ראשי » the voice, רשת

The Voice: שלב ההופעות החיות 2.1

4 במרץ 2012 | | 63 תגובות | מאת

זהו, הגענו לשלב ההופעות החיות וכבר על התוכנית הראשונה נפרדנו מארבעה מתמודדים. זה אומר שנותרו בעונה רק 20 מתמודדים. בקצב הזה היא תסתיים לפני פסח (אפשר בבקשה?). אם העונה לא תסתיים לפני פסח, היא תיגרר לנצח בגלל כל ימי הזיכרון והחגים.

בתחילת הערב מיכאל אלוני שאל את המנטורים איך היה הערב שלהם. הערב שלי היה מעט עמוס. חזרתי הביתה אחרי שביליתי אחה"צ בבר מצווה בבית כנסת רפורמי בטבעון. אל תשאלו. לא, באמת, אל תשאלו.

כצפוי וכמו לאורך כל הקריירה שלו, אביב גפן הצליח למנף את עצמו הערב לגבהים חדשים ובמקביל לבעוט בעצמו במקומות נמוכים. אולי שווה שמישהו יקרא לאיזה סינדרום על שמו. ההתקוטטות הורבלית שלו עם רמי קליינשטיין הייתה נהדרת (עבור הצופים ומביכה לחלוטין עבור רמי קליינשטיין). אחרי השממון השיפוטי שהוא כוכב נולד, הגיע אביב גפן ותקף בכל החזיתות. זה החזיק מעמד בערך שעה ורבע. ואז אביב גפן בחר להדיח את סיון טלמור, ללא ספק המתמודדת המוכשרת ביותר מה-12 שהופיעו הערב וללא ספק המתמודדת עם הביצוע הטוב ביותר הערב. הדיח והחזיר לחיינו את המושג "אביב גפן והטעויות".

והיו גם 12 ביצועים. שנעבור עליהם בקצרה?

החבר'ה של רמי קליינשטיין
אורית שלום
– תהיתי כמה זמן תימשך עלילת הנפוטיזם המביכה הזו. לשמחתי, היא הסתיימה הערב אחרי עוד ביצוע בנאלי. וטוב שהיא הסתיימה הערב כי התאורה של דה וויס לא ממש החמיאה לשערות המרפק של שלום. בכלל, אורית שלום לא צריכה להיות עצובה. שלומי שבת בדיוק השיק לפני יומיים (חמישי) סיבוב הופעות חדש. היא לא תהיה מובטלת עוד הרבה זמן.

יוסף בוכניק – בוכניק בחר לנג'ס את השיר המאוס של ג'יימס בלאנט. בחר לנג'ס וירד לחרחר לאשתו בלי הפסקה את you're beautiful. אללי, הייתי בטוח שבעוד רגע אחת הגרופיות עם הכובעים (ברצינות?) תזרוק לעברו משאף. קליינשטיין הציע לו לנגן על גיטרה בזמן השידור החי אולם בוכניק טען כי "לא יוכל להתרכז ולהוציא את הרגש הנכון". כלומר, לנג'ס. ההפסד כולו שלנו. כלומר, של האוזניים שלנו.

גדי אלטמן – שבעה חודשי עבודה והביצוע המביך ל"מחוזקים לעולם" של אברהם טל זה מה שקיבלנו. לא הופתעתי שאלטמן לקח את המקום הראשון בקרב הסמסים. בכל זאת, היו רק 27 זומים על התינוק הדומע שלו. למעשה, דוידי התינוק הופיע יותר פעמים מאשר אביו שרקד כמו למור אפליפטי על הבמה. אולי זו הסיבה לכישלון של בוטן מתוק בקרקס. כן, אתם יכולים לפלוט בשקט "מי?".

החבר'ה של שרית חדד
עידו צוריאל
– טוב, לא ממש זכרתי אותו. והוא די זייף את "נולדת בשבילי" של אייל גולן. מצד שני, צריך כישרון ממש מיוחד כדי לזייף שיר שנשמע במקור כמו מה שהיה קורה אם חמש קסטנייטות היו שולקות כמה כדורים עגולים כחולים. אני ממש מקווה שאזכור אותו עד הפעם הבאה.

קטלין רייטר – ובכן, הייבוא הקנדי המוצלח בתולדות ישראל נשמע הערב כמו שיר קדם אירוויזיון מלטזי למהדרין. בחורה שמנה עם פולקעס? צ'ק. בלדה דרמטית בואכה משעממת? צ'ק. תאורה צהובה זרחנית ברקע? צ'ק. מזל טוב קטלין, את כיארה.

YouTube Preview Image

מתן שמר – גם אותו לא ממש זכרתי. ודווקא חבל שהודח כי סוף סוף היה שיר נורמלי ("תגידי שטוב"). התלהבתי קשות מהדרבוק של שרית חדד בחזרות. אני תמיד אוהב ששרית מדרבקת. זה מזכיר לי שהיא מזרחית ואותנטית. היום כבר אי אפשר לדעת עם כל השיער הנפוח וחמשת קילוגרמי המייקאפ שהיא לוקחת איתה לכל מקום. בכל מקרה, הרגע המביך של הערב התרחש כאשר שמר שר את השיר לאשתו של יוסף בוכניק. אני רואה כאן משולש רומנטי סוער. סתם, אני לא רואה כלום. הילד הודח.

החבר'ה של שלומי שבת
גל בנימין
– ובכן, הביצוע של בנימין היה הדבר הכי סתמי שיצא לי לראות היום וכאמור, הייתי בבית כנסת רפורמי בטבעון. סתם, בית הכנסת הרפורמי לא היה סתמי. אבל הביצוע של בנימין היה סתמי. וואו, אלה היו שמונה דקות מחיי שלא יחזרו לעולם.

מאור תיתון – ההדחה של תיתון מסמלת דבר אחד: טמירה ירדני צדקה. ריג'קט כוכב נולד לא שרד את תוכנית האולפן הראשונה. כמה מביך. רק תחשבו מה שגיב טיירי היה אומר על זה. מצד שני, לפחות הגבות של תיתון היו מסודרות.

רועי אדרי – בטח שמתם לב שההוא שלא רוצה לשמוע נשים שרות התמודד רק מול גברים. ובטח שמתם לב שהוא (שוב) דחף תפילה לתחילת השיר. ובטח שמתם לב שאחרי שכמה אנשים סימסו לו בבית, הוא החליט שאלוהים קיים. רצח עם, מלחמות, רעב, מיתון גלובלי, התחממות גלובלית. לא. לאלוהים יותר חשוב שרועי אדרי יעפיל לשלב הבא בדה וויס. טרילהלי טרילהלה. ואת זה אתם אמרתם.

החבר'ה של אביב גפן
סיון טלמור – אין לי מושג מדוע סיון טלמור מצאה את עצמה מחוץ לתחרות. באמת. עזבו נפוטיזם ושאר ירקות, יהיה קשה למצוא אדם אחד שיטען שהביצוע של טלמור ל"פמלה" לא היה הביצוע הטוב ביותר הערב. ולא, אל תציעו הורים חירשים אילמים של אחת המתמודדות, זה לא פייר. מצטער. "פמלה" של טלמור היה אחד הדברים הטובים ביותר שנשמעו בתוכניות הריאליטי המוזיקליות בישראל ואביב גפן נכשל. הן במשימתו להביא לגמר מתמודד ראוי והן במשימתו לעזור לצופים לצרוך מוזיקה איכותית.

YouTube Preview Image

דנה דור – כי דנה דור, הערבייה ההולנדית, ממש לא תביא מוזיקה איכותית. למען השם, לשיר שיר של קולדפליי בערבית? הרי גם בשפת המקור קולדפליי היא להקה מעיקה רצח. אז בערבית? "אני רוצה לגעת באנשים בבית," פעתה. די הייתי בטוח שקולדפליי בערבית זו לא התשובה. לא לקחתי בחשבון את אלמנט גלגלצ. ברור שקולדפליי בערבית ייגע באנשים בבית. אתם יודעים כמה פעמים הקרן החדשה לישראל מצביעה למצעד של גלגלצ?

רז שמואלי – היי, הנה ילדת הירח שנולדה שנה אחרי יציאת הדיסק עליו גדלה לכאורה. היום שמואלי סיפרה שהיא נהגה לרדוף אחרי גברים שמבוגרים ממנה בעשור ולכן היא מתחברת לשיר שמדבר על אכזבה או שקר כלשהו אחר. וזה סיפור באמת יפה. הבעיה היא ששמואלי עכשיו בת 20 בערך. ולכן כל גבר מבוגר ממנה בעשור שיצא איתה עד לפני שלוש שנים היה, ובכן, פדופיל. ואולי טוב שאביב גפן בחר בשמואלי על פני סיון טלמור. סביר להניח שנגלה בתוכנית הבאה שהיא בכלל מקסיקנית שנחטפה בילדותה ולכן היא אלרגית לנאצ'וס.

שבוע טוב אנשים!

63 תגובות »

 • שלבקת :

  ותודה לאביב גשם (מיכאל אלוני. לא נגענו)

  הוספת תגובה לתגובה

  שירה:

  אז ככה:
  אני מתה על אביב , על הראש שלו ועל המוסיקה שלו. אבל יש בו רוע וזה מבאס לגלות את זה. מול כל עם ישראל לרדת שוב ושוב על רמי. הדימויים שלך יפים, מדוייקים ומצחיקים אבל נורא נורא פוגעים. בשביל מה לך את זה? אדם שבטוח בעצמו ומאמין בעצמו לא צריך לרדת על אחרים בשביל שיראו כמה הוא טוב לעומתם. מספיק עם זה אביב, זה רוע טהור!
  תחשוב מה קורה לרמי אחר כך. הוא בחור מקסים גם אם המוסיקה שלו הכי מיינסטרים ולא לטעמך. איך הוא חש אחרי כל ההשפלות שלך? אתה יודע מה? הלוואי שינצח בתחרות הזאת, רק כדי לרומם את רוחו.
  גם עם רועי אדרי היה לך קטע רע, אחרי שהוא הוכיח לך שיש אלוהים, סימן לך בוא נתחבק, ואתה לא קמת, זה משפיל! בטח באוזניה אמרו לך לקום אז קמת אחרי זמן מה והתחבקת איתו חיבוק קר.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שלא יודעת:

  @שירהאיך בדיוק הוא הוכיח שיש אלוהים? (אולי הוא התכוון שהוא אלוהים?

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אחת שלא יודעת, תראי את יעל במצב האומה, תביני

  מכושפת:

  @שירה,
  אביב מדהים הכניס לרמי ורמי שהוא חיקוי עלוב למה שהו א היה פעם, ניסה להכניס חזרה וזה היה כל כך פאתט..
  ובכלל כשאביב אמר שהנבחרת שלו עצמו זה הקוויאר רמי איבד את הצפון בכלל
  מצד שני לא ציפיתי הרבה ממישהו עם משבר גיל ה50 שיוצא עם ילדונת , מנפח שרירים בחדר כושר וחושב את עצמו א-ל-ג'ונגלר
  אבל את האמת צריך לאמר-טעות גדולה היה להשאיר את סיון מאחור, אולי גם זה היה כדי להכניס לרמי שאמר שהי אצריכה להגיע לגמר

  הוספת תגובה לתגובה

  משהי בסבבה:

  יאאלה אייזה כבדיפ אתם אז הוא עשה טעות אז מה??
  אצל אביב גפן כווולם מעוולים אז זה לא משנה במי הוא יבחר תמיד זה יהיה אכזבה .. ובעצם מצאתי מה טוב בשרית שאצלה כל הנבחרת גרועים אז כל מי שיודח אצלה אני יהיה שמחה חחחח .. בקיצור, אני שמחה שאביב גפן בתכנית כי במקום לומר " כולכלכם טובים וקשה לי להחליט .." הווא אומר תאמת!!!!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  מיכל:

  אביב בחר להשאיר את דנה ועכשיו זה יצא משליטתו!
  מגיע לו. קיבל אותה בהפוכה.
  מה יש בה? זה ברור שההפקה אמרה לו להשאירה בשלב הקודם כשזה היה בידו. עכשיו נקבל אותה שוב ושוב, המגזר הוא גדול.
  היא מקסימה ושרה יפה אבל לא ברמה של האחרות. שלא תעלב לנו, היא סך הכול ילדה מתוקה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת שלא יודעת :

  כל כך צודק כשאומר שסיון טלמור נתנה את הביצוע הטוב של הערב. היא שרה כמו מלאך בצורה מושלמת והעיבוד של פמלה הפך אותו לאחד השירים היפים בעברית.
  בחיי שאני חושבת שאביב גפן חייב להביא הכל בהפוכה. בכל פעם שהוא מקבל המלצות מהמנטורים האחרים- הוא ישר בוחר באפשרות ההפוכה. אם מישהו שר טוב והשני פחות- מיד יבחר בפחות. והחוק האלמותי של אביב גפן בדה-וויס: אם הזמר ששר בחר במנטור אחר על פניו- אביב יזכיר זאת בכל ביקורת על השיר הרלוונטי, ומיד יאמר שהזמר שמולו שר המתמודד- הצליח יותר. (אמרתי קטנוני?)
  מה שכן- שניים מבין שלושת הביצועים של הזמרות של אביב היו הטובים של הערב (סיון האלוהית כמובן וגם רז). למרות שנורא ניסתה- דנה לא הצליחה שלא לזייף. אז איך בכ"ז זכתה בקולות הצופים- מישהו יכול להסביר לי?

  הוספת תגובה לתגובה

  שלבקת:

  @אחת שלא יודעת, יש מיליון וחצי הסברים

  הוספת תגובה לתגובה

  ניצן:

  @אחת שלא יודעת,
  כל מילה בסלע. מהסתכלות בדף הפייסבוק של דה וויס נראה שהיתה איזושהי התגייסות סקטוריאלית.. חבל שתכנית שקוראים לה "הקול" לא שומרת על הזמרים הטובים באמת.
  היוש, כוכב נולד

  הוספת תגובה לתגובה

  סמיר:

  @אחת שלא יודעת,
  זה הכל בוליטיקה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורן :

  מעניין לשמוע מה דעתך על השידור החי של דה וויס, לא רק על המתמודדים! הגמר של דה וויס יתקיים בסוף החודש, כך שאין לך מה לדאוג.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @אורן, רוצה קצת התייחסויות לשידור החי? הנה.

  "יש לכם עשרים דקות לסמס לאורית, שלוש עשרה דקות ליוסף ורק שש דקות לגדי. נכון שזה לא מאוד שיוויוני, אבל האלטרנטיבה דומה יותר מדי לכוכב נולד".

  "נכון שהמנטורים אמורים להגיד בשידור חי מי המתמודדים שיופיעו הערב ואסור לגלות את זה מראש, אבל אני סיוון קליין והמילה ספוילר מסובכת מדי בשבילי".

  "אה, יש גם תיזמורת חיה? זה לא פלייבאק?"

  "יש איש אחד בקהל עם פרצוף מעניין. בואו נראה אותו. בואו נראה אותו שוב. בואו נראה אותו שוב. ושוב. ושוב. ושוב. אה, אולי הגיע הזמן שנשים איזו כתובית שהוא בעלה של".

  "אז מה אם זה שידור טלוויזיה. אנחנו מתעסקים בתאורה נטו, מה זו החוצפה הזו לצפות מאיתנו שנדע גם איך המצלמה תגיב לתאורה המגניבה שיצרנו". (מזכיר לי את הזיקוקין בגמר של מאסטר שף שאחריהם לא ראו כלום במשך רבע שעה).

  "מנטורים יקרים, ביזבזתם עשרים דקות על ניתוח של השלישיה הראשונה אז בשלישיה הזו אני רוצה לא יותר משלוש מילים על כל אחד".

  "אתה לא יודע את מי הקהל בחר, וגם אני לא, וחשוב לי שהקהל יידע שגם אני לא יודע, כי אנחנו עובדים עם מכונות חישוב עתיקות על כרטיסים מנוקבים ולוקח זמן לעבד את התוצאות".

  טוב, ניתן להם תוכנית אחת של חסד, מחווה לגמר הנפלא של המירוץ למיליון.

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה עובדת:

  @נייר לקמוס, לול. חסכת לי צפייה בתוכנית (אם כי אשמח ללינק לריב בין אביב לרמי)

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @פחמימה עובדת, בקיצור (ציטוט לא מדוייק):

  אביב: הנבחרת שלי זו ספת קטיפה עם חורים מסיגריות וויסקי, הנבחרת שלך זה איקאה. הכל מדוייק, אבל איפה האמנות?

  רמי (אחרי כמה סיבובים): לפני שאגיב על המתחרים אני רוצה להגיד שמי שמדבר על אמנות שלא ישווה זמרים לרהיטים.

 • ניקו :

  עד עכשיו העדפתי בהרבה את כוכב נולד, אין מה לעשות פשוט יותר אהבתי את זה, אבל ההופעות החיות היו בכמה רמות יותר מההופעות של כוכב נולד. המתמודדים יותר מוכשרים, וייחוס המנטורים עוזר להם למצות את גבול היכולת שלהם. הבעיה, היא נישארה כמו כוכב נולד בסימון הפייבוריטים ובהחזקת הגימיקים. עם כל הכבוד לערביה ההולנדית הביצוע שלה לא היה בכלל ניתן להשוואה לעומת 2 הבנות האחרות שהיו פשוט מדהימות, אבל היא גימיק אז היא עברה. והמתוק הזה מהנבחרת של שלומי שבת, שר כמו לפלף ועדיין עבר, ובמקרה שנייה לפני זה ציינו שיש לו מאות מעריצות, מישהו אמר לירן דנינו?
  וככה אני גם בטוח שיהיה שבוע הבא עם יובל דיין, שכל השופטים ימהרו ןלהוציא את הלשונות, וגם אם היא תשיר הבא נגילה הם ילקקו לה את התחת, ויעבירו אותה לשלב הבא.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נייר לקמוס :

  חשבתי שדה וויס זו תוכנית מוזיקה. מסתבר שזו תוכנית של עזרה סוציאלית ו/או חינוך ללא-מחוננים. את צילי ינקו זרקו כי היא "ממילא מופיעה על במות ענקיות", ועכשיו זרקו את אורית שלום מאותה סיבה (כן, היא גם לא שרה משהו, אבל רמי לא התייחס לשירה שלה אלא לזה שהיא ממילא מופיעה). גל בנימין נבחר כי "אני יכול ללמד אותו יותר" מאשר את מאור. דנה דור נבחרה (בתוכנית הקודמת) כי היא מיעוטים. טופז אבדנג נבחרה (בתוכנית הקודמת) כי אבא שלה לא מדבר איתה ושלומי הבטיח להיות לה אבא והוא רוצה לישון טוב בלילה. WTF. ואני כצופה מרגיש מרומה, כי אני רוצה לשמוע את הזמרים הטובים ביותר, לא את הזמרים שהמנטור יכול לקדם אותם הכי הרבה או את אלה עם הסיפור האנושי הכי יענו.

  אגב, אולי לא שמת לב אבל הדחליל אמר שהגמר יהיה החודש.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שרית :

  לא אהבתי לא את מיכאל אלוני בתור מנחה חוץ מזה שהוא חתיך לא מבינה איך הוא מנחה .
  שנית אוהבת את כוכב נולד יותר אולי מההרגל.
  מה דעתך צפניה שברור שתהיה שונה משלי?:)

  הוספת תגובה לתגובה

  האמת המרה:

  @שרית, הכל עדיף על תעוקת החזה שנקראת "צביקה הדר".

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה עובדת:

  @האמת המרה, לגמרי. יודר צביקה הדר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שי :

  כתבה של בנאדם מתוסכל…..רועי אדרי בחר בדרך וזה שקשה לך לקבל אותה, זו כנראה הבעיה שלך….
  אז עשה טובה לכולם ותעזוב לגרמניה או פולין….כאן זו מדינת היהודים ואנטישמים שונאי יהודים כמוך – אין להם כאן מקום, ובטוח שלא במה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @שי, מה לגבי בלגיה? תמיד חיבבתי את ברוז'.

  הוספת תגובה לתגובה

  שי:

  @צפניה,
  מה לגבי פלסטין? שם יתיחסו אלייך הכי יפה או אולי סוריה….גם אופציה מעולה

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @שי, אוי, פספסת את הקטע בו אתה מגיב בעילגות מהולה בגזענות ואני מגיב לך בציניות בזמן שקוראים אחרים מלגלגים. מה נעשה איתך עכשיו? אוף.

  אחת שלא יודעת:

  @שי, למה להגר כשאירן זה כאן?

  נייר לקמוס:

  @צפניה, הפעם החלטתי לא ללגלג כי יש דברים שלא מוציאים עליהם אנרגיה.

  אגב, ברוז' יפהפיה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אציטון:

  @שי, הסכם פשרה:
  צפניה יהגר לרמאללה ואתה תהגר לבלוג של עומרי חיון. סגרנו?

  הוספת תגובה לתגובה

 • בכחוס :

  הנבחרת של אביב הכי שווה, אבל מה זה שווה שהזמרת הכי טובה מכולם, כולל כולם הלכה היום?
  זהו, לא צופה בחרא הזה יותר.

  הוספת תגובה לתגובה

  נייר לקמוס:

  @בכחוס, אם אביב ימשיך ככה, אתחיל לקרוא לו אביבית.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שלא יודעת:

  @נייר לקמוס, לול בריבוע

  הוספת תגובה לתגובה

 • רועי :

  7 חודשים עבדו עם המתמודדים וזה מה שיצא?!?!?! היו כמה הופעות טובות, אבל חלק לא היו משהו בכלל.
  הייתה חסרה לי מישהי עם נוכחות שיכולה לתת שואו…הבעיה שהיא הודחה כבר לפני 2 תוכניות ע"י מישהי שלא יודעת לשיר והיום עלתה שלב נוסף…אני מדבר על אריאל בנואש המדהימה שהודחה בגלל החלטה מוזרה מאד של אביב (ומאז הטרנד הזה של ההחלטות המוזרות שלו נמשך!). גם לדעתי סיון טלמור הייתה היום אחת הטובות ושוב אביב בחר להדיח את המתמודדת היותר טובה!!!
  וזה מאד חבל…

  הוספת תגובה לתגובה

 • אישון לילה :

  ואני רק אעיר שטוב שצפניה חזר. הקוואזי-התנצלות המוזרה שבפוסט הקודם אה-לה-ערוץ עשר התבררה כמשגה רגעי. וולקם בק.

  הוספת תגובה לתגובה

 • סתמאחת :

  עייפתי
  אחרי עשור של ריאליטי שסוחף אותי בקלות והתמכרות לטראש המענג של סופי השבוע, גיליתי שנגמרה לי הסבלנות. אמריקן איידול נהיה חסר טעם, כוכב נולד מעיקה, האח הגדול כמו ילד בן 3 במטוס/רכבת- המון רעש שמעורר בי יצרים מאוד אפלים ושנאת אדם, מהשרדות נפרדתי מחמת זעם, השרדות האמיתית מתחילה להיות פחות מעניינת עם עוד עונה ממוצעת (כמה מסובך זה לאתר סוציופאטים ולשים אותם על אי?) וגם דה ווייס ישראל מתחילה להיות צפויה ומרגיזה. המצב כל כך קשה שאפילו טיירה בנקס הצליחה להחריב את הפורמט ההזוי שלה ובפרוגקט ראנוויי עושים עונת אולסטרס נטולת כל הסטארים החשובים (טים גאן, נינה, היידי..)
  אני לא יודעת אם זו אני או הם אבל נראה לי שהגיע הזמן למצוא תחליף לתוכניות ריאליטי כי השבתות שלי משמימות.
  תודה על סיכום הפרק, חסכת לי את הצורך לצפות ואת התחושה שהפסדתי משהו.

  הוספת תגובה לתגובה

  בכחוס:

  @סתמאחת,
  מסכים איתך לחלוטין.
  נשבע לך שאני מתגעגע לימים בהם שלט הערוץ הראשון שלטון יחיד.

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה עובדת:

  @סתמאחת, מסכימה לגמרי. גם אצלנו בלבנט, בשיחות הסלון הוסכם כי הפורמט מוצה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מתמודד :

  צפניה אחרי שחיפשתי אחרי תמונה שלך בפייסבוק ומצאתי לצערי
  הבנתי למה אתה כל כך מתוסכל ,מה לעשות שיצאת מכוער וממורמר
  יש דרך להביע דעה אף אחד מהמתמודדים לא פגע בך אישית
  שמשהו באתר נענע ירים את הכפפה ויעיף אותך לקיבינימט כי אני וגם אתה כבר יודע
  שבקרוב תקבל תביעה שתסתום לך את הפה …
  שונא בני אדם שכמוך….איכס

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  אתה לא באמת מתמודד אם הודחת כבר מהתוכנית, לא? בהצלחה בהמשך וכל זה.

  הוספת תגובה לתגובה

  litalzo:

  @צפניה, יש לך סטוקרים בפייסבוק, הוא כבר עשה לך poke?

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @litalzo, אף אחד כבר לא עושה לי פוקים יותר. *אנחה*

 • שלומי שב"ח :

  כנראה שמשהו דפוק לגמרי בקבלת ההחלטות של אביב גפן.

  על מה לעזאזל הוא חשב כשבחר להדיח את הזמרת הכי טובה בנבחרת שלו ואולי בתכנית כולה סיון טלמור? (דנה דור ממשיכה וסיון טלמור לא. אכן איכות ומקצועיות לשבח)
  על מה לעזאזל הוא חשב כשבחר להעלות את דנה דור על פני אריאל בנואש המצויינת?
  על מה לעזאזל הוא חשב כשבחר את השניר ההוא מדימונה על פני נדב ליבהבר המצויין גם כן?
  ועל מה לעזאזל הוא חשב כשבחר לבן שלו את השם דילן?

  הוספת תגובה לתגובה

 • צפניה פספסת משהו :

  צפניה, אביב מסלק את המוכשרות כי הוא רוצה שבסוף יגידו עליו שהוא עשה מישהי מאפס. הוא בכוונה לקח את הילדה הכי זייפנית, הכי צעירה, הכי לא בפוקוס, והוא הולך לעשות ממנה רוני דואני ואז להגיד בכל העולם שהוא מושך אותה על חוטים. הם הוא היה ממשיך עם אריאל או סיון (גם את רז הוא יעיף לדעתי) היו אומרים עליו שהן כבר הגיעו בשלות, מוכנות, ושהוא לא עשה שום דבר. לא מעניין אותו הכשרון שלהן, יש להן. מעניין אותו להיות המנטור הכי טוב בשכונה. אחד שיכול לקחת ילדה, ערביה, זייפנית, ולהפוך אותה ללנה דל ריי מצועצעת.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה פספסת משהו:

  זו גם היתה הביקורת על העבודה שלו עם נינט. הוא עשה אתה מה שבא לו, לא מה שבא לה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לוז :

  האמת, אבחנה די מדוייקת של צפניה, גם אני חשבתי דומה לגבי ההופעות אתמול שלא היו משהו – כי כמה דקות לפני כן ראיתי את "אמריקן איידול" ואיזה הבדל !!!! אין, אין עליהם, איזה שואו איזה מופע ואיזה זמרים… אז נכון גם אני הופתעתי שדנה (מהקבוצה של אביב זכתה) כזאת זייפנית מזמן לא שמעתי -וכן, כנראה שכל המגזר הערבי בחר בה – ממש, לא הגיע לסיון ללכת היא היתה מעולה וחבל !!! אבל איך אביב אמר : אם הלא הולכים היום , הולכים בתוכנית הבאה….. הכי אהבתי את קטלין – הופעה וקול מדהימים – היא תגיע רחוק ומגיע לה…

  הוספת תגובה לתגובה

 • האח הקטן :

  אביב גפן מוזיקאי גאון אבל כמו שאמרו יותר מדי אגו ומנסה לגנוב את ההצגה. הוא עושה לעצמו שם רע מאוד. העונה הוא היה המנטור המועדף, נראה לי שבעונה הבאה הוא ישלם על כך. שמעתי את דנה כמה וכמה פעמים כי חשבתי שאולי אני מפספס משהו. אבל באמת שאין שם כלום, השירה שלה מביכה לפרקים.

  בתכלס THE VOICE זה בלוף. זה כוכב נולד עם בחירת שופטים טובה יותר. בכוכב נולד לפחות אתה יודע מהשם של התכנית שמחפשים את הכוכב הבא, לא בהכרח הזמר הכי טוב.

  וצפניה, עד רז שמאולי בבקשה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיס אן טרופי :

  The void

  הוספת תגובה לתגובה

 • ריטה :

  חבל מאד, אמש הכשילו את אחד מזמרות הטובות ששמעתי בתוכנית-סיון. ומדוע? בשביל לקחת מתלמדות ולהוכיח שבינת לעצמך זמרת? מאכזב ולא יותר. סיון-מדהימה ומוכשרת, יש לה עתיד ומקווה שעוד נשמע אותה על הבמה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לין :

  הטעות של אביב היתה לעלות שתי זמרות ברמות על, סיוון ורז בפנל אחד, כאשר לשתיהן הגיע לעלות לגמר. אביב כנראה סמך מדי על טעם הצופים בבית, שכנגד כל היגיון העדיף את דנה הבינונית על פני שני קולות שלא מהעולם הזה. זה קרה קודם, כשהקהל בחר 'ברב המרקד'. ליבי עם אביב, צדק שאמר שנבחרתו היא הקוויאר,אבל מעט צניעות תועיל לו יותר. חבל לי שלא נראה כאן את סיוון טלמור,בעתיד הקרוב נשמע ונראה אותה א י נ ש ל ה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • עמנואל בר :

  הרפורמי בטבעון הוא בהחלט גיהנום. וגם הדחתה של סיוון טלמור.
  אני הימרתי שהקהל בבית יבחר באחת משתי כוכבות העל הללו- כמובן רז וסיוון ואז יישאר לאביב רק להפרד מדנה אחרי שהחזיק אותה גם ככה יותר מדי זמן. אבל אז הלא יאומן קרה. והשאלה הנשאלת היא: אם קוראים לתכנית "הקול" איך יצא שדנה דור נשארה וסיוון טלמור עזבה?

  הוספת תגובה לתגובה

  מיכל:

  כי עכשיו הכול נתון בידי הקהל בבית ובטוח שכל הערבים שצופים בתכנית מצביעים לה. צגיע לאביב. היה יכול להעיף אותה כשהכדור היה בידיו ובחר להשאירה. עכשיו זה כבר לא בשליטתו. ומספיק להיות שחצן ולומר כל מילה שניה כמה הקבוצה שלך מיוחדת – זה פאטתי. לא ראיתא יך צוחקים עליך בארץ נהדרת?

  הוספת תגובה לתגובה

 • ilana :

  אביב, איך עשית לנו את זה?
  אחת מהטובות זרקת! אין על סיוון – היא הטובה ביותר בנבחרת שלך אם לא בכל התוכנית!
  התאכזבתי קשות!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורלי פנחס :

  לכל המגיבים בגזענות נגד דנה דור רוצה להגיד "תתבישו לכם ובלי גזענות" בבקשה לא מבינה למה צריך לשנוא אותה??היא מחוננת אני מהראשונים שהצביעו לה אתם בושה של מדינה..

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שלא יודעת:

  @אורלי פנחס, דנה דור היא זמרת עם קול מתוק ונוכחות נעימה מאוד. נשמע רק שהיא עדיין לא בוגרת מספיק (מבחינת הקול והנוכחות), ואתמול ניצבו לידה שתי זמרות ענקיות כך שזו התלונה העיקרית.

  הוספת תגובה לתגובה

  האח הקטן:

  @אורלי פנחס,

  איפה את רואה גזענות? זכותך לחשוב שהיא מחוננת, לדעתי היא זמרת גרועה.

  הוספת תגובה לתגובה

  האח הקטן:

  @האח הקטן,

  עדכון – עכשיו ראיתי את הפרק האחרון של ההופעות החיות וזה פעם ראשונה שאהבתי ביצוע שלה. לא נפלתי, אבל היה ביצוע לא רע.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @אורלי פנחס, מה הקשר לגזענות? היא שרה גרוע. מזייפת ברמות, לא שרה בטונים הנכונים ובגדול, אביב עשה לה טובה והעביר אותה לשלב ההופעות החיות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • חכם חנוכה :

  תכנית שהתחילה מעולה משבוע לשבוע מתקרבת לעוד כישלון!
  אחח כמה שאנחנו (הישראלים) יודעים להרוס משהו טוב!
  אביב גפן מתנהג כמו ילד כאפות שרק רוצה להוכיח שיש לו הכי גדול ובעצם יצא קטנצ'יק אתמול בתכנית. גם לי רמי עולה על העצבים עם החיוך המפגר הזה ועם הצורך לשחק אותה בסדר עם כולם אבל ככה,ועוד בפריים טיים? תתבייש לך אביב! וכן,גם רמי חושב שהוא נמצא אצלו בסלון אחרת לא ברור לי בשביל מה החליט "להחזיר" לאביב על נושא הרהיטים? יצא טיפש לא פחות ממנו!ולחשוב שהנבחרת שלו היתה המועדפת עליי,עכשיו אני עם שלומי שבת (שככל הנראה יובל לוקחת את כולם בהליכה עוד לפני ששרה כי מריצים אותה יופי יופי בפרומואים ואף שומרים את הביצוע שלה תמיד לסוף כיאה למסומנת לזכייה)..אגב – היא באמת שרה מצוין,טיפה שחצנית,פחות חייכנית אבל בואנה – היא מעולה!
  ועוד דבר..לגבי העונה הבאה שתבוא עלינו בברכה,להלן תנאי הקבלה: אם אין לך אבא חולה,אמא מפגרת,אח שנפל להימורים,חבר שהציצו לו במקלחת הצבאית או שאתה "בשל מידי" אל תחשבו בכלל להירשם כי אתם לא מרגשים ולא סוחטי דמעות!! כי הרי דה ווייס (הקול) לא מענין..סתם קראו ככה לתכנית :) ראה ערך דנה דור.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אבי :

  עד אתמול נהניתי מאוד מתכנית "the voice" שהפכה לפיבוריטית אצלנו בבית. אתמול הסתיימה התכנית עבור כולנו בהלם מוחלט: משהו לא טוב ולא אמין קורה עם ההצבעות מהבית: שתי בחירות של הקהל שנראו בעליל לא סבירות. (אולי מישהו עוד לא למד איך להסתכל על לוח התוצאות במחשב וקורא את התוצאות הפוך!). ב-10 עונות של כוכב נולד לא קרה דבר הזוי כזה ! בנוסף ההתנהלות של התכנית נכשלה אתמול באופן מביך ביותר – אביב בחור חביב ומוכשר אבל מישהו שכח לתדרך אותו בכמה גבולות אדומים שלא חוצים בשידור חי מול כל עם ישראל ! הכוונה לירידות שלו על קלינשטיין. והסיום ההזוי ביותר שחתם את הגולל על הפארסה – היה הדחתה של סיוון – חד משמעית האומנית המוכשרת ביותר שהופיעה אתמול עם הביצוע המעולה המפתיע והמרגש לפמלה, שעורר קונצנזוז מלא גם בין השופטים וגם בקהל ! נדמה שאביב פועל על פי רפלקס מרדני של "דווקא" – ההיפך ממה שיעצו לו המנטורים ובעיקר ההיפך מחוות הדעת של קלינשטיין. נראה לי שאיבדתי עניין בתכנית, וחבל !

  הוספת תגובה לתגובה

 • אדום עולה :

  תורידו את הכתבה הזאת… תת רמה

  הוספת תגובה לתגובה

 • יויו :

  אני מסכים עם כל מה שנאמר על אביב. הוא מוכשר בטירוף ובטירוף מוכשר. קשה לי להאמין שהוא בעצמו לא מודע לכך שסיון הביאה את הביצוע הכי טוב. מה שמעניין, שבפיסבוק שלו, הוא נתן קישור לטור של צפניה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שמבה דוי :

  כל כך רציתי שרועי אדרי יעוף. אוף.

  הוספת תגובה לתגובה

 • האח הקטן :

  ראיתי עכשיו את כל הפרק, אביב גאון. איזה יופי של הופעות של הבחורות שלו, וכל מילה על רמי נכונה. חבל רק על הטעות שהוא עשה עם אריאל, היא היתה טורפת את הבמה.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.