ראשי » מלחמה, ערוץ 10, תיקים בעפלה

ברברת יצוקה

30 בדצמבר 2008 | | 10 תגובות | מאת

אין לי ממש חשק לראות טלוויזיה בימים האחרונים (אין לי גם זמן אבל זה כבר סיפור אחר). מאז שהתחיל המבצע בעזה, אני יושב מול הערוצים המסחריים ובולע כל מילה. לכו תדעו מה אפסיד אם אזפזפ לרגע. אפילו את "מלחמת העולמות" לא ראיתי כי לא הייתה לי סבלנות והעדפתי לשבת בבית קפה (הבנתי גם שלא הפסדתי יותר מדי. שוין). הנה כמה תובנות מצפייה אינסופית בחדשות:

01. ערוץ 2 שלחו את יואב אבן המושלם לדווח מאשקלון. מפגרים. ומה יקרה אם יפול שם קסאם? לא עדיף לשלוח כתב מאותגר חיצונית כמו משה נוסבאום או רוני דניאל?

02. פז שוורץ מחדשות 10 לגמרי יכולה להגיש מועמדות לפרס השיווד בקטגוריית גייל וות'רס. היה כל כך מהנה לראות אותה נמלטת בזמן האזעקה ומצווה על הצלם האומלל לעקוב אחריה נמלטת.

03. מילה לאותה פז שוורץ מהפסקה הקודמת: לא יודע אם שמת לב אבל ביום ראשון היה מזג אוויר אעפס קצת סוער. בזמן שעצים נעקרו מאחורייך בגלל ההוריקן הקטן, את דיווחת שרחובות אשקלון שוממים בגלל המתח. כן, כי בדרך כלל הרבה אנשים אוהבים לטייל ברחובות כשיורד עליהם מבול.

04. אור הלר חטף כוויות קור בלחיים. אחרי ההימלטות מהטרוריסט הצ'צ'ני החייל הרוסי, זהו שפל חדש. ככה זה כשיש מיתון ואין כסף למחממי לחיים.

05. יונית לוי – שמנו לב שלא באמת ישבת ברחוב בשדרות/אשקלון/גדרה/שועאפת אלא התרווחת באולפן. איך שמנו לב? כשהיה רכב מאחורייך שהיה אמור לדרוס אותך אבל עבר דרכך.

06. אורן וייגנפלד הוא הדבר הכי קרוב להיות דובר תנועת יש"ע. חפשו את הראיון שלו עם רופא אלמוני מעזה. השוס: הרופא מקטר על המצב, וייגנפלד מנפנף אותו בחוסר סבלנות ("כן כן, אנחנו יודעים שהמצב קשה").

07. אהוד יערי נאלץ להאזין במשך שעה וחצי לנאומו של נסראללה. כשוויגנפלד שאל אותו אם הוא עדיין מאזין, יערי השיב: "יש לי ברירה?".

08. הכי סקסי: יעקב אילון בסריג שחור צמוד במהדורת הערב.

Image and video hosting by TinyPic

09. הכי הכי סקסי: יעקב אילון בסריג שחור צמוד ואלון בן דוד עם מעיל עור (אגב, אולי הגיע הזמן להחליף בגדים אחרי 3 ימים?) במהדורת הערב.

Image and video hosting by TinyPic

10. אה, זה בכלל טריביוט לבקסטריט בויז: יעקב אילון בסריג שחור צמוד ואלון בן דוד עם מעיל עור במהדורת הערב כשברקע מבול אימתני.

(כאן היה אמור להגיע אמבוד של קליפ של הבקסטריטבויז אבל עד שמצאתי קליפ שאפשר לאמבד, התבנית דפקה את האמבוד. בכל אופן, הנה הקליפ)

10 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.