ראשי » דיוטי פרי, הישרדות

בפתח תקוה זה לא היה קורה

18 בספטמבר 2009 | | 7 תגובות | מאת

צפייה בפרק הבכורה המעולה של הישרדות סמואה (זהירות, ספוילרים לפרק הראשון וספוילר ליהוקי בפוטנציה לעונה 20) יכולה לגרום לחובב הישרדות כמוני להגיע לאורגזמה. ככה מעולה, ככה פשוט.

עונה 19 כוללת אמנם 20 מתמודדים שחלקם לא הוצגו בשם (שלום לך בלונדינית ראסטות מהשבט הצהוב סגול) אבל היא בעיקר כוללת את ראסל המרושע. איל נפט שהחליט להגיע להישרדות ולהתעלל במתמודדים האחרים. הפרומואים לעונה הכתירו אותו כנבל הגדול בהסטוריית התוכנית והם לגמרי צודקים. ראסל החליט לשחק משחק מנטלי ולשלוט בחבריו לשבט ע"י הכשלתם – פה הוא שופך את המים של כל השבט, שם הוא שורף בגדים. הלוגיקה: אם הם יהיו חלשים, הם יקשיבו למה שיגיד.

והוא כמובן צודק.

וממש כיף לראות את זה. בעיקר כיף לראות את זה כי בדיוק כמו בהישרדות פאלאו של טום ווסטמן, גם כאן יש ימבה מתמודדים תמימים וטיפשים שרק מחכים שמישהו ידרוס אותם. מבט הכלבלב העצוב של המודחת הראשונה היה שווה הכל. אני מתפלא שלא היה ברייק זהב לפני ההדחה.

יש סיבה אחת לדגש ש-cbs שמה על ראסל ומבליטה אותו: הבחור כנראה לוהק לעונת האולסטארס שאמורה לקבל את הת'מה של גיבורים נגד רשעים. בשלושת החודשים הקרובים ארה"ב תקבל את ראסל הרשע מתעלל בחבריו ולאחר מכן היא תקבל אותו מנסה להתעלל באולסטארס אחרים שלצערם לא הספיקו לראות את העונה לפני שהחלו צילומי עונה 20. מהלך לא פחות מגאוני שימשוך לעונה 20 גם את חובבי הפורמט וגם את חובבי עונה 19.

מה עוד היה בפרק? בחירת מנהיגים (שני השבטים כמעט בחרו שני שחורים להנהגה. אפקט אובמה והתרסה נגד יצחק אוחיון), אתגר פרס, אתגר חסינות, מועצת שבט ופסקול אנרגטי שמזרים אדרנלין לצופים. כיף טוטאלי.

מי ינצח? מי הפייבוריטים שלי? זה לא ממש משנה כי העונה הזו היא רק המתאבן לקראת עונה 20. אין לי בעיה לפרגן לאריק הסגול, למיק הצהוב, לשאמבו הסגולה ולראסל הרשע. כל היתר בשר תותחים מבחינתי.

הישרדות סמואה מבהירה בעצם שמה שערוץ 10 מנסה לעשות להישרדות בישראל זהה לנסיונות של ארה"ב לקדם דמוקרטיה בעיראק. הבסיס הוא אותו הבסיס, אבל הביצוע בפועל קטסטרופה.

YouTube Preview Image

הישרדות סמואה משודרת מדי חמישי ב-cbs. זמינה להורדה בשישי בבוקר.

7 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.