ראשי » האח הגדול, קשת

האח עם הדובון שכל הזמן מזיל דמעות

22 בינואר 2012 | | 83 תגובות | מאת

כי למען השם, אפשר לסגור כבר את קו העלילה הדלוח הזה?

01.    אני קצת חושש לחייו של קים. לא בתוך הבית, מחוצה לו. רצף הסצנות שהסתיימו בעזיבתו של דודו קפרא לא עשו לו טוב. אם היינו בפרק של הסופרנוס, קים כבר מזמן היה מנהל מערכת יחסים עם אדריאנה לה סרבה. אללי, זיוה צדקה. היום אנשים לא מבינים את ערך החיים ומוכנים לסכן הכל בתמורה לכמה רגעי שעשוע. אל תרוצו להחמיא לאסי עזר שתהה בקול כי "הרבה שואלים בפייסבוק" אם דודו באמת אמר את מה שאמר על קותי. עבודת העורך היא להציג את הסצנות ברצף נכון והגיוני. עבודה בזויה היא להציג רצף סצנות מבלי להציג את כל זוויות הסיפור. להקריב את קים על מזבח הנבל העונתי שיוצא נגד הערס המבוגר שכולם אוהבים. מעט מבחיל.

02.    לא שמתם לב לזה, אבל בקטנה קותי סבג דחף קצת קיפוח לפריים טיים. "אנחנו לא בקלאס שלהם," געה בקול. הו, באמת, שלום גם לך קותי. מה שמיוחד בקותי הוא היכולת שלו להיות כלי קיבול לכל שיא עונתי מהעונות הקודמות של האח הגדול. רציתם קיפוח? קבלו את בובליל 2.0. רציתם רומן אינפנטילי? קבלו את ג'קי ונופר 2.0. קותי הוא הפיצוציה שלא מפסיקה לפנק.

03.    קשה שלא להתרגש מהטיעונים של קותי נגד ערן. קותי, שהצהיר על עצמו שיש לו "מחלה" בנוגע לשדיים המחוברים לגוף נשי, טוען כי ערן "סוטה". ולמה זה? כי, חכו לזה, הוא נעזר בסכו"ם כשהוא אוכל כרעי עוף. וכי הוא עושה כביסות. מה יש במים של בית שמש? בחיי, אני מת לדעת באיזה שלב נעצרה האבולוציה של האדם בבית שמש. אולי זו שאלה של קרע בחלל ובזמן שמשאיר חלק מהאנשים בשלב המערות.

04.    וגייז שאוהבים את קותי? הרשו לי ללולל. איזה גיי שפוי בנפשו יעדיף את קותי על פני הברומאנס המלהיב של סער וערן? אין אף תיעוד מצולם של קותי מאז גיל 3. אפילו לא מאגשוט. אמין בדיוק כמו הערצת הגייז.

05.    אתם עדיין במחנה תמיר? כי אני עדיין לא מבין מה אתם מוצאים בו. "אל תעשה לי משהו שאני לא מרגיש בנוח איתו," ביקש תמיר מיורם זק. כי תמיר הוא נשמה עדינה ומעט מפגרת שכלואה בגוף של גבר מבוגר. גבר מבוגר שנכנס מרצונו לפורמט אשר ידוע באכזריותו למשתתפים. כמה זמן ידהר תמיר על האספרגר הקל שלו? לא ברור. ומצד שני, אין לתמיר אף בעיה לשלוח את סופי שוב ושוב לסשן שיזוף ולומר לה: "מה קרה? הכל עם חיוך". זה משעשע אותו. זה גורם לו להרגיש בנוח. אלוהים, אני חושב שיש מצב שתמיר ורדי הוא הדייר הכי מעצבן בהתחסדותו בתולדות הפורמט.

06.    אבל היי, כפי שכתבתי באחד החמוסים בשבוע שעבר, לפחות יש לנו שתי אתיופיות בקאסט!

07.    צריך גם להתייחס לסצנת ארוחת השבת עם החיילים שהם לא חיילים ואני מוכן להישבע שאחד הניצבים היה אנטון מנולד לרקוד. קים צודק. מדובר במניפולציה הכי זולה. הרי חיילי צה"ל (בצדק או לא בצדק, זו לא השאלה) הם הפרה הקדושה ביותר. עכשיו כשגלעד שליט חזר הביתה, כן? אף אחד לא יסרב לחיילי צה"ל. הרי סירוב לחיילי צה"ל בפריים טיים יזיק לאותו אדם שיסרב בכל כך הרבה רמות שהבלוג הזה קטן מדי מלהכילן. סירוב לחיילים יהפוך את הסרבן להתגלמות הבגידה האולטימטיבית. לשטן הקטן. לדמות הכי שנואה בישראל. אפילו יותר מחנין זועבי. המניפולציה מתעצמת כשמתברר שכלל לא מדובר בחיילים. כלומר, מראש הוחלט שזו תהיה מניפולציה ולכן הדיון בשאלה מתייתר והופך להיות לא רלוונטי. האח הגדול רק רצה לבדוק עד כמה נאמנים הדיירים למדינת ישראל. בקטנה. לא צריך את אביגדור ליברמן כשיש את אלעד קופרמן. את זה כמובן, קים לא ידע.

08.    דודו קפרא בן 34. דסקסו.

09.    אביב זילבר. וואו. מהפח אל הפחת. יורם זק ביקש ממנו לא לספר לדיירים על המתרחש בעולם. החלל הריק בעיניו של אביב הבהיר כי זו בקשה מיותרת. מהפח אל הפחת. אין דבר נורא יותר משנאה עצמית אצל אשכנזים. כאלה שלא אוהבים גפילטע פיש ומעזים לקרוא תיגר על הרגל הקרושה. אביב זילבר הוא אחד האנשים האלה. והוא מביא איתו קופסת שוקולד השחר.

10.    ערן, שי, קים וסופי מועמדים להדחה. ודווקא התחלתי לחבב את סופי. אני חושב שהגיע הזמן שניפרד משי רגב. בטח אחרי הנשיקה המביכה ביותר בתולדות האנושות (אביבית בתגובה: "אני מבולבלת"). עם קצת מזל יריב נתי שמר עבורו את השערות של ליהיא גרינר וסוף סוף מישהו יכסה את הקרחת המתרחבת מיום ליום.

לעמוד הלא רשמי המחתרתי של האח הגדול 4 בפייסבוק

83 תגובות »

 • המאסטר החיור :

  1. קים הוא הנבל העונתי כי הוא בוחר להיות הנבל העונתי.
  2. קותי הוא הגימיק העונתי כי הוא בוחר להיות הגימיק העונתי.
  3. תמיר ורדי אכן הדייר הכי מתחסד שצפיתי בו. וגם האספרגר הכי פחות נסבל שיצא לי לצפות בו.
  4. משי לא ניפרד כי הוא חלק מהעלילה של ההפקה. כנראה שנאמר שלום לסופי. אולי לקים, אחרי יציאת ה"חשוב לי להשמין יותר משחילים יאכלו", אבל נראה לי שגם עם זה הוא יקבל יותר סמסים מסופי הלא ברורה. היא קצת משעשעת, אז יש סיכוי נמוך שזה יציל אותה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליאונל מסי :

  ושום מילה על כך שיש עכשיו בבית שלושה מליונרים ? (רגב, אביב והמליונרית החדשה אביבית) אם קותי "תאמין לי אני לא טיפש" היה חושב קצת אסטרטגיה, הוא היה משאיר את רגב שירקב לו לאיטו 3 חודשים, כי הרי אף אחד לא יתן מיליון למיליונר ומדיח את שרי.

  אם כבר יורם זק. האיש ביצע את ההתעללות המזוויעה ביותר שנראתה על המסך, ואני מדבר על ההתעללות בשמן חסר ישע.
  במהלך יומיים שלמים האח חימם את קים על ארוחת גורמה ובשניה אחת נטל זאת ממנו. רצח בדם קר, איך מישהו בכלל מעז לבקר א קים לאחר מעשה שכזה? הרי זה כמו לאבד בן בכור,או נסיעה חינם ברכבת. הפרה בוטה של הפורמט + זכויות אדם מאותגר מימדית.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @ליאונל מסי, תשמע, הפרקים של יום ראשון מאוד בעייתיים. יש יותר מדי חומר ומעט מדי מקום.

  הוספת תגובה לתגובה

 • פחמימה ריקנית :

  דודו בן 34. WTF????

  הוספת תגובה לתגובה

 • שגיב :

  צפניה, זה כל הרעיון. בדיוק בגלל זה הציעו לקותי להצטלם עם הגייז.

  וקים כמובן צדק לחלוטין, מניפולציה מכוערת של ההפקה, אני רק לא מבין למה הוא התפלא, הכל בכל מכל הוא מניפולציה מכוערת של ההפקה.

  ודבר אחרון, השאננות מול שימי היא עדות די ברורה לכך שהנ"ל אכן לא ראו האח הגדול בעבר.

  הוספת תגובה לתגובה

  נטע:

  @שגיב,
  זה ממש לא שהציעו לקותי להצטלם כי הוא ה'אנטי-גיי'..
  המשימה הזאת היתה בעונה האחרונה של האח הגדול פה באנגליה.. פה בחרו בחור (לצילום לעיתון אמיתי שמתפרסם במדינה ולא אתר נידח שלולא הקשר לאח הגדול לא היה מקבל רבע מכמות הצפיות) סטרייט שבקליפ כניסה שלו הצהיר שלא יהיה איכפת לו להפוך לאייקון של הקהילה, אבל בסוף למשימה הוא סירב..
  להפיל את זה על מישהו כמו קותי שברור מראש שהוא יסרב זה לא מעניין..

  הוספת תגובה לתגובה

 • זהר בסרמן :

  אביב נראה ונשמע כמו ערסוויאט שדורש באופן בהול לום במוח.
  וויאט טראש בהתגלמותו אי-כככככ-ססססס, מצא המכסה את פח הזבל שמתאים לו.

  הוספת תגובה לתגובה

  rik:

  @זהר בסרמן,
  חחחח…. גם לי הוא נראה כזה…. לא יודעת- לא רוצה סתם להשמיץ!

  הוספת תגובה לתגובה

  בכחוס:

  @rik,
  זה בסדר. הנה אני משמיץ במקומך.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לילוש :

  בואו נעשה סדר בדברים:
  1. אני דווקא מאוד אוהבת את תמיר. ילד דחוי שזקוק לקצת אהבה, עם מבט מופתע ומבוהל צמידית. מצחיק.
  2. דודו בסך הכל הפך את הספרות- הוא התכוון לאמר שהוא בן 43. או שהוא לא התגלח כבר 34 ימים וזה נראה לו נצח. או שאוצר המילים שלו מסתכם ב 34…
  3. קים חייב ללמוד להרגיע את עצמו. הוא נכנס על תקן ה "אני עצבני וחכם אז אל תתעסקו איתי", אבל בקצב הזה ובמשקל שלו – יש מצב להתקף לב בשידור חי. שיהיה בריא ויעוף מהר מהבית.
  4. אביבית. מה אפשר להגיד. נראית בחורה עם לב טוב אבל צריך להוריד כל כך הרבה שכבות כדי לראות את זה! איזו טיפשה- הרי יכלה להיות הרבה יותר יפה בלי הריסים הזנותיים, הבוטוקס המכוער, כמויות הסומק (והשיזוף…) ובגדים נורמליים (לא חסודים- אבל, מתוקה, ההורים של רואים אותך!).

  הוספת תגובה לתגובה

 • שלבקת קוראת בקפה נטול דל שומן :

  רגב, תשע-עשרה-חודש-בתל-אביב, יש לי בשורה עבורך: אתה מקריח. ויש לי עוד בשורה: כולנו שמנו לב. לא, זה ממש לא נורא ולחלק מאיתנו יש אפילו פטיש לקרחות, אבל באמת, די עם זה. אתה יודע על מה אני מדברת.
  קים, אתה גיבור חמש עשרה הדקות שלי. לעזאזל כבר עם הזקפה הלאומנית, מישהו חייב להגיד את זה. די עם ההתרפסות בפני אלוהי צבאות, חיילים במדים, רבנים מזוקנים, גנרלים מעוטרים.
  כי המילואימניקים הם הילדים של כולנו. נוט.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שרית :

  צפניה למה הורידו את הקטע הזה מהעריכה של הפרק?
  http://gadolive.blogspot.com/2012/01/blog-post_6153.html

  הוספת תגובה לתגובה

  שרית:

  @שרית,
  ברור שזה חלק מהמשימה רק נראה לי שערן לקח את המשימה רחוק מדי

  הוספת תגובה לתגובה

 • שמואל קרחת :

  ושום מילה על הביצוע המופתי של סער את משימת ההיפנוזה?

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @שמואל קרחת, נכון זה היה מעולה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אדנית :

  מסכימה עם כל המילה.
  ואגב הסצינה של הנשיקה היתה כל כך מעושה ומאולצת. זה היה נראה כמו קטע מאופרת סבון.

  הוספת תגובה לתגובה

  תמי:

  @אדנית,

  הכי יפה שגם תוך כדי הנשיקה החטופה הזו אביבית לא שוכחת להסתכל במראה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • יניב :

  צפניה – איפה שירתת בצבא? רק תבהיר לקוראים את הפרט החשוב הזה.

  הוספת תגובה לתגובה

  רייד:

  @יניב, זה באמת נורא חשוב

  הוספת תגובה לתגובה

  יניב:

  @רייד,

  נורא נורא חשוב

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @רייד, זה הדבר הכי חשוב בעולם

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @יניב, למה? זאת אומרת למה בגלל שני דברים. למה אתה חושב שיש לך את הזכות לבוא ולשאול אותי כזו שאלה אחרי ההתקפה האישית שלך לפני כשבועיים?

  ולמה, למה זה רלוונטי שתדע היכן שירתתי בצבא?

  הוספת תגובה לתגובה

  יניב:

  @צפניה,

  זה רלוונטי כי קשה לי להבין איך אתה וקים בדעות האלה, עם כמה שזו מניפולציה וקיטשי ונדוש וצפוי וכו' וכו'. חיילי צה"ל הם "פרה קדושה" ובצדק, אין מישהו שלא מזדהה איתם, במיוחד יוצאי קרבי (אתה לא?). התבטואיות כמו של קים הן מגעילות והוא נכשל במבחן שהוצב לו. קים נפל במלכודת של האיש הרע ואני שמח על זה, ביום שלישי הוא יוצא מהבית.
  ואם התייחסת ברצינות למה שאמרתי לפני שבועיים(לא זוכר אפילו מה אמרתי) – אתה במצב קשה.. זה האינטרנט וזה מהותו Deal with it. אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי ולמרות זאת אנחנו יכולים להשליך אחד על השני דברים – כל כך גאוני האינטרנט – לא?

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @יניב, גם אם הוא יוצא מהבית ביום שלישי – זה לא הופך אותו לאיש הרע, זה הופך אותו לאיש החכם שהעדר שונא. על בגדי המלך החדשים שמעת?

  פחמימה ריקנית:

  @יניב, חייבת גם. זה ממש חשוב.

  הוספת תגובה לתגובה

  יניב:

  @פחמימה ריקנית,

  טוב, זה לא חשוב, מרוצים? רציתי להבהיר משהו, לא באמת מעניין אותי איפה צפניה שירת.

  הוספת תגובה לתגובה

  תמר:

  @יניב,
  חייבת להגיב
  (מבינה למה אחרים לא טורחים להגיב לך בנושא,
  אבל זה ממש מציק לי.
  כי זה באמת לא משנה, וזכותו של צפניה להביע את דעתו – שהיא, אגב, לא רק דעתו שלו, גם אם היה משתמט טוטאלי.
  אבל עד כמה שזכור לי הוא דווקא שירת שירות לא גו'בניקי בעליל.
  כאמור – זה לא משנה ולכן לא טרחו להגיב לך. אבל משהו בך הקפיץ לי קשות את הפיוז, גם במחיר של לשחק לידך)

  מיכל:

  @יניב, יופי, הבהרת. אתה אידיוט.

 • חסר מעש :

  אני מוכרח לומר שאני לא מסכים איתך לגבי הערה הראשונה לגבי קים. הסכסכנות שלו היא אסטרטגית, רואים את זה מהרגע הראשון, וראיתי לא מעט עורכי דין וחוקרי משטרה שמשתמשים באסטרטגיה הזו. אני חושב שהאח הגדול לא הראה את הקטעים המדוברים, משום שקטעים מדוברים כאלו לא היו קיימים. דודו קפרא לא מספיק טיפש לומר את הדברים האלה, בטח מול קים, ובטח לא בשלב כל כך מוקדם של המשחק כשהאופי שלו לא הובהר, במיוחד אחרי שהוא צחק עליו עם קותי, ודיבר שהוא מרשה לעצמו יותר מדי.

  עם זאת, אני כן מסכים שקים נדחף למשבצת הנבל העונתי שלא באשמתו, כי ישנה עוד עורכת דין שם שלא זוכה ליחס כזה, ובכלל בעונה השניה סער התעלל באיילה בדרכים קשות הרבה יותר מכפי שעשה קים, והוא גם מייצג מגזר נאלח יותר של האוכלוסייה מאשר קים , ובכל זאת הוא זכה רק בגלי הערצה . ההבדל היחידי בינם הוא המראה.

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @חסר מעש, לא רק המראה. מה שקראת "מגזר האוכלוסיה" חשוב הרבה יותר. מגזר נאלח אבל נערץ. קים שייך לאנשים החושבים, אין הרבה כאלה ולא אוהבים אותם.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @חסר מעש, תשמע, אם הקטעים לא היו קיימים, ארז טל ואסי עזר לא היו אומרים שהם קיימים. או שמא?

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @צפניה, אף אחד לא יודע ואף אחד לעולם לא יידע אם דודו אמר או לא אמר את הדברים האלה, או כל דבר אחר פור ד'ט מטר.

  הוספת תגובה לתגובה

  בכחוס:

  @חסר מעש,
  אם דודו לא היה אומר את הדברים האלה, הוא לא היה לוקח את הרגליים שלו ועוזב, אלא יוצא על קים ועושה הכל כדי להוכיח שזה שקר. עצם היציאה המהירה שלו אחרי שערוותו נחשפה ברבים, מעידה על נכונותם של דברי קים, שאגב, הוא אמנם אסטרטג גדול אבל לא שקרן.
  מבחינתי אם קים עוזב אנחנו מאבדים שחקן מצוין עם האי קיו היחידי שיש בבית הזה.

  הוספת תגובה לתגובה

  המאסטר החיור:

  @בכחוס, ואז יהיה הרבה יותר משעשע.

  הוספת תגובה לתגובה

  לילוש:

  @בכחוס,
  שמתם לב שאף אחד לא ממש בכה על דודו כשעזב?

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניר :

  ומה עם הבכי של אביבית? ההתנשפויות האלה והקול, אלוהים
  כמה מזויף אפשר להיות?

  היא יכולה לבכות ובקושי לנשום ובשנייה אחת להפסיק..

  הוספת תגובה לתגובה

 • רועי :

  איזו עונה איומה. איך הגיעו משפרה, אלירז ואלין אל הקקה הזה שנקרא אביבית וקותי? מסכנות סופי ופנונה. זק מקפח אותן בזמן מסך ומחכה לרגע שיבעטו אותן מהבית. כי אם אתה לא ערס, עילג או גימיק , זה כבר לא מעניין.מצד שני, גם איזה עצוב לצאת מהבית ולגלות שאת ליעוז של העונה ה-4.

  ואגב, יאנה, את לא נופר ואביבית זאת לא ליהי. צאי מהסרט. אם לא קותי, מרבית הסיכויים שגם את היית הופכת להיות ליעוז.

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה ריקנית:

  @רועי, ליעוז who?

  הוספת תגובה לתגובה

 • לולה מסטולה :

  ואיזה אושר לצפות באדון רגב, שבטוח שהוא מתת האל לבנות המין הנשי, נלחץ רצח מהסרטון של האקס אך כדי לצאת גבר הכניס אותו, כשהוא כמובן לא שוכח לבצע בפני הפרינססה את סצינת הקינאה העלובה סטייל סער עונה 2
  "אל תדברי איתי".
  חבל שרגב לא הפנים, שטיפול בשתיקות מייסרות לא עובדות עם הפרינססה טובת הלב, שלא סותמת את הפה: "אבל לא עשיתי לך כלום" התייפחה בקול קורע לב ודמעות תנין והסתכנה בכך שהריסים יפלו לה (אז באמת אולי היתה לה סיבה אמיתית לפרוץ בבכי). ואז יצאה החוצה בשימלה חסודה כהרגלה בקודש לנפנף בשדיים מול שאר בני האנוש וקותי (כי הקור הירושלמי מעולה להזקיף פטמות).

  שורה תחתונה, כל הכעס של אדון שי רגב (בואו נגיד בקול רם הדי דוחה) לא היתה כי הוא מקנא לאביבית, בשל מערכת היחסים הפקטיבית שבנו לעצמם בראש, אלא כי הוא שוב חשב על עצמו, איך הוא ניראה בחוץ, מה יחשבו עליו ועל העובדה שמישהו מקלקל לו את התוכנית לזכות ביפיפית הבית כפי שתיכנן מראש ואף התגאה בזה שהיא הבחורה שלו.

  שיעלה במדרגות ויחזור אל מגדל השן, גם ככה הסיכוי של מליונר לזכות במליון שווה ל 0.001%

  הוספת תגובה לתגובה

  רונה:

  דווקא התגובה שלו לסרטון של אביב נראתה לי מאוד אמיתית
  הוא נראה כאילו מישהו זרק עליו פסנתר ואני ממש ריחמתי עליו באותו הרגע
  וסה"כ הוא יצא ממש גבר במשפט שהוא אמר "אני האחרון שאפריד בין זוג אוהבים"
  הוא היה יכול לצאת בהכרזת מלחמה
  אפשר להגיד על שי הרבה דברים, אבל אפשר לראות ללא ספק שלשי יש לב טוב

  הוספת תגובה לתגובה

  קייסר סוסה:

  @לולה מסטולה,
  יש פיטמות?
  בקושי צפיתי בעונה עד עכשיו. הקאסט חלש ולא מעניין. אבל אם יש פיטמות, היי אני שם!

  הוספת תגובה לתגובה

 • הילה שרון :

  הפרק האחרון היה מגעיל ברמות. יכול להיות שאם מקלפים את קליפותיה של אביבית נמצא אשה נחמדה, אבל בדרך לשם מה שרואים זו נערת ליווי.(אני לא רוצה להשתמש במילה שמתחילה באות השביעית). בתכנית הזאת צופים גם ילדים ונערים, שבעוד כמה שנים יטרידו מינית או יאנסו חלילה, את ההכשר הם מקבלים השנה באח הגדול. קשה לראות את אביבית מבשלת (ארוחת גורמה -חה חה חה) עם שני עופריה בחוץ. צריכים להרגיע את אביבית כי זה נורא. כן זה נורא, ואינני מתחסדת. אני מודה שאני חתומה על הזוועתון הזה, אבל אנא, הלילה בשעה 02:00 התעוררתי לטלוויזיה הפתוחה וראיתי על מיטתה של אביבית את אביב הדוחה וסביבם עוד כחמישה גברים. היו שם צחקוקים של אביבית שנשמעו נורא בעייני, סופי התחננה אליהם שיעברו לסלון כי הם מפריעים לישון ואף אחד לא שם עליה. קופרמן, תגיד, אתה מרוצה מהבורדל הזה. אתם מוליכים את התכנית לתהום. אנא היה קשוב גם למגיבים. אינני חושבת שדודו טופז עשה נכון בהתקפותיו על בכירי קשת אבל אתם יודעים מה? אם זה יקרה שוב לא אתפלא. ולא ארחיב על שי רגב שמשפיל את עצמו בצורה נחותה ביותר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ירושלמית :

  אביבית נוראית. הלבוש החושפני והזול, הריסים מהפלסטיק פשוט מפחידים. אני נגעלת מההתנהגות הכביכול ילדותית שלה: איך אפשר לדחוף אצבע (שלפני רגע כססת לה את הציפורן עד זוב דם) לממרח השוקולד של כולם? הפנים המקומטות, ליקוקי השפתיים והעוויות בפנים, ההתנהגות ההיסטרית שלה פשוט מגעילה אותי (אני ממש מרחמת על הוריה המסורתיים ובעיקר על אבא שלה שצריך להתמודד עם ההשתתפות שלה בתוכנית וצילומי העירום הזולים שלה בכל פינה באינטרנט). מבין העומדים להדחה אשמח אם שי רגב יעזוב עם כפכפיו האהובים: מבטיו הבלתי פוסקים במראה, הזחיחות והיהירות, הרומן הפלסטיקי והחלול עם אביבית

  הוספת תגובה לתגובה

 • לוז :

  ואני דוקא חשבתי שהפרק האחרון היה מצחיק ברמות ! בטח יותר מכל פרק אחר שראינו בעבר… הכי הצחיקה אותי דווקא סופי – שקיבלה הרבה זמן מסך כנראה בגלל העובדה שהיא מועמדת – מקווה שתישאר בבית וקים יעוף… די, מספיק איתו, בן אדם שלילי לחיים ולאנשים, שלא תורם כלום לבית – חוץ מלסכסך ולדאוג לבטן שלו – מספיק כבר, שיילך הביתה ויקח בדרך גם את קוטי – שלא ברור לי מה אנשים בחוץ מוצאים בו… ואגב שי ואביבית – מי שלא ראה ערוץ 20 אתמול בחצות – הפסיד את הריב שלהם בצעקות בשירותים – אבל רק שמענו אותם – ושנייה א"ח אביבית יוצאת מלאת אהבה לאביב … בחורה בלי עמוד שידרה … שתחליט כבר את מי היא רוצה ותשגע את כל העולם… יהיה מעניין לראות מה יקרה עכשיו…

  הוספת תגובה לתגובה

  litalzo:

  @לוז, הפרק האחרון גמר אותי! בלי ספק אחד הקורעים מכל העונות

  הוספת תגובה לתגובה

 • תמי :

  ההפקה ההפקה, כן עוד פעם התמרמרות על ההפקה.
  מטריף אותי שכל עוד דודו היה בבית לא הראו את כל הצדדים שלו ובחרו למכור לנו בחור רגיש שמפחד מכלבים ונאמן לאשתו ולחבריו (לא שקנינו את זה). למה לא הראו את השיחה בינו ובין קים בזמן אמת??? רק אחרי שיצא מהבית והפסיק להיות מסחטת ס.מ.ס בפונטצייה הצלחנו לקבל מעט מהחומרים האלה.
  קים בחר (ונבחר) לעשות את כל העבודה המלוכלכת. להפקה זה נוח. הם לא יהיו שם שהחבר'ה של דודו יעשו לו קבלת פנים ביציאה מהבית…

  הוספת תגובה לתגובה

 • ערן :

  למה ערן ורגב הם המרוויחים הגדולים של הפרק, למרות שהם מועמדים להדחה? ומה ההפקה מתעקשת לא ללמוד? הבלוג היחיד שלוקח את האח הגדול ברצינות חוזר ולא מפחד גם להמר!

  http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=781089

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @ערן, אתה יודע שבשלב מסוים אתה תצטרך להפסיק לשים כאן קישורים לבלוג שלך, כן?

  הוספת תגובה לתגובה

  ערן:

  למה אתה מפחד מקצת תחרות?
  אני חושב שהבלוגים שלנו לא מתחרים, אלא מתיחסים בצורה שונה לתוכנית. חוץ מזה שאני מחזיק מהבלוג שלך הרבה יותר מהבלוגים של וואלה או עכבר לדוגמא.
  אני מזמין אותך לפרסם קישור לבלוג שלך אצלי, אתה יודע מה? אני אעשה זאת עבורך..

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @ערן, אין כאן שאלה של פחד מתחרות. אתה גם מוזמן להשתתף בדיונים כאן. כן יש עניין של טעם לפגם אם אתה מגיע לכאן פעם אחר פעם רק כדי לשתול קישורים לבלוג. אני לא לוח מודעות. מצטער.

  litalzo:

  @ערן, עלק תחרות!!! אין לך מגיבים בבלוג!

 • amir :

  אתמול ב 2 בלילה באחת השיחות הבלתי פוסקות של אביב ואביבית היא גילתה שהוא הביא סיגריות שנשאל למה הביא סיגריות הוא אמר לה- נו את יודעת למה..
  מידע מאוד מצומצם שלי סיגריות אפשר או לעשן או להכין מהם משהו אחר- קיים בכלל סרט כזה?
  ואגב- רק לדעתי הביאו השנה גברים שניראים אלימים ובורים במיוחד?

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @amir,
  הוא התכוון כנראה לסיגריה שאחרי.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שרון ש. :

  כל כך הרבה זמן מסך לקותי,למה??
  אנחנו שלושה שבועות מתחילת התכנית
  וצופי ערוץ 2 לא מכירים את שרי,את יעל,
  ,את סער,את סופי ועוד …נו טוב,הם לא מנהלים רומן
  וברוב חוצפתם הם אפילו לא מנסים…

  הצעה שלי להפקת התכנית:קצרו אותה לחודש ימים,תנו
  לקותי את המליון וכך גם תחסכו.
  כל שאר הדיירים הם במילא ניצבים לקותי ולמשולש הרומנטי
  ההזוי שבניתם לכם,לא חבל על הכסף שאתם מבזבזים על כל השאר??

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליריקס :

  דודו בן 34 כמו שאביבית בת 29..

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה ריקנית:

  @ליריקס, או כמו שניקול בת 24

  הוספת תגובה לתגובה

  שלבקת קוראת בקפה:

  @ליריקס,
  דודו באמת בן 34, אביבית בת 29, וניקול בת 25. בדוק.
  וכולם אכן נראים קצת אפויים לגילם.

  הוספת תגובה לתגובה

  איימס:

  @ליריקס, בפרק הראשון אביבית סיפרה שכל שנה אמא שלה חיפשה אותה בפורים למלכת היופי. בכיתה א' – מלכת היופי לשנת 86. בכיתה ב' – שנת 87, וכן הלאה. גם אם היא ילדה מחוננת ועילוי, היא ילידת 80. מכיוון שהיא לא עשתה את החשבון הפשוט הזה (והתאימה את הסיפור לגיל המומצא שלה), אני מניחה שעילוי היא לא, ואז היא ילידת 79.

  אבל זכותה לשקר בנוגע לגילה. זה שזה הופך אותה לממש פתאטית זה כבר משהו אחר…

  הוספת תגובה לתגובה

 • לילוש :

  אני לא מבינה למה כולם מתלהבים מקותי. מה יש בו שאני מפספסת? הוא מדבר כמו נרקומן, מרחם על עצמו, נודניק ונדבק ליאנה. מה??? מה יש בו???
  לא נראה לי שקים יצא השבוע, אבל אם כן, לדעתי קים פשוט צריך לשבת על קותי לפני שהוא עוזב, ושוב יצאו שני דיירים יחד…

  הוספת תגובה לתגובה

 • בלי שום ספק :

  בשם אלוהים – היצור המקומט הזה באמת חושב שהוא נראה טוב? המדובר בזוג בלונים המוחזקים על ידי רופא פלסטי. אה, וחבל שהבלונים מדברים.

  בשם אלוהים2, נטשתי את הפרק של אתמול באמצע. לקח לי הרבה זמן וחבל.

  בשם אלוהים3, ההפקה צריכה לןהכריז על הדחה מתומנת כפול 2 מבלי להכניס אף אחד במקום.

  בשם אלוהים (האחרון), קצת דמיון לא יזיק לקריקטורות שעל המסך – אני הייתי מתכנן מערכת יחסים פיקטיבית הרבה יותר מוצלחת: בתור רגב, מכניס את אביבית למיטה, נגעל ושוכב עם ערן שבתמורה נגעל ושוכב עם יאנה שנגעלת ושוכבת עם יוסי שנגעל ושוכב עם האויר (סופי), שנגעלת ועושה את יעל תוך כדי שהאחרונה אוחזת בתפוז ומעשנת.
  היי, בדמיון הכל אפשרי, לא?

  מצד שני, אתמול פשוט סגרתי את הטלויזיה ונתתי עבודה עברית מפוארת.

  נב
  זהו.

  הוספת תגובה לתגובה

 • משועשע בכללי :

  אוי קותי, כמה צחקתי מעניין אכילת הכרעיים בסכין ומזלג. וצפן, הרגת אותי מצחוק עם תובנות בית שמש אבל שכחת את: "יש לו בבית ריהוט!" (על רגב)

  וברור שאם לוקחים לשמן את האוכל הוא יצא מדעתו ולא משנה אם היו נותנים את זה למילואימניקים או לילדים קטועי גפיים ונפוחי מעיים מאריתריאה. לקחתם לו את האוכל – גמרתם אותו. דווקא סער, שאליו היתה מכוונת כל הפרובוקציה, לקח את זה באיזי. מלך.
  אבל לזכותו של קים יאמר שהמהלך להעפת דודו עבד יפה ועכשיו הוא אימת הבית. אם לפני זה הוא לחשש מתוך חשש שקפרא יכנס לחדר וישמע אותו מרכל – עכשיו הוא מרשה לעצמו לצרוח על כולם בבהמיות.

  לגבי סעיף 5, היה פעם "מחנה תמיר"?! הבנאדם נראה ומתנהג כמו אחת מהחבובות.

  מי יעוף? וול, אכן נמאס מרגב אבל הוא שם כדי לעשות קולות של קנאה. חבל רק שזה לא יחזיק, אביב לוקח אותו בכל פרמטר. את קים אני עדיין מסמפט למרות הסלידה שלי מאנשים כוחניים. ערן עושה לי את זה ואני לא ממש יודע למה. סופי לעומת זאת ממש לא. אז ביי.

  הוספת תגובה לתגובה

  שרון ש.:

  @משועשע בכללי, לא יודעת אם יש דבר כזה "מחנה תמיר",אבל לפי הסקרים(אם איני טועה,הסקר האחרון נערך בוואלה),הוא כרגע הדייר האהוב ביותר.

  הוספת תגובה לתגובה

  משועשע בכללי:

  @שרון ש., לא ידעתי שהוא אהוב עד כדי כך. זה מסביר במעט את ההשתוללות של זה שמתחתיי. אופציה ב', זה מישהו מאדלר…

  הוספת תגובה לתגובה

 • עומר :

  טוב, אז כותב הבלוג מאבחן כאן בבורות ועילגות אופייניים את תמיר כ"אספרגר קל". כל אדם עם ידע מינימלי יודע שהתסמונת ממוקמת לה בצידו המינורי של הספקטרום האוטיסטי. המאפיין המהותי ביותר של האוטיזם הוא כמובן נתק ברמה זו או אחרת מהסביבה ומבני אדם. האספרגרים מתקשים מאוד ליצור קשר עם הזולת, הרבה בגלל חוסר היכולת שלהם "לקרוא" נכון מסרים לא מילוליים, כגון הבעות פנים. אי אפשר במסגרת הזאת להכנס לאיפיונים נוספים. מה שבטוח, תמיר מתנהל מעולה בתקשורת בין- אישית, למעשה הוא היחיד שאמר אתמול באופן חד וברור את מה שהיה ברור לי כבר בימי מלחמת הקודש של קים בדת. כפי שתמיר, בתבונה רבה, ניתח אתמול, ברי וזיוה היו מטרה ראשונה, אחריהן איתם, בהמשך דודו ( כולל סכסוכים בהמתיים וולגארים). בדיוק כפי שתמיר אמר אתמול, וזו תובנה לא אספרגרית בעליל, קים לא יכול להתקיים בלי יריב. הוא מוגדר רק על ידי הזולת, ובאופן שלילי. אם זה מתפרש לא נכון- אספרגרים יכולים להיות מדהימים אבל לרוב הם ידברו איתך על תחום איזוטרי בו הם מתעניינים באובססיה, בטח שלא על סיטואציות חברתיות. אספרגר לעולם לא היה עובר מיונים של יורם זק. לא מבין למה התגובה של תמיר לשיזוף המצחיק בטירוף של סופי היא התחסדות. משונה שכל הצדקנים כאן שגינו במשך חודשים את יורם זק על אמירה סקסיסטית(דוחה), מתעלמים באלגנטיות מזה שקים אמר אתמול לסופי "ארצה". ללא ספק אמירה מבחילה פי מליון, גם אם לא מינית. קים הוא תככן אגרסיבי וממורמר, נטול טיפת כריזמה או חן, שזורק מילים ברמה טיפה גבוהה יותר מאלה של אביבית (למרות שמבחינת הרלוונטיות שלהן היא מנצחת, הוא סתם אומר מילים רנדומליות). הסיבות להעמדה להדחה של קותי הן לא הוכחה למה שכותב הבלוג מכנה "עיכוב התפתחותי" או איך שהוא לא כינה את זה. הן פשוט פרודיה חיננית על כובד הראש הדבילי והמזויף של דיירים מעונות קודמות. הוא מסתייג מהכנת תה ונימוסי שולחן בדיוק כדי שאנשים כמו צפניה, שחושבים ששם המשפחה שלהם הוא תחכום ציני, לא יבינו שהבדיחה היא עליהם. לסיכום, צפניה, גם אם האמת תתקדם לעברך במהירות קטלנית, תתקל בך, תצרח "אני כאן", אתה לא תראה אותה. אני ממליץ שתבקר אופרות סבון ותשאיר את תחום האיבחונים הפסיכיאטרים לאנשים בורים פחות.

  הוספת תגובה לתגובה

  עומר:

  @עומר, רגע, רגע שכחתי משהו.צפניה כותב ש"תפקיד העורך להציג את הסצינות ברצף נכון והגיוני". מבלי להכנס לדיון מהמאה הקודמת על "האם יש הגיון אובייקטיבי" (התשובה היא לא), חשוב לציין שאם זה מה שעורכים היו עושים תעשיית הטלוויזיה היתה מתה מזמן. צפניה- שיעור ראשון בעריכה הוא כמובן זה שמהות האומנות והיצירה היא בדיוק "המניפולציה" בעריכה. בכל זאת, אתה בלוג טלוויזיה. השלם את החומר. בית-משפט מתיימר להציג רצף "נכון וצודק" וכמובן שלא מצליח ומשעמם את כולם למוות בדרך.

  הוספת תגובה לתגובה

  מיכל:

  @עומר, סליחה, כל מה שראיתי היה "כמובן שלא מצליח ומשעמם את כולם למוות בדרך."

  הוספת תגובה לתגובה

  אלמנת הקברן:

  @עומר,
  אני לא רואה את העונה, רק קוראת את צפניה, אז אין לי מושג אם תמיר סובל מאספרגר או לא, אבל יצא לי לראות מתמודדת עם אספרגר ב"ANTM" והיא דווקא מאוד התעניינה בשאר הבנות וידעה לאפיין אותן בצורה מדויקת, היא גם לא דיברה באובססיביות על נושאים אזוטריים.
  אני לא חושבת שצפניה מתיימר להיות פסיכיאטר, אני חושבת שיצא לי לא מעט לקטלג דמויות בטלוויזיה (בריאליטי ובפיקשן) כסובלות מכל מיני בעיות פסיכולוגיות (או.סי.די למשל) בלי שיש לי איזשהו רקע בפסיכיאטריה.

  נ.ב.
  ההערה על אופרות הסבון הייתה מתנשאת ולא רלוונטית.

  הוספת תגובה לתגובה

  עומר:

  @אלמנת הקברן, אני מציע שלא נבסס את הדיון על תוכנית של טיירה בנקס, אבל אם הגענו לשם וכיוון שאני מתעניין בתסמונת אספרגר אז תרשי לי לתקן אותך. התר מהעונה התשיעית של התוכנית, היתה הבדיחה של המתמודדות בשבועות הראשונים. היתה אפילו מהומה תקשורתית שנגרמה בעקבות טענות על bulling שהתבטא בגיחוך אינסופי על חשבונה של התר.לא הראו אותה בלופ של דיבורים אופיניים לא כי היא לא דיברה אלא כי מדובר בתוכנית שבועית של חצי שעה.היא מעולם לא העירה הערות לגבי מצבים חברתיים.היא פשוט בהתה.ובהתה. במשימה בה היא נדרשה לומר מספר מילים בתום הליכה על מסלול היא פשוט קפאה. בשבוע שלאחר מכן, בסין, היא נדרשה לצלם פרסומת ולא היתה מסוגלת לומר את הטקסט למרות שהבחור שביים אותה חזר עליו שוב ושוב. שבוע אחר כך היא הודחה. גם אם ניסו לספר סיפור אמריקאי נהדר על אספרגר, זה כשל בענק. בקשר להערה שלך על ההתנשאות שלי, הרשי לי להתנשא שוב ולומר לך שאת לגמרי בצד הלא נכון כאן. לפני שאת מגיבה תבססי את דעתך. הייתי סומך על הוגי דעות מרשימים יותר ממיס טיירה טראש בנקס שהחליטה לשלוף את קלף האספרגר. אין לי מושג איך החוויה הזאת השפיעה על המשך חייה של התר.

  הוספת תגובה לתגובה

  אלמנת הקברן:

  @עומר, קודם כל הניסיון שלך להתנשא בכל מחיר לא מאיר אותך באור חיובי או נעים במיוחד, אני אשמח לנהל איתך דיון אם תוריד את רמת התוקפנות שלך והזלזול שלך בבני שיחך.

  להת'ר יש אספרגר, היא אובחנה ככזו והציגה עצמה ככזו ואני מאמינה שלא שיקרו בתוכנית לגביה. הריאליטי של טיירה לא מתיימר לעסוק באספרגר, אם כי הם אוהבים ללהק בחורות עם מגבלות מטעמי רייטינג והאג'נדה הפרטית של טיירה (בחורה עם זאבת, בחורה שהחלימה מפסוריאזיס, בחורה מצולקת וכו'). המגבלות שלעצמן אמתיות והבחורות הן לא שחקניות. הת'ר כן העירה הערות הקשורות לדינמיקה בקבוצה, אני זוכרת אותה בבירור מגדירה לא פעם את הבנות על חולשותיהן ונקודות החוזק שלהן ודיברה על חוסר היכולת שלהן להבין אותה, זה לפעמים שעשע את שאר הבנות ולפעמים הכעיס אותן. לא מבינה למה אתה חותר לגבי הסיפור האמריקאי הנהדר על אספרגר, זה בכלל לא קשור למה שאמרתי. אגב, הת'ר הייתה הפייבוריטית הבלתי מעורערת בקרב הצופים כשנבחרה שוב ושוב כאהובת הקהל במשך העונה.

  שגיב:

  @עומר, די.

  רייד:

  @שגיב, די לסתימת פיות.

  לואיס ויטו:

  @עומר, סתם שאלה -למה אתה ממשיך להגיע ולקרוא את הבלוג אם זה לא לרמתך, ואתה ממשיך לכתוב תגובות אלימות ומתנשאות. אני חושבת שבשם כולם אפשר לבקש – תמשיך הלאה ותעזוב את הבלוג הזה. מיצינו אותך מכל הכיוונים, תודה.

  רייד:

  @לואיס ויטו, בשם כולם?

  עומר:

  @עומר, לואיס ויטו- מה קרה? הפרעתי לך לשנוא, ללגלג ולהיות זחוחה? אני מגיע לבלוג הזה בדיוק מהסיבה שאת "מגיעה" ל"האח הגדול". אנתרופולוגיה. כדאי שתבדקי של מי כאן ההתנשאות והאלימות הלא תיאמן. זה בטח לא אני. מדהים איך נסיון לדיון קצת מוסרי או עמוק נדחה כאן כ"התנשאות". בקשר להתנשאות אני רוצה להזכיר לך שכותב הבלוג הזה תוהה בפוסט הזה "מתי נעצרה אבולוצית התפתחות האדם בבית שמש ". ואני מתנשא. על אמירות כאלה אין דרך אחרת להתייחס מלבד בביטול, התנשאות וסלידה. כדי שאנשים כמוך שלא מתייחסים עניינית לנקודות שהעלתי, יזכרו שלאנשים בבית שמש יש רגשות, שאספרגר זו לא קללה ושלמתמודד בתוכנית אסור לומר למתמודדת אחרת "ארצה". עכשיו תחזרי לשנוא, ללגלג ולא לחשוב.

  המאסטר החיוור:

  @לואיס ויטו, בשם כולם?

  שגיב:

  @עומר, ושכחת להוסיף שאנשים כמונו צריכים לזכור שאסור לומר שנייטרינו עובר דרך כדור הארץ בלי להשאיר סימן כי עובדתית אפשר לעצור נייטרינו בסיכוי של 50% אם מעבירים אותו דרך בלוק עופרת בעובי כמה טריליוני ק"מ. לפיכך כל מי שמעז לומר את המשפט האמור הוא בהכרח שקרן, כי חייבים לדייק בכל מחיר ואין ביקום הנראה שום מקום לפאראפראזות, להומור, לציניות, למידתיות… (ולעומת זאת מותר להשתמש במילה שקרן).

  במילה אחת: די.

  המאסטר החיוור:

  @שגיב, מותר לומר הכל, אני נגד צנזורה. אבל כל מי שמטעה את הציבור יתוקן.

  שגיב:

  @המאסטר החיוור, הוא שאמרתי. בדיוק.

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.