ראשי » האח הגדול, קשת

חמוסי לילה 010212

1 בפברואר 2012 | | 14 תגובות | מאת

21:10

הקמיצה הבעייתית
הדיירים יושבים בסלון מבואסים. הם מחופשים לדגים שונים ומשונים. יוסי מחופש לבת הים הקטנה אבל נראה כמו העובר המקולל של ברי סימון ואביבית בר זוהר. באחת הפעמים בהן הוא ניגש לסער הוא נראה מרחוק בדיוק כמו אביבית. מה זה אומר עליו, מה זה אומר עליה, מה זה אומר עלינו כחברה. מחר בתוכנית הינשופים. סתם, לא באמת. תמיר אומר לאביבית שהזרמים החשמליים שהוא ויעל מקבלים הם בדיוק כמו במשימה הראשונה בעונה הראשונה של התוכנית. אתם זוכרים נו, עם יוסי בובליל והטבעות. ברור שאתם לא זוכרים. רק תמיר זוכר את הדבר הזה. סער וערן מתחילים לדבר על תורת המשחקים ועל שיטות החקירה ברוסיה. תמיר מתפרץ לדיון וזועק: "וואי, אני מזיע בנעליים". כזכור, זו לא הפעם הראשונה בה תמיר מזיע בכפות רגליו. אולי הגיע הזמן לטפל בבעיה הזו. את הסצנה הרגועה הזו מסיימת סופי שמגלה לחרדתה שהיא יושבת מול המפשעה של תמיר. מתברר שיש לו חור בגרביונים. "אה, משם משתין הדג" היא גונחת.

ק' זה קשקש
איתם מבשר לדיירים, בערך, שהם יכולים לבקש משאלות מדג הזהב. כלומר, ממנו. אני מניח שהאח הגדול בישר את זה אבל לטובת הטקסט בואו נדמיין שאיתם בישר. מתנהל דיון ער. אביבית מתעקשת שהיא צריכה תוספות שיער חדשות וכל הדיירים נוטים לתת לה תוספות שיער. סופי תוהה אם אביבית לא רוצה בגדים חדשים במקום שיער אבל אביבית מסרבת, כבר נשרו לה עשרים חתיכות. יעל המומה. אביבית מסבירה שפעם ברבעון היא מחדשת את השיער שלה תמורת כמה אלפי שקלים ושחצי ממנו בכלל שייך לאנשים אחרים. כלומר, השיער שהיא לועסת הוא בכלל לא השיער שלה. אללי, ההיגיינה שלה יותר מחרידה מהזיעה בכפות הרגליים של תמיר.

בלי נאמנות, אין חבילה
ערן מצטרף לדיון ומבקש דגל ישראל. סער לא ממש מבין מדוע. ערן משיב לו שהוא חושב שבכל בית צריך להיות תלוי דגל ישראל ושהוא מתגעגע לדגל. סער חושב על דרך חדשה להיכנס לערן מתחת לבגדים ומציע לתת לו תחתוני בוקסר עם דוגמה של דגל ישראל עליהם. ערן מסכים אבל רגב מתנגד. הוא אומר לערן שעדיף שיילך בלי תחתונים מאשר שיילך עם תחתונים עם דוגמה של דגל ישראל כי זה מבייש. הוא לא אומר את מה זה מבייש. עם זווית הצילום הנוכחית, המפרצים והקמט בלחי שמאל הוא ממש מזכיר עכשיו את סער שיינפיין. סער סקלי שמחופש לצוללן עוזב את הסלון והולך לפינת האוכל לגלגל סיגריות עם זמזום "טו טו טו טו". בהתאם לכללי המשימה, הוא הולך הפוך, כלומר, לא קדימה. לא הבנתם את הסאבטקסט? נו, אוכל ברוורס. יוסי מצטרף אליו לשולחן ותוהה מה קורה עם דלקת האוזן שלו: "הכל זה מהשכשוכית קיבלת". או שאולי מצעקות הסמרטטת. לא נדע לעולם.

21:35

דוקטור שקשוקה
יעל ואביבית שורצות בפינת העישון ומשוחחות על יאנה. אביבית ממחזרת את הוידוי שלה מחדר האח הגדול: "אני לא יכולה יותר. היא מטמטמת אותי" וכו'. יעל מודיעה לאביבית שעבור יאנה, ערן הוא רק כלי משחק נגד קותי. היא מוסיפה שבין אביבית ובין יאנה יש דמיון מסוים אבל יאנה יותר קיצונית. לדבריה, יש לה "שקשוקה בראש" והיא לא יכולה לשוחח איתה כי יאנה מסתירה סוד אפל שהיא לא רוצה לחשוף לעיני המצלמות. נו, לכו תדעו מה קרה ליאנה בילדותה. אולי פגשה גמל יותר מדי מקרוב. תמיד המוסלמים מסתובבים עם גמלים. לפחות בנגב. יעל קוראת לרגב, דג הנקיון, לכבות לה את הסיגריה. סוג של מיני משימת גיישות אבל עם טוויסט.

הזיהום הבא 24/7
אחרי שרגב מכבה ליעל את הסיגריה, אביבית מודה שהזוגיות שלה ושל רגב הייתה מזויפת "כדי להתקדם במשחק" ושהיא בכלל לא רצתה לזייף זוגיות כדי להתקדם במשחק. חוץ מזה, הוא לא מספיק גברי עבורה. הוא לא מחכה עד שהיא תסיים לאכול והוא אף פעם לא יצא להגנתה. השיחה ששמענו כבר ביום 3 נקטעת כשנשמעת המוזיקה שמקפיצה את רביעיית הסרדינים (יאנה, קותי, אביבית וערן) לקופסת הסרדינים בה עליהם לבלות עד שהמוזיקה תישמע פעם נוספת. הם נכנסים לקופסה וסופי מודיעה שהיא שוקלת לבקש כמשאלה אישית, חכו לזה, זה באמת יהיה טוב, אתם מוכנים? קעקוע של הביטוי "BB4" על רגלה. עם המזל שלה, משהו יידפק בקעקוע, היא תחטוף זיהום ותאבד את יכולת התנועה לעד. תמיר מטרחן מהצד, האח הגדול כופה עליהם להישאר בתחפושות עד אחת בלילה. נראה שהוא סובל. יופי.

לילה טוב!

לעמוד הלא רשמי המחתרתי של האח הגדול 4 בפייסבוק

14 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.