ולעשות סשן ממש כדי -לדבר- על הבעיות ולנסות להגיע לפתרונות בצורה אחרת?), ואפילו לפרוש, אם זה מה שהוא באמת רצה..

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @נטע, תגידי לי, את ברצינות חושבת שסער ורבינוביץ' נפגשו רק פעם אחת? הרי סער בעצמו מעיד שהיה מדובר בפגישות רבות.

  ותגידי לי שוב, למה את ואחרים חושבים שהם יודעים מהו "טיפול רפואי הולם"? אני שואל ללא שמץ של ציניות. מי שמכם להחליט מהו טיפול רפואי ראוי?

  הוספת תגובה לתגובה

  נטע:

  @צפניה, לא אמרתי שהם נפגשו פעם אחת, אבל לפי מה שנאמר בחשיפה האחרונה תוכן השיחות היה בעיקר מה קורה בחוץ, איך להתנהג בפנים, וכמה כדורים לקחת..
  כל המידע הזה מגיע אך ורק מהבלוג שלך והלינקים שאתה מפרסם..

  לגבי לדעת מה הוא טיפול רפואי הולם..
  קודם כל, אם אני לא טועה, אתה הסכמת יותר מפעם אחת שמדובר במעשה לא אתי מצד הד'ר וההפקה, ולמה זה?
  טיפול רפואי הולם הוא כזה שבמרכזו איכות החיים והרצונות של המטופל.
  אז תגיד, ואם יש חולה סרטן שכימוטרפיה תציל אותו אבל הוא מסרב? זכותו! אבל אף אחד לא יציע לתת כימוטרפיה לנקודת חן חדשה שצצה על הכתף ועוד לא נבדקה..
  בקיצור, יכול להיות שהמשתתפים האחרים שקיבלו כדורים היו בסיטואציות שונות (אולי לחלקם ניסיון קודם עם תרופות פסיכיאטריות ולכן יותר סביר לרשום כאלה שוב), יכול להיות שלא, הרי הם לא מדברים (חוץ מגואל, ולא ראיתי את הסרט שלו).
  לפי מה שהתפרסם לגבי סער, לא ממש ניתנה לו האופציה לבחור, לקבל עוד דיעה מקצועית או להתייעץ אם מי שהוא מחזיק מדיעותיו (ומכיר אותו לעומק), ואיכות החיים שלו ממש ממש לא הייתה בראש רשימת ההפקה (כי אם היא היתה, והוא באמת היה במצוקה נפשית קשה, הם היו צריכים להוציא אותו מהבית, בלי יותר מידי עיניין..)..
  אגב, מעניין שסיפורים כאלה לא יוצאים לגבי האח הגדול פה.. עם כל הצהובונים הבריטיים הייתי מצפה שתהיה הדלפה אם משהו כזה קורה, אז הוא כנראה לא..

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @נטע, הסכמתי שיש בעיה אתית. במקביל גם כתבתי שוב ושוב שאין לי את הכלים לשפוט.

  אגב, מילות המפתח הן "לפי מה שהתפרסם". כלומר, לפי גרסתו של סער שנהנה מהחיסיון הרפואי שאוסר על רבינוביץ' לפרסם את גרסתו.

  אני מקווה שאת זוכרת שהיו כמה מתמודדים שיצאו מבית האח הגדול. זה לא כלא. אם מוטי חודדה היה יכול לעזוב, גם סער שיינפיין היה יכול לעזוב. הוא בעצמו מודה שהוא לא רצה.

  סער היה פוץ בתחילת העונה, סער היה פוץ גם בסוף העונה. אף כדור פסיכיאטרי לא שינה את זה.

  נטע:

  @צפניה,
  צודק לגמרי, וגם את הדברים שאני אומרת אני מבססת רק על מה שידוע לי מהמדיה..

  רוב אלה העונה שרצו לעזוב פשוט שמו זין ויצאו, אז זה לא ממש חוכמה.. וגם הד'ר לא עם ההפקה כבר שנתיים אם הבנתי נכון, כך ש2 העונות האחרונות פחות רלוונטיות לדיון..
  לגבי עונות קודמות, אמנם צפיתי, אבל לא הקדשתי למידע הזה מקום חשוב בזיכרון, כך שאין לי מושג..

  סער בהחלט היה ועדיין פוץ, ואני לא חושבת שהכדורים שינו אותו בהרבה (אותו אישית, יש אנשים שכן הופכי לאגרסיבבים/אלימים על תרופות כאלה) כי הוא היה כזה עוד מהצילומים לת.ז. והימים הראשונים בבית..

  בכל מקרה, המגיבים הם שהרגיזו אותי, אתה זה שמספק לי בידור כבר כמה שנים טובות.. :)

  נייר לקמוס:

  @נטע, עם כל הכבוד, העובדה שהגוף שלך רגיש לתרופות – אומרת אך ורק שהגוף שלך רגיש לתרופות. אין לך שום הצדקה ושום סמכות להסיק מכך על הכלל.

  איך גילית שהגוף שלך רגיש לתרופות? זה הופיע בתעודת הלידה שלך? זה נמסר לך בחזון חוץ גופי? אני מניח שהתחלת לקחת תרופות וגילית.

  תרופות המאושרות ע"י הגופים הרשמיים פועלות על ממוצע, ויש להן בממוצע השפעה חיובית העולה משמעותית על תופעות הלוואי. אחרת לא היו מאשרים אותן. אם אדם לקח תרופה וגילה שהוא רגיש לה (והאמיני לי שזה קרה גם לי), אין לו שום זכות להתלונן על כך שהרופא לא ניחש את זה קודם.

  ד"ר רבינוביץ' (ואני מוחה על הרמז שלך כאילו יש ספק בכך שהוא בעל רישיון. נו באמת!) ליווה את ההפקה והתמתודדים לאורך זמן, בוודאי יותר מאשר הפסיכיאטר התורן שרואה מטופל בפעם הראשונה ורושם לו תרופה אחרי עשר דקות של שיחה ולא ממש עוקב אחריו ברציפות לאחר מכן. אנא תני לו את הכבוד המגיע לו, גם אם לטעמך תרופות הן דבר שצריך להינתן במשורה (ולדעתו ולדעתי – ההיפך).

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @נייר לקמוס, אחלה מילה המצאתי, תמתודדים. מזכיר לי את זה – למי שעדיין לא מכיר:

  Aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it deosn't mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be at the rghit pclae. The rset can be a toatl mses and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שלא יודעת:

  @נייר לקמוס, וללאה, מנגיב

  נטע:

  @נייר לקמוס,
  קודם כל, אני לא מתיימרת לקבוע שום דבר, בסה"כ נותנת את דעתי..

  לגבי הרגישות לתרופות, לא, לא גיליתי דרך ניסיון וטעיה, אני מאמינה שאני מכירה את הגוף שלי מספיק טוב כדי לדעת מה שווה סיכון ומה לא. אני לא אפרט פה את הגיליון הרפואי שלי, רק אגיד שאני נמצאת בתוך חלק לא קטן, אבל שקט (בד"כ כי הם פשוט לא יודעים) של האוכלוסיה (20% לערך וזאת תופעה שנמצאה בהיקף דומה בבעלי חיים אינטילגנטיים אחרים) שבה המוח מופעל ב'אובר דרייב' אם תרצה.. על fight or flight שמעת? זה להיות במצב הזה כל הזמן. הבעיה שלי היא שאם תרופה עודת על המוח, והמוח שלי מתפקד בצורה קצת שונה משל 80% מהאנשים, אני מעדיפה לוותר על התענוג..

  אבל שוב, לא מדובר רק עלי..
  אני מכירה הרבה מאוד אנשים (דרך קבוצות תמיכה שונות וחברים) שחוו דברים נוראיים בעקבות כדורים פסיכיאטריים/משככי כאבים אגרסיביים כולל התנהגות אלימה מתוך שינה, נטייה אובדנית פתאומית (וכשמדובר במטופלים שלוקחים את התרופה בשביל לעזור עם דיכאון, זאת אולי התופעה הכי חמורה שיכולה להיות, אבל גם אחת הנפוצות..), אובדן מוחלט של האישיות שלהם, סיוטים מציאותיים והתקפי חרדה בעקבותיהם וכו' וכו' וכו'…

  מי שחושב שזה מתאים לו – לבריאות.
  אבל לדעתי זאת לא החלטה שיכולה להתקבל בצורה מחושבת בתנאי לחץ כמו באח הגדול, בלי אופציה לקבל מידע נוסף או להתייעץ עם מומחה אחר ו/או האנשים הקרובים אליך..

  לגבי הרשיון של הד"ר, לא הטלתי ספק, רק בדקתי.. כמו שרשמתי קודם, הידע שלי בנושא מגיע מצפניה ולא יותר..

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיצבשת :

  יש בדר אילן רבינוביץ משהוא מרגיז שמושך אש כנגדו. אבל מבחינה מקצועית אף אחד לא טוען שהוא נתן טיפול שגוי/רשלני. סער טוען שבגלל הכדורים שקיבל (סביר להניח כדורים ליצוב מצב הרוח) הוא התנהג בצורה משוחררת מינית.
  על פניו אם כבר כדורים כאלו מדכאים את היצר המיני.
  יתרה מזאת סער מתרץ את הסכמתו לקחת את הכדורים בכך שדר רבינוביץ אמר לו שאם יתנהג בצורה כזו או אחרת ינצח..
  מה הקשר בין העידוד שנתן לו הדוקטור להחלטתו להשתמש באותם כדורים.
  שוב אם זה רספרדל או ציפלקס מדובר במיצבי מצב רוח ולא סמים ומטרתם היתה לאפשר לסער לתפקד בלחצים שיש בבית האח הגדול.

  הוספת תגובה לתגובה

  ורד:

  @מיצבשת, ואשפר גם להכניס כאן את הקלישאה- לעשות הכל כדי לנצח… אלא שכאן הנצחון לא תלוי בדוקטור, או בסער,או בהפקה, אלה בצופים, אז נכון שמה שההפקה בוחרת להציג במשדרים ואיך שסער מתנהג משפיעים על בחירת הצופים, אבל הוא לא באמת יכול להתלונן אם הוא הסכים להתנהג בצורה מסויימת לטענתו כי הובטח לו שזה יקדם אותו (ושלא תחשבו שאני באמת קונה את זה שאמרו לו איך להתנהג והואלאדוחהבאופן עצמאי), יש מספיק אנשים שלא היו מוותרים על ההגינותשלהם גם בעבור הסיכוי לזכות במיליון שקלים…

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @ורד, המוזר הוא שבתגובת הד"א בעיתום הוא אמר שסער ואיילה כבר היו די קרובים עוד לפני הכדור הראשון..

  הוספת תגובה לתגובה

 • גוגורילה :

  די, הזוג הזה נהיה גיי מרגע לרגע, זה פשוט מהמם שהם בארון. מה נסגר.

  הוספת תגובה לתגובה

  יאנה:

  @גוגורילה, למי בעצם זה אמור להפריע? אז הם גיי ולא רוצים לחשוף את נטיותיהם, העיקר שהם מקסימים שניהם. האם את היית מדברת על מה את עושה עם המיניות שלך (קל וחומר חושפת בפני כל האומה) אני בטוחה שלא. אז גם הם לא מעוניינים ואם זיהית שנטיותיהם כמו שאת חושבת, השאירי לעצמך בכיף הם לא חייבים שום דבר לאף אחד, העיקר שהם מתנהלים בבית האח הגדול כשני ג'נטלמנים, מקסימים, נאים, חכמים ואינטלגנטים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • איריס :

  נכון את צודקת ואת אפילו לא יודעת כמה. אני מצדיעה לך כל הכבוד לך שאת לא מסמסת כי גם אני לא מסמסת ואין מצב אני יסמס

  הוספת תגובה לתגובה

 • תקראו טוב :

  אני ראיתי את הפרק… אלה לא כדורים התוך הכלי הכחול אלא שוקולדים שהוא החביא הציע גם אחר כך לאביבית.
  לגבי הנשיקה, או שזה היה בטעות, או שזה מצולם מזווית לא טובה, או שזה באמת נשיקה… אבל כדורים הם לא לקחו כי נגרם מספיק נזק לאח הגדול מעונה שעברה על פרשת הכדורים. אחרי התכנית לקחו את סער לרעיון והוא טען שלא נתנו להם שם כדורים. עצוב שילדה בת 12 צריכה להסביר לכם את זה.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.