ראשי » האח הגדול, קשת

האח עם הפו-דל

12 במרץ 2011 | | 298 תגובות | מאת

כי אין ביקום דבר יותר נורא מפודל עם שגעון גדלות.

01.    שמעתם את הרעש הזה? כן כן, זה שנשמע בדיוק כמו סוס פוני שנדרס ע"י משאית (שלסבית נוהגת בה אם תרצו להתעסק בזוטות). אבל לא מדובר בסוס פוני. מדובר בגימיק שגווע. גימיק שלא הגיע לשיאו. לא התפתח עד הסוף. אולי פג. כן, פג זה המונח הנכון. קצת אירוני כשמדברים על אלעד כפג, כי בכל זאת, אתם יודעים. אבל אין מה לעשות. הגמד לא מימש את הציפיות. הוא היה אמור להגיע לגמר ולקחת את המיליון כי אף אחד לא מדיח גמד. ובאמת, רוב דיירי הבית לא העמידו את אלעד להדחה. בדיוק כמו מה שקרה למרב בטיטו. ובדיוק כמו בטיטו, גם אלעד הודח (ותשמחו שפורמט הפוסטים של המשדר המרכזי הוא רק עשר פסקאות כי הייתי מרים כאן וואחד פסקת ניפוח אגו על פסקה 10 מיום רביעי).

02.    אלעד יכול לבוא בטענות ליורם זק שהחליט כי זמן המסך של כל דייר העונה ייגזר מגובהו. באמת תהיתי אם יהיו מספיק חומרים של אלעד לסרטון ה"בוא תראה איך זה נראה מכאן". הערב ראינו לראשונה את אלעד יוצא לקרב מאסף ותומך בג'קי אבל כאמור, זה היה קרב מאסף. פרט לדילמות מוסריות של "אני לא יודע מה לעשות" ולחיטוטים באף, באצבעות הרגליים ובאצבעות הגב לא ראינו את אלעד. אלעד גם יכול לבוא אלי בטענות. הוא צפני, אני צפניה. אין לשנינו מקום בעולם הריאליטי הישראלי. כמו שרובוארץ אומר: רק אחד שורד.

03.    שבועיים לפני הגמר וקופרמן עם הרגל על הגז. פרק מעולה וגדוש במריבות. תענוג לעיניים. אף מתמודד לא מאותרג. כולם צועקים. כולם מנבלים את פיהם ובאמת צריך לשאול: מדוע מצנזרים את המילה "זין" אבל לא מצנזרים את Fuck? דרוש קוד אתי. מודה שנהניתי מהמריבות. כזה אני, אוהב ריבים וחרחורים. לא את אלה של פרידה, את האחרים.

04.    אני חושב שהמריבה האהובה עלי ביותר הערב (והיה קשה לבחור) היא המריבה בין ג'קי ללי עוז שבשיאה ג'קי צורח לעבר לי עוז: "לי עוז כהן אתה פו-דל, פו-דל, פו-דל". תענוג. כמעט ליקקתי את האצבעות. אבל אז זכרתי להיכן הכנסתי אותן מוקדם יותר בפרק כשלי עוז ועמיר ניהלו דיון ארוך ומעמיק על התכופפות, על מי זה מתכופף, על מה זה להתכופף ועל מה זה אקטיבי ופסיבי.

05.    למקום השני במצעד המריבות הגיעה הסצנה בה פרידה השיכורה מכופפת פיזית את אלעד ושורפת לעצמה את החולצה בזמן שאלעד זועק: "פרידה, את מכאיבה לי". צריך להחמיא לפרידה. אלעד הוא לא אדם גבוה בלשון המעטה. מי שמצליח לכופף גמד צריך לקבל פרגון. לא הרבה אנשים מסוגלים לעשות את זה. לא מוסרית, פיזית. נסו זאת בעצמכם. סתם, אל תנסו. לא בטוח שזה חוקי.

06.    בית האח הגדול מעולם לא היה וורטקס התמסכנות כזה גדול. עוד רגע והדיירים היו נשאבים לאיזה הוספיס בערוץ המקומי. "אין לנו אפילו כנף לאכול!", מגרגרת בעצב פרידה ואז מורידה לשאר הדיירים קופסאות סיגריות בזמן שמוסיפה לעצמה שקית טבק. אכן, אף אחד לא מתכופף עבורה. ליד פרידה הכט אפילו סטיבי וונדר רואה שש שש. במקביל, ליהיא חוגגת על הקמפיין שעתי קיבל תמורת קופונים לאיזה צימר כפרי. חוגגת את עתי ומטנפת שוב על אבירם. הדבר המתולתל הזה (ולתומכי ליהיא – that curly thing) ראוי לכל החרא שתקבל לכשתיבעט החוצה.

07.    הרגע האירוני של הערב: ליהיא, שנאפה עם עתי בזמן שהייתה מאורסת לאבירם ונשואה לכאורה לבחור אמריקאי אחר, אומרת על נופר: "she's so unclassy".

08.    הרגע המחרמן של הערב: עמיר חוגג בחדר האח הגדול את חסינותו ורוקד בישיבה.

09.    הרגע המפחיד של הערב: ג'קי (שאני חייב להודות שאחרי הכאפה שהוא קיבל מפרידה ומינוס מחוות האהבה לנופר הוא די לייקבל) מספר שהחלום הכי גדול שלו הוא להביא צאצאים לעולם. היטלר צדק. בריכת הגנים היהודיים לא טהורה. לא בטוח שנשרוד את הצאצאים של ג'קי.

10.    ומה אני לא עשיתי כבר שלושה חודשים? קיבלתי ערב חופשי. זה מה שלא עשיתי כבר שלושה חודשים.

298 תגובות »

 • תמי :

  מכל הסיפור הזה לא הצלחתי להבין מי הפייבוריט שלך העונה.
  היתכן שכמוני, גם לך, פשוט אין כזה?

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @תמי, מי צריך פייבוריט? עמיר הוא ברירת המחדל שלי.

  הוספת תגובה לתגובה

  נטע-לי:

  @צפניה, בדיוק חשבתי על זה – מסתבר שגם שלי…

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @נטע-לי, ממש עצוב לי שמתרפס ולקקן ואסטרתג מס אחד במדינה הוא אופצית ברירת המחדל שלכםפ ולא האמיתות על אף התנהגות לפעמיים כעסנית משהו מי שעמדה עד היום על דעתה ולא הסתכלה אחורה אך על הדרך לא דרסה איש היא נופר ולה מגיע היא אחלה בחורה בניגוד לבלונדית האמריקקית שחושבת שתפסה אצלה הכול בסל אחד אם פרידה לא היתה המפקדת היא לא היתה החיילת ותחשבו על זה בייי תהנו

  אות ועוד:

  @נטע-לי,

  גם שלי!

  נעה (ממקודם וכו):

  ניסיון 876:
  עמיר לא יותר מהצפת הורמונים שלך צפניה.
  רגע לפני קונן בפני פודל דרוס על כך שאינו מועמד להדחה ככולם.
  והשנאות שלך העונה לא ברורות וחסרות פרופורציה. אני מבינה שצריך לנענע אנשים כדי שיכנסו,
  אבל היטלר על ג'קי – מעורר קבס, צר לי.

  הוספת תגובה לתגובה

  rach10:

  @צפניה,

  איך עמיר האפס הזה יכול להיות ברירת מחדל, חשבתי שהוא נסבל עד שראיתי איך המפלצת מכופפת את אלעד שזה ממש התעללות בחסר ישע גם לפי החוק הפלילי, ועמיר וליעוז שתקו, היא הכאיבה לאלעד והוא ממש פחד שהמפלצת השיכורה תתקוף אותו, אבל עמיר "הגבר" שתק, רק לידיעתכם אפשר להגיש תלונה למשטרה לפי החוק "לא תעמוד על דם רעך" כשאתה רואה פשע אתה חייב לסייע או לדווח, ושני האפסים המאופסים האלו אפילו לא יצאו נגדה כשהתעללה בגמד שראו שהוא מת מפחד ממנה כי הוא לא חזק, יושבים שני "גברים" ליעוז בכלל סמרטוט רצפה אפס, אפילו צבא הוא לא עשה, עמירכל הזמן מדבר למצלמה ומשחק. מה שמגעיל ומרגיז שהוא לא פחד מפרידה פיזית, אלא שהדיירים בטוחים שפרידה אהובה מאוד בחוץ, והם לא רוצים להרגיז את הסםאסים וחשבו שזה יוריד להם נקודות לכן לא התערבו שני הסמרטוטים האלו, תחשבו אם מנחם בן היה רואה מה המפלצת הזאת עושה לגמד, הוא היה גומר אותה.

  חבורת אפסים מגעילים או מתוסבכים או פרחים, או מסוממים, מאיפה הביאו את חבורת הזבל הזאת שזקוקה או לפסיכיאטר צמוד או מינימום לעובדת סוציאלית, רק אלעד היה ראוי ביותר ועכשיו גם לא מעניין בכלל לראות

  הוספת תגובה לתגובה

  ג'ויה:

  @rach10, צודקת. חבורה של כלומניקים מופרעים ומעורערים עם אפס מוסר או מודעות עצמית. זו היתה עונה קשה מאוד לצפייה.
  אני כל כך מקווה שזק ולהקתו הבינו שככה זה לא עובד. שזה לא "אקשן" אלא פשוט מגעיל ומדכא.

  נופית:

  @rach10, סליחה צפניה כנראה שהחוקים של מדינת ישראל לא קבילים באח בגדול שהריי עד היום גב בהמה פרידה עברה על כל חוק אפשרי ואני לא מביחנה איך בוחרים בה ומשאירים אותה אה בעצם משאירים אותה המגזר הערבי שבו היא מצדדת ומפרגנת למתאבדים חבל שהיא לא שמעה על המשפחה באיתמר נראה איזה פירגון היתה מרביצה איכס גועלית

  יחפופה:

  @rach10,

  צודקת לגמריי,
  זה היה מחזה מביש איך אף אחד לא מעז להתלונן על מעשיה של פרידה הבהמה. הפחד מפני המפלצת משתק את הבחורים. אף אחד לא ראוי לזכיה. גועל נפש בא להקיא מהם אחד אחד. עדיף כבר שיתרמו את הכסף לילדים בסיכון מאשר שיתנו אותו לאחת הבהמות שנשארה בתוכנית המזורגגת הזאת.

  צופה:

  תאמינו לי-רק עמיר.חוץ מיזה שכיף להסתכל עליו.יש לו את זה לגמרי…

  הוספת תגובה לתגובה

  אניה:

  @צפניה,
  עמיר העצבן, הבוטה, הגס, האימפולסיבי ובעל רגשי הנחיתות??? הוא ברירת המחדל שלך?
  לדעתי, נופר. אמנם עצבנית וקצת חונקת, אבל מאוד צודקת בדבריה ובמעשיה.

  אבל זה לא מה שבאתי להגיד -
  אני מודיעה בזאת בפומבי, מול כל העולם, שאני גמרתי עם התוכנית הזאת.
  אם פרידה נשארה, אחרי פרק כזה גדוש אלימות וצעקות – אז האח ה"גדול" ירד המפסים לחלוטין.
  אין לי אמון יותר בתוכנית הזאת.

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @אניה, אניה הערבים בוחרים בה בגלל זה נשארה הבהמה

  אורית:

  @אניה,
  גם אני מזועזעת, צודקת!!!!

  אורנית:

  עמיר הוא לא ברירת מחדל, הוא המועמד היחיד שראוי שם.

  הוספת תגובה לתגובה

  מיקי:

  עמיר He is likeable
  לגמרי מקובל שעמיר יזכה….

  הוספת תגובה לתגובה

  ilana.pa:

  @צפניה, עמיר הוא אכן ברירת מחדל שלי, לאחר שדנה הודחה. האמת שבעונה הזו לא היו לי כל פיבוריטים, רק סמפטיה פושרת ותו לא.

  הוספת תגובה לתגובה

  אור:

  @תמי,

  עמיר הבן אדם הכי ראוי לטעמי,יש לו לב טוב,הוא רגיש ומתחשב אבל עדיין יודע לעמוד על שלו ועל עקרונות לא לוותר.הוא גם כריזמטי,דומיננטי ובעיני חתיך ברמות מטורפות.אני כבר התחלתי לסמס לו:)

  הוספת תגובה לתגובה

  ירון:

  מכיוון שכל המתמודדים שנותרו הם בהמות ו/או מטומטמים – לא נותר אלא לבחור על פי המראה החיצוני.

  ומה לעשות – עמיר נראה הכי טוב.

  הוספת תגובה לתגובה

  לי:

  לפחות אלעד היה נשאר בחמשיה
  האחרונה ופרידה בחוץ
  כולם מפחדים מפרידה גם האח הגדולח
  החמשיה שלי אלעד .סיוון.זקי.נופר. ואמיר
  אבל מי שיקבל את המליון
  רק אמיר רק אמיר ואולי נופר

  הוספת תגובה לתגובה

  יוסוף:

  <לדעתי עוול שעושה ההפקה , מצילים את ג'קי ונופר מהדחה ומדוע? במידה והדיירים היו בוחרים השבוע להדחה ברור ביותר ששניהם היו מועמדים.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @יוסוף, דווקא היתה לי תחושה אחרת בשידור. נופר וג'קי לא יצאו הכי טוב.

  הוספת תגובה לתגובה

  שולוו:

  @שמבה דוי, נופר וג'קי כמו השיר"פינקס הקטן"היא מצטיירת בכיעורה לאורך כל הדרך .והוא לא מפסיק ליפול לרגליה כמו עבד נרצע.עונה מייגעת כבר אמרנו.נקווה שהאח הגדול יצא סוף סוף גדול ויפסיק לתת לה במה וגם הקהל יתעשת ויבין איזה יצור זוועתי היא.

  ליאורה:

  כן אין פייבוריט בכלל… עונה ממש משעממת, רצוי שההפקה תדאג שבשנה הבאה יהיו אנשים יותר מעניינים ולא כמו פרידה שרק יודעת לעשן, לאכל ולצעוק… מתי מתי היא כבר תעוף….

  הוספת תגובה לתגובה

  רן:

  <משפחה נקחדה ונרצחה באכזריות וזה מה שמעניין אותנו הפלצןן הגדול? עם מטומטם

  הוספת תגובה לתגובה

  קדחת השחת:

  צודק. אז מה אתה עושה כאן?

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה:

  עמיר הוא בן אדם עם לב טוב שלא אוהב לצרוח ולריב על שטויות.זה עושה אותו אדם טוב וראוי ולא דו פרצופי.עמיר מבחינתי הכי ראוי למיליון.ופעם אחת אני רוצה שיראו בערוץ 2 את הסבל שהוא עובר מסיון.את הלכלוכים לעומת הפרגון שלו.הוא עובר ממנה פשוט התעללות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • פחמימה ריקנית :

  חייבת לציין שעמיר הופך ל-delicious מפרק לפרק. חבל שאין לו סיכוי לקחת את המליון מנופר.

  הוספת תגובה לתגובה

  קייט כוס:

  @פחמימה ריקנית, לא רק את חושבת כך, מסתבר שגם נופר. אמנם הכל מתחת לפני השטח, אבל לראות את שניהם לבד בהאט טאב בשלוש בלילה..
  צפניה חותך ורידים.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה:

  משהו קרה שם בין נופר ועמיר בשלש בלילה שכולם ישנו ורק ג'קי התגנב…היה שם חשמל!!לא פחות…
  אם לא המצלמות הייתה התנפלות.ברור שאין התאמה זוגית אבל יש שם משיכה רצינית. ושמתם לב שעמיר אמר שהאשה האידאלית עבורו היא מישהי כמו דנה. האמת,אחרי הסרטים שהוא עובר מסיון הבנתי אותו מאד.הוא רוצה למצוא בת זוג שיודעת לחתוך עגבניה,קריירסטית,מעניינת,תומכת ולא נעלבת..

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @פחמימה ריקנית, מה שלא חשבתי שיקרה אכן קורה. בהתחלה עמיר הצטייר לי כתואם סער, כל ההתנהגות כולל הפריזורה הנסוגה.
  אבל לאט לאט מבינים שהוא אחלה בחור, תמיד תורם, עוזר, נותן מעצמו לבית ולאחרים, אינטיליגנט וכמובן ניראה מצויין.
  מקווה שיגיע לגמר.

  נופר מפרח קיר בתחילת התוכנית עברה פארפרזה לג'ינה הנסיכה הלוחמת. אמנם לא מהוקצעת וגסה, אבל דעתנית ובעלת אמירה מובחנת.
  היא רק צריכה להוריד את מינוני הצרחות ולהבין שלומר כל רגע "ככה אני ולא רואה אף אחד ממטר" זה ילדותי/פרידה.
  כי מה לעשות, בנאדם חברתי דווקא כן אמור להתחשב באחרים ולא לנהוג כרצונו או לומר כל אשר עולה על בדל שפתיו בכל סיטואציה.

  פרידה חתיכת בהמה חסרת גבולות, לא ברור איך בעונה הקודמת העיפו את חודדה על הרבה פחות מזה ועכשיו זה פשוט סדום ועמורה.
  כל השפנים מסביב שנותנים לה לטפס עליהם, גועל נפש.

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה ריקנית:

  @לולה מסטולה, סיכמת יפה את המצב, מסכימה עם כל מילה.
  ואגב, לדעתי לגמר יגיעו ג'קי, נופר, עמיר, פרידה וליהיא.
  מכל העונה הארורה הזו ישאר לנו לפחות העונג לראות את פרצופה של פרידה המודחת בגמר. אני ממש מקווה שיראו את הפרצוף שלה (וגם של ליהיא, אם אפשר, במסך מפוצל) כשיכריזו שנופר היא הזוכה (למרות שהייתי מעדיפה שעמיר ינצח).

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניקו :

  ג'קי פשוט ריטרדד מעורר רחמים. אין לו צ'אנס לצאת עם המליון..
  היה עצוב לראות את גאמבה בחוץ. ואני תוהה איפה היו כל האדומים שלא הזיזו אצבע?..

  הוספת תגובה לתגובה

  לולי:

  @ניקו,
  ג'קי הוא גאון ואדם מדהים -מגיע לו לקחת את המליון.

  הוספת תגובה לתגובה

  קוראת תגובות:

  @לולי,

  ג'קי הוא בחור רדוד עם IQ של יתוש

  כולם שם זה חבורת זבל משועממת
  ודווקא פרידה לוקחת זה יהיה פאנץ' ליין

  הוספת תגובה לתגובה

  אורי:

  @קוראת תגובות,

  הלוואי ופרידה תקח.הלואי.

  דג אשפתות:

  @אורי,
  היא תיקח, אחרי שתצא.
  רגע, התכוונת לסמים, כן?
  אה, בעצם היא קיבלה אותם כבר מהאח הגדול בשקיות שלה (זה לא אני אמרתי, זה ליעוז אמר).

  לולי:

  @קוראת תגובות,
  זה בסדר לא ציפיתי ממך להיות עד כדי כך מפותחת כדי להבחין בגאונות שלו

 • אות ועוד :

  אין על עמיר, מבאס שהוא לא זה שיזכה, אבל מתחייבת לנסות לעזור לו בשביל זה.

  בחור מקסים!

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה מהצד :

  פרידה עיוורת 937# – הפסילות שלה במשימה הזאת ובמשימה היפנית שבה הכשילה בכוונה את הגיישות. על חבילת טבק אחת היא לא ויתרה! פפפ…איך היא לא נשרפה כבר???
  וכן, ההדחה של אלעד לא ממש מפתיעה. הוא זכה להמון קרדיט בהתחלה ולא פרע אותו בכלל. ובמקרה הזה לא בטוחה שזו רק עריכה…

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @צופה מהצד, סליחה צופה מהצד פקרידה אף פעם לא טועה היא ""ישרה אמיתית אוהבת נפגעים וחסריי ישע"" על אף זאת כיפוף הגמד לא הפריע לה ההתנהגות הרוטוילרית שלה בסדר והיא האישה הכי ישרה בעולם והאישה הכי נעימה בעולם ועוד צופים בוחרים בה עצוב פלא שהחברה שלנו מדרדרת לשפל המדרגה אם לא אף יותר מגעיל להיות חלק מהמצב שבו אנשים כל כך אוהבים אותה אני בשוק כנראה שכוחנות היא המפתח לחיים מלאים ומאושרים עצוב עד כואב איכססססססססססססססססססססס

  הוספת תגובה לתגובה

  ליאת עדי:

  @נופית, אין גבולות גם אני חושבת שההפקה מאפשרת לפרידה ומקבלת כל התנהגות מזמן הייתה צריכה ללכת הביתה. אחרי אלימות ?? מכות לאלעד? קללות לנופר? אבל הכל מובן החיא מבינה מי החזקים בבית ועושה הכל להכפיש אותם… את יודעת מה פרידה? לא יעזור לך נופר תקח את המיליון!

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @ליאת עדי, זה כבר די ברור שפרידה תישאר לגמר, רשת יסחטו את מסחטת כספי הס.מ.ס עד הרגע האחרון.
  והרבה יותר מעניין לראות את הרשע התורן מול הפייבוריט.

 • עדי :

  משבוע לשבוע אני מתעבת יותר ויותר את ליהיא.בחורה גועלית ברמות אחרות!!
  מבלי בכלל להזכיר את עניין אבירם-
  בחורה זורעת רעל,סכסכנית,תככנית,נחשית,מלאה בעצמה,זאת שרגע אחרי שחייכה למישהו הולכת ומלכלכת עליו מאחורי הגב,איך אנשים אומרים עליה שהיא אמיתית!? מה אמיתי בבחורה הנאלחת הזאת???
  איכססססססססססססססססססס

  הוספת תגובה לתגובה

  Yuli Zak:

  @עדי, הוצאת לי את המילים מהפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  עניין אבירם לא מעניין אותי!
  היא בזכות עצמה- דוחה!

  הוספת תגובה לתגובה

  דנדשה:

  @עדי, ובעיקר אני לא מבינה מי מצביע לה??לא מאמינה באמת מצביעים לה לא מבינה את זה

  הוספת תגובה לתגובה

  ven:

  בדיוק מה שחשבתי

  הוספת תגובה לתגובה

  עינת:

  @עדי, מצדיקה אותך לגמרי ומה עוד היא לא מפרגנת לאחרים. כול התוכנית היא אכלה את הלב שאבירם קיבל תוכנית משלו. היא אומרת שג'קי הוא חייל שנופר ומה היא חיילת של פרידה ועוד איזה חיילת. להגיד לנופר שהיא לא קלאסית או לא חכמה או מה היא לא עוד אמרה אבל מהר כולם שכחו שהיא לפני כול האומה יכלה להזדיין עם עתי ויפה שנופר אמרה שהיא שרמו_ה! כי זה מה שהיא! סליחה על הביטוי. אז אני לא מבינה איך היא יכולה להגיד על מישהו בבית משהו אחרי כול מה שהיא עשתה!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  ליאת עדי:

  @עדי, מסכימה עם כל מילה. נקווה שתעוף יחד עם פרידה.

  הוספת תגובה לתגובה

  רון:

  @עדי,

  בנוגע לליהיא ואימרת ה she's so unclassy שלה מאתמול , היה לה קטע אף הזוי יותר של חוסר מודעות משווע לפני שבועיים היא שרה איזה שיר עם המילה בן זונה או משהו כזה ואז הילה שישבה לידה ביקשה ממנה שתשיר שוב ,אז ליהיא ענתה לה : מה פתאום פאדיחות זה משודר בשידור חי , אז הילה אמרה לה אחרי כל מה שעשית בשידור חי זה מה שמרתיע אותך ?
  לא יודע אם לצחוק מהטמטום או להמשיל להיגעל מהיצור הוולגארי והדוחה הזה

  הוספת תגובה לתגובה

  מיכל:

  מסכימה לכל מילה בלי להקיא על כל התוכנית תת רמה העונה . אבל לראות את ליהי זה דבר נורא אדם תככן דוחה
  וואלגרית ממש בלי שכל מזמן היא היתה צריכה לצאת נורא שהיא ופרידה עדיין שם גועל!!!!!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • שגיב :

  למרות שג'קי הוא האדם הכי פחות אהוב עלי (להגיד שנוא זה לא יפה) בבית, אני יכול שכלית – אם אני מתאמץ קצת – להבין למה יש מי שמצביעים עבורו. ליעוז הגדיר את זה יפה באחד מרגעי החסד שלו (מסתבר שכשהוא לא נמצא בחברת אנשים ולא חייב להתאמץ למצוא חן יוצאים לו משפטים סבירים).

  מה שאני לא מצליח להבין בשום דרך שהיא – לא שכלית, לא רגשית – הוא איך זה שיש יצורים ביקום המוכנים להצביע עבור מיס פיגי.

  אז אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולבקש: אם יש בקהל מישהו/י שמיס פיגי אהודה עליו/ה – אנא הסבירו. רחמו עליי, זה לא נותן לי מנוח, אני רוצה לישון בלילה. כל הסבר יתקבל בברכה, אפילו אם הוא דבילי (והוא חייב להיות דבילי).

  הוספת תגובה לתגובה

  אנה:

  @שגיב,
  שמחה והומור עצמי

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @אנה, שמחה? הומור עצמי? או מיי גוד, או מיי גוד, או נו, או מיי גוד, או מיי גוד, זיס איז נוט או קיי גאייס, או מיי גוד, או מיי גוד (תגובה לכך שנשרפה נורה במטבח).

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @שגיב, אני מחבבת את הבחורה כי היא זורמת, לא מדוכאת כל הזמן, צוחקת, כיפית, אופטימית. מתוקה.
  עושה מה שבא לה, גם אם זה לא תמיד תואם את צפיות החברה.
  נכון, היא גם לא חכמה יותר מדי, מדברת לפעמים מעצבן במשפטים לא מתוחכמים במיוחד, מרכלת, נגררת אחרי פרידה וכו'
  ובכל זאת, אני מעדיפה אותה על פני האחרים.

  הפייבוריט שלי למליון הוא עמיר.

  אורי:

  @שגיב,

  ליהיא אישה. עומדת על שלה, חדת אבחנה, יפה, סקסית, מלאת שמחת חיים וצחוק מתגלגל. יש בה המון חוכמה שהתבטאה בהמון שיחות עם עתי היא רק סובלת ממחסום שפה.

  ותחשוב על זה שאת לא יודע לדבר בשפה מסוימת אתה יורד לביס, למילים הפעוטות שאתה יודע.

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @אורי, סקסית? בעעע. מורידה לי את החשק לשבוע.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שם (חובה) :

  צפניה
  לקראת הגמר המתקרב עלינו בשעה טובה ומוצלחת , אני רוצה לנצל במה מכובדת זו כדי להעלות הצעה לגבי תוכנית הגמר -
  הצבעת מחאה

  לא מחאה נגד קופרמן או מר ז. או שידורי ק. או מר ניר. אני רוצה למחות נגד משתתפי העונה הנוכחית של האח הגדול.
  תחשבו על זה רגע . ברצינות. יש איזה משתתף שאתם רוצים שיזכה? שכאילו יצא מהתוכנית ויחשוב שאשכרה מסמפטים אותו?
  כולם שם צריכים אשפוז מיידי.כל אחד ואחד שם משוכנע לחלוטין שהשמש זורחת לו מהתחת.

  בקיצור – אני קוראת מכאן לנסות לשכנע את כל מי שאתם יכולים פשוט לא להצביע בתוכנית הגמר. או להצביע אפס.
  הצבעת מחאה

  הוספת תגובה לתגובה

  עינתי:

  @שם (חובה),
  אני בעד. אבל נראה לי שלמרות הכל יש אנשים שיסמסו.

  גילוי נאות: אי קמצנית ומעולם לא סימסתי לתוכניות ריאליטי ו/או התחברתי לערוץ עשרים.
  יש סיכוי גבוה יותר לכך שדנה ופרידה ישלימו מאשר לכך שהפקת האח הגדול תראה ממני שקל…

  הוספת תגובה לתגובה

  עינת:

  @עינתי, האמת שגם אני לא מסמסת כי אני חייה בלוס אנגלס מה שאומר שמבחינת מאקו תושבי חוץ חוסמים לנו את הצפיה באתר אבל להצביע אם נותנים – אז אם אתם רוצים את הכסף שלי תהייו קצת הוגנים זה 1 ו2 אני לא חושבת שאני צריכה לתרום עוד למיליונים שם עושים מסמסים תחשבי על כמה כסף מכניסים הסמססים?????????????

  הוספת תגובה לתגובה

 • טל :

  הקטע עם כיפוף הגמד היה גאוני. ההפקה לא העלימה את אלעד לגמרי, היא רק גימדה אותו וגם זה סוג של הישג. למרות שמבחינה טכנית להעלים גמד זה יותר קל מלהעלים אנשים רגילים. בכל מקרה… עם כל הכבוד לריבים, שבלעדיהם באמת אין תוכנית- די משעמם לראות אנשים רבים כשאין צד לתמוך בו. הריבים שטותיים. על אוטומט. תמיד קשורים לסיגריות ולפרידה. אף אחד אף פעם לא אומר שום דבר מעניין באמת או שיש מאחוריו מחשבה מקורית. כולם אנשים מאוסים שמאוהבים בעצמם, בטוחים בצדקתם ומיצו את המהות בתוכנית מזמן. לא יודע. לא עושה לי את זה לשמוע מישהו צועק על מישהו אחר 20 פעמים שהוא פודל. אבל אולי זה רק אני.

  הוספת תגובה לתגובה

  jul:

  @טל,

  זה לא רק אתה.

  באמת שבשלב הזה לא משנה מי יזכה, לאף אחד לא מגיע. תיארת את זה במדויק – אנשים מאוסים שמאוהבים בעצמם. אחד אחד.

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @טל, טל עצוב מאוד שלדעתך כיפוף הגמד גאוני ממש התעללות בחסר ישע מה שפרידה מודיעה בריש גליי שלא עושה וכואב לה עליהם טוב אני כבר לא מתפלא על כלום מהתגובות

  הוספת תגובה לתגובה

  טל:

  @נופית, לא הכיפוף גאוני. האופן שבו צפניה תיאר את זה גאוני. יחי ההבדל ה… אמממ… גמד.

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה בריבוע :

  1. צפני כבר לא ,צפניה כן.!!!לילה טוב, חיכיתי לפוסט
  2. לא מאמינה שפרידה נשארת פעם אחרי פעם, למרות שכל פעם נחשפות הקנטות, הצקות שלה, שקרים, רצח אופי שהיא עושה לכולם, צדקנות שקרית ו… נו אתם יודעים, מי מצביע לה למען השם? מי?היא פשוט כמו מטיפת דת להוטה , היא יכולה להחזיר אותך בתשובה בכל נושא שתרצה, היא אמרה כל כך הרבה פעמים שג'קי שקרן שזו הייתה ממש סיסמת הבחירות שלה,וליהיא האמינה לה… חזרה על דבריה
  GOD איך היא נשארת? איך יש לה חברות, היא מפחידה?!!!!
  לדעתי רק ההפקה משאירה אותה, בשיל הרייטינג, אין לי הסבר הגיוני אחר להשארותה.לא יעזור לה ג'קי למליון.
  3. ליהיא עוד פעם צלחה הדחה, כנראה שיש לה מזל או שמחזירים לה טובה תחת טובה על הרייטינג שסיפקה לתכנית.
  4. ליעוז איכס עוד פעם צלח הדחה, איך GOD איך???!!
  5.אלעד הלך, היה לי חבל, אבל הוא הלך בלי דעה,מבלי לעמוד על דעותיו, יותר מדי ישב על הגדר בסוף נפל ממנה.אלירז צדק לא מספיק להיות נחמד וחביב חסרה לו גם קצת אישיות, עד עכשיו אני לא יודעת מה דעתו על כל אחד.
  6.נופר השכילה להבין, שקראה לג'קילבוא כאשר דיבר עם פרידה,בוא בוא אין לך מה לדבר… המשך שלי: היא בטוח חושבת שהיא צודקת.
  ,צדקתי ,צודקת, צודקים, צודקות, פרידה.

  הוספת תגובה לתגובה

  דודלי:

  אני גם לא מצליח להבין איך פרידה הבהמה וליהיא הרעה שורדות כל פעם. איך יכול להיות שבאמת מצביעים עבורן? שתיהן דמויות כל כך שליליות, דוחות ומגעילות שזה ממש לא מוסרי להצביע עבורן. מה יכול להיות שבאמת ההפקה מתערבת?

  הוספת תגובה לתגובה

  Yuli Zak:

  @דודלי,
  מסכימה עם שניכם.
  גועל נפש שמסמסים לשתיהן.

  הוספת תגובה לתגובה

  מה עם ביאליק:

  @Yuli Zak,
  עדיף בהמה ושרמוטה על ערסית ואהבל.

  ven:

  @Yuli Zak,
  מסכימה לגמרי

  ליבי:

  @צופה בריבוע, מה שכתבת ב#1 היה בדיוק מה שרציתי להקשות אחרי הפרק הזה: מי מסמס לזוועה הזו?
  אז נזכרתי באחד מתומכיה, גואל פינטו, שהסביר שפרידה עשתה את העונה ולכן מגיע לה לקחת את המיליון. מדהים אה, בגלל פרידה אני כמעט הפסקתי לראות את התכנית…
  אני ממשיכה לצפות כי יש לי עדיין תקווה שהיא לא תזכה, ולראות אגו כמו של פרידה נופל (בעזרת השם), צריך להיות רגע מיוחד.

  הוספת תגובה לתגובה

  דניאלה:

  גם גואל וגם אלירז, אשר מופיעים במיליון תוכניות כל שבוע דואגים ללכלך על נופר ו"לסלוח" לפרידה. מזל שבתוכניות האלה נמצאים גם רן שריג ומנחם בן שעונים להם ומגנים על נופר בצורה הרבה יותר חכמה ורהוטה!

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @דניאלה, נכון, אני שמתי לב לזה. ללא ספק, האכזבה הכי גדולה העונה זה אלירז שדה. ממש 'מחפש' את נופר. ויש לו יכולת להשפיע, כך שזה ממש מרגיז.

  ורושה:

  @דניאלה,
  אני לעומת זאת לא מבינה איך גם אחרי הפרק הזה אתם מעדיפים את נופר על ליהיא! חוץ מלנצח במאבקי כוחות לא מעניין את נופר כלום גם לא ג'קי, היא לא מביאה שום דבר מעניין או מרענן למסך, רק צווחות. ליהיא עם ההיסטוריה האולי בעייתית שלה עדיין מעדיפה עליה בהרבה, אנושית, מצחיקה בעלת הומור עצמי ומבדרת הרבה יותר. מאוד מקווה שלא נופר ולא ג'קי יקחו.

  ליבי:

  @דניאלה, שכחתי להוסיף, שאמנם אלירז, כך נראה, הוא מתומכי פרידה, אבל בראיון קצרצר עם שפרה מתברר שהיא ממש לא.
  ולורושה: ליהיא אנושית? ליהיא שחקנית עם עור של פיל. הייתי רוצה לראות אותה עומדת מול פרידה האלימה. נגיד אם היו נוגעים לליהיא במה שהיא רוצה, אם היא היתה צריכה לדחות סיפוקים. אולי נופר מכורה לסיגריות, אבל ליהיא לא יכלה להתאפק מלשכב עם גבר שהיא בקושי הכירה.
  למה נראה לך שהיא מכורה?
  אותי נופר דוקא מאד הצחיקה השבוע, (קטעים שלא הראו במשדר המרכזי) בכל מקרה אני מעדיפה את הצעקות שלה על ה'בידור' של ליהיא.

  דג אשפתות:

  @ורושה
  ,
  ליהיא? אנושית? ליהיא?
  מדובר בזבל מזוקק הולך על שתיים ומרכל, מסכסך ומרעיל 24/7.
  במקרה של מצב חירום, שבו ליהיא ופרידה נשארות אחרונות, אני כבר מעדיף את פרידה.
  רק המחשבה על זה גורמת לי לרצות להקיא. על ליהיא.

  לולה מסטולה:

  @דניאלה, ניראה לי שהרוב כבר הבינו שאחרי שאלירז יצא מהתוכנית התברר שהוא סתם אדיוט ובלון נפוח.
  מאז הזכיה הוא כל כך מלא בעצמו, מגיע לכל השקה זניחה ככל שתהיה ובאופן כללי מת על עצמו.
  גם כשהוא מדבר על כך שצריך להישאר צנוע וענו אני לא מאמינה לאף מילה שלו.
  איכס מה שניהיה ממנו.

  צופה בריבוע:

  צפניה לא אמרת כלום על שורה אחת שלי, תביא בפירגון בכל זאת ניסיתי..

  הוספת תגובה לתגובה

  טלי:

  אלירז ממש לא בעד פרידה תפסיקו לעוות מה שהוא אומר?
  אין לו פייבוריט בעונה ההזוייה הזו

  הוספת תגובה לתגובה

  הילה שרון:

  אני רוצה להתייחס לקטע 5 הנוגע לאלעד, לא סבלתי אותו ואין לזה קשר לגמדותו. אולי יש קורטוב שכל בקודקודו וזה לא מעט בימינו לבן 21, דברים אחרים הפריעו לי בו
  1 – שפתו המלוכלכת המעידה שאין לו כבוד לדיירים האחרים
  2 – הליכתו זמן רב נטול חולצה דבר שגרם לי לגועל ולהעברה לערוץ אחר. מה לעשות כרסו המחודדת מאד לא היתה אסטטית.
  3 – קולו הצפצפני ממש הוציאני מדעתי.
  סורי אלעד, אישית אין לי נגדך כלום. כדמות בתוכנית זה הפריע לי. אני מאחלת לך הצלחה בחיים, ואנא תלבש תמיד חולצה…

  הוספת תגובה לתגובה

  קדחת השחת:

  מאמינה שפרידה נשארת בזכות אפקט "שטיפת המוח" שכל הדיירים סובלים ממנה בעקבות אשפוז מבחירה בחלל סגור עם מעט מדי גירויים לזמן ממושך.
  פרידה נתפסת מן הסתם כמעין "אחות גדולה" כל יכולה, ואפילו אפשר להוסיף תערובת של עוד שני סמפטומים:
  1. קצת "סנדרום הלסינקי" שגורם לשבויים להזדהות עם השובים שלהם
  2. סנדרום "האישה המוכה" שלא מאפשר לה לקום ולעזוב את הבנזוג המכה.

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @קדחת השחת,
  תסמונת סטוקהולם לא הולך?

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיס אן טרופי :

  לא יודעת למה, אבל הייתי תחת הרושם שיש הדחה כפולה היום. מאכזב. לא שאלעד הלך, אלא שלא לקח איתו את ה-BFF המגעילולי שלו- ליעוז.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה בריבוע:

  נכון

  הוספת תגובה לתגובה

 • Count Blah :

  נקודת האור של הערב: מנחם בן יושב במעלה עובש, או איך שלא קוראים לחור הכבוש שבו הוא מקנן כרגע ומורט ריסים.

  נקודת האור#2: הוופר עוזבת אותנו ביום רביעי. ופותחת ג'ורה. איים סו אקסיייטד!

  הוספת תגובה לתגובה

  קרטון ביצוע:

  @Count Blah, נופים. זה נמצא באיזור ה-S. אחד מחבלי הארץ שהס מלהזכיר.

  וכמו שאני תמיד אומרת: עדיף להיות מענטש שגר באיזור ה-S, מאשר ass שגר במקום שממנו קל להשתין בקשת על כולם (חוץ מהעובדים הזרים כמובן. קדוש קדוש קדוש).

  הוספת תגובה לתגובה

  Count Blah:

  @קרטון ביצוע,
  אין לך איזה תג מחיר להרים הלילה? ממליץ על קלונקס. כתום כצבע המהפכה שלא תקרה. ולך ולחבריך המענטשים- תודה, אבל לא תודה.

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @Count Blah, מנחם בן גר בכרמיאל יא שמאלני מפגר

  מה עם ביאליק:

  @Count Blah,
  http://www.nrg.co.il/online/47/ART2/138/288.html
  בנופים, יא ימני אידיוט

  מיס אן טרופי:

  @קרטון ביצוע, מענטש? מנחם בן? ברצינות?
  ואם מישהו רוצה להשתין על כולם בקשת וקשה לו היכן שהוא נמצא, הוא יכול לעבור דירה, לא?

  הוספת תגובה לתגובה

  קייט כוס:

  @מיס אן טרופי, עם המחירים? השתגעת?

  מאיוששש:

  @Count Blahחמוד מדינת ישראל השלמה היא שלנו ואם יש לך בעיה עם "התנחלויות" למינהן אתה יכול או א' להמשיך לשבת בבועה התל אביבית שלך ולחכות שהיא תתפוצץ לך בפנים(תרתי משמע) או לארוז את פקלאותיך ולרדת לארץ בו יושבים אוהבייך(כגון עזה אירן סוריה) אהה ושיבוא מחבל לרצוח אותך(חס וחלילה לא מאחלת מוות אפילו לפישר כמוך) רק תזכיר לו שאתה נלחם בשבילו ושאתה אוהב אותו נראה אם זה יעזור לך כי לגלעד שליט זה לא עזר

  הוספת תגובה לתגובה

  הילה שרון:

  לעץ ירוק מפלסטיק: מנחם בן עבר עם משפחתו לאיזור יהודה ושומרון, לכן אינו גר בשלב זה בכרמיאל.
  אני מסכימה לכנות את שם יישובו מעלה עובש.

  הוספת תגובה לתגובה

  קדחת השחת:

  תגובה אופיינית לפשיסט שהדרך היחידה שלו להתמודד עם מישהו שלא מסכים איתו זה להסלים באיומים ובהפחדות כי רק ככה מתקשרים

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @מאיוששש, מאיוש החמוד מיותר ואם באמת יש לו בעיה יש ארצות רבות מסביבנו שהיו שמחים לקבלו אז קדימה ויזה וביייייייייי

  הוספת תגובה לתגובה

  קוראת תגובות:

  @מאיוששש,

  מה הקשר בין מחט לתחת

  הוספת תגובה לתגובה

 • קרטון ביצוע :

  *פיהוק*

  קיוית, אן טרופי, קיוית שיש הדחה כפולה.
  ואני קיויתי שליעוז, הליצן הכי מפחיד בשכונה, יעוף.
  אבל לא סתם יעוף! יעוף כמו בלון ארוך כזה של ליצן שעוזבים אחרי ניפוח והוא עף בשמיניות.. עאאאאף, עף בשמיניווווות בכל החדרר…. ונוחת בפח.

  הוספת תגובה לתגובה

  משועשע בכללי:

  @קרטון ביצוע, לייק לייק לייק.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דודה שמחה :

  קשה לי לחשוב שבאופן טבעי, סיון, ליהיא וליעוז קיבלו יותר קולות מאלעד. זה לא מסתדר. יש פה איזו התערבות סמסים מאסיבית מתחום אחר. כנראה הימורים.

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @דודה שמחה, אני לא כל-כך מגיב בזמן האחרון כי התגובות שלי משום מה מסווגות כספאם וצפניה חייב לאשר אותן ידנית לפני שהן מופיעות, אבל למי שלא שמע – אני ממליץ להאזין לראיון עם גבי גזית בנושא ההימורים באח הגדול של השנה שעברה (דובר שם על הימורים בגובה 35 מיליון שקל, "אירוע ההימורים הגדול ביותר של השנה"):

  http://www.103.fm/programs/Media.aspx?ZrqvnVq=EMJKMM&c41t4nzVQ=EE

  הוספת תגובה לתגובה

  מיס אן טרופי:

  @שגיב, זה כי אתה מצרף לינקים. תפנים.

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @מיס אן טרופי, אז"ש (למעט התגובה הנוכחית).

 • מוריה :

  הלוואי שעמיר ייקח!!!או לפחות שיהיה בגמר:)אני כבר התחלתי לסמס לו

  הוספת תגובה לתגובה

 • מה עם ביאליק :

  כשאני רואה את נופר והג'ק ראסל שלה אני נתקפת געגועים עזים ליערות פולין. ובקשר להדחה, כמו בעבר גם בהווה, הגמד תמיד הולך לקראת הסוף.

  הוספת תגובה לתגובה

 • Yuli Zak :

  אני הגעתי למסקנה שאני מעדיפה את פרידה וליהיא בחוץ מאשר את ליעוז.
  אני מעדיפה שליעוז יגיע לגמר מאשר שתי הנשים הדוחות האלה.
  פרידה ושיגעון הגדלות שלה, שחושבת שהיא הכי מושלמת, הכי מפרגנת, לא מרכלת, לא גונבת, לא משקרת, שלמות מהלכת על שתיים! אני לא אשכח שהיא אמרה שהיא שונאת אלימות והיא העירה לאלעד על השפה שלו בזמן שהשפה שלה, כמובן, מושלמת! נקייה, ללא קללות. שלמות.
  וליהיא- הסכסכנית, הרכלנית, המחממת, הנחש!
  מלכלכת ומטנפת על כל חבריה.
  יורקת רעל בכל מקום שאליו הולכת.
  גם אותי היא הצחיקה כשאמרה על נופר שאין לה קלאסה. היא הסתכלה על עצמה מתישהו במראה? על השפה שלה? על *ההתנהגות* שלה?!
  גועל נפפפפשששששש
  דוחות
  ואם יגידו לי שסימוס לליעוז יעיף את שתיהן מהבית, אז אני אסמס לליעוז!!!!!!!!
  ומבחינתי, הזוכה היחידה היא נופר ואיתה לגמר עמיר וג'קי. סיון וליעוז הם ברירות מחדל מבחינתי.

  הוספת תגובה לתגובה

  דניאלה:

  לנופר אולי יש טמפרמנט עצבני..אבל לפחות יש לה אמות מוסר הרבה יותר גבוהות משל השתיים. ליהיא משבוע לשבוע הורסת לעצמה, אני פשוט לא יכולה לשמע אותה כבר!

  הוספת תגובה לתגובה

  ורושה:

  @דניאלה,
  כן, כמו להחליט בשביל כולם כמה הם יאכלו ויעשנו במשך שבוע ולא לקחת על זה שום אחריות.

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @ורושה, במשך כל העונה הוחלט כמה ומה כולם יעשנו ויאכלו ע"י פרידה, עם גיבוי ותמיכה של ליהיא.
  אה, ובלי שום לקיחת אחריות.
  למה הפעם זה לא בסדר ?

  ההבדל העיקרי בדרישה של פרידה לעומת נופר זה, שפרידה הגדילה לשקר שהיא צריכה טבק מסיבה בריאותית (!!!) כיוון שהיא הזריקה הרואין הרבה שנים. הטיעון הכי שיקרי ומופרך שאני אי פעם שמעתי.
  נופר פשוט החליטה שהיא לא רוצה להתקפל מול פרידה ועל כך תמיכתי המלאה.

  ורושה:

  @ורושה,
  כן, בואי תשווי בין מישהי שמתעקשת שיהיו פירות בתקציב כי זה בריא והכרחי לבין מישהי שלא משאירה לאנשים מה לאכול כדי שהבייבי שלה יוכל להשתכר.

  חוץ מזה שאין קשר לפרידה בעניין המשימה שהוכשלה, נופר לא חשבה על פרידה כשקפצה על ג'קי.

  ולגבי השקר של פרידה – את חווית פעם גמילה שאת יכולה לשפוט אם זה שקר או לא?

  דג אשפתות:

  @ורושה,
  זה מה שפרידה עושה. כל שבוע. מתחילת העונה.
  ופרידה אחראית לא פחות, אם לא יותר, לכשלון המשימה. אבל את הפסילות שלה היא קיבלה בצחוק מתגלגל ומיהרה לשהות נושא.

  משועשע בכללי:

  @ורושה, קודם כל, לא חסרים נגמלי הרואין בשביל להפריך את הטענה על "חובת סיגריות לנגמל".
  שנית,אם את היית בבית אחד עם הפרידה והליהיא, לא היית רוצה להשתכר ע"ב קבוע? היאוש נעשה יותר נוח וגו'

  אני רוצה לראות את פרידה מתעקשת על פירות בריאים בתקציב כשאין לה משלוח פרטי של טבק וכשהפירות הבריאים יבואו על חשבון הסיגריות שלה.

  ועכשיו חידה, במצב כזה, במה לדעתך היתה בוחרת פרידה?

  ליבי:

  @ורושה, ורושה, לפני שאני עונה לך על עניין הגמילה, לך יש ניסיון בזה? כי ,עם קבלות, הטיעון של פרידה הוא שיקרי.
  ומי שמאמין לה, מה אני אגיד לך את באמת מאמינה לזה?
  האשה נגמלה (או כך היא אומרת) לפני יותר מעשור!! הטיעון על הסיגריות יכול לטפוס אם היא היתה נקיה נגיד חמש דקות, ותסמיני הנסיגה שלה היו כאלה שסיגריה היתה יכולה להרגיע. אחרי יותר מעשר שנים לבוא ולטעון את זה, זו שטות.
  היא עדיין מכורה לסיגריות. לא מבינה למה ההתמכרות שלה לסיגריות יותר קשה פיזית ממהתמכרות של הדיירים האחרים. אין שום דרך להוכיח דבר כזה. חוץ מזה אם זו הבעיה יש דרכים לפתור את ההתמכרות הפיזית (מסטיק, או מדבקה)
  אבל זה כבר ידרוש ממנה להיות בנאדם והיא לא.

  בנוסף לזה, אלכוהול הוא סם (וגם סמים אחרים שכפי הנראה היא עדיין משתמשת בהם), אז באיזה זכות היא מתהדרת בתואר "נגמלתי מסמים".
  ועם כל הכבוד לקופרמן, לתת לחברה צעירים
  להתמודד עם מכורה לא נקיה זה ממש מחריד.
  כל המניפולציות הטרור האלימות, ומה שאת רואה מפרידה זה 'טקסט בוק' של פרופיל המכור ומקומה במכון גמילה או בכלא.

  נופית:

  @ורושה, הכי מדהים שהיא רוצה להוריד לדיירים כמות של סיגריות וכל מיני דברים שלא מתאימים לה אבל את שקית הטבק שלה משאירה שיום לפניי פתחה חדשה מי למען השם משאיר אותה חוץ מערבים להם היא מפרגנת בושה איכסה בהמה היא והחיילת שלה איכססססססססססססססססס

  עינת:

  @Yuli Zak,
  לגמרי איתך !

  הוספת תגובה לתגובה

 • דנה :

  מה קרה צפניה?
  גילת על עצמך שאתה בעצם תומך בארון של הבחורה הכי "אן קלאסיק" שנראתה EVER בכל תולדות הריאלטי בישראל..אז החלטת להקדיש לה את פינת האירוני המשעממת שלך?
  מה לעשות שליהיא צדקה..
  עובדות לחוד ושנאה לחוד.
  מבחינתי הרגע הכי אירוני היה לשמוע את נופר אומר שהיא אוכלת 10 פרידות לארוחת בוקר ואחרי שניה לראות אותה מקפלת את הזנב וחוזרת למלונה יחד הפודל הפרסי

  הוספת תגובה לתגובה

  מה עם ביאליק:

  @דנה,
  זה היה קטע משעשע, נופר, כמו רודן אירני אחר, חזקה באיומים.

  הוספת תגובה לתגובה

  דניאלה:

  היחידות שראיתי אותן מאיימת בפרק הזה הן פרידה, וליהיא לידה. להזכירכם השתיים ישבו במטבח, וסיפרו לליעוז את התכנון שלהם להכנס בג'קי. ואני שואלת: אישה בגילה, זו המטרה שלה בחיים?!..או בבית האח?..להתחיל מריבות?.

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @דניאלה,
  מה זה קשור למה שכתבתי?

  ירון:

  @מה עם ביאליק,

  הדרך היחידה להזין את הזבל של פרידה זה על ידי עימות איתה. ברגע שאתה מתעמת איתה, אתה מכיר במעמדה.

  כאשר מתעלמים ממנה, היא בעצם לא קיימת. היו צריכים לעשות לה את זה מהתחלה. פשוט לעשות חרם דיבור עליה, ואז היא נעלמת. כל מהות קיומה אילו הויכוחים והחיכוכים הללו.

  הוספת תגובה לתגובה

  עומר:

  @דנה, הטון הגזעני שלך דוחה. לא צריך לכנות את גקי "פודל פרסי" בגלל שנופר פרסיה.גם "מה עם ביאליק" דפקה כאן איזה דאחקה על אירנים. די מדהים. שנת 2011 ואתן מדברות כמו שסבתא שלי כבר מזמן לא מדברת. ובקשר למה שדנה כתבה על "התקפלות" של נופר. ברור שאת טועה. אפשר לומר על נופר הרבה דברים(קולטת שהיא פרסיה!!??).דבר אחד בטוח אי אפשר לומר-שהיא בורחת מעימותים. היא לא שיתפה פעולה עם עוד נסיון של פרידה למשוך תשומת לב על חשבונה,בדיוק מהסיבה שהיא לא בובה שמופעלת לפי הזמנה. יותר בוגר וחכם מזה אין. הבחורה בת 22 והלוואי שהיתה חברה שלי. נופר מדהימה,אמיצה,חברית בטירוף. כל מי שמכנה אותה "ערסית" סתם גזען. למעשה היא סופר איכותית ויש לה טונות כריזמה וחן. ובאותה הזדמנות, גקי ממשיך לספק קלאסיקות מפתיעות. נאום ה"לא פשוט להיות פשוט" שלו היה עוד הוכחה למודעות העצמית והאינטיליגנציה הרגשית שלו, כולל הבנה מושלמת של איך הוא נתפס בעיני הצופים. ועמיר היה ממש מלכותי הערב.

  הוספת תגובה לתגובה

  מה עם ביאליק:

  @עומר,
  נופר (ואמא שלה בהופעת אורח) טורחת לציין בכל הזדמנות את מוצאה, ובקשר לגזענות, תפסיק להיות צדקן, אם כל כל דוחה אותך "הטון הגזעני", איך אתה רוצה להיות חבר של נופר שאמרה: "כולם פה אשכנזים מתים".

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @מה עם ביאליק,
  המוסר הכפול זה מוטיב מרכזי של חרמני נופר

  עומר:

  @מה עם ביאליק, המילה שנשלפת באופן בנאלי ומ-ש-ע-מ-ם כל פעם שנאמרת ביקורת שמעלה שאלה מוסרית כלשהי- "צדקנות". התגובה שלך לא ענינית ולא רלוונטית. הטון שלך ושל דנה גזעני. עכשיו את יכולה להגיד שוב "צדקן" שלוש..ארבע..ו

  מה עם ביאליק:

  @מה עם ביאליק,
  והאמירה של נופר? איזו שאלה מוסרית היא מעלה?

  מיס אן טרופי:

  @מה עם ביאליק,
  ביאליק, אגב, היה גזען.
  להלן שיר חמוד ורלוונטי:

  אני סימון נחמיאס ֿ/איתן נ. גלס

  הַמְּשׁוֹרֵר הַלְּאֻמִּי שֶׁל הָאַשְׁכְּנַזִּים

  חַיִּים נַחְמָן בְּיָאלִיק שָׂנָא אוֹתָנוּ

  אֶת הַשְּׁחֹרִים, אֶת הַסְּפָרַדִּים, אֶת הַמִּזְרָחִים,

  וּבְכָבוֹד וְהָדָר הוּרַד הָרָגִישׁ הַזֶּה לַקֶּבֶר.

  מַה לַּעֲשׂוֹת, וַאֲנִי אוֹהֵב אֶת שִׁירָיו,

  לִבִּי נִשְׂרַף לְמִלּוֹתָיו, וְלֹא סוֹלֵחַ.

  הִכְנִיסַנִי תַּחַת כְּנָפְךָ, בֶּן-שַׁרְמוּטָה!

  מה עם ביאליק:

  @מה עם ביאליק,
  גברת אן טרופי, לא ביאליק ולא גלס הם הפייבוריטס שלי, בלוסום זה כבר סיפור אחר.

  Caprican:

  @עומר,
  נופר היא האמא של הערסיות – בלי קשר להיותה פרסיה. היא היתה יכולה להיות גם בלארוסית והיא עדיין ע ר ס י ת

  הוספת תגובה לתגובה

  רייד:

  @עומר, אני חייב לציין שאני מאוד מחבב את התגובות שלך וגם את דמותך כפי שהיא משתקפת מהן.
  חוץ מזה:
  - ג'קי הוא פודל עיראקי.
  - look and listen:
  http://www.youtube.com/watch?v=x9CSnlb-ymA

  הוספת תגובה לתגובה

  עומר:

  @רייד, תודה רבה! הקישור היה כייפי!

  פחמימה ריקנית:

  @עומר, מצטרפת לרייד – גם אני עושה לייק על רוב התגובות שלך.

  הוספת תגובה לתגובה

  עומר:

  @פחמימה ריקנית, תודה רבה!

  ליבי:

  @דנה, האירוניה, אם לא הבנת זה שזה בא מליהיא. ליהיא לדעתך 'קלאסיק'?
  למה כי נופר לא בלונדינית? ולא מדברת אנגלית?
  ורק שתדעי, כאחת שגדלה בבית דובר אנגלית, האנגלית של ליהיא זה ה'טראש' הכי גדול ששמעתי, פשוט מביך. לא מבינה למה לא מצנזרים את הקללות שלה, לי זה ממש מפריע.

  הוספת תגובה לתגובה

  טלי:

  @ליבי, מסכימה איתך, באותו משפט בו קראה לנופר unclassy השתמשה במילה פ#ק על הטיותיה ארבע פעמים כולל mother f…. שאני בחיים לא העזתי לומר (not to mention in public. and not to metnion on camera when you know thousands are watching!)

  הוספת תגובה לתגובה

  מאיוששש:

  @דנה, דנה היא לא קיפלה את הזנב היא חכמה והבינה שהכל הצגות למצלמות והיא לא תתן לזה יד אם נופר היתה רוצה להרים מהומה שם היא היתה עושה את זה
  ודרך אגב גם אני אוכלת 10 פרידות ליום רק חבל שאני מתחילה להראות כמו פרידה ופחות כמו נופר :)

  הוספת תגובה לתגובה

 • ט.ה :

  היחיד שנשאר שם ראוי לזכות הוא ליעוז. הכי שפוי, הכי בנאדם. כל השאר.. כל אחד שיעוף ברביעי הקרוב לא יזיז לי.. באמת שלא.

  הפוסט שלך הצחיקותי!
  לילה טוב!

  הוספת תגובה לתגובה

  Ponpon:

  @ט.ה,
  פיחסה… ליעוז-נב-הנחש.. איך הוא קיבל דקות הפרק- ובאף אחת מהן אין אמא מתה.. זה לא הגיוני!!

  אהבתי את הריקוד של עמיר. סוף סוף מקבל חיבה בעריכה.
  שמתם לב שלסיון היתה בקושי חצי סצנה היום ובכל זאת צלחה את ההדחה, במקרה שלה כנראה שזה מתכון בטוח לגמר.

  מזל שיש הדחה קבוצתית… נקווה שליעוז יבעט, אם לא עכשיו- אז הוא מגיע לגמר.שיזחל החוצה כבר.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @Ponpon, "אני נשאר, אני. נשאר.." אהבתי את הסצנה שעמיר רקד בישיבה.
  סיון נעלמה מהמסך לגמרי ולכן עדיין לא מובן לי איך אלעד בחוץ והיא בפנים.

  מאוד מקווה שליעוז הבא בתור אבל לא יהיה אכפת לי להשאיר אותו עוד שבוע ולהיפרד מג'קי. כבר לא יכולה לשמוע את הנאומים שלו לאומה.

  הוספת תגובה לתגובה

  Ponpon:

  @ט.ה,
  אגב זה שוב אתה טל הכט?

  הוספת תגובה לתגובה

  משועשע בכללי:

  @Ponpon, אני די משוכנע שלבן של הבהמה קוראים נדב.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @משועשע בכללי,
  אבל לאח שלה קוראים טל.

  משועשע בכללי:

  @דג אשפתות, לא ידעתי את זה. תנחומיי לטל הכט. שיברר בפרופורציה על ניתוח להסרת אחות.

  מיס אן טרופי:

  @משועשע בכללי, מדובר בפרוצדורה מאוד דומה לניתוח להסרת יבלת עקשנית במיוחד.

  רונית:

  @ט.ה,
  בלעכס ליעוז! הבנאדם חי בסרט על תכניות הטלויזיה שהוא יכבב בהן…. חוץ ממה שהוא יהיה מחוייב להפקה, אפילו לפתיחת חנות נעליים בקניון של שכם עלית, לא יזמינו אותו.

  הוספת תגובה לתגובה

  קוראת תגובות:

  @רונית,

  חחחחה ע נ ק

  הוספת תגובה לתגובה

  משועשע בכללי:

  @ט.ה, ליעוז זה גועל נפש של בנאדם. לא יזכה בכלום, לא שווה כלום. כמו שהוא העיד על עצמו, הוא נראה זוועה, הוא לא מצחיק, והוא מדרדר בנות (לאן? להרפתקאות שלאחריהן ההורים שלהם צריכים להזרים כספים כדי לכסות הלוואות של עשרות אלפי שקלים? אולי. ואולי לדברים אחרים. מי יודע.)

  הוספת תגובה לתגובה

 • אדי :

  אתה אדיוט. איך אתה בכלל מזכיר את השם של מי שרצח מיליוני יהודים ועוד אומר שהוא צודק?
  אל תנסה להצחיק , אתה לא. בושה שיש לך במה לדבר בה.

  הוספת תגובה לתגובה

  מה עם ביאליק:

  @אדי,
  צפניה, דוז פואה לסעיף 9 (מינוס הלייקבל)

  הוספת תגובה לתגובה

 • רונית :

  איזה פוסט נהדר.
  דחקת היטלר היה משובחה.

  ג'קי, בנאומו לאומה, החל שוב סולל לעצמו את הדרך למליון.

  הוספת תגובה לתגובה

 • רועי ☺ :

  ג'קי ונופר משחקים ארץ-עיר. הקטע הזה אומר הרבה על כוכבי העונה הזאת…

  http://www.youtube.com/watch?v=sHh0otMuWf4

  הוספת תגובה לתגובה

  דנה:

  @רועי ☺,
  נופר לא יודעת שמוסקבה זו עיר.
  וג'קי מתקן אותה
  היא בתמורה יורדת עליו שהוא לא יודע לבטא מילים.
  זה אנדרסטייטמנט!

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @רועי ☺, גם כשהוא תיקן אותה, במקום להגיד "אה נכון, צודק. התבלבלתי" היא בחרה לרדת עליו.
  אני מפחדת לחשוב שהיא באמת לא ידעה…

  הוספת תגובה לתגובה

 • שיר :

  נופר אדם כ"כ אגוצנטרי ומלא בעצמו
  הכי יבאס אם אדם שמיצג ערכים כמוהה יקח את המיליון
  כוחנות,אגוצטריות,שתלטנות,בוטות,וולגריות,צעקנות,
  רק לא נופר למיליון,

  הוספת תגובה לתגובה

  עדי:

  @שיר,
  "כוחנות,אגוצטריות,שתלטנות,בוטות,וולגריות,צעקנות,"
  נראה לי שהתבלבלת עם הנרקומנית.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחד:

  @עדי,
  זה בדיוק העניין. הן שתיהן אותו הדבר. הסמפטיה לנופר נובעת רק מהמראה שלה. אם פרידה היתה כוסית-על, היו קוראים גם לה "אחת שעומדת על העקרונות שלה", "אישה חזקה" וכו' במקום "אגוצנטרית שתלטתנית" ושאר כינוי גנאי (ראויים) שפרידה זוכה להם.

  הוספת תגובה לתגובה

  קדחת השחת:

  מה זה צודק/ת!

  נופית:

  @עדי, שיר אמרת יפה ועכשיו בשידור פרידה מבכה על המדינה שלנו ועל זכויות המסכנים ועוד אבל בהנף יד כל האגנדה שלה שאני עדיין לא מבינה מהי מול הטבק הנצרך שלה עושה בדיוק מה שכל אדם אחר עם יענו דעות כאלה לא היה עושה ממש גועל מרוכז ונופר אחלה

  הוספת תגובה לתגובה

 • עץ ירוק מפלסטיק :

  ג'קי יורד על ליעוז שהוא פודל של פרידה ( מה שנכון) , בזמן הוא בעצמו הפודל של נופר, ואז ליהיא שהיא מאסטר פודל של פרידה צוחקת על ג'קי שצחק על ליעוז.

  שלושה פודלים שאומרים אחד לשני פודל. EPIC.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @עץ ירוק מפלסטיק, ורוטווילר אחת :-)
  עונת הכלבים…

  הוספת תגובה לתגובה

  בבושקה:

  @עץ ירוק מפלסטיק,
  :)

  אגב,
  ג'קי דאבל פודל
  כל העונה (עד היין) היה גם פודל של פרידה
  ובכללי סחט מכולם ליטופים על הראש – דיירים וצופים

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורלי :

  מר צפניה היקר איך אפשר לתת לאדם נחמד כנו אלעד ללכת הביתה בזמן שינן שם שתי נשים דוחות ביותר שחיבות כבר לעוף הביתה אין בהן שום עניין מילבד זה שהן יוצרות מריבות וקללות שאני לא מבינה איך שותקים להן בכלל…פרידה אישה אלימה ביותר שקיללה השבוע את נופר בקללה עלובה ביותר בזה שתסים בתור זונה בכביש ומשום מה האח צינזר את המילה שהיא אמרה לה…איך האח צינר את זריקת הכוס על עכעמיר שבוע שעבר שפרידה זרקה עליו כאשר התעצבנה שחם מידי בבית והשתוללה כמו מטורפת…..האישה הזו פשוט רעה רעה ביותר ועדין משאירים אותה בבית אני לא מבינה מי מסמס לשתי נשים הזויות ורעות כאלה לצערי מיסתבר שרוע ותככנות ושקרים וקללות מישתלמות במדינה הזו כי אחרת הן לא היו בבית מיזמן…..אני מקווה שאנשים יתעוררו ויעופו אותן מהית ולא לתת להן במה להגיע לגנמר בכלל אם הן יהיו בגמר אני בטוח מנתקת ערוץ 20 ולא רואה את התוכנית יותר וככה כל מישפחתי…אני מקווה שנופר גקי או עמיר יזכו בפרס הגדול אחרת הכל כאן ביזיוןן אחד גדוללללל

  הוספת תגובה לתגובה

  אילנית:

  האישה הכי רעה בתוכנית זו נופר אני מכירה אותה אישית ויש לה רוע מאז שהייתה ילדה היא רומסת אחרים בשביל הצרכים שלה ואוהבת רק את עצמה הרבה אנשים לא סובלים אותה הכוונה לאנשים שמכירים אותה אישית רואים גם על הפנים שלה את הרוע

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @אילנית, אילנית כנראה שאת גם הרגשת את נחת לשונה ויותר מזה נראה לי שאת מאלה שבבית הספר היו מנעלמים של השכבה מכאן בא הכאב חחחחחח לכי לפסיכולוג אוליי יעבור לך מכירה אותה אישית גם אני אל תצירי אותה כרעה היא בכלל לא

  הוספת תגובה לתגובה

  קדחת השחת:

  מבינה משמך שאת דומה לנופר בכל, ולאור תגובתך הביריונית, מסיקה שאפשר להחיל גם עלייך את תכונותיה הטרומיות.

  נופית:

  @נופית, קדחת מעניין אותי למה קראת לעצמך קדחת חחחחחח

  קדחת השחת:

  מוזמנת לקרוא לי: קדחת, שחין או סתם סכין בגב האומה.

 • אני :

  חחחחח ג'קי הפודל של נופר …שימו לב היא רצה הוא רץ היא צוחקת הוא צוחק כמו כלבלב מאולף ….ערסית עם פה מלוכלך בת 22 עם משיכה לגברים מבוגרים קרחים ….יש גבות של בן גוריון ושפתים של בבון שיודעות לנבל תפה …..למה היא מכנה את ליהיא אמריקקית ? אתם יודעים? כי נופר לא יודעת אנגלית …וזה מעצבן אותה כי היא לא מבינה כלום ממה שמדובר בבית ………

  הוספת תגובה לתגובה

  אילנית:

  נופר גם קראה לליהי שרמוטה וקיללה אותה לפני כחודש
  היא בחורה ברמה מאוד נמוכה שקיבלה ביטחון מהחיזור של גקי ומנסה להראות מיוחדת שבעצם יש כמוה מליונים
  אם נופר הרעה תזכה במליון לא תהיה ברירה אלה להוריד את התוכנית הזו מהמרקע לעד כי כולם יבינו את התת רמה שמככבת בבית האח הגדול פשוט ארחי פרחי
  אמנם אף אחד שם הוא לא תגלית מי יודע מה אך לפחות יש שם אנשים עם סיבה מיוחדת שעוד מגיע להם לזכות עקב מר גורלם אז לפחות שיצא מהמליון משהו שיוכל לעזור למי שבאמת זקוק

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @אילנית, אני זוכרת שבובליל אמר על שפרה שרמוטה. ואוו, כל הארץ געשה ורעשה והעונה..

  מאוד מקווה שנופר לא תיקח את המיליון.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  זה הדבר האחרון שמפריע לי בליהיא, אבל בניגוד לבובליל, לנופר יש ראיות שמצדיקות את האמירה…

  רינת:

  נופר לא הביאה איתה שום דבר לתוכנית.
  מלבד זגזנות ותחושת התנשאות (וואלה יופי…תיזהרו ממני) אהבה עצמית מופרזת וזלזול בכל מי שלא חושב כמוה…
  לא מצחיקה
  לא חכמה
  ההרצה של ההפקה את הבחורה הזו גרמה לאנשים רבים מסביבי להתנתק מערוץ 20.
  יש גבול…
  או שלא!

  ענת:

  @שמבה דוי,
  בובליל סתם לכלך על שפרה מתוך רוע וקנאה.
  נופר אומרת את האמת.
  ליהיא באמת כזאת.
  למה למישהו יש ספק בזה?
  מה גם שנופר סופגת לא פחות מהבהמה והטפילה.

  שמבה דוי:

  @שמבה דוי, באיזה קלות כולכם משתמשים במילה "שרמוטה". זה מוציא אותי מדעתי. בחיי.
  זה כמו להשתמש במילה כוסית. זה נורא.

  בעונה הבאה יגידו על מישהי זונה ואף אחד לא יניד עפעף.

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  הארץ גם געשה כשחודדה העיפה על אלין כוס מים.
  והעונה… All hell broke loose
  אם אלעד היה נשאר, פרידה הייתה פוצחת בקריירה של הטלת גמדים. שמעתי שזה חזק מאוד בסקנדינביה.

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  אבל כבר העונה אמרו את זה.
  ג'קי אמר את זה על דנה (קרא לה "זונה בת זונה") ולדעתי גם פרידה אמרה את זה, אם כי אני לא משוכנע במאה אחוזים.
  וכמו שאמרתי, ההתנהגות של ליהיא עם עתי היא האחרונה שמפריעה לי בה (אם לא היה את הסיפור עם אבירם, אז זה לא היה נושא בכלל מבחינתי).

  שמבה דוי:

  @שמבה דוי, אתה דג זהב!!

  צחקתי בקול.

 • michaly :

  רק רציתי להזכיר לכל מי שמשום מה עדיין חושב שנופר הכשילה את המשימה שפרידה דיברה אל תותי (1), לקחה את התספורת (2), ביקשה מהאח שיביא להם את הכדור (3) וביקשה גם שירים (4). או בקיצור – יש לה חלק לא מבוטל בכישלון.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @michaly, ברור אבל כשנופר קפצה על ג'קי אף אחד לא ידע מה כתוב ברשימה.
  נופר בשיחה עם ג'קי אמרה לו שהיא אמנם לא מתחרטת אבל איכשהו הפילה את האשמה גם עליו.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  מצד שני, האח אמר להם כמה פעמים כמה הם צפויים, בין היתר, כשפרידה העיפה את הכדור.
  אלעד גם הזהיר אותן לגבי התספורת.
  הן ידעו טוב מאוד שהן פסלו כמה פעמים.
  (הן = פרידה והטפילה)

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @michaly,
  יש לה חלק הרבה יותר גדול כי חוץ ממה שנופר עשתה בשביל ג'קי היא לא עשתה פסילות בכלל.
  וחץ מזה מאיפה יש לה את החוצפה לבוא בטענות לנופר? מי הכשיל את משימה היפנים? פרידה שלא יכולה לא לעשן על הבוקר.
  מי הכשיל את משימת המלון? אלעד שלא התאפק והיה חייב לראות את המשחק.
  אז מה? מישהו יצא עליהם ככה? ממש לא!!!
  כי פרידה חפצה ביקרם.
  אבל בגלל שאלו נופר וג'קי – זה נשק לפרידה להמשיך ולהרעיל את הבית והצופים.
  מעניין אם מישהו חסר אינטיליגציה מספיק כדי להאמין לה ולא לראות מעבר…
  מאד מעניין…

  הוספת תגובה לתגובה

  נופית:

  @ענת, michaly אני מאוד איתך פרידה היא בהמה מגעילה והאמן לי הנקמה המתוקה של הקהל זה שיעיפו אותה עכשיו צעד לפניי המיליון אמן וטענות כלפיי נופר כי היא היחידה שעמדה על רגליים אחוריות ולא קיבלה את "הוד מלכותה " אז הבהמה לא מבינה איך קטנה כזאת מתנגדת לה נופר נשמה קצת עצבנית אבל מי לא בגיל הזה והיא אחלה עם עמוד שדרה היחידה שם

  הוספת תגובה לתגובה

  קוראת תגובות:

  @michaly,

  איזה עונה הבאה בראש שלך, גמרנו עם הגועל נפש המרוכז הזה
  תת רמה
  ותעודת עניות למדינה שרוב תושביה המשועממים צופים בה ובכלל משלמים לצפות 24 שעות בשעמום הרדוד והמזוויע הזה

  פורנוגרפיה הודית

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @michaly,
  (5) היא חלק מהמדינה שלנו. זו הפסילה הכי גדולה שלה.
  אין מצב שאלי ישי יעיף אותה במקום 10 משפחות עובדים זרים? הרי כולנו נרויח מזה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • pup :

  נגמרה העונה

  הוספת תגובה לתגובה

 • דנדשה :

  מתפלאת עליך שאתה בוחר את עמיר אפילו כברירת מחדל
  אם יש משהו שאני שונאת ומזלזלת זה אנשים שנכנעים לטרור. ועמיר כל כך מסתגל ונכנע לטרור. איך אפשר היה לשבת לעשן ולראות את פרידה מכופפת ומכה את אלעד ולהשאר אדיש. זה לא יאומן איך הם שם מסובבים את הראש למקום אחר כשפרידה עושה טרור פיזי ורגשי. זה מסמל לי את כל מה שהמדינה הזו הפכה להיות-אדישה להתעללות וזה מגעיל אותי ברמות. אז אני ממש לא מחזיקה מעמיר שמרוב שלא מסוגל להלחם בפרידה כי הוא נמושה-מצטרף אליה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת שלא יודעת :

  שמישהוא יסביר איך סיוון החד תאית תגיע בסוף לגמר ??? זה נגד חוקי האבולוציה !!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה ריקנית:

  @אחת שלא יודעת, מי שהולך לישון בביוב, שלא יתפלא שהוא קם בבוקר עם אמבות…

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @פחמימה ריקנית, כשחוטבים עצים ניתזים שבבים :-)
  סתם. אני אוהבת את המשפט הזה.

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @שמבה דוי, הלוואי וזו תהיה סיוון ולא ליעוז…

  רייד:

  @שמבה דוי, זה משפט של סטאלין, אגב.

  קוראת תגובות:

  @אחת שלא יודעת,

  אמת ויציב !!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  ורושה:

  @אחת שלא יודעת,
  תהיו רגועים – סיוון וליעוז ינשרו לפני הגמר. מוכנה לשים על זה כל מה שיש לי.

  הוספת תגובה לתגובה

  זאביק השועל:

  @ורושה, תיפרדי ממה שיש לך….

  הוספת תגובה לתגובה

 • בבושקה :

  אלעד היחיד שם משכמו ומעלה כאדם.

  נכון, לא היו סביבו מספיק אירועים נוחים לקליטה מהירה בעריכה לפריים טיים -
  כמו ריב ססגוני בצעקות ,או מונולוגים למצלמות/חדר האח של "אני מאשים" או בהיפוך "אני נהדר/קחו נקודות נהדרות עבורי שאני מכניס לכם לפה"..
  וזה טלויזיה ,ועוד טלויזיה שצריכה ספור מתגלגל, אז הוא עף.

  אלעד לא היה גימיק.
  בשום פנים ואופן.

  צפניה, קלעת בול פגיעה שהוא יעוף למרות שהצפוי הרווח היה ליעוז או סיוון,אבל אם אפשר בקשה קטנה – אל תכניס את זה לרשימת ניפוח האגו שלך.
  פליזזז כמו שנאמר

  אלעד השיג סמכות,אוטוריטה (של הגיון יושר אינלקטואלי ומצפון)מכל דיירי הוילה.

  כשלאלעד היה מה להגיד אף אחד שם לא התעלם או חיפף אלא לקח למלוא תשומת ליבו וטרח להתווכח/להצדיק/לשכנע את "הגימיק" .
  זה אישיות זה לא גימיק

  זה גם בלט ויזואלית-
  כל מיני סצינות שמתכופפים כלפיו אבל הדיבור לגמרי ב"גובה העיניים" ! כשאלעד קצת יותר גבוה ..

  הוספת תגובה לתגובה

 • בבושקה :

  מה הבעיה עם הצאצאים של ג'קי
  הם ינשקו כל בריון מזדמן
  יתחנפו ליתר
  יום אחד הביריון ימחק להם מנה וינהג בבריונות (בריון שכמותו..)כשיגלה שהצאצאים התמרמרו על הורדת הצ'ופר.
  הצאצאים יתקשרו לנותן החסות האחר הקרוב אליהם,
  מאחורי גב נותן החסות האחר הצאצאים יצעקו שהבריון בריון (כאילו דה )וחבריהם הקודמים (של הצאצאים) הם פודלים!
  הצאצאים יוכרז כגיבורים ויקבלו מליון מאנשים טובים
  מה הבעיה

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @בבושקה,
  מסובך מידי. ג'קי בחיים לא יבין מה אמרת… :)

  הוספת תגובה לתגובה

  קדחת השחת:

  אך המכיון שברור שג'קי אונמשך לנשים תוקפניות במיוחד שאוהבות להגיע ישר לעורק הראשי- סיכוי טוב שהילדים יצאו עם דם של טיגריסים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • gam ani :

  צפניה יקירי, סחתיין על הפוסט, אני תמיד אוהבת.
  הפעם, פסקה מס' 9, תימחק את המשפט האחרון זה ממש לא מתאים. להזכיר את הצורר הזה בהקשר של משחק זה כבר מוגזם.
  יש דברים שלא עושים ואחד מהם זה להשתמש בשואה או בהקשרים שלה. עם כמה שג'קי יכול להיות מאותגר שכלית זה לא המקום להזכיר את ההוא ועוד עם המילה צודק באותו משפט.
  אחי הגזמת !!!

  הוספת תגובה לתגובה

  עינתי:

  @gam ani,

  אני מסכימה עם "גם אני" במאה אחוז.
  כנכדה לסבים וסבתות ניצולי שואה, לדעתי ההערה על היטלר הייתה פוגעת ומיותרת וראוי שתימחק.

  חוץ מזה, פוסט מעולה כמו תמיד

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @עינתי,
  בהחלט. לא שוחטים פרות קדושות.
  גם ככה התוכנית הזאת היא הדבר הכי נמוך בטלויזיה.
  אל תהיה גם אתה. מחזיקה ממך יותר.
  לא נורא – איך ג'קי אמר – כולנו טועים…

  הוספת תגובה לתגובה

 • האחות הגדולה :

  אני לא מבינה,אבל באמת לא מבינה..איך הפקצה האמריקקית נשארת בבית?? אנחנו עד כדי כך,חברה,לא מפותחת,חסרת ערכים,ונמוכה להחריד??!!. אחרי אתמול,הבנתי למה העולם לא אוהב, את "הישראלי המצוי" (ולא..זה לא קשור לאנטישמיות..).אסכם זאת,כפי שסיבמו פה מס' אנשים.פשוט אייכככססססס

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @האחות הגדולה,
  גם אני לא מבינה…
  אבוי לזוועה!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • רינת :

  מפליא שהקללות המרובות ותנועתה המגונה של נופר כלפי ליהיא לא נכללו בעריכה. ואולי זה לא מפליא לאור דיבורי הדיירים בנודע לשהות המוגזמת של נופר בחדר האח…
  כל הכיסוי ההתנהגותי שנעשה לגבי נופר מקומם לא פחות מכל מה שהעלת כאן. הדיבור המתנשא שלה העצבים הרופפים שלה, והצחוק הלגלגני משהו שלא נכנסים לעריכה המדהימה…
  ליהוק כושל
  כבר אמרנו?

  הוספת תגובה לתגובה

 • דג אשפתות :

  עוד פרק שבו הערכתי לג'קי עולה. עם הדחתו (המצערת) של אלעד, נופר וג'קי קפצו אצלי מקום אחד, למקומות השני והשלישי, בהתאמה.
  היה מדהים לראות את ג'קי מתפרץ על ליעוז. התפרצות על חבר שלו מראה שזו הייתה התפרצות לא אסטרטגית, בניגוד למריבות הקודמות שלו ולא הייתה חלק מהמשחק.
  כל מה שאמר לליעוז היה נכון והוכח אח"כ בסצינת החימום של ליהיא את פרידה (איזה גועל!), כשליעוז יושב בהאט-טאב, משפיל את הראש ומנסה לשנות נושא, בלי להגן על החבר שלו, שעובר שם רצח אופי (גם בנאדם עם מעט אופי, עדיין הוא בעל אופי).
  אם זה לא פודל, מה כן?
  ההתעלמות והחיוכים של נופר לפרידה היו מעולים (חוץ מהתפרצות קטנה, אך מובנת, בתקציב), כל הכבוד לה. צריך להעריך אותה על זה, שהיא הבינה שזו הדרך להתמודד עם פרידה, למרות שקשה לא להיגרר לצעקות איתה.
  ליהיא, אני מאחל לך רק רע. אשה נוראית.
  לא מספיק לה רצח אופי של אנשים בתוך הבית (החל מליאם, דרך כל האוייבים של הגנרלית שלה וכלה בינתיים בג'קי), היא גם מלכלכת על אבירם ועוד יורדת לנושרים שמתחת לחגורה. איזו כלבה.
  בחיים שלי לא איחלתי שיקרה משהו רע למישהו, אחרי שיצא מתוכנית טלוויזיה, אבל אני כולי תקווה שימררו לליהיא את החיים כשתצא (ולכל המתחכמים, לא מאחל שיקרה לה פיזית משהו).
  המנצח הגדול של העונה, בלי קשר למה שעוד יקרה, הוא אבירם. הבנאדם ניצל מחיים שלמים (או עד שהייתה מתגרשת ממנו בשביל הכסף) לצד טפיל.
  צפניה, האזכור של היטלר במשפט על ג'קי היה מיותר. מאוד.
  עמיר נשאר הפייבוריט שלי, אבל מאבד אצלי נקודות בכל שבוע, על הויתורים מול פרידה. בנאדם, תתעורר. מזלך שהאחרים כ"כ נוראיים.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @דג אשפתות, התפרצות לא אסטרטגית? די נו. הרי זה היה כל כך ברור שמתישהו ג'יקי יצא על ליעוז אחרי שהוא ידע שליעוז העמיד אותו להדחה.

  לקוות שיהיה למישהו רע, גם אם לא פיזית..לא יודעת איך להגיב למשפטים האלה. זה לא מוסיף לך.

  אמנם בחרתי בעמיר כפייבוריט שלי למליון אבל לראות אותו ממרר בבכי אחרי שאלעד הודח, כשהוא זה שהעמיד אותו להדחה. פאתטי.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  ג'קי לא יודע שליעוז העמיד אותו להדחה. הוא חושב שהוא העמיד את נופר.
  אני רק מאחל לליהיא את כל מה שהיא עשתה לאחרים.
  עין תחת עין. לגיטימי.
  עמיר לא העמיד (השבוע) את אלעד להדחה. זו הייתה סיון.
  עמיר העמיד את אלעד להדחה רק אחרי שאלעד העמיד אותו, לפני כולם.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @דג אשפתות, נכון. צודק. זו היתה סיון. טעות שלי.
  (ואני אוהבת את הכתיבה שלך, למרות שאינני מסכימה איתך הרבה פעמים)

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  תודה :)
  ואני חושב שאנחנו לא מסכימים רק לגבי ליהיא.

  צופה:

  עמיר לא העמיד להדחה את אלעד.סיון העמידה אותו.הוא תמיד אמר שאלעד הוא האדם שהוא הכי אוהב בבית.הוא העמיד אותו להדחה פעם אחת אחרי שאלעד העמיד אותו להדחה הכפולה וגם אמר לו שהוא העמיד אותו בגלל שלדעתו אלעד עשה טעות גדולה.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחת שלא יודעת:

  אלעד, בן האדם הכי אינטליגנטי – חושב – מהוקצע במידה חייב היה להשאר. סיוון המוטציה החד- תאית וחסרת האישיות היתה חייבת לעוף. הסמסים שמוקצים להפקה עובדים על כולנו. הבה לא נבזבז ולו חצי שקל על סמס שמכניס כסף גם ל"קשת". ובלע'ז : אינף איז אינף !!!!!

  שמבה דוי:

  @דג אשפתות, עוד משהו, לגבי ג'קי. איך הוא אמר לסיון? סוף סוף אני יכול לא לחייך.
  מינינג – כל הזמן הזה, הוא פשוט שיחק. הוא ידע שכולם אוהבים אותו וניסה ללכת בין הטיפות כדי לא להירטב. נופר לצערו, מכריחה אותו להירטב.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  אני מסכים שג'קי הוא שחקן, כתבתי את זה כל הזמן.
  אבל גם שחקנים עושים דברים אמיתיים לפעמים…

  הוספת תגובה לתגובה

  בבושקה:

  @דג אשפתות,
  ההתפרצות של ג'קי על ליעוז כולה כי קלט מליעוז חוסר פירגון אישי כלפיו (!) שום הרואיקה עקרונית
  אז מויכוח לגופו של עניין בין ליעוז/ג'קי ,ג'קי הפנה במניפולציה את האש כלפי "פרידה" והשחרת ליעוז בצעקנות מדענית

  דג אשפתות:

  @בבושקה,
  נכון, זה היה בתגובה למתקפה של ליעוז (איפה טענתי אחרת?).
  ועדיין, כל מילה הייתה אמת.

  דג אשפתות:

  @דג אשפתות,
  אה, כן, ההצגה של ליהיא כשאלעד הלך ("לא! לא! לא!").
  נו, באמת.
  ואחרי עשר דקות, כמה דיירים בוכים ומדוכאים וליהיא, כמו שציין ארז טל, לא ממש.
  עכשיו היא גם אומרת שהיא בטוחה שהיא נשארת.
  מקווה שתעוף בהפתעה ביום רביעי.
  ואגב יום רביעי, איך זה יהיה להם בהפתעה אם נותנים להם את המזוודות שלוש שעות לפני השידור?
  אלא אם כן יגידו להם בתחילת השידור שמישהו יעוף ואז יתנו את המזוודות, לארוז בזמן השידור.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @דג אשפתות, אני עדיין מקווה שליעוז יעוף לפניה, גם סיון.

  אגב, אל תשכח שמותר לה גם לשמוח שהיא נשארת בבית. היא בכל זאת היתה בטוחה שהיא הולכת..

  אתה פשוט נגדה ולא משנה מה אגיד, אה? :-)

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שמבה דוי,
  בוודאי שהיא יכולה לשמוח (אגב, כולם שרדו את ההדחה, חוץ מעמיר שלא היה מועמד).
  בגלל זה ההצגה שלה הייתה צבועה לחלוטין.
  יש יותר סיכוי שאסמס לפרידה (ואני כידוע, נגדה וגם לא מסמס), מאשר שדעתי תשתנה לגבי ליהיא. :)
  היא הרוויחה את זה ביושר.

  שגיב:

  @דג אשפתות, ג'קי? תזכיר לי מי זה בדיוק?

  אה, אתה מתכוון אולי להוא שאין לו שמץ של השכלה, שמץ של ידע, שצריך לומר לו "אתה נוסע למדריד שזו בירת ספרד" כדי שיידע לאן שולחים אותו?

  או אולי להוא ששר "אבאניבי אובוהבה" במקום "אובוהבב", כי הוא לא מצליח להטמיע את התהליך המסובך של שפת ה-ב'?

  או אולי להוא שגדל עד גיל 18 בערך במשפחה אמידה אבל לא נקט באף צעד כדי לטפל בלקויות שלו ולנסות להתגבר עליהן?

  או אולי להוא שמצהיר שהוא דיסלקט אבל קורא בקצב מהיר ובלי שום בעיות? (ולהבהרה – דיסלקטיות היא לקות קריאה, נקודה. לא אוטיזם, לא אינטליגנציה נמוכה, לא לקות כתיבה – לקות קריאה נטו).

  או אולי להוא שלא שירת בצבא בגלל אסטמה אבל מעשן כמו קטר?

  או אולי להוא שלא יכול להתנתק מהבקבוק ואפילו מחביא את יין הקידוש משאר הדיירים?

  או אולי להוא שתוקף לכאורה מינית נשים בלי להיות מודע לכך?

  או אולי להוא שמעמיד מישהי להדחה כי היא "מדברת אוניברסיטה"?

  (שים לב שלא הזכרתי את ההוא שלא מבין כשאומרים לו "לא" ושוב "לא" ושוב "לא" ושוב "לא" ושוב "לא" – כי כאן האשמה לא שלו אלא של המפלצת חסרת הלב ששולחת לו מסרים סותרים).

  הייתי אומר שבניגוד לך כל תוכנית גורמת להערכה שלי אליו לרדת יותר ויותר, אבל כבר הרבה זמן אין מאיפה לרדת.

  הוספת תגובה לתגובה

  זאביק השועל:

  @שגיב, שגיב – לא יכולתי לנסח זאת טוב יותר!

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @שגיב,
  (איזה באסה, כתבתי לך תשובה והיא נמחקה בגלל שהשם שלי משום מה לא היה במלבן המתאים, מקווה ששיחזרתי הכל)
  כן, הג'קי הזה, שצדקת בכל מה שכתבת עליו, במיוחד בקשר לסלידה מהשכלה, שהיא תכונה שאני לא סובל.
  זה לא שאני מעריך אותו וכתבתי בשבוע שעבר שהוא עלה אצלי מ-"ממש לא מעריך" ל-"לא ממש מעריך", אז היה לו הרבה מקום לשיפור ועליה והוא עושה זאת בקצב איטי, אך יציב.
  זה לא אומר שאני מעריך אותו, אבל הוא הוכיח לי שהוא הרבה יותר ראוי להערכה (או לכמעט הערכה) מאשר, למשל, סיון או ליעוז (לא מדבר אפילו על פרידה וליהיא).
  סיון הוכיחה שהשכלה וידע לא גוררים בהכרח אישיות שראויה להערכה.
  כולם מדברים על כמה שג'קי אהבל, אבל אף אחד לא מזכיר את ליהיא, שלא רק שלא יודעת כלום על ישראל (להזכירך ארץ הולדתה והמדינה אליה עלתה לפני שנה), אלא גם על ארה"ב וזה כבר מביך.
  אני דווקא בטוח שג'קי יודע איפה נמצאת מדריד ועוד ערים חשובות באירופה, בזכות הידע שלו בכדורגל.
  ראינו השבוע שג'קי דווקא כן יכול ללמוד ולשנן דברים שמעניינים אותו (חבל רק שזה היה בנושאי רכילות ודוגמניות…) ואנחנו יודעים שיש לו בראש הרבה ידע על כדורגל (ובתור אחד שבעל תכונה דומה, אני יודע להעריך את זה, למרות שאחרים אולי לא), כך שהוא יכול ללמוד.
  לדעתי הבעיה אצלו היא בחוסר עניין ועצלנות שנובעת ממנו, שגורמת לו לעזוב הכל. לדעתי זה נובע מחוסר עידוד ללמידה ולהצלחה שבא מהחינוך (או חוסר החינוך) בבית.
  ולא, אני לא חושב שזה מוריד ממנו אחריות, לא בנושא ההשכלה ולא בשאר הנושאים החשובים שציינת.

  הוספת תגובה לתגובה

  אורי:

  @דג אשפתות,
  אם ג'י יודע איפה מדריד, אני צופה שעה בג' יפית.

  שגיב:

  @דג אשפתות, אפשר להגיד הרבה דברים על יורם זק אבל טיפש הוא לא, ואם הוא החליט לומר לג'קי "אתה נוסע למדריד בירת ספרד" – זה לא היה למען קהל הצופים הנאמן, זה היה כדי למנוע מג'קי את המבוכה של לא לדעת בדיוק לאן הוא נוסע.

  ורק לחזק את מה שאמרת – הנה אני מזכיר גם את ליהיא, שנמצאת אצלי במקום השני מלמטה אחרי (לפני?) ג'קי, בין השאר בגלל הבורות שלה בכל נושא שאיננו קשור לחתיכי, לאבירם או לחוסני מובארק.

  (ובמקום השלישי למי שרוצה לדעת – נופר, כי עם כל מה שיש לי נגד ג'קי – ההתנהלות שלה מולו מחפירה, אסור להתנהג ככה מול אף אחד ובמיוחד לא מול מישהו כמו ג'קי).

  דג אשפתות:

  @שגיב,
  קודם כל, אני מסכים. בהחלט אפשר לומר הרבה דברים על יורם זק. :)
  אני מסכים איתך שיש המון (המווווווווון) דברים שג'קי לא יודע ולא מבין (והמהדרין יוסיפו – לא רוצה להבין).
  בקשר לפרט הספציפי והממש לא חשוב הזה, אם הוא יודע איפה מדריד (עזוב את עניין היותה בירת מדינה), אני חושב שאתה טועה. ג'קי צופה בליגת האלופות ובליגה הספרדית, הוא מכיר את ריאל ואת אתלטיקו ומשם הוא יודע לשייך את מדריד לספרד. אבל עניין מדריד לא ממש קריטי, נכון?
  כמו שכתבתי, מסכים איתך בקשר לבורותו הגמורה וכתבתי באחד הפוסטים הקודמים בשרשור הזה מהיכן היא נובעת, לדעתי.
  אני גם בכלל לא בעדו, הסיבה שהוא כרגע שלישי אצלי, היא מבחינת ברירת מחדל, בגלל שהיו כאלו שהגעילו אותי יותר.

  אורי:

  @דג אשפתות,
  איזו ילדותיות, צא מימי הביניים.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @אורי,
  אהבתי את הטיעונים שלך.
  הם מאוד חזקים, רואים שחשבת עליהם המון.
  שיכנעת אותי.

  הוספת תגובה לתגובה

  אורי:

  @דג אשפתות,

  חשבתי על טיעוניי רבות, בשונה ממך שמעדיף סתפ לטנף.

  אורי:

  @דג אשפתות,

  ליעוז חבר של ג'קי? עם כאלו חברים מי צריך אויבים. ליעוז הוא אתנחתא קומית. הוא רדוד ולא מתחבר לאף אחד חוץ מלאלעד -לאלעד יש מה להציע אל תבין אותי לא נכון. אבל החברות ביניהם הייתה מבוססת על: קללות, שיחות על אלכוהול וסמים, "גרבוצים" ומעשי קונדס.
  ג'קי, הבן אדם חסר רצון משלו/עמוד שדרה. המילים שהוא מוציא מהפה הן מילותיה של נופר. הוא ילד קטן, שיצא על ליעוז שהוא לא חבר על מה ולמה? שהוא לא הבין את מצוקתו?! הרי ג'קי התנדב להיות נזיר (החלטה טיפשית) והיה ידוע מראש ששנייה לאחר מכן תהיה מסיבה, זה היה כה צפוי. ועוד יש לו את עזות המצח לעטות את מסכת הכלבלב העזוב כדי לקבל רחמים. מגיע לו לצאת וליהיא צדקה אם זה היה כל אחד אחר לא היו מוותרים. ג'קי ידע שנופר תלחם את מלחמתו שלו כמו שקרה מתחילת העונה.

  פרידה, צדקה בכל שאמרה לנופר. נופר, היא זו שהכשילה את המשימה הדבר הנכון והאצילי מצידה היה לוותר על סיגריות.
  נסיים בליהיא. ליהיא, אישה. היא מביאה אור לבית, הומור ויש לה המון שכל.
  רצח אופי לליאם? נו באמת כי ליאם היא שה תמים. הבחורה העידה על עצמה שהיא כלבה.
  בנוגע לאבירם. אתה יודע מה הלך ביניהם שש שנים? אתה יודע על בגידתו של אבירם בווגאס?! על זה שהוא רכב על גל ההצלחה שלה והציע רק כי היא נכנסה לתוכנית? היא הייתה שנה בלעדיו בארץ. הוא לא נראה אדם רע, אך זהו צעד מחושב עד מאוד.
  ניצל מחיים שלמים תעשה לי טובה?! הרשה לי לגחך.

  דג אשפתות:

  @דג אשפתות,
  רציתי לענות לך ויש לי הרבה, אבל בגלל שני דברים אני אמנע מכך:
  1. אם לדעתך אני ילדותי, סתם מטנף ולא חשבתי על טיעוניי, אז אתה לא בר שיח מבחינתי.
  2. מהפסקה האחרונה בהודעתך שבה טרחת (סוף סוף) לשטוח את טיעוניך במלואם (ותרשה לי לא להגיב לגבי מה אני חושב על חלק מהם, כדי לא להמשיך את הדיון), במקום לזרוק משפט סתמי, כמו שעשית מספר פעמים קודם לכן, ברור שאתה מכיר וקרוב לליהיא במציאות ולכן אין טעם בדיון כזה בינינו.
  אני מרשה לך לגחך. אני לעומתך יושב ובוכה כשאני רואה אנשים כמוה וכמו חברתה פרידה (אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה).

  דג אשפתות:

  @אורי,
  ההודעה האחרונה שלי הייתה כמובן מכוונת אליך, אי אפשר היה למען אותה כראוי ובלהט הרגע שכחתי לשנות את שם הנמען.
  אבל אני מניח שכבר הבנת זאת לבד.

  אורי:

  @דג אשפתות,

  דבר ראשון, אני לא בר שיח כי דעותיי שנות משלך? הבנאליות חוגגת.

  לא, אני לא קרוב לליהיא. ואמור לי מי חבריך אומר לך מי אתה, אתה בטוח יכול אז להבין שאני אדם מלא שמחת חיים, הומור ושכל ישר.

  בלהט הרגע?! האם אנחנו נלחמים על משהו? זה ההבדל אני לא מדבר מלהט הרגע אני מדבר בכיף וברוח טובה לעומתך, אז מי כאן לא בר שיח?! הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

  אתה בוכה, האם בצורה כזו קשה אתה לוקח את התכנית? אנשים תמיד יהיו אנשים וברגעים אחדים תסכים עם דעותיהם וברגעים אחדים לא. זה מה שיפה בתכניות מהסוג הזה. אני לא מסכים על מה שליהיא/פרידה עושות אבל ברגעים היפים שלהן זה מעלה חיוך על פני.

  דג אשפתות:

  @אורי,
  עכשיו אתה כבר מצחיק אותי, בגלל שגם הבנת הנקרא אין לך.
  כתבתי לך בדיוק למה אני לא מעוניין להתדיין איתך וזה לא מהסיבה שציינת.
  עובדה שאני כן עונה לאחרים שחושבים אחרת ממני, אבל לא מתייחסים אלי בצורה מזלזלת.
  אתה בכלל לא קורא את מה שאני כותב או שקורא ובוחר להבין מה שאתה רוצה.
  ה"אמור לי מי חבריך…" היה מיועד לכך שליהיא חברתה של פרידה ולא למה שכתבת.
  כאשר מישהו קורא לי בשמות ומזלזל בי, באופן לא מוצדק, כן, זה בהחלט מכעיס, במיוחד כשהוא לא מכיר אותי.
  אתה יכול לקרוא את תגובותי לאחרים ולראות שאני בהחלט בר שיח.
  על גמלים ודבשות רצוי שלא תדבר…
  ואם אתה באמת חושב שהכוונה הייתה שאני באמת יושב ובוכה בגללן, אז חזרנו שוב לנקודה שבה הבנת הנקרא אצלך לא חזקה במיוחד, כי זה היה מיועד להמחיש את הניגוד בדעותינו.
  אני לא מסכים עם מה שאף אחד (אף אחד!) עושה שם, כולל עמיר שהוא המועמד היחיד שאהיה בסדר עם זה שיזכה ובטח שלא נשכחים ממני תכונות רעות של אנשים כאשר יש להם "רגע טוב", שבדרך כלל (ופה לפחות ליהיא גם יודעת לפעמים לצחוק על עצמה, אבל לא בנושאים הנכונים) בא על חשבונם של אחרים.

  אורי:

  @דג אשפתות,

  אני בר דיון ואולי אחד מהמגיבים האחדים פה ששווה לדבר עמם. לקחתי את דבריך "ככתוב" ואת המילים המאוד "מיוחודות"/דרמטיות בהן השתמשת לנסח את תגובתך.

  ואצטט, " אי אפשר היה למען אותה כראוי ובלהט הרגע"

  על הקטע של אמור לי חבריך, אתנצל לא שמתי לב לנקודה והמשכתי מהמשפט שאמרת קודם.

  ודג, הבנת הנקרא? כדאי שתקרא שוב.. כי אמרתי שברגע אחד אתה מסעים עם דעותיהם לא עם מעשיהם.
  ואם במעשים עסקינן, מי אני שאפשוט מעשים אני שופט דעות.

  ובנוגע לזה שאמרתי שאתה סתם ילותי ומטנף, דברים אלו יצאו מפי עקב שופטך את ליהיא על דברים שאתה לא יודע ממחציתם.

  שגיב:

  @אורי, איך אפשר לדבר על ליאם ועל מיס פיגי באותה נשימה?

  ליאם היא אישה אינטליגנטית, רהוטה, עם מטען ידע נרחב, עם המון אמפתיה גם לאנשים נחותים ממנה. השיחות איתה היו נקודות האור היחידות בבית.

  מיס פיגי היא אישה וולגארית, שטחית, ללא מטען תרבותי, חסרת שליטה עצמית (מה שטיפוסים מסויימים קוראים "אמיתית"), חסרת מודעות עצמית, אנוכית וחסרת התחשבות. כואב לי לדעת שיש אנשים כאלה בעולם.

  הוספת תגובה לתגובה

  אורי:

  @שגיב,

  שגיב, ליאם אמנם רהוטה אבל זה הדבר היחיד שיש בה. הוא ההוכחה החיה שאת יכולה להיות "בהמה" ולדבר יפה באותה נשימה.

 • ליזי :

  חבריה, תתעוררו עם כל מה שיש לכם לואמר – נופר הרדודה ,העצבנית וה"רעה" במלוא מובן המילה צריכה לעוף הביתה, חוץ מדיבור למצלמות, וזה שהפכה את ג'קי האהבל לעבד נרצע שלה, ממש שפוט שלה (אני מרחמת עליו אחרי שיצא מהבית…היא לא תשתין לכיוון שלו- נצלנית) מה היא הוסיפה לתכנית חוץ מצעקות ורוע, עד היום לא נוכחנו בשום שיחה מענינית ברומו של עולם ממנה. סתם בחורה רדודה ואני מכירה הרבה בנות גילה שהן אחרות – אז הגיל הצעיר שלה הוא לא תירוץ. והאמא הפרסיה שלה מקפידה לציין שהיא הופכת ליקירת העדה ועושה לה יחצנות, רק חבל שהיא מזכירה את הפרסי הרע – ולא את העדה כולה שהיא נחמדה ושקטה. אז יאללה הביתה….

  הוספת תגובה לתגובה

  פרסיה:

  @ליזי,

  בתור פרסיה אני חייבת לציין שההתנהגות של נופר מביישת אותי. בוטה וולגרית וכעסנית. איכססססס

  הוספת תגובה לתגובה

 • guly :

  אנשים העונה הזאת באמת לא צפויה ….סמסו 6 לעמיררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר 6666666666666666666666 לעמיר שהזבל יהיה בחוץ ליעוז וליהיא הביתה !

  הוספת תגובה לתגובה

  דליה:

  כמה את צודקת ליעוז המגעיל וליהי הפודלית של פרידה ה ב י י ת ה ומהר

  הוספת תגובה לתגובה

 • ענת :

  @אניה, MUE
  צודקת 100% !!! כל מילה בסלע!!! אני איתך…

  הוספת תגובה לתגובה

 • משועשע בכללי :

  אז נפתחה עונת הטלת הגמדים?

  אני עדיין לא יודע מי הפייבוריט שלי, עמיר או נופר.

  לול על סעיף 9. ג'קי שומע את "השיר שלו" ולא יודע לשיר שורה אחת ממנו בלי להמציא הברות ומילים. פרייסלס.

  ומילה קטנה למיסטר אלירז שדה, אתה נגד נופר? אתה? הרי אתה והיא מאוד מאוד דומים. אם אתה חושב שההתנכרות לה תלבין אותך – אתה טועה. היא קצת מגחיכה אותך בעיניי.

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @משועשע בכללי, לא ממש. באלירז היה חן שלא רואים בנופר. אלירז גם היה קונצנזוס הרבה יותר מנופר… יש להם מכנים משותפים אבל אלירז ידע לבטא את עצמו בצורה הרבה הרבה יותר טובה, הוא גם הגיע לגמר ולקח אותו בלי הרבה בעיות, פשוט דילג לשם. לנופר יש המון מתנגדים ולא בטוח שהיא תיקח את הגמר..

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @עץ ירוק מפלסטיק, אלירז אכן מתבטא טוב יותר. אין ספק.
  לא ידעתי שהוא נגד נופר. לא צופה בתוכנית שלהם.
  מי הפייבוריט שלו?

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @שמבה דוי, אלעד. אבל אחרי שהודח, הוא בעד מחנה פרידה (המצומצם).

  קובי:

  @שמבה דוי, לליבי,כרגע סיימתי לראות את התכנית של גואל ואלירז במקו.גואל בעד פרידה וליהי,אלירז ממש לא נקט עמדה,הוא לא בעד מחנה כזה או אחר.הוא ניתח בצורה מדוייקת את ג'קי ונופר ,ועדיין מחכה לפריצה של ג'קי שמן הסתם לא תגיע.

  שרון:

  משועשע,אלירז ממש לא דומה לנופר.הוא חכם,שנון ויש לו ניסיון חיים עשיר יחסית לגילו. גם כשהוא היה מתווכח על משהו,זה היה על דבר עקרוני,לא היתה לו בעיה לוותר על סיגריות או כל דבר אחר בתקציב. אז,או.קיי,שניהם לא התפתו ליחסים רומנטיים בתכנית,יש לשניהם פתיל קצר,אבל בכל זאת,הם יותר שונים מאשר דומים.אגב,לא מובן לי כיצד נופר אהודה כל כך בחוץ,אני מנסה לאהוב אותה,באמת שאני מנסה(ולו מהסיבה שהיא נגד פרידה)אבל כל מה שאני רואה אצלה זה רק כעס,עצבים ו…אה,כן שירים של שלומי שבת…לפחות לאלירז יש טעם מוסיקלי הרבה יותר רחב משלה…

  הוספת תגובה לתגובה

 • ענת :

  התגובה שלי למעלה היא לזה שנופר למיליון.
  עמיר ממש לא ברירת מחדל.
  ואם פרידה נשארת אחרי כ"כ הרבה אלימות מילולית ופיזית – אוי לבושה ולפרצופה של המדינה!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • דליה :

  פרידה אני לא מבינה איך מחזיקים אישה אגרסיבית בוטה אוהבת את עצמה משפילה לדעתי כשהיא כופפה את אלעד היא השפילה אותו היא לא מוותרת לעצמה על כלום ודורשת שכולם יוותרו הולכת בהרגשה שהזכייה בידה ובכלל יש לה אלימות מילולית ולא יפה והפודלית שלה גברת ליהי באמת צריכה ללכת כבר וכשהיא מדברת על אחרים שתלך ותסתכל על עצמה במראה טוב טוב רכלנית גדולה ובכלל לדעתי כל הרושם הזה עם האנגלית שלה היא מדברתיותר טוב עברית מאנגלית אז יאללללללללה איך אומר תומר? תתגזזי לך מפה

  הוספת תגובה לתגובה

  ורושה:

  @דליה,
  לגבי ליהיא ה"רכלנית" – תשימו לב למקרה סיוון. סיוון סיפרה לליהיא כבר בבוקר למחרת שהיא שכבה עם עמיר, היא שמרה לעצמה את האינפורמציה הרגישה הזאת ופרידה לא ידעה מזה עד הרגע האחרון. כלומר ליהיא לא מרכלת סתם בשביל לרכל, אחרת הייתה מספרת לפרידה כבר מזמן. ליהיא מדברת על אנשים שמעצבנים אותה ושהיא לא אוהבת אותם – כמו שכולנו עושים.

  הוספת תגובה לתגובה

  אורי:

  @ורושה,
  יבורכו עינייך אשר רואות כמוני.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דליה :

  אלעדי מקסים אהבתי כל רגע של שהייה שלך בבית אתה חמוד ופשוט מקסים בדרך שלך לא רק מריבות הם הצלחה של החיים אתה תצליח מחוץ לבית האח הגדול.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לוז :

  כל המגיבים כאן בפרוש לא בעד פרידה ויש עוד המון בחוץ אז מי כן מסמס לה? ברור שההפקה מתערבת פה ומשאירה אותה רק בשביל הרייטינג – כמה ברור שהמשחק מכור ואיזה פראיירים אלה שמסמסמים. לא חבל לכם על הכסף? מה המיליון הולך אליכם? מצידי שכל אחד יזכה חוץ מפרידה ! ולקרוא לצאצאי ג'קי – היטלר – זו אמירה בוטה ומוגזמת ואני חושבת שחשוב להתנצל עליה – עם כל השנאה שלך לבן אדם יש גבולות מאד ברורים שלא חוצים אותם אפילו לא בכתבה פשוטה בבלוג ! ושתדע לך שג'קי לטעמי הוא קסם של בחור, פשוט, נאיבי, לא חכם אבל מאד פיקח ולא סתם הגיע עד שלב זה, ומי יודע אולי הוא גם יזכה? בהצלחה לכל הדיירים – חוץ מפרידה .

  הוספת תגובה לתגובה

  HertZ:

  @לוז, אף אחד לא קרא לצאצאיו של ג'קי – "היטלר". בואו לא נצא מפרופורציות רבותיי. אז צפניה הביא דוגמא שקצת צורמת לעם יהודי אבל מה לעשות היטלר באמת חשב שכל גזע חוץ מהארי אינו טהור. בואו לא נוציא דברים מהקשרם (ע"ע מקרה פרידה "אני מפרגנת למחבלים" הכט). גם במקרה ההוא היה הרבה עשן בלי אש, והיא עדיין מחרחרת את דרכה לחמישיית הגמר.
  ולנושא אחר, אני דווקא שמח שמשאירים את פרידה לגמר.יהיה הרבה יותר מספק מבחינתי כשיא תודח בגמר ולא נזכה לראיון עמה ונקנח בחירחורי לשון כגון "אני רואה הכל" ,"אני אמא אדמה" ,"אני ילדתי את ישו" ו"השמש זורחת לי מהרקטום". ככה יגלגלו אותה במדרגות והיא תלך לאיבוד בחגיגות למנצח ואני מקווה שזה יהיה עמיר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • להפקה: :

  פרידה היא אשה מאד אלימה ומפחידה!!! ורייטינג זה לא סיבה

  הוספת תגובה לתגובה

 • להפקה: :

  פרידה היא אשה מאד אלימה ומפחידה ורכלנית ושקרנית!!!ואגואיסטית אבל הכי הכי אלימה!!!!!!!!

  רייטינג זה לא סיבה לתת במה לאנשים כאלה!!!
  תעיפו אותה הביתה מהר!!!!!

  אח"כ תעיפו את להיא השרלילי-היא בדיוק בלונדינית עם עבר שחור!!!!!!!

  ג'קי חמוד אבל לא ישר

  ליעוז-יצא הגועל מהשק

  אמיר-איכס

  סיון-כוסית אהבלה

  וכברירת מחדל נופר היחידה שאמיתית וישרה וטובה וחכמה ולכן מגיע לה לזכות

  הוספת תגובה לתגובה

 • ester :

  יש לבית האח הגדול חוקים מאוד ברורים לדיירים: אין להשתמש באלימות פיזית.
  בעונה הזו, פרידה פעם אחרי פעם מתנהגת בצורה אלימה ביותר, והפעם האחרונה כשיא כופפה את אלעד פעמיים לאחר שהוא צועק שכואב לו, האם היא לא עברה על חוקי הבית?
  בעונות הקודמות עבור אלימות הרבה פחות חמורה ההפקה הוציאה אנשים מהבית.
  האם עבור רייטינג מוכנים לכופף גם את החוקים?
  אז תחשבו מה קורה גם עם ההצבעות שלכם…

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @ester, כי בניגוד לאלין, אלעד לוקח את את זה בצחוק. אפילו שהוא אומר שהיא מכאיבה לו הוא לא ילך לבכות בחדר של האח הגדול וידרוש להעיף את פרידה. אם אלין הייתה שופכת על מעיין כוס מים בחזרה, היו עושים מזה צחוקים במשדר המרכזי, אבל בגלל שהיא רצה בוכה לחדר האח, לא הייתה ברירה והעיפו את חודדה.

  גילוי נאות- אני שונא שונא את פרידה. אבל די להתחסד, היא לא באמת נקטה באלימות פיזית במשחק..

  הוספת תגובה לתגובה

  HertZ:

  @עץ ירוק מפלסטיק,
  ראית אתמול במשדר איך פרידה דיברה עם אלעד כשידיה מאחורי גבה? כנראה ננזפה ע"י ההפקה על תנועות ידיים מוגזמות בעודה צורחת ומחרחרת לכל עבר. האישה הזאת מפחידה בעליל וכשעומדת מולך משאית עם פרוצוף בולדוג ומנופפת בגזעי עץ דמוי ידיים בתוך הפנים שלך כל סיכוי לדו-שיח נמוג.
  לא צריך להרביץ למישהו בכדי להיות אלים. ופרידה משתמשת בשיטות הפחדה שלא יביישו מוציא לפועל במאפיה האיטלקית.

  הוספת תגובה לתגובה

  קיפודי:

  @ester,
  שמח שאנשים שמים לב להתנהגות הברברית הזו ומגנים אותה!
  הצעקות, ההפחדות והאיומים- כולם אלימות גלויה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • להפקה: :

  הצעקות של פרידה, כשהיא מתקרבת ומתכופפת זה יותר גרוע ממכות!
  היא פיצצה ממכות את גקי !וגם את ליעוז וגם את אלעד!

  ואיך שהיא צרחה על נופר זה יותר גרוע ממכות!!!

  גבר היה נכנס למעצר על אלימות כזאת אז למה עושים לה הנחות????

  רייטינג מבטל מוסר?

  תעיפו אותה ותגישו תלונה במשטרה על אלימות!
  אין ספק שהבן שלה היה ילד מוכה!מהמקרים הקשים!

  הוספת תגובה לתגובה

  קיפודי:

  @להפקה:,
  מילים כדורבנות!!!
  מסכים!

  הוספת תגובה לתגובה

 • גיל :

  נופר=הדייר הכי דוחה ומגעיל שראיתי אי פעם.
  נכון היא אמיתית ולכן גם האינוכיות האין סופית שלה אמיתית.
  היא לא עוזרת בכלום בבית וחןץ מלעשן ולקלל+לנסות לידרוך על כולם ובמיוחד על "אהוב ליבה" ג'קי הטמבל המעופף.
  יאלה תיפתחו עיניים ותפנימו תאמת .

  הוספת תגובה לתגובה

 • trampoline :

  בתכלס- נופר הכי ראויה
  כן, היא צועקת ומתעצבנת בקלות, אבל היא הכי ראויה לנצח בעונה הזו
  בעלת עמוד שידרה, חוש צדק מפותח- וגם נאמנה לג'קי

  הוספת תגובה לתגובה

 • זוגי :

  בלוג מאעפן

  הוספת תגובה לתגובה

 • בוגי :

  כשיש צונאמי- הראשון לטבוע הם גמדים.
  אחר כך אנשים האנשים הקלים כנוצה,
  ואז ליעוז…
  :-)

  הוספת תגובה לתגובה

 • רונית :

  להפקת האח הגדול יש הסכם עם קשת שקשת יכולים להצביע עד 100,000 הצבעות בכל פעם.
  לכן לא ברור לי למה אנשים ממשיכים להצביע לזה, כשברור שהכל מבוים.
  מה שעוד יותר מוזר, זה שאף אחד לא כותב על זה.
  האם יש פה גם אינטרסים של כותבי הבלוגים עצמם לא לחשוף את הרמאות? שאז יהיה להם פחות על מה לכתוב?
  אולי תרים את הכפפה?

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @רונית, העדפת מועמד על פני מועמד אחר צריכה לנבוע מאינטרסים ( למשל יגאל על פני ליהיא שהיה ידוע שאבירם צריך להיכנס לבית אז להפקה היה אינטרס שליהיא תישאר) . הטענה שלך מופרכת רק בגלל שאני לא מצליח למצוא סיבה אחת למה על ההפקה להגן על ליעוז, שחלש בחוץ, אין לו אמירה והוא סה"כ בובה ( או סיוון לחילופין) ולהעיף את אלעד שהוא אחת הדמויות היותר מעניינות?

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  לא התכוונתי להדחה הזאת ספיציפית, אבל באופן כללי בעונה הזאת היו כמה מקרים מוזרים של הדחות, למשל יגאל ודנה.
  אפילו אם ההפקה השתמשה ביכולתה לשנות תוצאות פעמיים בלבד במהלך כל העונה, זה עדיין דורש התיחסות ציבורית, אם קיים הסכם כזה, ציבור המסמסים (שאני כבר מזמן לא ביניהם מאז שהבנתי את האמת) צריך לדעת, אחרת זו גניבה.
  לא ברור לי למה אף אחד לא כותב על זה, אפילו לא בבלוגים.
  זה נראה כאילו אנשים מעדיפים שישקרו להם בפרצוף, העיקר שהם יוכלו למשיך לצפות בתוכנית.
  כי אם האמת היתה נחשפת, מה היה על כל האנשים שמתפרנסים ומסקרים את התוכנית, אלירז וגואל, מיקי לוין, איילה פנייבסקי, מנחם בן, ועוד ועוד…חלילה הם היו נשארים מחוסרי עבודה.

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @רונית, יש לך הוכחות שמגבות שאת הטענה הזאת שלקשת יש אפשרות לשלוח עד 100K אסמסים?

  משועשע בכללי:

  @עץ ירוק מפלסטיק, האח הגדול לא מסתיימת כשנגמרת העונה, קופרמן ושות' מייצרים לנו סלגים. אלעד הודח כי הוא לא יעשה להם מספיק כסף בעתיד, הוא פשוט לא יהיה סלג מספיק מכניס. הם צריכים מחלבת כסף בסגנון אלירז. אלירז נופח מעבר לכל פרופורציה ובאמת הוא מחזיק עד עכשיו. הפקת האח הגדול מקבלת אחוזים מכל חוזה שנחתם ויחתם (אני מעריך שבחמש שנים הקרובות).

  אפשר לקרוא לתוכנית הזו, במקום האח הגדול, "סלג נולד".

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @משועשע בכללי,
  אלירז מחזיק בזכות זה שהתוכנית ממשיכה. הוא וגואל מנחים את השעממומון בימי רביעי ושישי, ולולא האח הגדול 3, גם לאלירז כבר לא היתה זכות קיום.
  האינטרס של אלירז לדוגמא, הוא מאוד ברור.
  מה שלא ברור לי זה האינטרס של חלק מהמצביעים להמשיך ולהצביע. או שהם מעדיפים להתעלם מהאמת, או שהם פשוט לא יודעים את האמת, ולכן אני חושבת שמן הראוי שמישהו ירים את הכפפה ויעלה את נושא הרמאות בהצבעות.
  חבל שאף אחד לא עושה זאת.

  צופה בריבוע:

  מסכימה, תראי מה כתבתי למטה

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @צופה בריבוע,
  אין לי הוכחות. שמעתי את זה ממישהו שעובד שם.
  אבל לאור ההתרחשויות המוזרות של העונה האחרונה, אני בטוחה שלקשת/להפקה יש איזושהי אפשרות להשפיע על ההצבעות. אין לי ספק שהם שולחים חלק מהאס אם אסים בעצמם, בין על פי הסכם או אחרת.
  הנסיון הפתטי שלהם להראות בשידור את המכונה שמקבלת את ההצבעות, שאי אפשר להשפיע עליה, לא היה משכנע כהוא זה.
  מי מבטיח לי שהם לא מצביעים בעצמם?
  אין לי דרך לקבל הוכחות של הדברים האלה, בשביל זה צריך התערבות של גורמים קצת יותר מסיביים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אלי :

  אני לא מבין איך משאירים את ליהיא הרכלנית והסכסנית
  פשוט לא יאומן ועוד קוראת לנופר פריחה מישהו ראה איך היא מתלבשת איתה ניתן לדבר רק על סקס עובדה אפילו אלעד רצה אותה היא מתאימה לעבוד בסרטים…….
  ופרידה הגונזילה כל היום בוחשת איך לפרק בין נופר לג'קי כדי לבודד אותם על מנת שתוכל להשתלט על הבית לגמרי ב"ה בהדחה הבאה שתעוף.
  ליעוז הבוגד מאז שבובה אמרה לו שהיא מתה על ליהיא הפך עורו ונעץ סכין בגב של חברו הטוב ביותר שיעשה בדק בית לפני שרוצה לרוץ לפוליטיקה שלנו זבלים כמוהו יש היום בערימות לא צריך יותר .

  נכון אין דיירים מי יודע מה אבל מתוך מה שנשאר העדיפות היא לג'קיייייייייייייייייייי ושימותו הקנאים
  בעדיפות שנייה יש את סיוון המתיקות שבה שובה תמיד את הלב בהצלחה לשניהם.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיקי :

  שיחקת אותה אביעד:-)
  גם שלך עמיר הוא ברירת המחדל כמו של כולנו!!!
  יאללה עמיר למיליון.
  שהנשים המכשפות ישארו רק עם הארס…

  הוספת תגובה לתגובה

 • גיא :

  נופר היא כמו פרידה, רק בלי נסיון וחוכמת החיים, פי 100 (לפחות) יותר עצלנית ובכיינית וצעקנית. פשוט מגעילה ת'שועלים, מכל בחינה… היא היא הבהמה העונה ופרידה לידה יוצאת אמא תרזה שקולה. ולחשוב שבהתחלה חיבבתי אותה.

  חבל על הגמד. היה הנורמלי היחיד שם.

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה :

  בשבילי עמיר הוא לא ברירת מחדל.אני רואה בו הרבה יופי ולא רק חיצוני.אני אוהבת את מה שהוא ומסמסת לו.חסר שהוא לא יהיה בגמר

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה בריבוע :

  כמה דברים קטנים:
  1. איפה תותי בכל הסיפור? את כל המועמדים ייצגו אנשים מסוימים,אחים, דודים וכו' רק חגית, בת זוגתה של פרידה, לא דיברה ולא הופיעה, לא ייתכן שהיא חושבת שפרידה צודקת בהכל, הבנתי שהיא עורכת דין, בכל זאת עיניה בראשה, אולי היא כמו כולנו בהלם????!!!
  2. אולי הבטיחו לפרידה שלא ידיחו אותה והיא תקבל על זה כסף???היא תריב ותעשה פרובוקציות וישלמו לה על זה. הכל מתקבל על הדעת, הרי לא יכול להיות שהיא נשארת,ובחוץ לא מצאתי בשום פורום תומכים לפרידה.
  עונה תמוהה

  הוספת תגובה לתגובה

  קיפודי:

  @צופה בריבוע,
  מילים- כדורבנות!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @צופה בריבוע, אני כמוך לא מצליחה להבין איך היא נשארת, אבל אפילו בבלוג הזה שרובו לא מצדד בפרידה, עדין יש לה כמה תומכים.
  היום ראיתי שקפון (זוכר האידיוט ההוא מהישרדות) תומך בפרידה. לא הייתי מסוגלת להביא את עצמי לקרוא את זה, וזה גם לא ממש משנה. אני מספרת לך על זה, כי קפון תמיד תמך בצד שבסופו של דבר הפסיד (בבובליל, ואח"כ בסער).
  אני כולי תקווה שגם הפעם הוא בחר בצד הלא נכון.

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @ליבי,
  הוא תמך גם בקוריצה ותראי לאן היא הגיעה…

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @דג אשפתות, :)

  צופה בריבוע:

  ליבי, ליבי איתך,
  אני מרגישה קצת פאטתית לראות ולדבר היום על האח הגדול שקוברים 5 אנשים- עצוב , עצוב!
  אבל הייתי חייבת להתנתק, ולא יכלתי להביט בערוץ 20, ראיתי שהיא-פרידה ממוטטת שם את כולם נפשית, זו תכנית השרדות לא תוכנית כייפית, ממש נהיה לי עצוב ומועקה לראות ערוץ 20,היא רודה בעמיר, אפילו קראתי במאקו שהיא אמרה לעמיר שהוא צריך פסיכולוג וכו',
  אף אחד לא יכול להיות לידה, היא מורידה את המורל של כולם!
  לא יכול להיות שאין לחץ ציבורי על האסון הזה,
  כל כך הרבה התבטאויות, אלימות שלא מראים והיא בכל זאת נשארת, איך?????????????
  היא מאלצת את ההפקה להביא לה ספר, למי עשו דבר כזה, היא לא רק מכופפת את אלעד היא מכופפת את כולם כולל את ההפקה, והמקום הזה, הנבזי שלה, הוא המקום שגורם לנו ללחוץ על הסמס, חבל שאף אחד לא יכול לחשוף נתונים, האם באמת מסמסים לפרידה?! מוזר. יש לי תחושה שזה השקר הגדול לא האח הגדול.

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @צופה בריבוע,
  לגמרי איתך, לגבי התחושה הפאטתית שבהישאבות לתוכנית הזו. באמת יום עצוב היום, טווח נורא שכזה.
  אבל יש נסיבות מקלות:
  אני לא אגיד שיש הרבה ערך מוסף לתופעת האח הגדול, אבל הסיבה שאכפת לי, וכנראה גם לך, זה שהאנשים שם מיצגים ערכים מסויימים לטוב ולרע. (במקרה של העונה הזו יותר לכיוון הרע).
  מבחינתי ניצחון של פרידה, זה ניצחון של השקר, של המניפולציות ושל הביריונות.
  ומאד אכפת לי שזה לא יקרה.

  רונית:

  @צופה בריבוע,
  תותי העבירה מסר שהכל בסדר בין שתיהן.

  הוספת תגובה לתגובה

 • קיפודי :

  למה לעזאזל נותנים לפרידה במה?
  היא וולגרית, צעקנית, רשעית, רואה רק את עצמה, את האוכל שלה והסגריות שלה.
  היא המלכה מפינקס הקטן!!!- רשעית ואגוצנטרית!
  טוב נו מילא.. היא רשעית..
  אבל מי שם אותה לעשות ניתוח אופי מעוות שכזה לכל המועמדים- כאילו היא מושלמת. שולחת את כולם לטיפול פסיכולוגי, מעבירה ביקורת חודרנית וקנאית, נובחת על כולם כמו צ'יוואוה מנוזלת.
  כל המסמסים לה (בתקווה שההפקה לא מתערבת)- תפתחו את העיניים, זאת לא אישה שהייתם רוצים להיות איתה בשום בית.
  אל תיהו צבועים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורי :

  ליהיא לא תקבל שום "חרא" כשתצא. להיפך, ישנם מגעים עם ML שהיא תתדגמן לצד נועה תשבי.

  בנוסף, נופר לא קלאסית נקודה. כן, אולי ליהיא בגדה וזה תמיד יהיה לה לרועץ אך יחד עם זאת יש עניינים בגו ואנו לא יודעים את כל הסיפור שנמשך כשש שנים. אבירן בגד בה בווגאס לידיעתכם וכל החתונה הייתה עניין של יח"צ שאבירן תכנן כדי לרכוב על גל ההצלחה של ליהיא. נדייק ונאמר שהבגידה בוצעה לאחר שהורידה את הטבעת. אמשך ואספר, שליהיא התגרשה וצפניה, ישראלים ערבים זה.

  ליהיא: חכמה, מצחיקה, יפה, סקסית, מלאת שמחת חיים ונשית. אבל היי, מי שמתלהב מעמיר רוקד לא יבין על מה אני שח.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @אורי, אני גם וגם והבנתי מה אתה סח.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה:

  אני מאד מבינה על מה אתה מדבר… ומאד התלהבתי לראות את עמיר רוקד.
  אין ספק שעמיר הוא המועמד שלי למיליון.
  אבל ללא ספק שיניתי את דעתי על ליהיא ואני אשמח לראות אותה בגמר.שמחת החיים,הראייה החיובית והצחוק המתגלגל
  גרמו לי לחבב אותה מאד. במיוחד שהנשים שלידה-סיון הדכאונית ללא סיבה ממשית,נופר הזועפת ופרידה המפחידה גורמות לה להיראות ממש טוב.
  עדיין,אין על עמיר.קשוח עם לב רגיש ובנוסף אסטטי ,מנקה ומבשל כל היום,יוצא יחידה מובחרת,מתנדב ו..קשה לו לדבר על רגשות-עושה לי את זה מאד.

  הוספת תגובה לתגובה

  אורי:

  @צופה,

  רק לידע כללי, לפי מילון אבן שושן "סח" ו- "שח" בעלות אותה המשמעות.

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @אורי,
  (מישהו פה על סמי הזייה וליהיא….)

  הוספת תגובה לתגובה

  ע. צופיה:

  @אורי, אני קונה לפעמים בML ואם מה שאתה אומר נכון הם הולכים לאבד לקוחה,

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה בריבוע :

  לליבי ולכל מי שמתעניין,
  שכתבתוכתבתי שפרידה היא כאילו הרע ואנו רוצים להוציא את הדיירים מצפרני החתול, על זה ההפקה מנגנת, על זה הSMS עובדים. כבר כמה ימים שלא צפיתי בערוץ 20 ואני גם לא אסמס, כי יש מניפולציה של קשת אני מרגישה את זה.
  באינטרנט גם היה קישור דרך גוגל: " כל האמת על נופר מור",
  תשמעי ראיתי שיש קשר בין נופר לאח הגדול, תקלידי ותראי בעצמך,
  בקיצור ממש התאכזבתי וזה מגעיל איך במקום הזה אנשים הופכים להיות חזירים אחד לשני ולא בני אדם, אפילו המצלמה לא מעדנת אותם.
  הגעתי כנראה לסף רוויה וגועל מהם שממש נמאס לי לצפות כל יום ולהתעדכן, כל הכבוד למלהקים הצליחו לזעזע ומי יודע אולי הכל שטיק אחד גדול???!!!

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.