ראשי » HOT, תיקים בעפלה

HOT מג'יק: זה כל הקסם

24 באפריל 2011 | | 14 תגובות | מאת

בזמן תקופת ההחלמה מהניתוח התארחתי אצל דודיי בעפולה הרחוקה. קודם כל, מי ידע שעפולה הפכה להיות עיר כל כך אופנתית? כבר אי אפשר לראות ברחובות אנשים עם טרנינג דהוי. כך נראה מותג שמאבד את ייחודו. אבל לא בשביל זה אתם כאן.

חוץ מלקטוף תפוזים היישר מהעץ (טוב, לאכול את התפוזים שהדוד קטף מהעץ) ולדהור בפראות על העונה הראשונה של "אחים ואחיות" ב–VOD (אלוהים, זה ממכר) גם נחשפתי לאח המפגר של היסמקס, הלא הוא ההוט מג'יק.

ליתר דיוק נחשפתי לתקלה מאוד מעיקה בהוט מג'יק – הקלטת סדרה שלמה לא עובדת כרגע. כלומר, הפרק הראשון בסדרה מוקלט אבל שאר הפרקים לא. כאילו ההוט מג'יק יודע בקסמיותו הכה נבונה שרוב התכנים ש-HOT מייבאת הם זבל של דבר שלא שווים הקלטה עונתית.

תהיתי לרגע אם להוציא את הכרטיס מהממיר ולהכניסו או להתפלל לאלוהי הבעל אבל בסוף החלטתי להתקשר לשירות הלקוחות. גם זו דרך להעביר את הזמן. לתדהמתי, לא המתנתי אפילו רגע אחד. ג'וני, נציג חביב למדי, ענה לי בנימוס וסיפר שמדובר בתקלה כללית ושמי-היה-מאמין אפילו אצלו הקלטת סדרה שלמה לא עובדת.

כמובן.

ג'וני סיפר ש-HOT צריכה לעדכן את התוכנה באופן אוטומטי. כששאלתי מתי הנס יקרה הוא השיב: "בקרוב". לא ויתרתי ושאלתי מתי זה "בקרוב" כי עד ש"בקרוב" יגיע, ניאלץ לכתת אצבעותינו ולהקליט ידנית פרק פרק וגם, האם תהיה הודעה על העדכון האוטומטי. ג'וני לא ידע את התשובה לשאלה הראשונה אבל הציע שאתקשר מדי פעם לשירות הלקוחות ואשאל האם התקלה נפתרה וכבר יש שלום במזרח התיכון כי לא תופיע הודעה על העדכון האוטומטי.

ואני חשבתי שכבר אין לי סיבה לחיות.

14 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.