ראשי » הישרדות, ערוץ 10

אולי די?

4 באפריל 2011 | | 45 תגובות | מאת

ערב טוב, הפטריה שלכם חזרה.

הגיע הזמן שנדבר בגלוי על החבלה מבית. כלומר, מבית הוורד. יהיו מקומות בעולם שיגדירו את זה כבגידה. מה זה "זה"? טוב ששאלתם. "זה" הוא שם הקוד לסיכול הממוקד שערוץ 10 על מיטב מנהליו מבצע בעונה החמישית של "הישרדות".

אולי מדובר בעונש. אולי באמת מדובר בהורה כועס שהחליט ללמד את הילד שלו לקח. ואולי מדובר בהחלטות ניהוליות לא טובות. אולי אף אחד לא הפנים את הלקח. אף אחד לא הכין שיעורי בית. אף אחד לא למד. הנה, קנו משקפי תלת מימד בשקל. בערוץ אחר משודר במקביל גמר המונדיאל אבל יהיה בסדר.

אין הסבר אחר. כי חומר הגלם הבסיסי של העונה החמישית סביר בואכה סביר מאוד. ההדחות מתוקתקות, אין יותר מדי וידויים נמרחים, אפשר לשרוד. באמת. אבל חומר הגלם הבסיסי הסביר הזה לא הופך לנצחון בטבלת הרייטינג. וחוץ מכמה טעויות נקודתיות וליהוק מעיק לעיתים, אין סיבה לבוא בטענות להפקה. לא בעונה הזו.

נסיון החבלה הנוכחי הוא הפרק ששודר הערב. כלומר, רצף קטעי הווידאו ששודרו הערב בליווי קטעי פרשנות שראויים להיות תוכנית אינטרנטית משלימה ובליווי קטעי וידאו שלא שודרו מעולם אבל נמצאים באתר הרשמי של התוכנית. לכאורה, שידור פרק לקט מיוחד רגע אחרי האיחוד הוא החלטה נבונה. גם תושבי ארה"ב נתקלים מדי פעם בלקט הישרדות. אבל הדרך, הו הו הדרך.

זה קרה לכל אחד מאיתנו. לי זה כבר לא קרה כמה שנים. אתם יודעים, ההיתקלות בלקט של "ארץ נהדרת" ללא אזהרה מוקדמת. זה נורא. זה מחריד. זה משפיל. וזה גובל ברמאות. רצף קטעי הווידאו ששודרו הערב לא הגיעו עם פרומו. נאדה. כלום. תוכנית הדגל של הערוץ שלא זוכה אפילו לפרומו אחד במהלך מהדורת החדשות המרכזית של אותו הערב. מביך עד כמה שזה מביך.

הדוד מאמריקה דואג להזהיר את הצופים. הוא אפילו עושה מזה חגיגה. בערוץ 10 מסתירים. כי בערוץ 10 מתביישים.

הבושה היא מוקד הבעיה. במקום לקחת את רצף קטעי הווידאו וקטעי הפרשנות ולהפוך אותם לחגיגה אמיתית עבור הצופים האדוקים שעדיין ממשיכים להגיע למרות כל הטעויות האפשרויות שערוץ 10 עושה, בערוץ 10 החליטו להסתיר שמדובר בפרק לקט.

והצופים הגיעו וקיבלו פין אחד נפוח לפנים. קבלו תיקון, פין אחד נפוח עם בנדנה.

הקטסטרופה הזו היא הקטסטרופה האחרונה בשורת הקטסטרופות שערוץ 10 מפיל על תוכנית הדגל שלו בחודשים האחרונים. זה התחיל מההחלטה (שכמו תמיד התבררה כשגויה) שלא ליחצ"ן את העונה הנוכחית ולהגיע כאנדרדוגים, המשיך במסע איפול תקשורתי מגוחך (חנוך בודין מסוגל לספור על גפיו את כמות האייטמים שהתפרסמו בתקשורת), כלל כמו תמיד פרומואים מזעזעים שהרסו את חוויית הצפייה והסתיים, נכון לעכשיו, בלקט שלא קיבל אף התייחסות (כולל ב-epg) כלקט. אקט ההעלמה הזה הוא סוג של השעייה. לא פחות.

נתוני הפתיחה היו לטובת "הישרדות איי קמרינס" אבל אף אחד לא לקח בחשבון את החבלה מבית. האם קיים בבית הוורד אדם אמיץ מספיק שיפעל לנטרול החפרפרת? העונה החמישית נמצאת כרגע בתרדמת יזומה. אפשר עדיין להציל אותה.

45 תגובות »

 • אל אל קול שין :

  אין חדש תחת השמש.
  ערוץ 10 הורס כל דבר טוב שהוא מקבל.
  קרן האור היחידה היא שאין סיכוי להגיע לשפל של העונה הקודמת, "הישרדות 4, דן מנו ועוד כמה אנשים".

  הוספת תגובה לתגובה

 • מוגבל השרדות :

  מה זה egp?

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @מוגבל השרדות, לוח שידורים אלקטרוני

  הוספת תגובה לתגובה

 • שמבה דוי :

  לעזאזל, מסכימה איתך!

  הוספת תגובה לתגובה

 • דג אשפתות :

  צודק לגמרי.
  רוצים לעשות לקט ולפגוע בהתקדמות המקוטעת גם כך של התוכנית, שנמרחת על יותר מדי פרקים?
  סבבה, תודיעו מראש. במיוחד שהפרק הבא בעוד שישה ימים.
  או שאולי תעשו את זה ביום אחר בשבוע. אם לאח הגדול מותר לשדר ארבעה ימים רצופים, במהלך השבועיים האחרונים של התוכנית, אני בטוח שיעלימו עין מתוכנית לקט+פרשנויות ביום חמישי, באופן חד פעמי.
  והסיבה ברורה, עוד פרק שבו אפשר למכור פרסומות.
  מתי יהיו מקצוענים שינהלו ויקחו את ההחלטות בערוצים שלנו? מתי יפסיקו לנסות להתאים פורמטים לקהל הישראלי (שאוהב את הפורמט האמריקאי, מי שנחשף אליו, לפחות) ויחריבו אותם בדרך?

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @דג אשפתות, למען הפרוטוקול והדיוק: מבחינת כמות השעות: האח הגדול עמדה במגבלה. היא פשוט פיצלה את שעות הריאליטי המותרות בשבוע על כמה ימים ולכן לא היה צורך להעלים עין.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @צפניה,
  חשבתי שיש הגבלה של יומיים בשבוע.
  טוב לדעת.

  הוספת תגובה לתגובה

  בת מקף חן:

  @דג אשפתות,
  נראה לי יותר שזה היה בשביל שלא נצתרך
  לחכות שבוע שלם להדחה
  וזה יחזור להיות פרק משימה-פרק הדחה
  לדעתי זה מצויין אבל מיותר
  החג והביטולי תוכניות היו מחזרים את הפרקים לתלם

  הוספת תגובה לתגובה

 • אודי :

  הם אמרו "בפרקים הבאים" בסוף הפרק הקודם, ובזה יצאו לידי חובתם. הי, אני עליתי על זה
  :mrgreen:

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @אודי, אני בעיקר שמחתי שאוכל לצפות סופסוף בחופה עד סופה במסגרת "הזמנה לחתונה" המעולה בערוץ 24.

  הוספת תגובה לתגובה

 • יעל :

  דווקא חשבתי שיהיה לקט, כי בפרק אתמול הם אמרו "בפרקים הבאים של הישרדות.." ולא "בפרק הבא" כמו בד"כ..
  הסיבה שהם עושים את זה היא כי הימים התהפכו.. הם רוצים לחזור למצב של הדחה ביום שני..

  הוספת תגובה לתגובה

  יעל:

  אגב, לגבי חומרי הגלם.. אני לא בטוחה שהם כ"כ טובים. ההדחות נורא צפויות [היו עד עכשיו איזהשהן הפתעות?] אז הם מדגישים את הקטע הרגשי.
  הרייטינג עד כדי כך יותר נמוך מבעונות הקודמות?

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @יעל, ההדחה של בן היתה מפתיעה. לפי העריכה יולה היתה צריכה ללכת.
  וגם פנינית היתה קרובה מאוד לעשות מהפך.

  הוספת תגובה לתגובה

  בעל(ת) האוב:

  @יעל, אפשר לעשות את זה פשוט ע"י עריכה מהודקת יותר…

  הוספת תגובה לתגובה

 • תומר :

  לקראת סוף העונה יעשו לקט של הלקטים?

  הוספת תגובה לתגובה

 • טל :

  מישהו צריך ללקט את כל מי שקשור להישרדות ולהכריח אותם לראות את כל העונות של הישרדות ארה"ב. יש שיגידו שגם שם זורקים פה ושם פין על הצופים. אבל לעזאזל- לפחות זה פין של כושי וזה גם קורה לעיתים רחוקות. כאן כמעט כל שבוע אתה מקבל פין ומה לעשות, זה פין קטן ולא מסעיר במיוחד. ככה זה כשיש פליטה רק פעם בשני פרקים. סליחה, לפעמים שלושה (!). והיום זה כבר היה סוג של אונס. אתה מגיע לדייט ופתאום מתנהל עליך איזה גמד ותוקע אותך. אחרי זה שלא יתפלאו בבית הוורד שהם האח המפגר וטעון הטיפוח של ערוץ 2. בושה.

  הוספת תגובה לתגובה

  טל:

  @טל, מתנהל=מתנפל. סליחה. אני עדיין תחת השפעת האונס.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @טל, תפריד בין הפקת התוכנית ובין ההתנהלות סביב המוצר המוגמר. אם אנשי הישרדות ארה"ב יבקרו על הסט (והם ביקרו) הם יחמיאו על העמידה ביעדי התקציב ובמיומנות תפעול הסט או וואטאבר.

  הבעיה היא ההתנהלות אחרי סוף הצילומים. לפחות לדעתי.

  הוספת תגובה לתגובה

  טל:

  @צפניה, נראה לי שהמעבר לנענע שיבש לך קצת את כושר האבחנה. זה מוצר שמכוון מראש לשתי תוכניות בשבוע = הדחה בכל שלוש שעות (כשבארה"ב כל ארבעים דקות יש הדחה). ואפילו בזה הם לא עומדים. ההדחה אתמול הייתה אחרי שלוש תוכניות ואחרי פרק הלקט שהיה היום, ההדחה הבאה תהיה שוב אחרי שלושה פרקים. לעזאזל- יש פה הדחות באס אם אסים בסוף העונה. מדיחים אנשים על מבחן סוציומטרי. דוחפים להם פסלוני וטו. מדיחים אותם בזמן אתגרים. אז הבעיה היא רק בפרומואים ובהחלטות השיבוץ? צר לי, אבל לא ממש. הבעיה היא בכל החשיבה של ערוץ 10 וההפקה של התוכנית הזו. הם מבריחים צופים ויורים לעצמם שוב ושוב בתוכנית הדגל. אבל שיהיה להם בהצלחה עם זה.

  הוספת תגובה לתגובה

  רועי ☺:

  @טל, קודם כל אם אתה רוצה שיהיה לך שבב של סיכוי ליהנות מהישרדות אז אל תשווה לגרסה האמריקאית. זה לא בר השווה בכלל והסיבה כמובן היא כלכלית. האמריקאים יוצאים מורווחים עם פרק של שעה ברוטו ורייטינג של 11%. בארץ צריך שלוש שעות שבועיות ברוטו וקצת יותר רייטינג כדי להחזיר את ההשקעה.

  אם זה מנחם אותך אז תראה מה קורה בשווקים קצת יותר עניים מישראל שמנסים להפיק את הישרדות. סרביה מפיקה את התוכנית יחד עם ערוצים נוספים ממקדוניה, סלובניה ובוסניה-הרצגובינה. בעונה הקודמת השתתפו 22 מועמדים – 17 מסרביה, 2 ממקדוניה, 2 מסלובניה ואחד מבוסניה. הם שידרו חמישים ושלושה פרקים, פרק עבור כל יום שהם שהו על האי… כל פרק באורך שעה וחצי ברוטו. הפרס שם אגב הוא 100,000 יורו.

  זה מנחם מישהו?

  רועי ☺:

  @טל, *בר השוואה

  אודי:

  @רועי, לא

  טל:

  @טל @רועי , אתה יודע מה? בוא נגיד שאני מרחם על ערוץ 10 ועושה לו הנחה. נגיד שטוב שהם עושים שתי תוכניות בשבוע כדי לממן את כל הטוב הזה. איזו הצדקה יש לאס אם אסים? לא על האי? בהיכל נוקיה? אחרי שכל המתמודדים רואים את כל הטסטות? איזו הצדקה יש להדיח מתמודד באס אמ סים אחרי שהגיע לשלישיה הסופית? איזה היגיון יש בהדחת מתמודד במבחן סוציומטרי? או בהדחה במהלך אתגר רגע לפני הסוף (מעיין בעונה שעברה)? או צמיד הכוח הכפול? או צמיד הוטו? או אללה יודע מה עוד. משהו מכל זה נשמע לך שפוי? העובדה שבשביל ערב אחד של רווחי אס אמ אסים כל ערך והיגיון שיש בפורמט המקורי מושמד צריכה לבדה להראות לך עם מי יש לך עסק. אין שכל להפקה הזו. זה מוכח שוב ושוב ושוב. ושוב.

  רועי ☺:

  @טל, לSMSים אין שום הצדקה, אני לא מתכוון להגן על המהלך הזה. לדעתי זה גם חזר אליהם בבומרנג. מירית קיבלה את רוב הצבעות הקהל בגמר העונה השנייה וטומי בגמר העונה השלישית, איך ערוץ 10 חושב שהצופים שהצביעו למתמודדים האלה הרגישו כשראו מי ניצח? הם הרגישו נבגדים מן הסתם ובטח ירד להם החשק לצפות בעונות הבאות.

  לא מצביעים על האי כדי למנוע ספוילרים, אני מבין את המניע שלהם אבל זה די הרסני לפוטנציאל של התוכנית. ברור שהשורדים חושבים טוב מאוד לפני שהם מוציאים מילה מהפה בוידויים כי הם יודעים שזה יוכל להתנקם בהם. בגלל זה חלק גדול מהוידויים הם בכלל צילומי השלמה בארץ, כשרוב השורדים כבר יודעים שהם יכולים לדבר בחופשיות.

  כל שאר שינויי הפורמט נובעים מהצורך למלא זמן מסך. מבחינתי הפורמט לא קדוש ואין לי בעיה עם שינויים בו כל עוד הם לא פוגעים בהנאה. זה בסך הכל תוכנית בידור. הבעיה שהם לא תמיד מספקים את הסחורה.

  ועוד משהו אם אני כבר חופר.. צפניה, לא נראה לי שמתנכלים להישרדות באופן ספציפי, תראה מה קרה עם טריני וסוזנה. קידמו את התוכנית הזאת בצורה מאסיבית, היא עלתה לאוויר ויצאה לפגרה של שלושה שבועות אחרי פרק הבכורה… אין הרבה היגיון שם.

  טל:

  @צפניה, אס אם אסים=הצבעות בשורה השלישית של התגובה הקודמת. אני כבר במצב זומבי. ליל"ט.

  הוספת תגובה לתגובה

  אח קטן:

  @צפניה, צפניה, שכחת את "החטא הקדמון" בעונה הקודמת? שכחת את ההתערבויות הגסות בעונה הראשונה (וגם אחריה)? שכחת את הליהוקים המוזרים של אנשים שלא רצו לחזור דרך אי המודחים בעונה השניה? שכחת את פרסי הכח הכפול והוטו וכו'? שכחת את משימת הריקוד של מרינה ואת ההעברה של דן לשבט הבנות? יש עוד אין ספור דוגמאות לכישלונות של ההפקה לפני ובזמן הצילומים ולא רק אחריהם. והכי קל למצוא את הדוגמאות האלה זה לקרוא שוב את הבלוגים שלך משלוש השנים האחרונות…

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @אח קטן, ומה עם השואה? אל תשכח אותה!

  אני מדבר על העונה החמישית. נכון לעכשיו, אין יותר מדי פגמים הפקתיים בעונה החמישית. צר לי לבאס.

 • רועי ☺ :

  צפניה, נכון שלא היה קידום מאסיבי לעונה הזאת אבל זה לא בהכרח משפיע. ראינו בפרק הפתיחה של העונה הקודמת שאין לעמודה כפולה בידיעות אחרונות השפעה גדולה על הרייטינג.

  אני לא עובר על כל עיתון כדי לדעת מי פירסם מה, אבל דווקא יש לא מעט אייטמים על הישרדות באתרי האינטרנט השונים. אני יודע גם שהיה ראיון עם אירית ב-7 לילות, יאנה הייתה על השער של לאשה ויניב על השער של רייטינג.

  לדעתי מדידת הרייטינג לא מדויקת. אני לא מאמין שבגמר של מאסטר שף צפו יותר מאשר בגמר המונדיאל. יש לי תחושה שאם הישרדות הייתה משודרת כמו שהיא בערוץ 2 היא הייתה מקבלת יותר. אבל הטענה הזאת עושה חיים קלים מידי להישרדות, אין ספק שהם יכולים לשפר את המוצר שלהם ואת השיווק שלו.

  היה די ברור שיהיה היום לקט. מה שמוזר זה שעם כל עשרות שעות הצילום שיש להם הם לא מוצאים מספיק חומרים מעניינים שלא נכנסו לשידור. באח הגדול פותרים בעיית שיעמום ע"י אספקת אלכוהול, בהישרדות הם בבעיה…

  אהבתי את הפרשנות של גיא גולד וגיסנו, הם הצחיקו אותי. ליטל ואלכס היו די מביכים. בשבקין שוב לא סיפק את הסחורה (כמו בעונת האולסטארס) ובקושי שמעו אותו.

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @רועי ☺, למה אתה חושב שאיזה משחק כדורגל שלא שייך למקומותינו אמור לעניין את כל עמישראל ואשתו גם? אני לא מכיר הרבה אנשים שצופים במונדיאל או בכדורגל בכלל (אולי פותנה ואלעד, ואני לא ממש מכיר אותם). לא כל מה שמעניין אותך אמור בהכרח לעניין גם אחרים.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שגיב,
  אתה רציני? איזה משחק כדורגל?
  גמר המונדיאל הוא אחד האירועים הנצפים ביותר בעולם. צופים בו כמה מיליארדים (כן, מיליארדים).
  אתה באמת מאמין שאנשים יעדיפו לצפות בתוכנית ריאליטי על אוכל (שהם אפילו לא יכולים לטעום! איזה קונספט מטומטם), על פני גמר המונדיאל?
  אני כמעט לא מכיר אנשים שלא רואים את גמר המונדיאל (והרבה מהם צופים גם בשאר המשחקים בטורניר).

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @דג אשפתות, כן, אני מאמין. בסביבה שלי (הקרובה והרחוקה) אנשים לא מתעניינים במשחקי כדורגל בכלל, ובמיוחד לא במשחקים שאינם שייכים לנו. לא רק שאותי אישית זה מעניין כקליפת השום, אני מכיר אנשים בודדים בלבד שראו את גמר המונדיאל והרבה מאוד אנשים שראו את גמר מאסטר שף. אז החוגים בהם אני מסתובב שונים משלך, מותר.

  בארה"ב למשל ראו את גמר המונדיאל 24.3 מיליון איש (מתוך 309 מיליון תושבים). ראה כאן: http://www.huffingtonpost.com/2010/07/13/world-cup-final-ratings-2_n_644127.html

  דג אשפתות:

  @שגיב,
  איפה אמרתי שזה אסור?
  זה יכול לא לעניין אותך ואת סביבתך, כמו שאותי (ואת סביבתי) לא מעניין מאסטר שף.
  זה עדיין לא סותר את עובדת היות גמר המונדיאל אחד האירועים הנצפים בעולם.
  גמר המונדיאל האחרון נערך בדרום אפריקה, שהיא כידוע, לא ממש באותו אזור זמן כמו ארה"ב, מה שאומר שהגמר נערך בשעות הבוקר עד צהריים מוקדמות שם. תוסיף לזה את העובדה שהכדורגל חדר לארה"ב בצורה רצינית רק בשנים האחרונות ותקבל שמדובר ברייטינג מרשים בכל קנה מידה.
  מעבר לזה, ארה"ב היא לא כל העולם, ודאי שלא מבחינת כדורגל, שם היא שוק מתפתח, אבל קטן מאוד. מבלי לבדוק אני אומר לך שהיו שיאי רייטינג באירופה, במזרח הרחוק (והקרוב), באפריקה וגם בדרום אמריקה.
  אני מבין שאתה לא אוהב כדורגל, אבל מה שכתבת מופרך לחלוטין. גם בארץ.

  שגיב:

  @שגיב, אבל מכאן ועד לקבוע שמדידת הרייטינג לא מדוייקת – המרחק גדול. היא בוודאי מדוייקת יותר מהתרשמות אישית.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נסטלי אספרסו ברדה :

  עונה משעממת ,אין אף מתמודד ראוי ,אין אף מתמודד שהוא דמות ,משימות משימות והקשקושים של אירית רחמים …
  געגועים לדן מנו והתערבות ההפקה בקריביים

  הוספת תגובה לתגובה

 • בבושקה :

  אני לתומי לא הבנתי מה קורה עם הלקט הפתאומי, בסוף החלטתי שזה כנראה בגלל חופשת כריסטמס :)
  איזה עוד סיבה יכולה להיות

  מקריאה פה(לא צופה בהישרדויות ארה"ב), הבנתי שזה היה עוד נסיון חיקוי עלוב ולא ברור של משהו משם .
  בעונה הקודמת דוקא היה חמוד עם עדן הראל דרור נובלמן ואריק אלפר כ"לווין שנון" שמוסיף באז וכו'
  אולי באמת אזהרה מראש היתה עוזרת קצת (לקט פתאומי זה אכן טראומה – נדרשת הצעת חוק בכיוון!)

  יש משהו בעונה הזאת,שלמרות שהיא מתוקתקת וכו' זה כל הזמן נראה משום מה התחלה
  ובשבקין לא הוציא אף מילה חחחח

  איך הם הנחיתו את הדבר הזה
  לא יאומן

  הוספת תגובה לתגובה

 • לוז :

  פרק מתיש, משעמם וכל כך מיותר ! ומישהו שם לב לכמות המוגזמת של הפירסומות? העונה הזו באמת לא משהו, אין אנשים מענינים (אולי, אבל רק אולי גב הוא ה…)ויש כאלה שאפילו לא מרגישים אותם וממש חסרי נוכחות (שונית ויאנה למשל) הקיצר נכון לעכשיו מבחינתי חוץ מגב ויונתן
  שאולי מגיע להם לזכות, בגלל שלפחות הם היחידים שמתאמצים במשימות – וכל השאר פחחחחחחחחח ! איפה העונה של דן מנו ומרינה ? שם היה באמת מעניין……. טוב כולי תקווה שהעונה עוד תשתפר וישארו האנשים שבאמת מגיע להם!

  הוספת תגובה לתגובה

  שי:

  @לוז,
  העונה האחרונה עם דן מנו ומרינה לא הייתה כל כך מוצלחת. (גם לצופים וגם לשניהם).

  הוספת תגובה לתגובה

 • שגיב :

  צודק לחלוטין.

  פרק לקט הוא אמנם חגיגה עבורי. כל דבר החורג מהשיגרה של משימות-תככים-מועצת שבט-איי'ל גו טאלי דה ווטס הוא חגיגה עבורי. כל חריגה מהפורמט המשמים, המעצבן והחדגוני של הישרדות האמריקאית הוא חגיגה עבורי. כל טוויסט בשיטה, כל המצאה חדשה, כל פטנט שהאמריקאים ה"גאונים" לא חשבו עליו. אי מדוגם עם מיטות ומקלחת? נהדר. הדחה מיידית של האחרון שלא נבחר בחלוקה המחודשת של השבטים? נפלא. החזרה פתאומית של אחד משני המודחים האחרונים? יוצא מן הכלל.

  וכאמור אני אוהב גם פרקי לקט, במיוחד פרקים עם איזו קריצה שובבה, ובמיוחד בעונה הזו כשעדן ודרור לא כאן (על מאיה דווקא הייתי מוותר).

  ואתם יודעים מה? אפילו לא איכפת לי לקבל רמזים מי יודח ומי לא יודח בפעם הבאה. "איך הם הגיעו לזה" מרתק לא פחות מאשר "וואו, איזו הפתעה, הדיחו אותו".

  *אבל* אני רוצה שיודיעו לי מראש. זה חלק מההסכם: אתם עוצרים לי את השידור באמצע עם ג. יפית, אני יודע מראש מה יהיה האופי של החלק שג. יפית לא מופיעה בו. כשאני רואה קדימון בסוף הפרק הקודם, זה מה שאני מצפה לראות בפרק הבא. נכון, הייתי יכול לשים לב לדקויות של "בפרק הבא בהישרדות" לעומת "בפרקים הבאים בהישרדות" (או מה שלא אמרו שם) ולא שמתי לב, ובכל-זאת.

  אני יכול להבין את שיקולי הרייטינג, ועדיין זכותי להרגיש מרומה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיס אן טרופי :

  מסכימה לגמרי
  אבל לפחות הם תיקנו כך את לוח הזמנים שההדחות יהיו ביום שני

  הוספת תגובה לתגובה

 • דונלד :

  הבעיה הכי גדולה זאת מריחת הזמן האדירה מרגע שהגיע האיחוד.
  הרי ההדחה של לירון היתה הדבר הכי צפוי, והם מרחו את זה במשך 3 פרקים ואז יש גם לקט ?
  אם הפרק של יום ראשון עוד היה סביר כי ניסו לעורר קצת מתח ואפילו להראות דיבורים על אסטרטגיה וטיפה היקהו את ההדחה הצפויה – אז לפחות אתמו היו חייבים להראות אקשן אמיתי

  אני מסכים שהעונה הזאת היא סבירה יחסית לקודמות מבחינת הביצוע – ושערוץ 10 בשבועיים האלה פשוט הוציא את המיץ לגמרי.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מכבי :

  גניבת דעת וגועל נפש, איזה ביזיון, אשתי מחכה לי שעה וחצי כדי שהכדורגל יגמר ונוכל לראות יחד וזה מה שאני מקבל בסוף? יריקה בפרצוף.

  אם הייתה לנו טלוויזיה טובה הייתי מזמן מפסיק לראות את זה אבל כשאתה לא רואה את האח הגדול, ערוץ 24, ואפילו את ארץ נהדרת (ממש גרועים העונה) לא נשאר מה לראות בטלוויזיה חוץ מכדורגל אירופאי כי הישראלי מגעיל

  הוספת תגובה לתגובה

 • לולה מסטולה :

  למרות שפרקי לקט לרוב מעיקים, אני מניחה, שהסיבה ללקט כפי שנאמר כאן לפני, היא למנוע מהצופים להמתין שבוע שלם להדחה.
  פרט לכך, לי הפרק דווקא עזר להבין מי נגד מי בעונה שהיתה די מפוזרת מבחינתי. היו שם פרצופים שיכולתי להישבע שמעולם לא נתקלתי בהם.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  הטיעון הזה נחמד אבל קצת בעייתי בחודש אפריל בו כל ערבי החג נופלים על יום שני. נו שוין.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מכבי :

  צפניה מתי נראה אותך בהישרדות?

  הוספת תגובה לתגובה

 • ארטיק :

  העונה אין שום דבר טוב. אפילו זו-ארץ כבר לא מעיק אלא ממש מעצבן. אני עוקב רק אחרי המודחים והבלוג כאן. מקווה שהרייטינג יהיה עוד יותר גרוע ואז יחליפו חלק מהאנשים.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.