ראשי » yes, פריזן ברייק

נמלטים: הטוויסטים שעשו את הסדרה

13 בינואר 2009 | | 3 תגובות | מאת

(הפוסט כולל ספוילרים עד לפגרת החורף של נמלטים. פרק 12? 13? למי אכפת)

נמלטים בוטלה לאחר 4 עונות וזה הזמן לחזור אל הטוויסטים הכי הכי טובים. הטוויסטים שגרמו לנו להידבק למסך ולקלל את אמו של סוכרה בחדווה. לך לעזאזל סקופילד.

שרה מתה: או שלא. בטוויסט הכי לעוס ומצוץ שקיים בבוליווד התברר שהראש בקופסת הקרטון שפינק את לינקולן בחיוך לא היה שייך כלל לשרה. שרה טנקרדי נמלטה מהשבי של החברה ואיכשהו הגיעה לבית של חבר של אבא שלה (שאחר כך מת גם כמובן). רגע אחרי שהיא מתה, הספיקה השחקנית לקלל את כל מפיקי הסדרה מה שלא הפריע לה לשוב ולגלם את אותה הדמות.

סקופילד צריך לחלץ את ג'יימס וויסלר, החתיך האוסטרלי: לא שיש לי בעיה עם חילוץ חתיכים מאוסטרליה, כן? אבל התסריט הגאוני טען ששתי העונות הקודמות הונדסו כך שמייקל יגיע לכלא בפנמה כדי לחלץ את וויסלר. נחזור על זה שוב: החברה הפלילה את לינקולן ברצח שלא ביצע כי ידעה שסקופילד ייכנס לכלא, יבריח את אחיו ואיכשהו יגיע לפנמה, יהרוג את שליח החברה וייכנס לכלא הפנמי. עכשיו הכל ברור.

למייקל יש גידול במוח: הו לא. למייקל יש גידול במוח שגורם לו לדמם מהאף ולדפוק מבטים מיוסרים למצלמה. הו לא, גם לאמא של מייקל היה את הגידול הזה וזה תורשתי. הו לא, אמא של מייקל מתה מהגידול. הו לא, אמא של מייקל בכלל בחיים והניתוח (פלוס החזיונות המעפנים עם ווסטמורלנד) לא היה הכרחי בכלל.

ווסטמורלנד הוא דיביקופר: באחת מתתי העלילות המתישות ביותר שאי פעם נראו במזרח התיכון, ניג'ס מייקל במשך יותר מחצי עונה לאיזה איש זקן עשיר. וכל זה למה? כדי בסופו של דבר לאבד את הכסף לטי-באג. הטוויסט? החתול של ווסטמורלנד הוא חתול אמיתי ובליק המלך הורג אותו. *זה* מה שמשכנע את ווסטמורלנד לברוח מהכלא.

גרטשן נכנסת לכלא: גרטשן/סוזן, אחת משתי הדמויות היותר מעניינות שיש בסדרה, נורית בבטן ומופקרת ע"י החבר'ה. היא נכנסת לכלא והסדרה מצליחה להיות אפילו יותר משעממת.

מריקרוז מחכה לסוכרה: היספנים לא יודעים לקפוץ. לו אני מריקרוז, הייתי מזמן זונח את סוכרה לטובת אדם אחר. יותר זמין ויותר נאמן. אדם שלא יעזוב אותי לטובת אסיר מקועקע ואחיו הבעייתי. אם מריקרוז הייתה עוזבת את סוכרה, הדביל אולי היה מאבד את רצונו לחיות ומרשה למאהון להרוג אותו כבר בעונה ה-2. גם ככה הוא לא מוריד חולצה. למה הוא טוב?

הברבור המכוער: מאות אלפי ילדים ברחבי העולם התמכרו לטירוף האוריגמי. היום כל אחד יודע – קיבלת דרך הביוב ברבור מאוריגמי? אחיך בכלא.

כף ידי השמאלית: בסוף העונה הראשונה טיבאג מאבד את ידו השמאלית. מאז שאיבד את היד טיבאג הספיק לחטוף ולרצוח אנשים, לתפקד כאיש מכירות, לשהות בכלא פנמי מטונף ועוד היד נטויה (חה). רק אלכסנדר פלמינג יודע איך לא התפשט לו בכל הגוף זיהום קטלני.

ורוניקה מאבדת את הראש: טוב תכל'ס זה אחלה טוויסט. אחרי שעות ארוכות של מתח ורוניקה העורכת דינית מגלה את האמת (אחיה של סגנית הנשיא בחיים) אבל לא מספיקה לספר לאף אחד את האמת כי אנשי החברה לוקחים מסור ומנסרים את גופה לכמה עשרות חתיכות קטנות א-לה דקסטר.

הקעקוע של סקופילד: לא יכל להסתפק בקעקוע של מלאכית על הכתף הא? כונף.

3 תגובות »

 • verdax :

  חחחחח סעיף "כף ידי השמאלית" LOLLLLL

  הסדרה הזאת מאוסה לחלוטין. גם 24 אגב, ראיתי עכשיו את הפרק הרביעי של העונה החדשה וזה הספיק לי. פחות הורדות מה טוב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • רק שלא יוציאו מהבוידעם את הספין אוף הנשי :

  שכחת לציין איך הוא הסיר לחלוטין את הקיעקוע המרשים הזה בסשן אמיץ אחד של טיפולי לייזר

  בכל אופן עכשיו כשאתה מציג את זה ככה, היו בסדרה הזו עוד יותר חורים ממה שזכרתי. מצד שני למרות זה העונה האחרונה די מוצלחת, ואם היא לא תדרדר בחצי השני לאנטיקליימקס מטורף מבחינתי זה יהיה סוף הולם לסדרה.

  לא שאני בא לומר שהביטול לא בזמן. מה שבאמת אי אפשר לצערי לומר על 24..

  הוספת תגובה לתגובה

 • קלייטיס ואן דאם :

  וואלה אפילו לא ידעתי שהיא בוטלה. הרבה זמן לא הרגשתי הקלה כזאת. העונה הרביעית נהייתה גרוע יותר ויותר עם כל פרק שעבר.

  אבל מתי ורוניקה נוסרה (?) ?
  אני זוכר שירו בה בפתח הבית של האח של סגנית הנשיא בתחילת העונה השניה. היה שם מסור מעורב ?

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.