ראשי » האח הגדול, קשת

האח עם הפיה הטובה

5 במרץ 2011 | | 188 תגובות | מאת

כי פיות יש רק באגדות. ובנווה אילן.

01.    בעולם בו מתנהלת מלחמת אזרחים בלוב, טוב שמשהו אחד נותר יציב. טוב שאין מהפכות. טוב שתומר והילה נבעטו מבית האח הגדול ולא העפילו לשמיניית הגמר. כן, המצאתי את שמיניית הגמר הרגע. לא הגיע להם. סתם, לתומר אולי. להילה לא. האכזבה הגדולה של השנה. לא פחות ולא יותר. בעיקר פחות. אכזבה רנדומלית. חשבנו שנכנסה שחקנית חיזוק למחנה דנה וגילינו וולבי אדום צוואר שמסרב להתנתק מפטמת היניקה. הקמפיין הראשון שתקבל הילה לאחר ההדחה יהיה כפרזנטורית של הצבע האפור על שלל גווניו בטמבור. איזו דיירת מיותרת.

02.    תומר דווקא היה יותר פיקנטי מהמצופה. כזכור, הייתי בטוח שהוא יהיה האנמי מבין הדיירים החדשים וטעיתי. אפילו שמחתי לטעות. ולא רק ששמחתי לטעות, גם אימצתי את מטבע הלשון הנהדר "אל תיכנסי איתי ראש". תומר זריהן הוא המלך ג'ורג' השישי. לא מסוגל להגות את האות ב' ולכן מדלג עליה. ככה יותר קל לנאום. אל תיכנסי איתי ראש, הלכתי שבת, צפיתי טלוויזיה.

03.    נכבשתי בקסמו של תומר. אהבה שהגיעה לשיאה כשצעק על סיון אברהמי והעמיד אותה בפינה. אם סיון חוקרת מוח, לא פלא שחקר המוח תקוע כבר עשרים שנים טען זריהן. טען וצדק. סיון אכן לא עושה כלום בבית האח הגדול פרט מלמרר בבכי עד כמה עמיר מאמלל אותה. הפה פה זריהן, הטקסט טקסט צפניה. איך אפשר לא להיות גאה?

04.    התרגשתי לראות גם את פרידה וג'קי מתקוטטים. קצת חששתי לג'קי ולנופר כי כל דייר שהכריז שיחשוף את פניה של פרידה/יקרע את המסכה/יוריד את הרוטוויילר/ישאב את השטיח מצא את עצמו מחוץ לבית (ושאפו לארז טל ואסי עזר/עובד סוציאלי שמחלטר כתסריטאי על השנינויות בנוסח "עם פרידה רבת, בשבת עזבת"). היה מרתק לצפייה. לא פחות. כי ג'קי ופרידה לא נמצאו על מסלול התנגשות עד לאחרונה. או לפחות, לא חשבנו שתהיה התנגשות. מילא נופר ופרידה, אבל ג'קי ופרידה? מרתק. השלום הקר נשבר. כמעט כמו לראות את פרידה וליהיא רבות.

05.    לי עוז נחשף. עדיין לא הקליימקס שחשבתי שיהיה. כשהאמת על לי עוז תיחשף אני מצפה ללא פחות מזיקוקין ומזעקות שבר. אני רוצה שמחה בנוסח נצחון שפרה. 80 וכמה ימים שאנחנו סובלים את התירוץ העלוב לסטנדאפיסט ושלל תככיו שלא תואמים לפורמט וכשהוא ייפול, והוא ייפול, אני רוצה שיהיה רעש. כמו מגדל קלפים קלישאתי שמתרסק ורומס כל אפשרות לפינה באחת התוכניות בליל שבת ברצועת ביפ.

06.    הרגע הבאמת בלתי צפוי של השבוע: החתול האפור מפנק בקמאו בחצר!

07.    ההוכחה הסופית ששוק הנדל"ן בארץ הוא בועה: הדיירים מתלהבים מהחורבה הלוס אנג'לסית של משפחת גרינר. עוד רגע והבית מתפרק וכל הדיירים עפים על הסו קולד פאר. יו גאיז, מה דפוק אצלכם.

08.    התוכן השיווקי של השבוע: ג'קי משיק את פינת "דג לילד המפגר" ומדבר לאקווריום. לא פלא שהדג הקודם התפגר. פלא מאוד שיורם זק חשב שיעניין את הצופים לראות את ג'קי מדבר לאקווריום.

09.    אז מה, הדג מטריד מינית גם גברים?

כן, תשע פסקאות. אמרנו שבוע בלתי צפוי לא?

וכבר ראיתם את דיירות הבית מזדעזעות מזה שהאח הגדול צפה במרב בטיטו עירומה והעיר לה על משקלה?

188 תגובות »

 • Sam :

  על איזה תככים של לי עוז מדובר?
  כי אני עד היום ראיתי בו דייר לא מצחיק במיוחד אבל גם לא מזיק. מה פספסתי?

  הוספת תגובה לתגובה

  24/7:

  @Sam, את העונה

  הוספת תגובה לתגובה

  נועָה:

  @24/7, טווווב!

  הוספת תגובה לתגובה

  Sam:

  @24/7, הסביר המון, תודה

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה בריבוע:

  כמה נקודות והתייחסות לSAM

  אציין שגם אחותי שלא מחוברת לערוץ 20 רואה את ליעוז בדיוק כפי שאתה רואה די למלמ, פרווה , סטנדפיסט כושל וכו' זה לא נכון הבנאדם מצית מסכסך במבטים בעקיצות במילים קטנות, זה מאוד מראה את העובדה שעריכה משבשת הרבה, אותו דבר גם לגבי פרידה
  כפי שאני יכולה לומר לכם, גם אני חולקת את הבהמתיות של פרידה אבל שהיא מספרת דברים על ילדותיה נערותה היא מהפטנת, היא מעניינת, היא עברה דבר או שניים בחיים, והיו לה חיים מעניינים, וגם את זה לא מראים בעריכה.

  ודבר אחת לזכות הילה, נכון היא הפתיעה ציפיתי שתהיה בצד של דנה כי היא באה מהכרות עם עמיר וכעסה ושפטה את עתי שהיה בצד של פרידה וגלגל מסתובב, כנראה משהו באישיותיה גרם לה לרצות להיות בצילה של פרידה, היא בחורה יפה ומאוד מורכבת צריך לקחת את זה בחשבון.

  ובמקום של חוסר וודאות כמו בבית האח הגדול, אתה לא יכול להתבודד, ואז אתה מתחבר לדמות חזקה כמו פרידה
  שהיא בפירוש חזקה יותר מכל אחד אחר שם טאת זה אי אפשר לקחת ממנה, לדעתי בהישרדות, אם היה לה כושר גופני טוב, היא הייתה לוקחת בהליכה.

  הוספת תגובה לתגובה

  לירון:

  האישיות של הילה מורכבת כמו פאזל של שישה חלקים. בניגוד לדעתו של צפניה, אם הייתה דמות מיותרת העונה זאת סיון ואת זה הילה לא יכולה לקחת ממנה.
  אני מאלו שלא נמנת עם אוהדיה של פרידה, אבל בת'כלס אם לא היא, היינו מתים משעמום!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  הילה שרון:

  סקירת דיירים.

  תומר והילה: תומר סובל מרגשי נחיתות קשים. ראיתם איך ברח (נעלב הבחור)
  הילה: אהבתי אותה. בעוכריה הצמדותה הדביקה לפרידה. הקשבתי לשיחותיה והגברת לא טפשה.
  נופר וג'קי: שיאמרו לי כל מעריצי נופר, מה בשם השם טוב בנופר? לא שמעתי ולו בדל שיחה מעניינת מפי נופר שארכה יותר ממשפט או שניים. עד היום אינני מכירה אותה, רק כועסת ורוטנת כל היום. היא מעניינת רק את עצמה.
  ג'קי:סרח עודף של נופר. שום דבר לא נוגע בו, רק מחסור באלכוהול הבעיר אותו??? נופר משתמשת בו כחפצה, וזורקת כשנמאס… כשנופר חשה שהיא עברה את הגבול איתו – נשיקה קטנה – והכלבלב שותק ועיניו נוצצות. ג'קי חמוד אבל לא מסוגל להוציא מפיו משפט שלם ונכון.
  לי עוז: אין לי אישית נגדו כלום. הוא קנה יבש המדבר עברית איומה ומשובשת, כל מילה שניה זה -אחי -אחי – אחי………..ממש מעצבן.אם יצא מהבית – לא יורגש.
  אלעד – נראה לי שמיצה! לא בשר לא חלב, לא מקבל שום החלטה, פרווה מוחלט. אם כבר קיבל החלטה (הדחת פרידה ועמיר) התחרט. בקיצור לא מעיז בכלום. מקלל… בשלב זה של המשחק צריך קצת יותר מלרקום חולצה…
  סיון – ילדה יפה, יפה, יפה, אולי יש בה עוד משהו אך לא ראינו.
  ליהיא – נחמדה. צחקנית, טובה לאחרים, הקירבה לפרידה תהיה קצת בעוכריה כמו הילה.
  פרידה – אוהבת, נגעלת, שונאת, וחוזר חלילה…קשה לי איתה. מדברת בהגיון אך עושה זאת בגועל, אם תודח לא אבכה. בסוף הרי לא תודח.

  הוספת תגובה לתגובה

  הילה שרון:

  תוספת למה שכתבתי מוקדם יותר..
  שכחתי להזכיר את עמיר.. את עמיר אני דנה לכף זכות. בחור רגיש, נחמד וטוב לב. רוצה לאהוב את סיון אך זו מערימה קשיים רבים בדרכו. עמיר, תהנה מנוכחותה של סיון בבית, בחוץ תמצא לך מישהיא אחרת, עקרת בית נקיה ומסודרת. אחרת תריב עם כל אחת שתשאיר את מכנסיה על הרצפה פה ושם.
  חמישיית הגמר שלי נכון להיום:
  פרידה, ליהיא, עמיר, סיון, ג'קי

  המאסטר החיוור:

  @הילה שרון, ליהיא טובה לאחרים כמו שציקלון בי הוא בושם חביב.

  לולה מסטולה:

  @הילה שרון, ליהיא טובה לאחרים כמו שליעוז סטנדאפיסט מצחיק

  שגיב:

  @הילה שרון, ליהיא נחמדה זה אוקסימורון יותר גדול אפילו מליהיא טובה לאחרים, שזה אוקסימורון יותר גדול מהכינרת עלתה על גדותיה. בעעעע.

  לי:

  הוו זה טוב הילה יצאה .תומר יצא
  שבוע הבא הרכלנית והשקרנית הרשית תצא
  פרידה נקוה

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה בריבוע:

  אל תהי בטוחה הבלוג של צפניה, כמוני, לא מחבב את פרידה אבל כנראה שאחרים כן אחרת איך זה יכול להיות שהיא שורדת הדחה אחרי הדחה…

  הוספת תגובה לתגובה

  אני:

  @צופה בריבוע,

  לא נראה לי שנשארו "אחרים"
  נשאר רק לקוות שידיחו אותה כשזה יהיה כ"כ קרוב וכ"כ כואב…

  gam ani:

  @לי, אאממממממממן
  שתעוף כמה שיותר מהר.
  שתתעורר ההפקה הזו ותפסיק להחזיק אותה בבית.
  זה שפרידה עדיין בבית זה רק מוכיח חד משמעית שההפקה מתערבת.
  מי נראה לכם מסמס לחובבת טרוריסטים מתפוצצים ?
  שגזענית שרואה "שחורים" עמיר, עתי וג'קי שחורים !!!???

  הוספת תגובה לתגובה

  מויש:

  @gam ani,

  פרידה- האמבה המולקולרית הזו חייבת לעוף מהפריים של הטלוויזיה שלי לאלתר….
  אני רואה את התכנית סך הכל פעמיים בשבוע(אני לא ממנויי ערוץ 20 אין לי זמן)אולם בפעמיים האלה הייתי שמח לא לראות את האנטי וירוס הזאת
  מלכלכת לי את המסך.
  אה ..כן…והייתי רוצה לראות את ג'קי לוקח את המליון בחצי קלאץ'………..
  שבוע מקסים לכולם.

  ניטרלי:

  @Sam, זה לא ליעוז זה אנחנו המטומטמים אנחנו קהל של מציט ומפגרים בגלל שכמה ילדים צעקו אייי ג'קי ליעוז העמיד אותך להדחה!!!אז מתחילים להיות נגד ליעוז תאמינו לי אנשים כאלה שצועקים לתוך הבית מגיע שימותו זה לא בסדר ולא צודק בכללל וחבל שאין משמרת על הבית!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניקו :

  ללא ספק זה הפרק הגדול שלך בו כל שאמרת במשך העונה זכה לזמן מסך.. אכן שבוע לא צפוי..
  תענוג..

  הוספת תגובה לתגובה

 • שירי :

  וזה שעמיר קיבל פחות דקות מסך מהדגת כשהוא מועמד להדחה? ההפקה ממש מגזימה

  הוספת תגובה לתגובה

  לולי:

  @שירי, בדיוק מה שאני אמרתי. מזלם שהוא לא הודח.

  הוספת תגובה לתגובה

 • רונית :

  איכס הילה. בנימה אישית, היא נשמעת בדיוק כמו מישהי שהיתה חברה שלי ונזנחה בדיוק מאותן תכונות שהילה ניחנה בהן, רכלנות, שקרים ורוע. שתיהן ירושלמיות, אגב.
  תומר איכס. כי הוא איכס. כמו פח זבל, איכס.

  ואימפריית הרשע על שם פרידה מעלה בי קבס. לא יכולה לצפות בה יותר, לא יכולה לשמוע את צקצוקי הלשון שלה, את החרחורים שלה ובכלל שהיא נושמת.

  איני חושבת שאני טועה, אבל אחרי שהילה יצאה, היא שאלה היכן תותי שכנראה לא נכחה במקום.

  הבא בתור הוא ליעוז. אחריו הגמד.

  הוספת תגובה לתגובה

  לולי:

  @רונית, בסדר הפוך קודם הגמד ,אחר כך ליהיא ופרידה

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @לולי, הגמד בגמר המודחים הבאים זה עמיר וסיוון

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @לולי,
  לדעתי העגמומית, מי שיהיה בגמר הם ג'קי, נופר, עמיר, הגמד ואימפריית הרשע המחרחרת.
  גם אם אני לא מדייקת ברשימה, אחד מהם יהיה הפיינליסט. לליהיא, סיוון וליעוז אין צ'אנס להגיע לישורת האחרונה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • האות הקטנטונת :

  נופר יצאה ענקית- חשפה את פרצופו האמיתי של ליעוז, ובנוסף כולם סופסוף מבינים למה התפוצצה על פרידה
  נופר למיליון!

  הוספת תגובה לתגובה

  אלי:

  מי זאת נופר?
  סתם פוסטמה שמתנהגת כמו הר געש?

  היא וג'קי משעממים וחסרי עניין

  הוספת תגובה לתגובה

  טרמפולין:

  נופר היחידה בעונה הזאת עם עמוד שידרה- עדיפה על פני כל האחרים

  הוספת תגובה לתגובה

  אני:

  @טרמפולין,
  איזה עמוד שדרה ?!? בתחילת העונה היה לה טוב להיות חברה של פרידה כי היא דאגה לה בתקציב לכל מה שהיא רוצה והכי חשוב היא הייתה נותנת לה סיגריות כמה שרק ביקשה… אבל פתאום לא היה לה טוב קמה והלכה לדבר עם דנה אף אחד לא אומר שהיא צריכה לריב את המריבות של פרידה ומותר לה לדבר עם אחרים אבל לא להתעלם מפרידה ולהתייחס אליה מגעיל וכל תקציב להתנגד לסיגריות של פרידה שרק לפני שבוע ( כמובן מדובר על תחילת התוכנית) היא עישנה מהן .. אז עמוד שידרה זה הדבר האחרון שיש לה !

  רונית:

  @טרמפולין,
  נופר ילדה נהדרת. יש לה ערכים מברזל והיא לא מזגזגת ונאמנה.
  הבעיה שלה היתה הצעקות שלאחרונה נרגעו אבל לא מוכנים לשכוח לה את זה.

  ליעוז ייצור מכוער חיצונית ופנימית.

  ניטרלי:

  @אלי, ג'קי מצחיק ומתגלה בו חלקים טובים ואפלים מצד אחד בחור חברותי מצד שני גנב מיומן פרידה קצת אמרה אמת ג'קי באמת מסתיר יין ולכן הוא דמות מעניינת כי יש בו שתי צדדים בנוסף ג'קי מאפיין את הסלנג של הקהל לא יעיו אותו מהר ודרך אגב נופר וג'קי הם חזית קרב צמודה לפרידה לא יעיפו אותם מי שיכן יעיפו זה את עמיר וסיוון כי הם בתכל'ס לא מעניינים

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @אלי,
  נופר היחידה שרואה את האמת. אומרת את האמת. מבינה הכל. ילדה חכמה שמנתחת מצבים בצורה מדהימה לגילהץ לא נגררת ולא נפחדת. אין עליה. האחת והיחידה. עצבן (ובצדק כי יש לה על מה) למיליון!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  נופר פשוט מגעילה:

  @ענת,
  איזה אמת ? היא בן אדם צבוע ומגעיל !
  היא ידעה טוב מאוד למה היא מתחברת לג'קי היא ידעה שאוהבים אותו בחוץ והיא מנצלת את האהבה שלו אליה , היא מתייחסת אליו כמו זבל שלא מתאים לה היא מגעילה אגרסיבית אינטרסנטית דואגת רק לתחת של עצמה כל הזמן צועקת ורוטנת די נמאס כבר לשמוע אותה ! ילדה מפונקת ומטומטמת שחושבת שהכל מגיע לה … הייתה עם דנה ודנה עפה הייתה עם ליאם וליאם עפה הייתה עם מירב ומירב עפה .. מגיע לה שתישאר לבד .. פשוט ביצ' !

  צופה בריבוע:

  כן והכי כייף שליעוז שקשק מפחד להיות מול ג'קי ונופר הרי זה שווה ערך למלחמה עם פרידה.
  ליעוז בהצלחה במכבסה…

  הוספת תגובה לתגובה

  לולי:

  @האות הקטנטונת, לא ראיתם שליעוז הרגיש שטעה? הוא העמיד את ג'קי כי חשב שאף אחד אחר לא יעמיד אותו ולכן הוא בודאות לא יודח.

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @לולי, אל תספקי לנחש הזה תרוצים. היו לו מספיק מתמודדים אחרים להעמיד להדחה פרט לזה שנחשב חבר מן המניין בחבורת האשפתות שלו (להלן:ג'קי, אלעד וליעוז).
  הוא פשוט מריח את הסוף ובטוח שהוא אהוד בחוץ כמו בבית.

  הוספת תגובה לתגובה

  גנדרנית:

  סליחה, נופר לא ענקית ולא בטיח. רדודה לחלוטין.
  היא שמעה שצעקו מבחוץ שליעוז העמיד את ג'קי להדחה. לזה אתה קורא "חשפה"?

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @גנדרנית,
  נופר ע-נ-ק-י-ת!!!!
  כל אחד אחר (ואפילו אני) היה רץ לג'קי לספר לו. ומה נופר עשתה? לא רק שלא רצה לספר אלא גם השביעה את כל מי ששמע שלא יגיד מילה לג'קי כי הם לא יודעים אם זה נכון וזה סתם יכאב לו.
  גדולה מהחיים הבחורה הזאת.

  הוספת תגובה לתגובה

  זאביק השועל:

  @ענת, נופר גדולה מהחיים כמו שאני כיפה אדומה!

  ילדה אגוצנטרית, מפונקת, צווחנית, נרקוטית ומוטרללת. הדבר היחיד שנזקף לזכותה – זה שהיא מתעללת ומסנג'רת את האהבל המאותגר..
  כן, כן, אותה ה"דוכסית" המתחסדת שמהללת את הכבוד העצמי שלה בזמן שהיא נהנית לתת לג'קי (הסוטה, יש לומר) לקפל את התחתונים שלה אחרי כל פריקת מזוודה. או ללכלך על האוכל המגעיל של פרידה ולטחון כאילו אין מחר!
  אם לצטט את נופר: היא בהחלט מגעילה ת'שועלים!

  מבחינתי – המיליון לליהי או לחילופין לסקולי!

 • HertZ :

  פינת אימה קטנה:
  פרידה בבגד ים הזוי ושחור מחרחרת אל תוך ההוט טאב.
  כשבתוכו הסגניות הילה וליהיא. כמות המים שנשפכת החוצה יכולה לעלות את מפלס הכנרת מעל הקו האדום.
  בקטע זה ארכימדס צעק "יוריקה". אני צועק "הזוועה, הזוועה".
  לילה טוב לכולם וסיוטי פז.

  פינת ליטוף:
  ג'קי – "שואו טיים" ואז פונה לקהל יעד שלו: מי שלא הבין בעיברית ההצגה מתחילה. שמישהו יעשה לו המתת חסד.
  שבוע טוב לכם גבירותיי ורבותיי.

  הוספת תגובה לתגובה

  האחות הגדולה:

  @HertZ, גאוני :)

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליאונל מסי :

  בשבוע שראסל עף ציפיתי שמשק כנפי הפרפר יזיז גם את התחת השמן של פרידה החוצה, אבל כנראה שקשה להזיז בהמות רעות בעונתם הראשונה… אולי באח הגדול Villains Vs heroes אנשים יקבלו שכל.

  המלהקים עשו עבודה נוראית השנה אין ספק. אפשר רק לפנטז על דיירי אמצע עונה מוצלחים כמו בעונה הראשונה (שחר, אינה והמסטול הזה איך קוראים לו..)

  ואם בהישרדות פתחנו, אז החבר'ה בערוץ 10 צריכים ללהק את ליעוז להישרדות ויפה שעה אחת קודם. האיש הזה הוא גלגול של הנחש מסיפור גן עדן.

  הוספת תגובה לתגובה

  ליאונל מסי:

  @ליאונל מסי, * הדייר מסטול מהעונה הראשונה – יוני. ואלה נזכרתי בו ובוונסה (האמא הרוחנית של ליהי?)

  * העונה הראשונה באמת היתה המוצלחת מכולן מבחינת ליהוק.. חוץ מבוריס כמובן, למרות שזה היה נחמד לראות אותו מודח פעמיים.

  הוספת תגובה לתגובה

  קיצקיצמוש:

  @ליאונל מסי, למה לא להזהיר לפני ספויילרים להישרדות? ועוד בפוסט על האח הגדול..

  הוספת תגובה לתגובה

  ליאונל מסי:

  @קיצקיצמוש, סורי. בבכל מקרה זה היה צפוי, הממזר חפר לעצמו את הקבר.

  הוספת תגובה לתגובה

  Count Blah:

  @ליאונל מסי,
  הפוך, גוטה, הפוך.
  הפצעים של ראסל, בבית השחי, נראו כמו משהו שאפשר לחטוף מיורם זק (אם לא נזהרים).

  הוספת תגובה לתגובה

  ליאונל מסי:

  @Count Blah, ראסל הזה דוחה, אבל משום מה התעצבתי לראות אותו הולך. אולי חשתי את אכזבת המלהקים בתת מודע, מי יודע. בכל מקרה יש לו התמודדות קלה מול הshe male הבלונדיני הזה בredemption island. ושאפו להישרדות האמריקנית על זירת הגלדיאטור שארגנו שם + צופים משני השבטים.

  הוספת תגובה לתגובה

  אודי:

  @ליאונל מסי, אתה חושב? כי לי נראה דווקא שאתה טועה.

  דג אשפתות:

  @ליאונל מסי,
  בבקשה אל תכתוב יותר ספויילרים להישרדות בפוסטים של האח הגדול (ואני מניח שגם להיפך, אבל זה נראה לי פחות אפשרי ורלוונטי).
  תודה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליבי :

  אח, איך חיכיתי לפוסט שלך. מענג כמו תמיד.
  שותפה לאותם סנטימנטים כלפי הילה, באמת אכזבה.
  הפעם המתח השתלם, ולא היו הפתעות רעות מי שהיה אמור לעזוב עזב. איזה כיף לא לראות, את פרידה עם חיוך של
  "אמרתי לכם". פיצוי בקטנה, על הסבל שבלראות אותה רבה עם המסכן התורן, איזו אלימות הידים המפוטמות שלה עפות מילימטר מהפנים של ג'קי. אוף , כמה מגעילה האשה הזאת.
  למה לא הראו את כל הפעמים שהיא גנבה אוכל וניר טואלת, ולמה זה ברור שהיא מקבלת טבק על חשבון אוכל, וכמו שזה נראה גם תספורת ?. למה נותנים לה במה במשדר המרכזי ללכלך על אנשים?
  כן, אני בעד עריכה מגמתית נגד פרידה!!.
  בשביל שליעוז יפול, אם יפול, הוא יהיה צריך לריב עם פרידה, אז תמיד מובטח זמן מסך גדול זיקוקים וכו', ואפילו סימפטיה (בקטנה)ממני.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שרון :

  תקשיבו כולם!!!
  אני צפיתי במריבה בין תומר לסיון בשידור חי בערוץ 20. סיון נכנסה בכוונה למריבה איתו, כי כעת היא מבינה שהיא לא תוכל לשרוד עד הגמר ללא כל הבעת דיעה.
  מיד בתום המריבה היא אמרה לליעוז אני חושבת, "לפחות השיער שלי ייראה נורמאלי בקטע הזה שישדרו במשדר..לפחות נראיתי טוב עכשיו" ואז היא הלכה והתלהבה על המריבה שלה עם ליהיא ונופר.. ובנוסף היא רצה וחיבקה את עמיר ונישקה אותו!!! כמה שעות אחרי זה היא שוב צעקה על עמיר!!!
  אשכרה בגלל זה חקר המוח תקוע…………

  הוספת תגובה לתגובה

  ליאונל מסי:

  @שרון, עם כל הכבוד השם "סיוון" לא הולך עם מילים כמו "דעה" ו"כוונה". בחיאת, הבחורה הזו היא המקבילה של איתי מהעונה הראשונה (אני יודע, אתה לא זוכר מי זה. רמז: שעיר, למלם והגיע לגמר)

  הוספת תגובה לתגובה

  עדי:

  @ליאונל מסי,
  סיוון יצאה יותר מטומטמת מאי פעם במריבה הזאת.
  אפילו לריב ולצעוק היא לא יודעת.איפפפפפ

  הוספת תגובה לתגובה

  gam ani:

  @שרון, על איזה מח אתה מדבר ? סיוון ומח באותו משפט, אפילו תחבירית זה לא מסתדר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נעמה :

  אתם מוכנים לעזאזל להסביר לי מי ,מיייי מצביע לפרידה?
  מיייייי????????
  מי מתחבר להתנהגות הבהמתית,כוחנית,שתלטנית הזזזו???
  אני פשוט לא מבינה מי משקיע את מיטב כספו על ה…הזו

  הוספת תגובה לתגובה

  gam ani:

  @נעמה, יקירתי, גם אני תהיתי איפה האח הגדול מוצא את היצורים האלה, איך אפשר להתחבר לדבר הזה ?
  תתפלאי אבל זה כנראה במקום שממנו באה חמותי.
  הר מס' 17 בללה לנד.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @נעמה, אותם אלה שהצביעו לבובליל כנראה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • רועי ☺ :

  קוריוז קטן… אחד הקטעים הכי מצחיקים בעונה הזאת הגיע לבלוג וידאו הכי נצפה ביוטיוב, ויש לו כבר מעל 2 מיליון צפיות אחרי יממה אחת. אני מדבר כמובן על הקטע שבו אלעד חוטף מכה בפרצוף מנופר שמשחקת ב-Wii. מוזר שדווקא הקטע הזה לא שודר בתוכנית המרכזית.

  הוספת תגובה לתגובה

  רועי ☺:

  @רועי ☺, ולינק לסרטון למי שפספס
  http://www.youtube.com/watch?v=X3F2NPHU1VY

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @רועי ☺, :-) :-) :-) קטע פשוט אדיר. כל מה שהוא אומר שם פשוט קורע מצחוק כיוון שאין לו מושג מי הם האנשים הללו. אבל אשכרה קלע בול ומתאר אחד לאחד סיטואציה של מסיבה הזויה באמבטיה,
  בתוספת בונוס של גמד שחוטף זבנג.
  ניפלא

  ממליצה לצפיה.

  הוספת תגובה לתגובה

  קרטון ביצוע:

  @רועי ☺, LOL

  וואו, איזה צחוק דפקתי.
  תודה.

  הוספת תגובה לתגובה

  מוגבל השרדות:

  @רועי ☺, שיחקה דווקא בפלייסטיישן מוב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ציפי :

  אני מצביעה לפרידה !!! תותחית על !!! למי יש עוד ?? עמיר הרכלן??? סיון שהשאירה את המוח במעבדה ??? ג'קי שסובל מפיגור ??? נופר האימפולסיבית ?? נופר וג'קי דוגמא רעה לכל ילד בישראל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @ציפי, אוקי… על טעם וריח אין להתווכח (או שיש אבל מה הטעם).
  יש לי שאלה אליך: אם את כל כך אוהבת את פרידה, למה את מסמסת להשאיר אותה בבית? היא כל הדחה מבקשת לצאת, טוענת שהספיק לה והיא מתגעגעת לתותי. ועדין את ושכמותך משאירים אותה. פשוט התעללות.
  אה, אולי את לא מאמינה לה?
  לזכותך ציפי, לפחות לא אמרת שאת אוהבת את פרידה כי היא "אמיתית".

  הוספת תגובה לתגובה

  עדי:

  @ליבי,
  ליבי,לייק מאוד מאוד

  הוספת תגובה לתגובה

  מודרניסטית מובהקת:

  @ליבי,

  ליבי, מילים כדורבנות!
  אהה, והיא גם שכחה לציין שפרידה "רודפת צדק"! איך אפשר לפספס את הפרט הבולט הזה?!
  דיירת אחת ש"עשתה צדק" והתכסחה עם כ-ל הדיירים האחרים "למען הצדק". אחת נגד כולם. אהה נכון, כולם לא בסדר, כולם חוץ מהמפלצת החזירה הזאת.

  נ.ב – היא לא אמרה שהיא בדיאטה? כי שמתי לב שהיא ממשיכה לטרוף…

  הוספת תגובה לתגובה

  ג'ויה:

  @ציפי, טוב,אבל למה לצעוק? :-/

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @ג'ויה,
  כי היא "אמיתית".

  הוספת תגובה לתגובה

  ג'ויה:

  @דג אשפתות, lol

  האחות הגדולה:

  @ג'ויה, חחחחח

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @ציפי, פרידה היא אגרסיבית עד שתחשוב טוב אם להצסביע לה אומרת את האמת באופן הכי נוראי שיש תאמין לי עדיף לא להצביע לאף אחד גם ככה ההפקה מתערבת וגם ככה אף אחד לא שווה את זה

  הוספת תגובה לתגובה

  gam ani:

  @ציפי, גם את גרה ליד חמותי ?
  מי יכול להזדהות עם בהמה כזאת ? אם את באמת הוגנת, אל תצביעי לאף אחד. זה עדיף מלהצביע לפרידה.

  הוספת תגובה לתגובה

  ענת:

  @ציפי,
  ופרידה היא דומגא נהדרת נכון?
  אישה רעה וסכסכנית, אלימה פיזית ומילולית, בריון בתחפושת. וכל זה תחת הכותרת של לוחמת צדק. את כנראה לא יותר מידי שופעת שכל ואינטיליגנציה ריגשית כדי להכיר בזאת. את ושכמותך הורסות את החברה הישראלית ואת הנוער שלנו. לא פלא שכך ניראית המדינה אם יש לנו אזרחים שרואים את פרידה כדוגמא. בושה וחרפה. אולי תתני לה גם לחנך את ילדייך???

  הוספת תגובה לתגובה

 • אייל :

  ליהיא, אחרי שהיא רואה את הסרטונים מהבית של שאר הדיירים, שואלת: "איזה בית שלי יראו? אין לי בית בישראל". ועל זה נאמר: אל תדאגי ליהיא, כבר סידרו לך בית מעולה בחוץ: בית הסוהר, תחנת המעבר שלך בישראל עד שיגיעו הסוכנים הפדרליים ללוותך לביתך השני בארה"ב, שם תפגשי עוד הרבה טיפוסים כמו פרידה אהובתך.

  הוספת תגובה לתגובה

  בן:

  @אייל,

  שום כלא, המשפחה שלך רמזה לה גם שתשתוק בנוגע לה וליהיא הבינה ותאמין לי לסוכנים יש הרבה מה לעשות, ליהיא גרינר לא מעניינת אותם.

  הוספת תגובה לתגובה

  עדי:

  @בן,
  נדמה לך בן,
  להיכנס לארה"ב תהיה בשבילה בעיה לא קלה עכשיו.היא עשתה עבירה פדרלית לכל דבר, והיא הודתה בכך מול אומה שלמה.וכידוע עבירה פדרלית בארה"ב=דינה מאסר.

  הוספת תגובה לתגובה

  המאסטר החיוור:

  @אייל, אדביזי מחכה לה בסבלנות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורלי :

  איזה כיף שהילה הודחה איכזבה בענק כאשר חברה דווקה לציר הרשע וכל דבר שדובר בבית עבר לפרידה מתוך פחד פשוט היתה חילת טובה במיוחד ופרידה מאוד אוהבת "פחדנים"כאלה…..אני עדין לא מבינה מי האנשים שמסמסים לפרידה איך אפשר לאהוב אדם רע כל כך שנותן מכות לאנשים בפריים טטים שנה שעברה תקרית קטנה העיפה את חודדה מהבית מה הולך השנה?איך האח הגדול נותן לאלימות לצמוח בבית ולתת לזה במה גדולה כל כך האם בגלל שההפקה ידעה שהתוכנית כשלה לדעתי התוכנית היתה הרבה יותר טובה אם פרידה לא היתה בבית מעולם לא ראיתי אישה דוחה ומגעילה כל כך כמוה אם תותי הבינה מי היא אז איך אנשים לא מבינים מי האישה הכי רעה בבית פשוט אלימה מאין כמוה גונבת אוכל ומאשימה אחרים ממציאה שמות לאנשים ללא גבול מי היא בכלל ?.?סתם אפס מאופס לא שווה שקל באס.אם.אס אנשים כניראה רעים כמוה אם מזדהים עם ציר רשע כמו שלה ושל ליהיא יופי הלוואי ושבוע הבא היא תהיה שוב מועמדת ותעוףף בטילללללל….הכי בידור אם היא תעמוד מול זקי ונופר לבד בטוח היא עפה רק שלצערי זה לא יקרה…..יאאלה שאנשיןם יתעוררו ויבינו מי הגורם הכי גועלי בבית שאין מה ללמוד ממנו כלום אישה חסרת תוכן ריקה מבפנים ורעה ברמות שאין לתאררר….הלוואי שהיא תעוףףף כבר לגמר ממש לא מגיע לה להגיעעע…עדיף את סיוון כבר ולא אותה

  הוספת תגובה לתגובה

  MAD-HCAN:

  @אורלי,
  תכל'ס אם פרידה עוזבת, העונה מתה
  איזה עוד ענין יהיה בבית?

  הוספת תגובה לתגובה

  ג'ויה:

  @MAD-HCAN, איזה עניין בדיוק האישה הזו מייצרת, לדעתך?
  הרבה יותר מעניין יהיה לראות את ליעוז,לדוגמא, מתנתק מחבר הטבור הרעיל של פרידה ומנסה לעצב לעצמו אישיות מול שאר הדיירים.

  הוספת תגובה לתגובה

  מודרניסטית מובהקת:

  @אורלי,

  אורלי, מסכימה איתך לגמרי! נופר, הבחורה היחידה עם האישיות, זו שמעזה להראות את האופי שלה! בניגוד לשאר דיירי הבית שנותרו, אלו שמפחדים להיות הם ומעדיפים להיות כלבלבים, וזאת מפני החשש מהרודנת פרידה, שלא מרשה שייראה שום אופי בבית הזה מלבד האופי שלה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה משועשעת :

  אני מקווה שיפרסמו את מה שאני כותבת כי צפניה, אם אתה היית יודע כמה אתה מיותר השנה… כל צורת הכתיבה שלך רדודה ותפלה… חוש ההומור שלך שואף לאפס וכנראה שכך אתה מתנהל בחייך….

  בכל העונה הזו לא קראתי דבר וחצי דבר שכייף היה לקרוא…

  אני מקווה שאתה תתנדף בעונה זו ולא תשוב בשום דרך… שלום שלום…

  הוספת תגובה לתגובה

  ירון:

  @צופה משועשעת,

  אם את כל כך משועממת ומשועשעת למה את טורחת להיכנס לכאן? הרי זאת לא חובה..את יכולה להתנחם להתנחם בזרועותיה של ״תותי״. נדמה לי שהיא פנויה עכשיו ואת נשמעת כמו הטיפוס שמתאים לה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה משועשעת:

  כרגיל אין תגובה עניינית… איך הגעת לנחמה עם תותי… ובכלל מי בכלל פנה אליך… הייתי מבינה אם היית מתייחס למאמרים הנכתבים כאן אך מדוע אינני מופתעת?! חחח ….

  הוספת תגובה לתגובה

  משועממת:

  @צופה משועשעת,

  ואת העילגות שלך צופה משועשעת אנחנו רוצים לקרוא?
  תזכירי לי איפה איבדת את חוש ההומור שלך?

  אם רק היית מגיעה לרבע, אבל רבע מהשנינויות ומהניתוח המבריק של צפניה, היה אולי מעניין לקורא אותך.

  תתקדמי.

  האחות הגדולה:

  @צופה משועשעת, תתקדמי ומהר..

  עינתי:

  @צופה משועשעת,
  הפוסטים של צפניה מעולים ובמיוחד הביקורת על האח הגדול.
  אני לא צופה באופרות סבון אבל הייתי קונה את העיתון "רייטינג" כדי לקרוא את המדור של צפניה והפסקתי לקנות את רייטינג כשצפניה עזב.

  אם את לא אוהבת את הכתיבה שלו, אל תיכנסי לכאן.

  הוספת תגובה לתגובה

  ליבי:

  @עינתי, באמת צפניה כתב על אופרות סבון? חבל שפיספסתי. בדיוק אתמול חשבתי על זה שיכול להיות נחמד אם הוא יכתוב על כמה מהסדרות הברזילאיות (למי שלא יודע טלנובלות ברמה אחרת). יש שם תמיד חומר אנושי מעניין, ותמיד עושה חשק לדבר עליהן בסוף כל פרק.
  אני אקנה את "ויוה פלוס" כל חודש אם הוא יכתוב שם, מבטיחה.

  הוספת תגובה לתגובה

  Asole:

  @ליבי, היי ליבי, טלנובלות ברזילאיות זה אנחנו!
  http://www.agenda.co.il/243/forum/
  (סורי ופרדו צפניה על הפרסום חסר הבושה… אבל במקרה הנוכחי לא יכולתי להתאפק וחרגתי ממנהגי).

  ליבי:

  @ליבי, תודה, Asole
  אני אבדוק את זה.

 • גבריאלה :

  זה מדהים איך כל מי שקם טיפה כלפי פרידה, וואי וואי וואי, פתאום הוא נהיה איום אסטרטגי למדינה, פתאום הוא "צבוע" פתאום הוא"יודע מה הוא עושה" פתאום הוא מדען נס"א עם תוכנית אסטרטגית מפורטת ומפה כדי לכבוש את העולם ולהשמיד אותו, אחד שעונה שלמה היה "נשמה" "מותק של ילד". פרידה, נמאסת! די לדיבור החלש והדרמטי שאת חופרת איתו לאח הגדול, מירב הפכה להיות איום קיומי לצדק האנושי בתוך כמה ימים ועכשיו גם ג'קי. לא הייתי תומכת נלהבת של ג'קי עד עכשיו, אבל כשאני רואה אותו ככה סופג מתקפה מהנאדם הכי רע וחסר ערכים בא לי לסוכך עליו. אני מקווה שאותם אנשים שאהבו את ג'קי לאורך העונה יפעלו עכשיו קשה להדיח את פרידה ולעשות את מה שהוא רוצה

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @גבריאלה, מסכים בתכל'ס עם כל מילה

  הוספת תגובה לתגובה

 • טל :

  פרידה נולדה בזמן הלא נכון. היא הייתה צריכה להיות בגסטאפו. החושים המחודדים. הידיעה המוחלטת שהיא צודקת תמיד. ההוצאה להורג ברגע שמישהו מעז לזוז פיפס אחד ימינה ולהגיד משהו שלא מוצא חן בעיניה. אין מה לעשות, אנשים. פרידה יודעת יותר טוב מאיתנו כי כולנו רק ניצבים בעולם שנברא למען פרידה, ישתבח שמה, הבריה העליונה שמחליטה בין טוב ורע. כל עוד נהנהן, אנחנו בצד של הטובים. ברגע שנרמוז שאולי היא עושה משהו לא בסדר, מייד היא תעלה על הרוע והצביעות שלנו ותעביר אותנו לצד של הרעים ממנו כבר אין חזרה. בחיי, אף תסריטאי לא יכול להמציא דמות כזו. צריך לראות בשביל להאמין (אבל להנמיך את הווליום כדי לא לשמוע את החרחורים).

  הוספת תגובה לתגובה

  טל:

  @טל, "עולם שנברא למען פרידה"- אמור היה להיות "עולם שנברא על ידי פרידה". בקטנה.

  הוספת תגובה לתגובה

  רייד:

  @טל, דווקא הראשון יותר טוב.

  הוספת תגובה לתגובה

  gam ani:

  @טל, ע נ ק אין עליך.
  כל מילה אמת.

  הוספת תגובה לתגובה

  רונית:

  @טל,
  איך בנאדם אחד יכול להיות כל כולו אימפריית רשע (מחרחרת) ושרבים כל כך יהיו בעדה?…
  עוזרת לזונות?! פפחחחח

  הוספת תגובה לתגובה

 • ג'ויה :

  פרידה "רואה הכל" הכט מזהה הילוך מתגנב ומבט אשם מכיוון שכך היא נראתה אלפי פעמים בתור דילרית שמכרה סמים בפינות רחוב חשוכות (גם) לילדים. אז זה לא שהיא איזו אוראקל. אפשר להרגע. היא נרקומנית וסוחרת סמים לשעבר עם ערמומיות רחוב שיש לכל נרקומן.
  אותו מבט מתגנב, אגב, יש לפרידה עצמה כשהיא מנסה לתקוע עוד חבילת טבק בתקציב השבועי, אז שלא תבלבל במוח.

  הוספת תגובה לתגובה

  בבושקה:

  @ג'ויה,
  בקשר לג'קי היא צדקה .כולל תיאור מדוייק של ג'קי והיין, ג'קי והחיוכים המזוייפים כל העונה לכל אחד, וג'קי שדופק נשיקות לחי לדון פרידה בהתמסרות אין קץ לגמרי מטעם ג'קי ..
  והיו לו הרבה "תחנות יציאה" מחסות פרידה – הוא בחר לא לקחת אותן !

  אגב,
  פרידה יושבת נייח כמו בודהא / מתסרטת במדוייק את ג'קי המתפתל אל היין ואח"כ למיטה עם הכוס / תומר יוצא לסיור בדיקה וחוזר כדי לאשר בהצדעה –וכל אותו זמן פרידה בהכי "בודהא" (היודע כל,צופה ממעל עבר הווה ועתיד..) שאפשר —– קטע גדול

  הוספת תגובה לתגובה

  ג'ויה:

  @בבושקה, נכון, זה באמת היה קטע טוב.
  אבל מבחינתי פרידה שמייבבת על כמה שהיא אוהבת את "הילדים" מחד, ומאידך מפלחת להם ממתקים, נייר טואלט ועוד בעזרתה של סנשו פנשו מ-L.A – לא פחות צבוע, אם לא יותר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דפדפית :

  הילה בחורה מקסימה מקסימה עם נשמה ענקית!!

  ימותו הקנאים אבל אין על הילה – להתאהב בבחורה המקסימה והאינטלגנטית.

  נופר = שיא הטמטום והרוע = שאלה קטנה מישהו פעם שמע את נופר בשיחה רצינית?? נאדה כלום המוח שלה חלול.

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @דפדפית, הילה היא רכלנית היא בחורה יפה אבל רכלנית תאמיני לי בהיסוריה של האח הגדול הרכלנים עפו יותר מהר מהצבועים האגרסיבית והמעניינית אז מצטער להגיד לה הילה הייתה פייבוריטית לעוף כבר מההתחלה נ.ב. למזלה היה את הגרמני לא זוכר את שמו שהיה בלתי נסבל ומירב שפתחה חזית מול פרידה אם מירב לא הייתה פותחת חזית והגרמני היה פחות חש את עצמו הילה הייתה עפה ראשונה

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @ניטרלי, מצחיקה אותי התגובה הזו. רכלנית. ונופר לא רכלנית? ופרידה לא רכלנית? וג'קי, ליעוז, אלעד וכל השאר לא מרכלים כל היום? די כבר עם המילה הזו. רכלנית. זה שטויות במיץ.
  הם מרכלים אחד על השני וככה צריך. זה הכל. זה המשחק.

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @שמבה דוי, הילה מרכלת הכי הרבה והדבר היחידי שיכול לעזור להילה במשחק הבית זה לרכל ולציית לפרידה כמו חייל בחייך ברור שהאח הגדול הקהל כבר נמאס ממנה אם לא הייתה מתחברת לפרידה פרידה הייתה עפה במקומה עובדה שגם הקהל וגם דיירי הבית בחרו להעיף אותה

  ניטרלי:

  @דפדפית, יודעת מה בוא נתקן הילה עם נשמה טובה ובחירות רעות הילה יכלה בקלות לדלג ל"שמינית הגמר" אם לא הייתה מתחברת לפרידה ומשתפת איתה פעולה בתכל'ס כמו חייל להילה יש זכויות משלה שתהיה קצת חופשייה כמו אלעד ליעוז אפילו תומר היה קצת חופשי הילה כל הזמן הולכת עם פרידה כאילו בתכל'ס מפקדת שלה אז נכון היא רכלנת אבל למה בוחרת בצד זה ועושה כל מה שהוא אומר שבמקרה זאת היא פרידה הזו

  הוספת תגובה לתגובה

 • יוד :

  תומר – יצאת ויצאת תותח

  כמו שתומר אומר אני חד כמו סכין יפני….
  ניתוח של מנתחת המוח היה בול. כל מילה בצבע…. הבחורה בלתי נסבלת וחושבת שאם היא בוכה או אומרת "לא רוצה להתמסכן…" ממש לא מתמסכנת, בחורה אומללה שלאט לאט עולים עליה. פתאום רוצה עוד סיגריות, להזכירכם אמיר היחיד שמרוויח מהסגריות של סיון (היא פשוט כמו הכל לא שמה לב בינתיים) והלכלוך על עמיר – עשתה לו יחצנות נוראית ביותר.
  אז תקשיבו שוב לתומר – ויאללה הביתה סיון נמאסת לחלוטין במיוחד אחרי השבוע האחרון והמעייף

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @יוד, צודק תומר בתכל'ס חשף את סיוון אבל היה יכול להגיד את זה במילים פחות מגעילות הוא בתכל'ס צעקה והתנהגלה בצורה עצבנית אבל הוא צודק הבא בתור זה סיוון ועמיר אין טעם להשאיר אותם בבית והרומן שלהם כבר נמאס אם רומן זה בכלל נקרא רומן?

  הוספת תגובה לתגובה

  קובי:

  @ניטרלי, אבי
  אתה פשוט לא רואה את התמונה. עמיר הוא הכי חזק במסמסים . חד וחלק . הוא יעלה לגמר בקלות וגם יזכה במליון . אין מישהוא אחר בבית שמגרד את נעליו . לגבי סיון נכון היא הגיעה לאן שהגיעה הרבה בזכות עמיר שבהדחות הקולקטיביות המסמסים שלו עזרו לה מאוד. היא מתנהגת כמו ילדה – זה נכון אבל היא מצליחה לשרוד וזה לזכותה . אגב אתמול הם חזרו להיות יחד ואני מניח שזה רק יעזור להם עכשיו. לא נתפלא אם גם סיון תהיה בגמר והכל תלוי מה יעשו המסמסים של עמיר .

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @קובי, ואם סיוון תיפרד מעמיר ותציית לאביה ואם לעמיר ימאס חוץ מזה לך תדע ה-8 הפותחת הקרב מאוד צמוד אין לא אתפלא אם יעמידו את עמיר להדחה לפחות רוב האנשים

 • sis :

  and i ment frida!

  הוספת תגובה לתגובה

 • דפדפית :

  חבל שהקהל לא מסוגל להבין בין = פה ג'ורה ומוח נבוב וריק מתוכן = נופר מור = לבין בחורה אינטלגנטית, יפה, שנונה .

  ובחר לא לסמס להילה המקסימה המדהימה.

  הילה לפחות שמרה על ערכי החינוך שלה = נופר איך אמא שלה אמרה העדה הפרסית גאה בה = טוב שתישאר עם העדה הפרסית = למרות שהם אנשים חמים ונחמדים = אז תגידו בגל עדה יש כמה תפוחים רקובים??

  נופר מור = צריכה השתלת מח דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @דפדפית, הקהל לא אוהב רכלניות שימי לב לתגובה הקודמת שכתבתי לך הילה יצאה הכי רכלנית ותכל'ס משחקת אותה הכי מסכנה

  הוספת תגובה לתגובה

  זאביק השועל:

  @ניטרלי, אולי די כבר עם הטיעון האינפנטילי של רכלן/רכלנית??? כאילו שלחבורת המאותגרים בבית האח הגדול יש משהו אחר לדון בו חוץ מריכולים אחד על השניה וחוזר חלילה…. כל מטקבק/צופה שמקשקש על הריכלולים יוצא טיפש אפילו יותר מדיירי הבית.

  כולםםםםםםםםםםםם מרכלים על כולםםםםםםםםםםםםםם! כי אין להם משהו אחר לעשות!!!!!!

  מקווה מאוד שנופר המגעילה לא תגיע לגמר!! אם ג'קי האהבל יצטרף אליה בהדחה הכפולה – רגע של אושר צרוף !!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • בבושקה :

  הילה היתה הרבה יותר מעניינת מתומר,
  גם לחוד וגם בביחד שלה .
  ה 3 יחד – פרידה ליהיא והילה צפו להן בהטאב או בנסט או בכרכרה בסצינות מכשפופיות שלוות מהסרטים..
  (אבל ברור שזו היתה הדחה כפולה הכי צפויה בעולם)

  ליעוז מעורר כאלה אמוציות ? אתם רצינים?
  ואפרופו ליעוז – כל כך ברור שההפקה אחראית לצעקות ה"הלשנה" עליו !
  כזה שקוף עד שכבר צריך לקחת את "צעקות ההפקה" כנתון קיים בלי טענות ,כחלק מאבולוציית התוכנית כאן…
  (והפרחים לתומכי אלירז מהעונה הקודמת שהצעקות שלהם השפיעו על פנים המשחק,ההפקה ראתה כי טוב כבר בסוף העונה הקודמת -ועשתה מעשה )

  מה נגיד ומה יהיה
  פרידה קצוצת כנפיים כבר לא כיף לשנוא אותו דבר
  מעניין איך היא תאתגר את הצופים בשמירה על האש :)
  נראה לי אפשר לסמוך עליה

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @בבושקה, הצעקות לא היו מההפקה אבל כן איפשרו להם לצעוק מה שבא להם שזה לא בסדר גם בגדר משחק ללא חוקים יש חוקים גובלים ותאמינו בקלות אפשר לתבוע את ההפקה בלי להרים על אצבע על צעקות כאלו צעקות כאלו היה גם על איילה לא בסדר בכלל לא בסדר

  הוספת תגובה לתגובה

 • לולי :

  משאלת לב:
  המודחים הבאים – פרידה ,ליהיא ואלעד

  חמישיית הגמר-
  ג'קי,נופר,ליעוז,עמיר וסיון.
  מי מהם יקח את המליון?
  בת'כלס מה אכפת לי זה לא שאני מקבלת אחרוזים
  אבל עדיפות לשלושה הראשונים מהחמישייה שלי.

  ליעוז ישב יותר מדי על הגדר,אבל הוא לא נחש.עכשיו הוא יאלץ לנקוט עמדה. לעומתו אלעד יותר מדי טפלון עד כדי גועל,ורצוי שיפסיק להטריד מינית דיירים.
  ג'קי גאון הגיע הזמן לראות אותו נלחם בפרידה- "לוחמת הצדק והחופש הבלתי נקמנית שלא תנוח ולא תשקוט עד שיודח".
  רגע מכונן: האישיות של סיון מתפרצת,בשביל זה היה שווה שתשרוד עד כה.

  מישהו מוכן להסביר לי עד כמה היצורה הזאת פרידה בלתי מודעת לעצמה? אז עם הבובות "איזה חייכנית עשו את הבובה שלי". דבר ראשון הבובה שלה הייתה זועמת, דבר שני מתי פרידה חייכה העונה? אמרה שאלעד הדיח אותה כי היא לא נקמנית ושכחה שהדביקה לו כאפה מיד כשקיבלה את הבשורה!! ובלי שום קשר היא לא נוטרת טינה אלא רק ממררת את החיים של כל מי שלא מיישר איתה קו… בסדרררר.

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @לולי, סיוון תעוף על ההדחה הראשונה

  הוספת תגובה לתגובה

  יוד:

  אם סיון לא עפה – אני עפה……

  סיון התאמצה לאסוף את מעט השכל שלה והצליחה להגיד משפט בעל משמעות ואפילו עכשווי – בשבוע הבא זאת אני…. בבקשה עזרו לנו לעזור לעצמנו

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @לולי, אה דרך אגב פרידה כן חייכה הבעיה שהחיוך שלה היה על סבל של האחר למשל היא עצבנה את דנה , דנה התעצבנה ופרידה צחקה איזה צחוקים מלאי קולות בקיצר פרידה היא מפחידה ואפילו האח הגדול מפחד מנה אם היא תוד אסי לא ירצה להתקרב אליה אין פלא שישאירו אותה עד לגמר חחח לפי דעתי סיוון צריכה להחליט האם להתחבר עם עמיר או לא אם היא תישאר בלי תשובה הקהל לא יאהב את זה בכלל ולא יצביע לה בגלל זה אני חושב שסיוון תודח בגלל שהיא גורמת לעמיר חיים קשים ואת עמיר בתכל'ס קצת הרבה אוהבים

  הוספת תגובה לתגובה

  זאביק השועל:

  @לולי, לולי – המשיכי לחלום…

  אופסססס, קבלי צלצול השכמה:
  בגמר: אלעד, ליעוז, פרידה, ג'קי, עמיר ו……ליהי לוקחת 1.000.000 שח

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @זאביק השועל,
  קבל צלצול השכמה:
  בגמר יש רק חמישה דיירים.
  קבל עוד אחד:
  הדבר היחיד שליהיא לוקחת זה את הזנב המושפל שלה בין הרגליים (כי צריך שיהיה שם משהו…) ועולה על המטוס חזרה ל-LA.

  הוספת תגובה לתגובה

  זאביק השועל:

  @דג אשפתות,

  אוקיי…עמיר התפלק לי לחמישייה..
  ולגבי ליהי – וו'י של סי!

  למה להתקטנן? אתה לא אמור להיות עסוק בפלירטוטים עם נועה (עם הניקוד)?? אנד איטס אבאוט טיים פור יו טו – גט א רום פור גאד סייק!

  דג אשפתות:

  @זאביק השועל,
  רגע, היית רציני בקשר לליהיא?
  יש יותר סיכוי שאבירם ועתי יהיה בסט באדיז.

  לפי הלו"ז סיימנו את הפלירטוטים להיום.
  מחר יום חדש.
  עכשיו זו שעת הזאבים.

  דג אשפתות:

  @דג אשפתות,
  שעת השועלים היא שעה מאוחרת וגורמת לי להתבלבל ולקרוא לה שעת הזאבים.
  לעזאזל עם שמות מבלבלים בשעה מאוחרת.

  נוֹעָה:

  @זאביק השועל,
  האם יכול להיות שעוד יש לך הרבה מה ללמוד על איך מתנהלת שיחה אינטליגנטית בין שני אנשים שהם גם חברים?
  וגם משהו על יצירתיות ועל הומור?

  בס"ה נשארו 8 מועמדים, ולפי החמישיה שלך (השישיה הסודית), גם כאן עוד יש לך קצת מה ללמוד.

  מקנא?

  נוֹעָה עִם הֵנִּיקוּד.

  הוספת תגובה לתגובה

 • טוב טוב הגמד :

  אנחנו מחזירים שטחים, אנחנו מחזירים מחבלים, למה אי אפשר להחזיר גם את פרידה? ובאותה הזדמנות גם את "דפדפית" – אשת הקש של הבלוג

  הוספת תגובה לתגובה

  gam ani:

  @טוב טוב הגמד, אמן ואמן על כל מילה.
  יחי טוב טוב הגמד הטוב

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליזי :

  צפניה, לכלכתך, אתה ממש לא אובייקטיבי או שאתה בכלל לא רואה מספיק את האח הגדול. ציפי צודקת – התכנית בלי פרידה תשעמם פחד… גם כך הליהוק על הפנים. תשאירו אותה שיהיה מענין קצת.
  סיון כמו שתמיד חשבתי "דיקט" ותומר אמר את הדבר החכם ביותר "שחקר המוח נתקע בגללה". נופר עם הפרצוף העצבני והנוורוטית – ורדודה ביותר – שמדברת רק מול המצלמות בכל רגע נתון. אולי אחמדינג'יאד יאהב אותה – לו היא ודאי מתאימה- וגם ההפקה בקטע הזה די צבועה שנותנת במה יתרה לאמא שלה שרוצה בכל מחיר שתביא את המליון , אני מקוה שיתאכזבו – וג'קי החמוד והמוגבל – אלכוהליסט סמוי שעכשיו מגלים זאת- הרי בתקציה היה יין אז מה הוא פותח את הפה על פרידה.
  חבל שהילה הלכה – ודאי היה לה יותר לתרם לצפיה מסיון או נופר שמחזיקה את ג'קי האומלל מהביצים… תעיפו אותם די הם נמאסו….

  הוספת תגובה לתגובה

  יוד:

  אני לא מאמינה למצב שהגעתי – מעדיפה את נופר ולא את ג'קי, הלוואי שג'קי יעוף הבנאדם בלתי נסבל, עסוק בעצמו ובעיקר בנופר – לא מצחיק, לא מרגש ולא מרשים. דעתו נטרפה עליו ומספיק. עשה יותר מכל אחד ספרד מפגש עם אמא חיזור מתמשך ומעייף ושברור שלא יגיע לשום מקום – די זה פשוט מעליב אותנו כבני אדם לתת לו במה או חלילה לזכות

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @ליזי, צודקת אבל בוא נזכיר מי התחיל את הויכוח על התקציב סיוון… ממתי סיוון פותחת פה מאז שהיא גילתה שפרידה מתחילה להיות שתלטנית והסיגרויות שלה תופסות חלק מהתקציב לאחר שסיוון פתחה פה בגלל שפרידה כל הזמן משתלטת על התקציב פתאום גם ג'קי רוצה יין חבר'ה תאמינו לי שאם לג'קי יש יין מוסתץר אני בטוח שגם לפרידה להלן וכדהלן יש כמה סיגרויות קופסואות סיגריות מוסתרות אז בחייכם כולם שם צבועים כולם שם רעים כולם שם משחקים ומצדי כולם ראויים להיות מודחים מי שיבחר מי ינצח זה האח הגדול בעצמו ובלבדו

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה :

  אהבתי מאד כמו תמיד.
  הפריע לי מאד בתוכנית שעמיר לא קיבל זמן מסך.היו לו שיחות מדהימות עם אלעד.כל הנושא עם סיון המלכלכת והתגובות המדהימות שלו.סופית החלטתי שהוא הכי ראוי למיליון.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורי :

  נמאס לי מכולם: מג'קי, מליעוז ומאלעד. אפילו נופר מתחילה לעצבן אותי.

  סיון, מתחילה להציג חזות מעניינת, השיחה שלה עם ג'קי ב"נסט" שבוע שעבר הראתה כריזמה וחוכמה והריב השבוע עם תומר הראה צג שונה.

  אלעד, גמד קטן ומתחסד, מקרבן עצמו ובורח לפינת ה"אני נכה" אבל יצא לשפוך דלק על סיון כשזו ביקשה פעם בעשור חבילת סיגריות נוספת.

  ריבים טיפשיים על טריטוריה ושליטה, אלעד רוצה עוד בירות כי סיון רוצה משהו לעצמה? למה לא לקבל את זה? למה לרצות עוד ולתנהג בגרגרנות וחמדנות?!

  ליעוז ואלעד שניהם בוחשים מאחורי הקלעים עכשיו תורם יגיע, ואני לא אתפלא אם צעקו מההפקה.

  ליהיא, אהבתי לבחורה לא יודעת גבול, הם הבינה את המסר שמשפחתה אמרה לה ולמרות הכול החן לא סר ממנה, היא האור היחיד על המסך.

  פרידה.. שאני אגיד שאני שוב מתחבר לפרידה, שלמרות שאני אוהב את נופר מתחילה להיות בה משהו זחוח שמעורר סלידה.

  ולסיום, איזה מסר מעברים ג'קי, ליעוז ואלעד לנוער?! אני האחרון שיגיד שהם מחנכים את הציבור אבל שהם רוצים את זה על חשבון אוכל ורק את זה כדי להשתכר ו"לא להיות עצמם, להיות אחרים ומהנים" זה מעצבן אותי, זה מרתיח אותי התירוץ הזה באלכוהול. מה אתם לא יכולים להיות מהנים גם בלי משקה, אתם לא אמיתיים מספיק? אתם כאלה חסרי ביטחון שאתם זקוקים לכוס של משקה?

  ונסיה בנימה אופטימית, שאלעד יעוף כבר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לוז :

  נו מה, זה לא ברור שההפקה מעורבת באופן ישיר בהדחות או יותר נכון להגיד : באי הדחות ! נו זה שקוף שההפקה רוצה להשאיר את פרידה עד הסוף, שיהיה מעניין, מה נראה לכם שמישהו בכלל מסמס לה בכאלה כמויות? בולשיט, הכל מסודר מלמעלה. בגלל זה, אני למשל לא יצביע בחיים כי הכל מכור מראש ! שלישית הגמר שלי: ג'קי, נופר ועמיר
  (לצערי כנראה שפרידה תגיע לגמר – אבל זה יהיה תענוג עילאי לראות אותה מובסת ע"י ג'קי או נופר) יהיה מעניין !

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @לוז, צודק ההפקה מצתערבת הבעיה שלא מאמינים לנו חחח חבר'ה בגמר פרידה ,ג'קי , ליעוז, אלעד ונופר או ליהיא

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @לוז, מסכימה שיש התערבויות של ההפקה.
  כמו שבעונה הראשונה "במקרה" זרקו לרנין בולוס מכתב מהחבר שלה בדיוק כשהיא היתה לבד בחצר עם חומה של 6 מטר גובה.
  פפפסדר.

  את פרידה ישאירו לסוף רק על מנת לזכות בעוד סמסים שאנשים ישלחו כביכול על מנת להביס אותה לטובת המתמודד שיעמוד מולה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דג אשפתות :

  היה לי כ"כ הרבה מה להגיד על פרידה, אבל בשלב מסוים מרוב גועל והצטברות נושאים, כבר שכחתי חלק, אז החלטתי לוותר על זה.
  רק אגיד שמעניין שהיא רואה הכל ויודעת הכל מראש וראתה הכל מהפעם הראשונה שכל אחד נכנס לזווית העין שלה, אבל בחודש וחצי הראשונים נופר הייתה בעיניה ילדה נהדרת, עד השבוע ג'קי היה ילד מקסים שנופר מנצלת ופתאום זה לא כך, אלעד בשלב מסוים הפך להיות מישהו עם עיניים רעות ועוד ועוד ועוד.
  אז או שהיא רואה הכל מראש והיא צבועה או שהיא לא רואה הכל והיא חושבת שכולם מסביבה טיפשים (והיא צבועה). יש לי הרגשה שזו האפשרות השניה (למרות שהיא באמת מוקפת בכמה טיפשים).

  אני חושב שהשבוע פרידה צריכה לשכור את שירותיו של ג'קי לבניית אנדרטה לזכרה של החיילת האלמונית שנפלה בקרב האס.אמ.אסים. קיבלה עיטור מופת על פעילות ריגול בעורף האוייב, נאמנות אין קץ לגנרלית פרידה ונפלה בקרב על שמירת הבהמה בבית.

  מזל טוב לסיון, בשבוע הקרוב, עד שתודחי, יש לך כיס פנוי אצל פרידה.

  אני חייב להגיד שההערכה שלי לג'קי עלתה פלאים השבוע. עכשיו אני בשלב שאני לא ממש מעריך אותו, לעומת קודם, כשלא הערכתי אותו בכלל. לא, אני עדיין לא רוצה שיזכה, אבל סוף סוף הוא אמר מה שהוא חושב.
  עכשיו גם ברור לחלוטין שהוא שחקן ועם תוכנית משחק לא רעה בכלל. אחרי מעל לשמונים יום שבהם התנחמד לכולם ובמיוחד לקהל, פתאום שלף ציפורניים ויכלנו לראות שהוא לא כ"כ עילג כשהוא רוצה לריב עם מישהו. כלומר, הוא עדיין היה עילג, אבל לא כמו שעשה מעצמו קודם לכן.

  והקטע של אסי עזר והדג… למה? מה זה תרם?

  הוספת תגובה לתגובה

  בבושקה:

  @דג אשפתות,
  לא חוכמה גדולה ל"הגיד מה שאתה חושב" כשהסיבה נטו היא בקבוק יין עלוב שפתאום חסמו לך אפשרות לגנוב כהרגלך,ולא גבורה גדולה "להגיד מה שאתה חושב" רק כשאתה צמוד לאחרים שפתחו את הפה לפניך
  ואין הכוונה לדנה או נופר אלא לאותו אירוע מסויים :
  אחרים התחילו וג'קי הצטרף בנפנופי ידיים וסערת נפש אמיתית כי פרידה מחקה לו את היין חחחח הבין שהסירה לו "פרוטקציות" (!)חחח

  ובטח לא גבורה גדולה כשהאווירה בבית כבר לא סוגדת לפרידה

  וחוצמזה פרידה הטיחה לו בפנים , כך שחסמה לו דרך מטעם עצמה – מהלך שלה (!) לא שלו (!)
  כ"כ
  כשג'קי יצא לסיגריה כשפרידה שם לבד בחוץ אחרי הבלאגן (כנראה בסוג של נסיון שלו של איזה הרגעה מצד פרידה חח)-פרידה לא שיתפה עם זה פעולה ,ישבה בלי אומר, קמה והלכה.

  לג'קי לא נשאר אלא לקום אחרי ולהיכנס ..

  הוספת תגובה לתגובה

  דג אשפתות:

  @בבושקה,
  מה איכפת לי למה הוא יצא על פרידה? העיקר שיצא עליה והבין שעשה טעות עד היום.
  כן, ברור לי שזו צביעות, שעד שהוא לא הרגיש שהוא נפגע ממנה ישירות, הוא לא עשה את זה.
  אני עדיין חושב שהוא לא העפרון הכי חד בקלמר, אבל הנקודה הייתה שלדעתי הוא לא דביל כמו שהציג את עצמו, אלא שחקן שהתחיל את השלב האחרון באסטרטגיה שלו (כן, ג'קי ואסטרטגיה באותו משפט, לא חשבתי שאכתוב את זה אי פעם).
  כשההתפרצות קרתה היו שם את ליהיא, הילה וסיון שסגדו לכל מילה של פרידה, את ליעוז שעדיין לא יצא נגדה ואת תומר שלא ממש היה לו משהו נגד פרידה. אז רוב הבית לא היה נגד פרידה.
  מה שפרידה עשתה גם היה חלק מהאסטרטגיה שלה. אחרי שהיא פיארה את ג'קי במשך שמונים יום, היא צריכה להתחיל להוציא אותו רע, כדי שכך הוא יצטייר בעיני האחרים ובתקווה (שלה) גם לקהל.
  הרי זה מה שהיא עשתה לאחרים לאורך כל העונה, אחד-אחד: יורם, יגאל, עמיר (פחות הלך לה), נופר (גם לא הלך לה) וכמובן לדנה.
  אז עכשיו מבחינתה הגיע תור המז'יק.

  הוספת תגובה לתגובה

  נועָה:

  @דג אשפתות,

  אני לא יודעת אם ג'קי הבין שהוא עשה טעות, אולי לא. אולי מבחינתו הוא לא עשה טעות, ומבחינתו הרגע לצאת נגד פרידה הגיע רק עכשיו.

  ליעוז גם לא ייצא נגד פרידה. לא יודעת מה משחק אצלו יותר – תפקיד האימא שלו שהיא לקחה על עצמה, כפי שהיא אמרה לו את זה, או ההזמנה הפתוחה שהיא נתנה לו למסעדה שלה, לו ולחברתו. אירוח בחינם מתי שהם רוצים וכמה שהם רוצים.

  בבושקה:

  @דג אשפתות,
  אז זהו שג'קי לא "הבין" מה שאתה קורא "טעות עד היום".
  הוא הבין יפה מאוד את הטירור של פרידה לאורך כל הדרך אבל זה היה לו חמים ונעים ומועיל..

  הוא אכן שחקן
  עיקר האסטרטגיה שלו זה עצם זיוף דמותו לדעת

  בשלב הזה של כל כך קרוב לחמישייה (והוא כבר חודשיים עם שתן בורידים ויודע שהוא הכוכב) הרשה לעצמו לא רק לקפוץ על היין הגנוב שלו -אלא גם לנפח חזה "על פרידה"(לא בנוכחותה אבל הילה הלשינה)..

  מה שאני מנסה להגיד שאין כאן "ג'קי נלחם בפרידה" –
  אלא "ג'קי מרשה לעצמו לזלזל גם בפרידה" כאחרון הפחדנים המניאקים (סליחה על המילה).
  וגם
  הוא בכלל לא התכוון לעימות כזה פרונטלי .
  הוא נגרר לזה בגלל היין(שממש אבל ממש היה בנפשו חחח), ההתלהטות בבית אחרי הגשת התקציב לאח, האווירה הכללית נגד פרידה,כשקודם לזה שפרידה ליהיא והילה בעצם בודדו עצמן וג'קי נדחק הצידה ..

  בעצם אם חושבים על זה, הברית החזקה בין פרידה ליהיא והילה הביאה להפלתה של פרידה (זה לא אומר שהיא לא תגיע לחמישייה,אבל היא לא תגיע כפרידה ה"אימתנית"..)

  זמן האיכות של ה 3 יחד היה על חשבון תיחזוק מוטת הכנפיים של פרידה על אלעד ג'קי ליעוז

  בעצם
  הילה ההתבררה כעקב אכילס של פרידה…
  אוי זה מצחיק אבל ככה יוצא

  נועָה:

  @דג אשפתות,
  פרידה לא רואה הכול מראש. אם היא הייתה רואה, היא הייתה מבינה שעם ההתנהגות שלה כלפי נופר (בלי קשר לשבחות והפוך מהן), האחרונה לא תישאר לצידה לעד.
  לעומת זאת יש לה יכולת לאבחן, זו התכונה החיובית הכמעט יחידה שמצאתי בה, וזו יכולת אדירה שלה. זה לא אומר שתמיד, אבל פעמים רבות כן. רגע, חוץ מהאיבחון שלה את דנה, שמרוב עיוורון, היא לא השכילה להבין.
  בדנה היו מעלות רבות, להוציא את חוסר הנאמנות שלה כלפי טובתם האמיתית של עמיר וסיון. שם היא היתה מוכנה להקריב אותם למען תחושת ההרמוניה האישית שלה. "הדביקה" אותם כל הזמן אחד לשני בחזרה.

  כן, ג'קי הצליח לבטא את עצמו מול פרידה, ולהיות חלק נפרד ממנה גם פנים מול פנים. בראבו. כנראה שהאהבה שלו ליין מצליחה להוציא אותו מהכלים ועושה לו את זה.

  הוספת תגובה לתגובה

  בבושקה:

  @נועָה,
  מה ג'קי הצליח לבטא בפנים ומה נעליים
  הרי פרידה לא השאירה לו ברירה בקשר לפנים מול פנים.
  היא זו שפצחה במונולג כלפיו בפני כולם בשניה שהגיע – ותהרגי אותי לא זוכרת אם ענה לה בכלל

  הוספת תגובה לתגובה

  נועָה:

  @בבושקה,
  בהתחלה, ג'קי התפרץ בתקציב על היין, וזה דבר די חדש אצלו להתנגד לפרידה בּפָנים כדי להביע רצון משל עצמו.
  זה שפרידה לא השאירה לו ברירה ופצחה מולו במונולוג לעיניי כולם, זה לא אומר שהיא לא השאירה לו ברירה. זו עדיין הייתה הבחירה וההחלטה שלו לענות לה.
  אין ברירה זה עם אקדח מול הרקה, ואצלו זה היה חידוש. כאן זה היה היין מול הרקה.

  דג אשפתות:

  @בבושקה,
  ענה לה בקשר לזה שרצה להוריד מהפירות והירקות ולא את היין.
  כמובן שאי אפשר לריב עם פרידה, כי היא לא באמת מקשיבה למה שאומרים לה.
  וגם בגלל שהיא הפתיעה את ג'קי, אז הוא לא בא מאורגן לריב (כמאמר החיקוי הנהדר של פרידה בארץ נהדרת לפני חודש).
  חוץ מזה שגם לעמוד מול כל האחרים ולהגיד בקול את דעתו על כך שפרידה דופקת אותם בכל שבוע, זה גם משהו שהרבה אחרים לא עשו. ועוד בזמן שהחיילת האלמונית שנפלה בשבת נמצאת שם כדי להעביר הכל לגנרלית שלה.
  למה ליעוז לא אמר את זה? למה אלעד לא אמר את זה? לא ס.פ.מ.ד לא אמרה… טוב, היא לא תגיד כלום.
  עצם זה שהוא היה הראשון שקם בחדר והתרעם על זה עומד לטובתו, מבחינתי.

  שמבה דוי:

  @נועָה, ג'קי הצליח להתבטא מול פרידה?! הוא רק עמד שם ומלמל "מה זה קשור?, אבל מה זה קשור?…"

  ונופר, נופר אולי לא אמרה לו מפורשות שליעוד העמיד אותו להדחה אבל היא רמזה לו טוב מאוד. שלא תטעו לרגע.
  פרידה אולי רואה הכל אבל להיות לידה שהיא מתעצבנת זה לקחת סיכון על החיים שלך. איזה פחד. חשבתי לרגע שהיא תוריד למישהו שם סטירה. לא יכולה להיות ליד אנשים אלימים, זה מפחיד אותי.

  סיון. מיותרת. אין לי מילים לתאר את המיותרת הזו. כל כך מיותרת. איך לא הודחה כבר בהתחלה, לא ברור לי עד עצם היום הזה.

  אני עם ליהיא. אולי היא תעוף בשבוע הבא ובכל זאת אני מחבבת את הבחורה.

  הוספת תגובה לתגובה

  נועָה:

  @שמבה דוי,
  ג'קי הגיב, וגם אם לרוב אם הוא מדבר משובש, אם הוא היה מדבר עם סקולי – הוא היה מתבטא יותר בקלות ובחופשיות מאשר מול פרידה – הבלנדר הצורח.

  נועָה:

  @דג אשפתות,

  מי יהיה הגיבור שלי העונה?
  סוף עם הפי אנד.

  האמת, עדיין קשה לי עם הכינוי שלך אשפתות. ואני מכירה את הטיעון שלך על הלמה.
  לא יכולה. אלף, אתה זה לא הוא, ו-ב', חוץ מהעניין של הדג עם ליהיא, אני אוהבת את הדג ואת השיחות שלו עם הדיירים. ולמרות שהדג והאיש ההוא הם אותו אדם, לא רוצה לחבר את האיש עם הדג.
  (כן, חוץ מהקטע אתמול של אסי והדג שהיה קצת מוזר.)
  צריכה למצוא לך שם אחר כשאני מדברת איתך.

  אז תשמע גיבור.
  שוב אני לא יכולה להמשיך לצפות בתוכנית ככה. זה חשוב לי שכבר יש לי גיבור ושזה אתה, אבל חוץ ממך מוכרחה גיבור גם בתוך בית-המשוגעים.

  לקחתי את עצמי לשיחה במרחב הים הפתוח כדי לברר את העניין (סליחה נורא, מעדיפה מאשר באקווריום).
  לפעמים עד שאני לא נמצאת הכי למטה ולא מרגישה כבר את הקרקעית, אני לא עוצרת.
  אז ניהלתי עם עצמי שיחה בעומק המצולות.

  "נגיד שעשית חטא נורא," אמרתי לי, "והעונש שלך הוא שאת עוברת למחלקה הסגורה ההיא."
  "מה עשיתי בדיוק?" שאלתי אותי.
  "לא חשוב," עניתי. "אין לך ברירה, את נכנסת לשם. את צריכה לחיות עם האנשים שלא בחרת. במי היית בוחרת? ובואי נגיד שדברים שרואים משם לא רואים מכאן."
  "איפה זה מכאן ואיפה זה משם?" תהיתי.
  "מכאן זה מהטלוויזיה ומשם זה מבית המשוגעים." עניתי לי.
  "מה המטרה? אני צריכה להגיד עם מי הייתי מתחברת ועם מי לא?" רציתי להבין את התוכנית.
  "תיכנסי לשם ותביני." אמרתי לי.
  "לא נכנסת," כמעט בכיתי, "אני אמות שם!"
  "לא תמותי." הרגעתי אותי.
  "בטח שכן. איך אני לא אמות?"
  "אז למה את צופה בערוץ 20?"
  "לא יודעת," אמרתי, "התרגלתי."
  "אבל את מעורבת רגשית."
  "התרגלתי, לא מעורבת רגשית. מעורבת רגשית רק לפעמים פה ושם כשמבליח מישהו שמצליח לעצבן אותי."
  "בגלל זה את צופה? בשביל העיצבונים? אז תבחרי כבר ב'עצבן'."
  "השתגעת? זו עם ההצגות, הפרצופים והאטרף? מה היא תורמת לי, את הגבות?" התחלתי להתעצבן. "לא אוהבת אותה."
  "לא חשוב. את לא צריכה לאהוב את צריכה לבחור. זה פאק של ההפקה וזהו, ואת צריכה לבחור ממה שיש." אמרה לי הג'יניוס.
  "למה אני חייבת? אני חייבת להעריך ולאהוב את מי שאני בוחרת. זה מה אני חייבת."
  "לא הפעם. הפעם זה מקרה אחר. הפעם את לא חייבת. ותרשי לעצמך." הודיעה לי הג'יניוס.
  "זה עד כדי כך פשוט?" שאלה הטמבלית.
  "כן. זה פשוט. למי את מתחברת שם?"
  "אף אחד."
  "אז אם את כבר יודעת את האמת מזמן, מה אכפת לך ולמה את מתעצבנת על זה שאין לך שם גיבור?" שאלתי אותי.
  "עכשיו הבנתי את זה – שזה שאני לא אוהבת שם אף אחד זה הדבר הכי טוב. אין מתח, אין לחץ אין לי מעורבות רגשית." הסברתי לי לאט כדי שאבין טוב.
  "אבל כשאת מתעצבנת אז יש לך." התערב לי הקטגור.
  "לא אכפת לי. אני כבר מתעצבנת פחות. אפילו פרידה כבר לא מעצבנת אותי כמו קודם. ברור לי שהיא כבר מתעללת בעצמה." ניסיתי את הצד של הסנגור.
  "בכל זאת, איך את מתעצבנת פחות?" ניסיתי לברר.
  "זה נורא פשוט. הם לא מעניינים. גם לא 'כפת לי העוול שהם עושים לעצמם ואחד לשני. ואז קל לי יותר לא לבלוע מים ולא מתעצבנת." הסבירה לי הטמבלית.
  "ואז, כשתהיי רגועה ולא תתעצבני בכלל, תוכלי לבחור שם גיבור!" ניחשה הג'יניוס בחדוות ניצחון.
  "זה לא בא לי טוב," אמרה לי הטמבלית בנדיבות, "ולא רוצה לדבר על זה איתך יותר."

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @נועָה, אולי תפתחי בלוג משלך?

  הוספת תגובה לתגובה

  נועָה:

  @שמבה דוי,
  תודה רבה לך.
  אני שמחה להעשיר את הבלוג של צפניה.

  נועָה:

  @שמבה דוי,
  אבל האמת היא להביע את העמדה, המחשבות, הרגשות וההתלבטויות שלי.

  דג אשפתות:

  @נועָה,
  את לא באמת צריכה גיבור בשביל לראות את התוכנית.
  זאת בסה"כ תוכנית שמאגדת לבית אחד חבורה של מטומטמים.
  הרי אם היית פוגשת אותם ברחוב, אף אחד מהם לא היה הגיבור שלך.
  הם גם לא עושים שם כלום בשביל להיחשב גיבורים ואני מניח שהם גם לא רוצים.
  בסופו של דבר, ברוב תוכניות הריאליטי, עם התקדמות התוכנית אני מוצא את עצמי לא סובל כמעט אף אחד.
  מי שאני כן סובל (או במקרה יוצא דופן, מחבב), אני בעדו.
  כל השאר, שילכו לעזאזל.
  אבל בסופו של דבר, אם מישהו שאת לא רוצה יזכה, אז זה יעצבן אותך ליומיים. וזהו.
  חבל על כל המחשבות שאת משקיעה בלמצוא גיבור.

  הוספת תגובה לתגובה

  נועָה:

  @דג אשפתות,

  חחחחח…..
  הניתוח שלך הוא מציאותי עד כאב.
  גיבור, זה נכון.

  ויחד עם זה שמחה שלא כתבת לי את הדברים האלה בפעם הראשונה כשחיפשתי גיבור.
  כנראה שהייתי חייבת להבין למה אני ממשיכה וצופה בתוכנית שהיא תחרות מבלי שאני יכולה לקחת צד, ומבלי שאני יכולה להעריך שם אדם אחד וללמוד ממנו משהו.

  מהדברים שלך אני מבינה ששיפרה ואלירז לא היו הפייבוריטים שלך, או שלא היו לך פייבוריטים בכלל.

  השיחה שלי עם עצמי לא הייתה מיותרת, היא הביאה אותי להפי אנד של ההכרה במציאות.
  והיום לא פתחתי ערוץ 20.
  אני משערת שזה יעבור לי ושאמשיך לצפות, אבל בלי החיבור הרגשי להתעצבנויות. אוכל לראות את השלילי ואת הרוע מבלי להתרגז.

  תודה גיבור.

  דג אשפתות:

  @נועָה,
  לא ממש אהבתי את שיפרה, אבל לא סבלתי את הבובלילים, אז הייתי בעדה בגמר.
  הייתי בעד אלירז מהשבוע השני של העונה שלו. מאז שהוא זכה הוא מעצבן אותי מאוד.

  נוֹעָה:

  @דג אשפתות,
  הגענו לנקודה.
  אם אתה נגד הבובלילים, אצלך זה אפשרי להיות בעד שיפרה.
  אצלי זה לא, לא יכולה להיות בעד מישהי שאני לא בבסיס בעדה, ולהיות בעדה רק כי אני נגד המתחרים שלה. במקרה כזה אני נשארת בלי גיבור (פייבוריט), ואני אדישה לתוצאה שבסוף.

  בעונה של אלירז היה לי פשוט, כי גם אני הייתי בעדו.

  אני מאמינה שגם העונה הזו אמורה להיות פשוטה עבורך מבחינת חוסר ההתלבטות כי לך יש פייבוריט, את עמיר.
  גם לי כבר יותר פשוט, כי כבר לא משנה לי מי ייבחר. אני לא אתעצבן על אף בחירה.

  רונית:

  @נועָה,
  את כותבת יפה. מאוד.

  הוספת תגובה לתגובה

  נוֹעָה:

  @רונית,
  אני מעריכה את זה. תודה רבה לך, רונית.

 • מיכל :

  מי שצריך להעיף זה את פרידה שאמרה שאים הפלסטינים היו עושים לנו פיגוע היא הייתה שמחה.

  זה רק מראה עד כמה אנו יושנים בעמידה וראיתי שאחת המתמודדות גם קראה לה "מאמי" על מה לקרוא לה מאמי על זה שהיא מעודדת פיגועים?

  חבר הכנסת גפני הגיש נגדה תלונה במישטרה על הסתה לרצח.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניטרלי :

  חבר'ה לפני שתדונו על רועה הדיירים בבית למרות שג ככה כולם צבועים בוא נחשוב על מי יהיה בגמר?

  יש 8 אנשים

  5 מקומות
  דג אחד
  כבשה אחת
  ואסי שחושב את עצמו למצחיק…. וואו מצחייייייייייייייק חחחח סתם

  בוא נדבר על הדיירים
  פרידה- שתלטנית אומרת את האמת בפנים נכון אבל בדרך אגרסיבי ולא נעים לשמוע הדיירים בבית פוחדים ממנה לא הייתי רוצה להיות תותי במקרה שלה
  ליהיא- חבר'ה השתפרה מאישה בלתי נסבלת הפכה לדי שקטה ומצחיקה הבעיה שהיא מתחברת עם פרידה ומרכלת לה על כל מה שקורה בבית כמעט באותה רמה של רכילות שהילה מספרת עצוב מאוד … תראו גם סמיילי :(
  ליעוז- אנחנו עשינו אותו למפלצת כי העם שלנו צעק אייי ג'קי ליעוז העיף אותך!!! למה זה טוב? אבל בתכל'ס יש מקרים בהם ליעוז צבוע במיוחד שהוא טוען שהוא חבר טוב של ג'קי ונופר אך הוא מתחבר עם פרידה לא קולללל
  אלעד- איזה קטן איזה חמודדד תאמינו שהתחתן לא הייתי רוצה ילד כזה הוא מצנז'ר על כולם מעליב ולא שם לב למילים היוצאים לו מהפה והוא לא שוער טוב…(חח פרט לא חשוב בקשר לשוער)
  נופר- צריכה לרסן את עצמה בגלל הצעקות שלה והעצבנות מעיפים אותה כל פעם להעמדת הדחה לא חבל?
  עמיר- בחור חזק תותח מי שבכלל זוכר שבתחילת העונה ניסה להיות דומננטי ומחליט כל אחד עמיר תמיד עצוב למה לעזעל הוא מתקרב לסיוון אם היא לא רוצה בו
  סיוון- תומר אני נותן לך ציון 10 צודק מי זאת סיוון כמעט שום דבר לא יודעת לעשות רק להיות יפה והיא יודעת…:) וחייכנית אין פלא שבדירה שלה רואים את חדרה ומיטתה לא מסודרים כלל סיוון גם מעליבה בדרך את עמיר ומנסה פחות לחשוף את עצמה כי היא מודעת שהיא מועמדת להדחה ולא פייבוריטית חבר'ה סיוון תודח בקרוב קחו את זה בחשבון
  ג'קי- איש מצחיק אין עליו הבעיה שהוא גם צבוע למה להסתיר יין ולבקש עוד ג'קי לא יודע שמתוך יין תמיד יצא סוד היה ברור שמתישהו פרידה תחשוף אותו ותגלה את סודו
  בקיצור המודחים הבאים סיוון ועמיר היא בתכל'ס נמאס מהם ואין טעם להשאיר אותם. שבוע טוב:)

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @ניטרלי, סיבות להחלטות ההדח…

  עמיר- בגלל שלא מצליח כבר להתאושש ולהתחמק מאהבתו לסיוון הוא מתחיל להיות גם לא מעניין בגל פתיחת החזית בין ג'קי לפרידה ודי כבר להגיד רבתה עם פרידה עפתה מהבית לאכול גלידה זה לא יקרה הפעם כי גם ג'קי פייבוריטי לקהל
  סיוון- סתם בגלל שהיא לא יודעת לעשות כלום תומר ידע את זה ראשון אחריו השבוע ידעו את זה כל דיירי הבית

  והדחה אחרונה יש לי התלבטות קשה מצד אחד אלעד כי הוא גמד חחח סתם אבל באמת בהדחה האחרונה יהיה קשה אני לא יודע מי יעוף

  הוספת תגובה לתגובה

 • טלי :

  http://www.youtube.com/watch?v=ujUJSCxsdqw
  צפניה, קבל עוד קישור מזעזע- פרידה מאיימת להרעיל את עמיר, כי לקח לה את הבמבה… שתעוף כבר!

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @טלי, חחחח מזעזע פרידה הזו בעתיד תהיה הדיקטטור הבא של צפון קוריאה עדיף באמת להשאיר אותה בביתת לבד שלא תשפיע עם השתלטנות גם עלינו בעתיד חח תארי לך היא תהפוך לדיקטטור בצפון קוריאה ותפתח מולנו חזית חח בתכל'ס היא מסוגלת להרעיל בני האדם אם היא רוצה חחחח

  הוספת תגובה לתגובה

  HertZ:

  @ניטרלי,
  היא מרעילה אותם כבר מתחילת עונה. לא פיזית כמובן למרות שעם האוכל שלה אני לא אתפלא למה כולם מפליצים שם.

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @HertZ, למה דווקא פרידה האוכל שלה טוב זו היא שמתנהגת כאגרסיבית ואלימה אבל את האוכל שלה דווקא דיירי הבית אוהבים למרות שהאוכל שליהיא מכינה אולי יותר טעים…

  רונית:

  @HertZ,
  קוראים לזה תסמונת סטוקהולם…

  רונית:

  @HertZ,
  התגובה שלי היתה לניטרלי לא להרץ.
  סורי הרץ.

 • צדק :

  הגב הילה נדבקה לחטולת הכושית כדי חשרוד כי הבן שלה כנרא מארגן אימורים עליה וכך אחי הרבה מצביעים לה
  באצבע הבאה כולם מצבעים שתלך הביתה כדימה חברה יגיע זמנה ללכת הביתה אי בעצמה אמרה שהיתה מכןרה לסמים מי שהיה פעם ממשיך להיות חבל שהכסף שמשלמי המסים ילך לשם

  הוספת תגובה לתגובה

  צדק:

  ביי פרידה מיצטער אבל את צריכה ללכת הדמות שלך מפ]ריע על המסך עושה לא טוב

  הוספת תגובה לתגובה

  ניטרלי:

  @צדק, חחח לך לא נעים ליראות אותה לך תשכנע את הילדים בני הטיפש עשרה ועוד הילדים בני ה-13-15 שרצים לתוך הבית וצועקים איי ג'קי ליעוז הצביע לך!!!(כי אנחנו מגעילים ומסיתים ואוהבים אלימות ואקשן) שכנע אותם חמוד לא להשאיר את פרידה ואז דבר על הרצונות שלך מה שבטוח אם הילדים בני הטיפשעשרה מחליטים עמיר וסיוון יעופו לא יהיו פה תבינו את זה כבר אתה וכל המגיבים פה להלן וכדהלן

  הוספת תגובה לתגובה

 • אייב רוזנפלד :

  כשרואים את פרידה פותחת את הרוע, אני בורח מהאח הגדול, (מזפזף) בא לי להכיא

  הוספת תגובה לתגובה

 • שמבה דוי :

  צפניה, יופי של פוסט. תענוג.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נועה :

  ניסיתי להבין דרך העריכה כיצד הם רואים אותה ומה התוכניות לגביה בהמשך.
  אז ככה:
  *בקליפים של המשפחות – הפוקוס היה רק עליה. אין דייר שהראו את המשפחה שלו מבלי שיראו איזה הבעה מטופשת שלה. ומבלי לשמוע איזה משפט דבילי שלה. הנקודה שרציתי להעביר היא זה כשגם שיש סצינות שלא קשורות אליה, הם ידחפו לנו אותה בכח. שנלעס ונלעס ולנלעס את הפרצוף שלה. וכך נתרגל אליו כי הוא הולך להיות הזוכה.
  הכל שטיפות מח.
  *הצעקה לליעוז – ברור שזו ההפקה, מצחיק שאסי וארז מודיעים לצופים שזה לא בסדר . כל המטרה הייתה לצעוק דווקא שנופר שומעת ולא ג'קי, כדי להדגיש את העובדה שהיא נלחמת בשבילו ודואגת לו.
  אחרת מה ההגיון, של הכאילו מעריצים שלו,לצעוק לו על ליעוז כשג'קי בכלל לא בחצר? יכלו לחכות בדיוק 5 דקות והוא היה יוצא לסיגריה. הכל מכוון לסצינה שנופר יוצאת יוצאת על הבלונדי והנה פתחו לה עוד חזית בבית. עכשיו היא נגד פרידה וגם נגד ליעוז. איזה דמות מעניינת. ממש אלירז שדה..
  פתאום נופר עולה על הבלונדי ש"הוא בסדר עם כוווווולם", איזה חכמה היא, מזל שיש צעקות בחסות ההפקה כדי שתקלוט את זה.
  *אין לי ספק שההפקה מיירטת לשלושת המקומות הראשונים את פרידה-נופר וג'קי.
  מכל היתר מתעלמים וזה לא סתם.
  מהעריכה של היום הבנתי שגם סיון ואלעד בגמר. מקומות 4-5 כנראה.
  עכשיו להיי לייט.
  ג'קי ייסיים כאלין של העונה. הפודל של הזוכה- מקום 3.
  פרידה כסער מקום 2.
  נופר כאלירז- זוכה
  צריך להיות עיוור כדי לא לראות שלכך הם מכוונים ולצערי אין מה לעשות.
  *הקשבתי לתוכנית של אלירז וגואל עכשיו – אלירז יודע לקרוא את המפה. שימו לב למה שהוא מה הוא אמר: ג'קי התחיל נורא גבוה, ונופר התחילה נמוך. לאט לאט הוא פיאר הוא והשקה אותה כמו פרח. והמצב עכשיו שהיא למעלה והוא למטה.
  המיליון של נופר. אפשר לאכול את הלב וזהו.

  הודעה 2

  אני רואה שהכח של נופר גדל
  הם אוכלים את הלוקושים של ההפקה בכפית
  ואומרים טעים.
  הלוואי שפרידה תפרוש מרצון, ותהרוס להם את כל התוכניות על הכלומניקית הזו.
  תבינו – כל מי שאוהב את פרידה!
  אתם הורסים לה את החיים.
  היא חייבת לצאת משם לפני שלא יישאר לה כלום
  היא סה"כ פלטופורמה לזכייה של נופר.
  היא תצא שנייה כמו סער לקול צעקות הבוז של מעריצות הפרחה.
  לינוי בר גפן תראיין אותה ותגיד לה שהיא מפרגנת למחבלים ושהיא אלימה וכו'.
  הניצול הציני הזה ב"אמת" של פרידה הכט – מקומם!

  הודעה 3

  אני כועסת על עצמי שאני לוקחת חלק בביזוי הזה שעושים לאישה מבוגרת.
  אין לי ספק שאני יותר לא אראה את התוכנית הזאת.
  למה לי לקחת ללב כאלה דברים?אם הכל מכור גם ככה?
  אנ מההתחלה התרעתי שההפקה בנתה לה תסריט ספיישל למיליון.
  היא זיוף.
  אם הכל היה אותנטי והיו סומכים על המהלכים שלה פרופר, היא מזמן הייתה בחוץ.
  עיצבו אותה כמו גוש פלסלטינה.
  עד שהגיעו לתוצר שאפשר לתת לו את המיליון.
  השתמשו בערך ה"אמת" של אישה מבוגרת.
  כדי שנופר תצנח.
  העיפו את כל המתחרים האמיתיים של פרידה כדי שנופר תבלוט.
  וכדי שהם ימשיכו לפאר אותה מבחוץ – אגב, בטיטו הייתה עכשיו בתוכנית נדבר בבית, והיא לא הפסיקה להשמיץ את פרידה ולהלל את נופר. נו באמת זה כבר יותר מידי..
  צריך להיות עיוורים כדי לא לראות מה הולך לקרות עוד 3 שבועות.

  הודעוה זו פורסמה בעוד מספר מקומות ברשת.

  הוספת תגובה לתגובה

  נוֹעָה:

  @נועה,
  רק כדי שיהיה אפשר להבדיל בין שתינו, בבקשה אולי תוכלי לכתוב את שמך עם תוספת כלשהי.
  בתודה לך.

  הוספת תגובה לתגובה

  מיכל:

  @נוֹעָה, מבדילים, את עם ניקוד. יותר פדיחות שיש כאן עוד 5 מיכל בערך, כל אחת יותר מביכה מהשניה…

  הוספת תגובה לתגובה

  נוֹעָה:

  @מיכל,
  תודה מיכל. תנקדי גם את…

  זאביק השועל:

  @נועה, נועה (ללא הניקוד) – לא יכולת לתסרט טוב יותר את התכנית של ההפקה!
  בהחלט שקוף.. ללא ספק! ההפקה מפמפמת את יקיריה בעוד שהיא מעלימה בבוטות את שאר הדיירים.

  ציטוט של האחיין שלי: שמפו! שמפו! שמפו!

  הוספת תגובה לתגובה

  נועה בלי ניקוד:):

  @זאביק השועל,
  תודה!
  כמה חבל שצפניה לא מגיב.
  כנראה שטעים לו החרא שההפקה מאכילה אותו.
  נעים לו להיות עיוור ל"ריאלטי" שהוא מבקר.
  נעים לו שמשחקים בכסף של אנשים.
  מממממ טעים
  צפניה הכל מכור! המיליון של נופר מור!
  כולם שחקנים בהצגה שלה.
  בהפקה עושים הכל כדי להצדיק את הזכייה שלה.
  למרות שהיא כלומניקית שלולא פרידה הייתה עפה מזמן.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לולה מסטולה :

  תומר עשה את המקסימום בזמן קצר וחבל שלא הוכנס בתחילה העונה.

  ג'קי התעורר,
  סיוון משמיעה זמזומים מטרידים,
  נפטרנו מהחדשים.

  וכמו שאומר הג'יקסו: Let the Game Begin
  ואם יהיו בדרך עוד כמה אבידות עוד יותר טוב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אריאנה :

  מציצנות בשירותים?? גועל נפש.. צפניה רק על זה היית צריך לעשות כתבה של שתי עמודים..

  הוספת תגובה לתגובה

 • לצפניה :

  וואי אחי אתה כזה בן אדם צר ומפגר!!!!
  איזה שטויות אתה כותב אתה בכלל רואה ערוץ 20?
  במקום להיות נטרלי ולכתוב שווה על כולם פשוט תפסתה צד ופסלתה את כל השאר. ומה כואב לך שהם אהבו את הבית של ליהיא יא קנאי.
  תמצא כבר חיים יא מושפל ורק שתדע שלדעתי הילה הייתה פי אלך יותר מעניינת מתומר הסתום הזה שאני בספק שקיבל יותר מ10 קולות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • גיגי :

  חמישיית הגמר ללא ספק הולכת להיות פרידה,אלעד,ג'קי נופר,ועמיר
  פרידה וג'קי ישארו אחרונים וג'קי יקח את המליון
  ועוד דבר בכל מקום מקללים ומנאצים את פרידה אפיךו בפוסט הזה תראו כמה מתים שהיא תעוף אני קוראת עוד פורומים ובלוגים ותמיד התגובות ברובן נגדה
  אז מי לעזאזל מצביע לה? חשבתי על הפריפריה וזה גם לא הכי הגיוני כי אין שם סובלנות רבה כלפי לסביות
  אז מי לעזאזל מצביע לפרידה
  צפניה, מה דעתך?

  הוספת תגובה לתגובה

  ורד:

  @גיגי,
  אני מאוד מקווה שאתה טועה.
  ג'קי ייקח את המיליון?
  סוג של בושה חרפה..
  אבל מצד שני, זה לא שיש שם מישהו שבאמת באמת ראוי לו..

  הוספת תגובה לתגובה

 • נונג'קו :

  כמה נקודות (לאו דווקא בסדר של צפניה)
  1. לא יאמן אבל ממש אהבתי את פרידה בפרק האחרון. הגיע הזמן לחשוף עוד צדדים בג'קי חוץ מהעילגות והמניירות המעייפות. מי שצופה בערוץ 20 יודע שהוא חסר התחשבות בכל מי שהוא לא נופר או הוא- לא עוזר בבית בכלל, אוכל בכמויות גם שמצהיר שיאכל "רק לחם וחומוס" והכי גרוע- מנחס לעצמו דברים שהוא ב"מקרה" מוצא כמו קופסאת סיגריות שהרגע סיון עישנה לידו ושכחה.
  2. לא הגיע הזמן שההפקה תתן את הדין על מידע שמגיע בטעות לכאורה לדיירים?? גם העונה וגם עונה קודמת בנו פרק שלם על חשיפה של הצבעות הדיירים (העונה- ליעוז שהעמיד את ג'קי ועונה קודמת את פותנה שהעמידה את איילה). המידע הזה לא אמור להיות מנוע מהם? ואח"כ פרק שלם הם מדברים רק על זה… אם אני לא טועה אסור להם לדבר על הדחות, לא?!
  3. למרות הכינוי "הילה הרנדומאלית" הגאוני, אני חייבת לציין שדווקא מאוד חיבבתי אותה. יש בבחורה הזו עומקים שאין בהרבה מאוד דיירים אחרים וחבל שפיספסנו אותה. אמנם היא היתה בצד של פרידה אבל דווקא היא, בניגוד לאחרים היחידה שהעמידה את פרידה במקומה והיחידה שהצליחה להשתיק אותה.
  4. אולי די כבר עם זמן המסך המוגזם שמקבל ג'קי על כל מונולוג עלוב שהוא מנהל עם חפץ/בובה/חיה בבית??

  הוספת תגובה לתגובה

 • קרטון ביצוע :

  *פיהוק*

  הוספת תגובה לתגובה

 • רפונזל :

  אלעד מפורסם בעולם ולנופר קוראים סנוקי. פרייסלס

  http://www.youtube.com/watch?v=X3F2NPHU1VY&feature=player_embedded#at=91

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @רפונזל, רועי כבר שם את הקישור הזה כמה תגובות למעלה אבל גם בפעם שניה ושלישית זה מצחיק עד דמעות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • רינת :

  חחחח דג לילד המפגר – די הרגת אותי…
  וזה גם מה שאני חשבתי – למה לעזאזל חשבו שיעניין אותנו
  לראות את ג'קי מדבר עם הדג.
  משש לא מובן לי למה דוחפים את ג'קי בכל הכח, כאילו מה יש בו שהוא יקיר ההפקה….

  הוספת תגובה לתגובה

 • ורד :

  במשך כל הקטע של ג'קי והמג'יק לא הפסקתי להגיד כמה זה לא מעניין ולא ברור בכלל מה עבר להם בראש כשהם החליטו להכניס את זה בעריכה..
  אולי שוב נלחץ להם בטעות כפתור?!?!

  הוספת תגובה לתגובה

 • אישה :

  לצפניה למה אינך מגיב לאמירה הנ"ל
  http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/219/182.html?hp=47&loc=11

  סיי נו מור: אימהות שכולות נגד נופר מור
  אימהות שכולות התלוננו בפני "האח הגדול" על נופר מור, שכדי לתאר את הבסיס בו שירתה אמרה: "גועל נפש של מקום…היו בו הרבה חיילים אשכנזים מתים". ההפקה: "זו אמירה פרטית שלא שודרה בערוץ 2"

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  מה יש לי להגיב? ברור לחלוטין שנופר מיחזרה את האמירה האומללה של עינב בובליל ולא התכוונה לחיילים מתים אמיתיים.

  מצד שני, שמחתי לגלות שיש ארגון אמהות שכולות אשכנזיות. באמת הגיע הזמן שטל פרידמן יתלונן על בובליל והפרידמנים המתים. הוא בטח גם נפגע.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.