ראשי » אורחים באים, האח הגדול, קשת

דורון גולדברג נגד הפקת האח הגדול

23 בפברואר 2011 | | 148 תגובות | מאת

פוסט אורח מאת דורון גולדברג, אחיו של עמיר גולדברג

תגידו, שמתם לב במקרה לקירות חדר השינה המכוסים בתמונות של קרובי משפחה של דיירים ותיקים וחדשים כשמשבוע לשבוע נוספות תמונות שלא הכרתם? דעו לכם שגם לעמיר מחכות תמונות בחדר האח הגדול. כבר חודש.

או במילים אחרות למי שקשה תפיסה – ההפקה בחרה משום מה להתנכל לעמיר בכל דרך אפשרית, החל ממניעה סדרתית של כל צ'ופר ועד עריכה מגמתית שגורמת ל"הישרדות" להיראות כאילו היא משודרת בשידור חי.

הטענה לגבי עריכה מגמתית היא בעייתית – לך תוכיח את זה כשמדובר בחומרים שמצולמים 24 שעות ומשודרים בארבע מצלמות. הרי ברור שיש גבול למה שניתן לדחוס בשעתיים וסביר להניח שדברים חשובים לדייר זה או אחר יושמטו, אלא שבמקרה של עמיר קשה להתעלם מבחירות ההפקה. אם זה היה קורה בפרק אחד או בשני פרקים זה היה מתקבל על הדעת, אבל כששבוע אחרי שבוע חותכים בברוטליות פריים אחרי פריים כדי להציג את זה שנלחם על כל משימה, דואג לשיוויון מלא בין הדיירים ומתעקש לא לשנוא אפילו את פרידה – כגבר אלים, שתלטן ושוביניסט זה מוגזם. עמיר הוא אולי בוטה (כפי שהגדירה אותו במדויק ליאם) אבל הוא האחרון להיקרא אלים או שוביניסט. ראבק – הבנאדם מנקה, מכבס, תולה ומגהץ יותר מכל נשות הבית גם יחד. אם זה שוביניסט אז האוכל של פרידה טעים.

בעונה בה שוליי החברה נדחקים לקדמת הבמה אין זה מפתיע שנרקומנית עם עבר של סחר בסמים מוגשת לנו מדי שבוע כיורשת של אמא תרזה בעוד זה שעשה צבא (איום ונורא), התנדב למען הקהילה בתור נער (תראו לי הורה שיסכים היום שהבן שלו ינוצל בצורה כזאת), פנה לאקדמיה אחרי השחרור מצה"ל (במקום להיזרק בהודו) וכיום בעלים של עסק משגשג במקום לתווך כביסה, מוצג שבוע אחרי שבוע כדמות קיצונית שהקשר בינה לבין מה שנראה בערוץ החי מצוץ מהבולבול של הבמאי.

כן, אי אפשר להישאר אדישים לבולבול של הבמאי – הוא זה שהשרה על הבית אווירה של בורדל בבדיחותיו הגסות כפי ששמענו מעדות יד-ראשונה של דיירת שהודחה לאחרונה, לא לפני שקיבלה הצעה גסה. אותו הבמאי אגב שבחר לשדר את אותה פליטת פה של עמיר במשדר המרכזי, לחזור אליה פעמיים נוספות ואף להעיר לסיוון שפליטות מהסוג הזה אינן מקובלות בביתו. התערבות בוטה לרעתו של עמיר או לא? אותו הבמאי שאת פליטתו שלו, החמורה הרבה יותר אגב כי נאמרה במקום עבודה ולא בשיחה בין חברים, דאגו המפיקים להסתיר.

להפתעתי את ההתנצלות של עמיר דווקא שידרו בחטף מה שאי-אפשר לומר על ההתנצלות אותו במאי או על תדירות השמעת אותן הצעות מגונות.

באותו עניין ובהפרש של מספר שעות קשה לשכוח אירוע מכונן נוסף: זוכרים את פרידה מפרגנת למחבלים מתאבדים כשהיא מוקפת במספר דיירים? איך הגיבה סיוון לנזיפה של הבמאי בנושא הזה מישהו יודע?

רגע! אם לא נזפו – יכול להיות שזה בגלל שגם בהפקה מפרגנים?

ובלי המשימה השערורייתית של השבוע אי אפשר. מסתבר שיש דיירים שזכו לפגוש קרובי משפחה שלחשו באוזנם מילות חיבה ותמיכה יחד עם כמה טיפים שלא נזכה לשמוע בשידור המרכזי. הרי לא האמנתם שזק יציג בפני כולם את המידע שהועבר לפרידה, או מה בדיוק נמסר למרב. בשידור החי בכל מקרה לא שמענו כי צנזרו אותנו.

ומה עמיר יקבל? (וגם ליהיא) לא אספק את הספוילר אבל תהיו בטוחים שלא נצליח להעביר אליו מסרים נסתרים… שחלילה לא יהיה הוגן.

עדכון: אחרי מספר ימים של צעקות ובעקבות המשימה השערורייתית ששוב משאירה את עמיר מחוץ למעגל הנהנים עושה רושם שההפקה תסכים להעביר אליו את התמונות בקרוב. מבטיח לעדכן בעמוד הפייסבוק של עמיר.

148 תגובות »

 • סאנש :

  רציתי להאמין לך, אבל היציאה שלך על האוכל של פרידה – אתה היית בבית? אכלת שם? מאיפה אתה יודע?
  אם כך, מאיפה אני יודעת שכל שאר הדברים שלך לא מבוססים גם על דימיון פורה?

  ועוד משהו, לא כל מי ששירת בצה"ל, עשה מחויבות אישית בתיכון ונכנס לעסקי הלילה (אגב, תחום מאד מפוקפק כשלעצמו) הוא קדוש. הוא לכל היותר, אדם רגיל.

  הוספת תגובה לתגובה

  galili:

  @סאנש, כאשר צופים בערוץ 20 ובערוץ 22 ומזהים בקלות את המגמה עליה דורון כותב, אין פה יותר מדי מקום ל"דמיון פורה".
  והלוואי וכל "אדם רגיל" במדינה הזו יכול היה להתגאות בכך שהתנדב בתיכון ושירת בצה"ל. לצערי זה כבר ממש לא טריויאלי.

  הוספת תגובה לתגובה

  מתן:

  @סאנש, יאאלה כבר עמיר הזה נמאס הסכסכן הכי גדול בבית שיעוף הבית כבר

  הוספת תגובה לתגובה

  מתן צודק:

  @מתן,
  אתה צודק
  ואני חושב שההפקה היתה לטובת עמיר
  אם לא הוא לא היה שורד כך כך הרבה זמן
  הרבה יותר מדיי זמן!

  הוספת תגובה לתגובה

  עמר הביתה:

  @עמר הביתה,
  היום מעמידים אותו שיצביעו לכולם ולא לעמר.

  צוללן:

  @מתן,

  חברים, עמיר לא סתם שרת בצבא, אלא היה בילת"מ שזו זרוע של הקומנדו הימי.

  זה לדעתי בהחלט אומר משהו על האיכויות של הבנאדם.

  באשר לכתוב בפוסט, דורון, הרי ידוע מקדמת דנא שבית האח הגדול נגוע בעריכה ובמגמתיות ועמיר ידע שעלולים לעשות לו רצח אופי כשנכנס לבית האח הגדול, כך שאיפשהו זה "חלק מהמשחק". בכדי להשפיע על ההפקה צריך להקים קול צעקה, ולא נראה שמישהו עושה את זה ולכן לפי שעה מאבק נגד ההפקה (בשם אחיך) זו משימה קשה, מה גם שאין מספיק זמן עבורה…

  על כל פנים, אינני צופה באח הגדול, אבל אני מכיר את עמיר אישית מגיל 15 והוא אחלה בחור.

  הפוסט שלך כתוב בצורה יפה מאוד ואני מקווה שיהיה בו כדי להשפיע על ההפקה ועל דעת הקהל.

  הוספת תגובה לתגובה

  דגנית:

  סאנש מה קשור הטעם של האוכל של הבהמה???
  הרי זה ממש ממש לא היה הנושא!!! את בטח בת-10
  כי לא הבנת כלום מה שניסה להעביר האח של עמיר בכתבה!

  הוספת תגובה לתגובה

  סאנש:

  @דגנית, נכון, אני בת 10. אהא

  הוספת תגובה לתגובה

  קוקי:

  סאלמה לכל המגיבים/ןת אם עסקינן באדון עמיר הרי אני כגבר לא מפרגן לו ולמה שימו לב רבותי ההתנהגות שלו כלפי סיון ממש מגעיל אותי בכיין -שחצן מתערב בכל ענין נוגע לו לא נוגע לא חשוב העיקר שיד בוחשת בכל בו מה הוא רוצה מהמסכנה הזו שבקושי יודעת להגיב ולעמוד על עמדתה בנוסף למי שזכור את אשר אמר בחוץ בפינת עישון כנגד פרידה שוא לא ידבר איתה יותר והנה הבן אדם לא מפסיק לכרכר אחריה חבר"יה עמיר מאכזוחבל
  סאלמת

  הוספת תגובה לתגובה

  מיס אן טרופי:

  @סאנש, יש לה מסעדה. אולי הוא אכל שם? אולי הוא סתם ניסה להיות משעשע ולא יצא לו? אל תהיו קטנוניים.

  הוספת תגובה לתגובה

  שקמה:

  מסכימה לגמרי, עמיר פשוט דוחה גם בתנהגותו בזוגיות …

  הוספת תגובה לתגובה

  אפרת:

  וסיוון הרבה יותר סתומה ורעה ממנו!!!
  איזו אישה שמכבדת את עצמה תגיד שגבר פגע בה ואז תלך להז**** איתו???
  ולא רק זה אלא גם כל היום מלכלכת עליו אז מה היא רוצה הנעל הזאת???
  בקיצור חד משמעית לא ברורה אין פלא שההורים שלה סרבו שתיכנס לבית!!!
  אאאאההההמממממ מעניין למה???

  הוספת תגובה לתגובה

  דנית:

  עמיר ,פשוט סכסכן,תככן!מתיש ומעייף! שוביניסט מגעיל.אין בו רגישות,לא אמיתי וחלשלוש אופי!אני מצדיעה לפרידה על הדרך שעשתה והתנקתה מסמים!כל הכבוד!אח של אמיר מתעסק ב"פנקסנות"…לעומת פרידה שחזרה ל"מוטב"!עמיר מתנהג כמו נרקומן "פעיל"!דפוסי התנהגות של נרקומן!סיכסוכים "הרעלות",חוסר רגישות לזולת ואובססיביות.לעמיר אין מה להציע!

  הוספת תגובה לתגובה

  יול:

  @סאנש,

  אח של עמיר צודק
  יש מגמתיות בעריכה של התוכנית
  ליהי שאחרי שהאפס עתי הודח התקרבה יותר לעמיר וכעט היא אחת השפויות בבית , כן מוזר אבל כן נדחקה מחוץ לעריכה
  רק גקי שבינינו חס וחלילה שהחברה שלנו תראה כמוהו ופרידה שמתנהגת בצורה מזעזעת ,משפילה דיירים אחרים בלי קשר לאוכל שלה שבטח מלא בשמן נמצאת במרכז הפרקים
  העונה הזאת של האח הגדול פשוט בזוייה
  עמיר הוא בחור תל אביבי רגיל ושכל מתחנחנים לא יקפצו עכשיו כן ככה מדברים וככה מתנהים ולא הוא לא מעודד אונס
  אני נמצאת במועדון שהוא שותף בו כמעט כל שבוע ויש המון בחורות ששותות ובסוף הערב "זורמות" אז מה זה לא אומר שהגבר ש"לוקח" אותן בסוף הערב מנצל אותן ,לא מנצלים את מי שלא רוצה שינצלו אותה
  וחס וחלילה אני לא מעודדת אונס או תאשימה את הנשים אבל הנשים הספציפיות האלה לא מנצלים….
  בהצלחה עמיר אני אשלח לך סמסים בלי לראות את התוכנית כי עדיף שהמדינה שלנו תראה כמוך ולא כמו גקי/פרידה וחבריהם…

  הוספת תגובה לתגובה

  אפרת:

  צודק, אין מה לעשות במדינה חולנית כשלנו שחיה על תרומות וניצול רגשי מאסיבי גם יורם זק העלוב לוקח חלק בעניין ומעצים נרקומנית, טרוריסטית פרידה ומגמד את תכונותיו היפות של עמיר כמו גם את היופי של נופר כי המוח המעוות של זק מורה עליו מתוך צרות עין וקנאה לעשות שמות בדיירים ולהציג אותם בצורה מעוותת (עמיר אלים, רודן, אנס ונופר אלימה, מופרעת, עצבנית) אז זהו שממש לו אם לעמיר הייתה ניתנת רבע מהלגיטימציה שניתנת לנרקומנית, טרוריסטית פרידה שמוצגת כדבר הכי פתטי ופגוע ובעלת רצון טוב כשהיא ההפך הגמור!, עמיר היה במקום אחר לחלוטין אבל האח החליט וכך גם הבית שעושים רצח אופי לעמיר ואין ספק הוא נפל בין הכיסאות ועסוק בלישרוד.
  בעוד שנופר המדהימה שמגיעה לה את כל הכבוד מצליחה עדיין לתמרן בין טיפות הזעם, הקנאיות של יורם זק וההשתלחויות בה ועדיין מצליחה להפגין אופי שאף בוגרות ממנה נכשלו בענק, לקק מרב, מפוחדת, נגררת, מתחנפת הילה, לולב סתום סיוון, וביפ… ליהיא!
  לא ברור מה יורם זק מנסה להוכיח הדבר היחידי שבא לידי ביטוי זה להראות לנו כמה עמוק הוא מכניס לפינו את הז** שלו עד שאנחנו מקיאים והוא נהנה מהמציצה מקווה שבסוף ינשכו אותו! כל הכבוד לאחיו של עמיר אולי סוף סוף יקומו עוד כמה הורים, בני משפחה נורמליים שלא ייתנו ליקרים שלהם לחיות תחת הטרור של יורם זק ושותפתו אהובתו המופרעת, נרקומנית, טרוריסטית פרידה!

  הוספת תגובה לתגובה

  תלם אהרון גבעתיים:

  צודקת ב-100% ההפקה של האח הגדול היא מלוכלכת מיסודה לא רק זק החולה מין הזה המשחק כל היום עם הבולבול שלו וכל היום הוא נותן במה לפרידה הבהמה הזו המגעילה הזו כל היום היא זוללת ואחר כך רוצה להקיא את הנשמה פשוט חזירה מלוכלכת כל היום עסוקה ברכילות ואך לגרום לאחרים שיעזבו את הבית ,שתלך כבר להיתחבר עם מחבלים זהוא רצונה המשמח ,כמו טלי פחימה שהלכה להיזדיין עם המחבל ההוא מגינין ,הלאה לנשים נפוחות כאלו בושה וחרפה האוכל שהיא מגישה במיסעדה הוא מלא עם רעל עכברים !!!!!!!!!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  תותי:

  @תלם אהרון גבעתיים, איפה בן מלכא כשצריך אותו?

  בן מלכא:

  @תלם אהרון גבעתיים,
  אני תובע אותך על הוצאת דיבה ולשון הרע.
  לא כל זכר ששמו "אהרון" הוא גבר. ואל תתחיל אפילו לדבר על אמא שלך. בכיין

  אפרת:

  סאנש מה את ממלמלת על האוכל של הנרקומנית, טרוריסטית פרידה, רואים "שהאוכל" מגעיל, כולם אומרים שהוא מגעיל מה הקטע אז היא מכינה לבנת איטונג ז" ג'חנון אז מה זה מה שהופך אותה לשפית???
  בקיצור תירגעי ואם את אוכלת אצלה אז כדי שתאמצי לעצמך מעט מהיופי של דנה המדהימה ותזיזי את התחת שלך לסטודיו C מסכנים אלה שצריכים לאכול את הרעל שהיא מכינה! אבל אין מה לעשות כשרעבים, רעבים ומוכנים לאכול הכול גם חרא!

  הוספת תגובה לתגובה

  Moti:

  @סאנש,
  לפרידה יש מסעדה בתל אביב כך שזה לא מוזר אם הוא יודע את טעמם של בישוליה

  הוספת תגובה לתגובה

  אפרת:

  בית תמחוי אתה מתכוון!!!
  איך משהו יכול להיות בעל מסעדה ובמקביל להיות בחוב של 800 אלף איך???
  כשמישהו יסביר לי איך אני אהיה מוכנה לשקול שאולי לטרוריסטית, נרקומנית ומופרעת יש מסעדה
  וזה שהיא כתבה מסעדה זה לא אומר שזו מסעדה אלא שישנם ניזקקים שמתביישים בתרומות אז הם רוצים לשלם מעט שקלים בשביל ההרגשה הטובה וזה שהיא מנצלת את מצוקתם לא אומר שזו מסעדה אמתית!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  שגיב:

  @אפרת, אני לא בעד פרידה אבל זה לא בדיוק בית תמחוי:
  http://www.rest.co.il/img/sites/4348/תמונה-056.jpg
  והמחירים אצלה הם לא "מעט שקלים", הם תואמים את המחירים במסעדות אחרות (ארוחה עסקית בין 35 ל-48 ש"ח לא כולל שתייה).

  בקיצור, אם יש לך משהו נגדה (ואני מקווה שיש) – אמרי את זה, אבל הסתמכי על עובדות, לא על השמצות לא מבוססות.

  סאנש:

  @סאנש, בקיצור, הטיעון הכי חזק שאתם יכולים להביא בעד עמיר הוא שפרידה בהמה?
  איך קשור?
  מצחיקושים אתם. נורא.

  הוספת תגובה לתגובה

  רובי:

  הוא בטח נפגש עם דנה, ודנה ספרה לו על האוכל, ודנה ממש לא אובייקטיבית לגבי האוכל של פרידה.
  אמיר "מנקה, מכבס, תולה ומגהץ יותר מכל נשות הבית גם יחד" .הוא לא חף משובניסטיות בגלל זה. זאת אובססיה שלו.
  הוא מהחלט גבר עצבני ואלים גם אם לא פיזית הוא אלים. הוא מתעלל בסיון, רגשית ונפשית, כל הזמן מחפש איך לשנות אותה כדי שתתאים לצרכים שלו.(לא מחזיקה את הסכו"ם נכון, לא מורידה את האיפור לפני השינה, מבולגנת, ועוד ועוד ועוד.) מנצל את אופיה החלש, את העובדה שהיא רוצה בו.
  מתעלס איתה בלילה ובבוקר מתלונן בפני דנה. אני רואה הרבה שעות את ערוץ 20 אני רואה גם את מה שלא משדרים בשידורים של יום שישי ושבת. אתה רק צריך להיות מרוצה שלא מראים יותר.

  הוספת תגובה לתגובה

  עמר הביתה:

  @סאנש,
  בעמר אין כלום על כלום.
  לא משנה מה עשה הוא כלום.
  מטפס על אויר

  תגן עליו עם השניים אח שלו
  אבל יהיה לך קשה
  כי אין בו כלום
  אולי הגיע הזמן שתפנימו
  כי את האגוטריפ המטורף שהוא נמצא בו כנראה קיבל איפה שהוא.

  הוספת תגובה לתגובה

  יפית:

  סאנש מה שדורון כתב זוהי אמת לאמיתה.כצופה אדוקה 24/7 בערוץ 20 והן באינטרנט אני כל פעם חשה שההפקה עושה אוול לעמיר ודואגת אך ורק להבליט את הפקים הקטנים שיש לכל אחד מאיתנו כאשר את כל דברי הבלע של פרידה אינם נחשפים בערוץ 22!!! אני כאשה בוגרת מתביישת לראות ולשמוע את פרידה בנבזותה. כמו כן גם ליעוז הוא הנחש בקש ולצערי התווספה העיתונאית מרב בטיטו שמרעילה וזורעת ארס בין הדיירים, שיטת ההפרד ומשול הוא נר לרגליה. אך ההפקה כמובן לא תראה זאת היות והיא שתולה של ההפקה. בושה וחרפה להפקה הבזויה!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @סאנש,

  על טעם ועל ריח אין מה להתווכח – אני לא אוהב אוכל ביתי ומסתבר שגם עמיר ודנה שותפים לדעתי.

  לגבי השירות הצבאי – לא טענתי שהשירות הצבאי מקנה זכות יתר אלא שלא מקובל עלי ששירות צבאי מוצג כדבר שלילי בעונה בה התמכרות לסמים מוצגת כפסגת השאיפות.

  הוספת תגובה לתגובה

  לולי:

  @דורון, בעיני עמיר הוא אדם מדהים ומקסים. יש לו משמעת עצמית ,רואים שהוא מכבד כל אדם שמעביר עליו ביקורת וחוץ מזה הבנאדם הצעיר הזה מנהל עסק משגשג בעצמו!
  אמנם הוא קצת פרפקציוניסט אבל זה כל חטאו.אלים הוא בהחלט לא. הוא לא משליך משימות על אחרים מבלי לעשות פי 2 בעצמו. עמיר אינטיליגנט (גם רגשית) והייתי שמחה מאוד לראות אותו בגמר.

  אם תצליח תמסור לו שאוהבים אותו בחוץ!!
  ואגב העריכה המגמתית וההתעללות בו(בלי תמונות כשכולם מקבלים,למה?) לא מקובלים עליי.

  הוספת תגובה לתגובה

  לולי:

  @לולי, אגב משתפת עכשיו את מה שכתבת בוול שלי בפייסבוק

 • אנטילופה מהדרום :

  דורון,
  אותי שכנעת.
  אני לא הייתי מתומכי עמיר בהתחלה. אבל ככל שהעונה מתקדמת רואים שעמיר היא אחת הדמויות שבאמת עוברות בבית תהליך (בניגוד לנופר שההפקה רק מציגה אותה כדמות מתפתחת) והתהליך שהוא עובר הינו חיובי, אפילו בתוך מערכת היחסים הבעייתית עם סיון.

  הוספת תגובה לתגובה

  אניה:

  @אנטילופה מהדרום,
  סליחה, לא מסכימה איתכם.
  עמיר בוטה, גס רוח, צבוע, פעם "אוהב" את סיוון (כשהוא חרמן) ופעם מתפלל שהיא לא תהייה לידו כי נמאס לו מהבכי שלה. הוא לא יודע להתנצל, לא מכיר בדפקויות שלו, בעל גאווה מגעילה וחושב שהוא מלך העולם. למשל, מה פתאום הוא מנסה לחנך את סיוון שתהייה יותר מסודרת?
  עמיר לא נכנס ללב, ממש לא, וזה בלשון המעטה.

  הוספת תגובה לתגובה

  יול:

  @אניה,
  וסיוון לא משחק בו???
  הבחורה צריכה טיפול

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @יול,
  וואלה. שכנעת אותי.
  גם עמיר וגם סיוון הבייתה.

 • עינתי :

  פוסט מעולה ואני לא צינית.
  עמיר הוא אחד האנשים האינטיליגנטים בבית אם לא ה…

  מאז פרשת "בולבולגייט" הפסקתי לצפות באח הגדול למעט מעידה חד פעמית ביום שבת (פרק ההדחה של רם שצפיתי בחלקו) ואכן נראה שההפקה מתערבת.

  גילוי נאות: כבהמה בפני עצמי אני שייכת למחנה פרידה…צב"ר

  וברצינות: מי שצופה (?!) בערוץ עשרים ישים לב להתערבות ההפקה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צוללן:

  @עינתי, חחח בולבולגייט, ענקקקקקק!!! אהבתי מאוד חכמה שלי.

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @צוללן,
  מה חידוש במונח "בובולגייט"? כבר פורסם בפוסטים קודמים.
  תשאל את צפניה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נועה :

  גם לא כל מי שמכבס ומנקה הוא פמיניסט גדול. פמיניזם לא מתחיל ונגמר בחלוקת תפקידים שווה בבית. ההערה שהעיר עמיר היתה שוביניסטית נקודה. זה כמובן לא בהכרח אומר שזה משקף את מי שהוא בדרך כלל.
  דרך אגב, להגיד שעמיר תולה, מכבס ומנקה יותר מנשות הבית כאילו מגיע לו פרס נובל על כך זוהי אמירה שוביניסטית אמיתית! שימו לב איך זה יוצא לכם מבלי שהתכוונתם, זה נעוץ כל כך עמוק בחינוך שבדיוק בגלל זה צריך להתעכב על כל יציאה ומשפט שנאמרים בטלוויזיה.
  כולל זאת של העורך הראשי האדיוט.  

  הוספת תגובה לתגובה

  עמרי:

  @נועה, אויש תנוחי

  הוספת תגובה לתגובה

  perfectly sane:

  @נועה,

  מסכימה ב-100%

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @נועה,

  אז מה הטענה שלך? שאסור לעסוק בשוביניזם כי כל המעלה את הנושא שוביניסט בעצמו?

  השוביניזם קיים, לא אני ולא עמיר יצרנו אותו ו אם אחד המאפיינים שלו זוהי אסופה של סטיגמות, ודיעות קדומות ומותר לציין כמה מהן כדי להדגים את ההיפך, גם בלי לחשוב שהסטיגמות "נכונות".

  ולגבי ההערה שלו – כן, הוא השמיע פאקינג בדיחה סקסיסטית. וואו!!! כמה כאלה הושמעו בבית עד היום ולא שודרו? כמה כאלה משודרות בכל הערוצים?

  מהתגובה שלך אפשר לחשוב שהוא המציא את הז'אנר.

  אז את לא אוהבת בדיחות סקסיסטיות, את זה הבנו. מה עוד את לא אוהבת? בדיחות שואה זה בסדר? בדיחות על נכים? ערבים? שחורים? גמדים?

  זו הייתה בדיחה שלא ראוי שתשודר במשדר המרכזי של תוכנית פריים טיים והאשמה כולה נופלת על ההפקה ועל זה כתבתי.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דינה :

  "עריכה מגמתית" הוא ביטוי שרק מי שאין לו מושג בקולנוע/טלוויזיה/עריכה יכול לכתוב.
  כל עריכה היא מגמתית, כמו שהשמש צהובה והחלב לבן.

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @דינה, עוד חוכמולוגית..

  ברור שכל עריכה נועדה להציג מגמה מסויימת , אבל קצת להגדיל ראש ולהבין שב"עריכה מגמתית" הוא מתכוון ללהוציא דברים מהקשרם, להראות דברים שהיו שוליים ולהפוך אותם למרכזיים במששדר המרכזי כדי לקדם/לפגוע במועמד.

  באמת הייתי צריך להסביר את זה? מה אנחנו בבלוג של עומרי חיון?

  הוספת תגובה לתגובה

  רוחלה:

  כל הכבוד לבחור! יש עריכה ויש עריכה מגמתית
  ועל עמיר עושים עריכה מגמתית בהרבה מקרים לא
  מראים מה ה"פלגה" סיוון אומרת או עושה לו כולל
  רכילויות ניבזיות מאחורי הגב אלא את התגובה של
  עמיר שכוללת התרחקות וקרירות אבל מעולם לא אלימות לא מילולית וחלילה לא פיזית, שדיירת אחרת יקירת המערכת ניתפסה מבלי להגזים לפחות אחת לשעה
  במקרה הטוב אבל בערוץ 2 מעולם לא מראים. אני מדברת על פרידה, שמשתמשת בשיטות של מאפיונרים לגייס אנשים חלשי אופי כדוגמת הילה בשבוע האחרון
  כשהיא מנסה לשסות אותה במירב המדהימה כי היא מהר מאד הבינה שהיא מהווה איום על פרידה מכל הבחינות: איטיליגנטית עם כושר ביטוי חברמנית ובשלנית לא רעה כל משאין לפרידה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיטל :

  למה כולם לא מועמדים להדחה???
  בצורה הזאת משאירים את מתווך הכביסה הטרול הזה לשרוד עד הגמר-מה הוא מייצג? לוזריות???
  בעונה הקודמת אלירז גם היה דמות עממית אבל לפחות הציג עצמו כסטודנט והייתה לו יכולת ורבלית מקסימה
  בעונה הזאת אכן כולם אשפתות מתווך כביסה נרקומנית בהמתית…מיי גוד לידם אכן עמיר מצטייר כבחור נורמאלי שאפתן אחלה גבר הלוואי על כל בנות ישראל…

  הוספת תגובה לתגובה

  ג'ויה:

  @מיטל</ עשר בבוקר ופרידה כבר משתפת את הצופים בקורותיה כנרקומנית מתחת לגשר בלוד. "פירקתי מנה" כדבריה.
  המצלמה נימלטה לעמיר מקפל כביסה :-)

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @ג'ויה,
  גם את לא אוהבת את עמיר ונטפלת לאובססיה שלו לכביסה?
  תעזבו אותו, מסכן. הוא אוהב בגדים וריח של מרכך עושה לו את זה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • חואניטה :

  פוסט מתבכיין אך מובן בשל הקירבה המשפחתית.
  למה להזכיר ולהשפיל דיירים אחרים כדי להאיר את עמיר באור חיובי ?היה אפשר להימנע ואז אולי לשכנע יותר.בכל מקרה אני חושבת שעמיר וליהיא אכן קופחו ולא היה תום בבחירה המאוד ספציפית של המצ'ופרים.
  חבל שצפניה מאפשר יחד עם הנעצים של תפוז מתקפה מתוזמרת של מקורבים שנועדה להעלות את עמיר בכוח,או שאולי הכפשת פרידה על הדרך היא תנאי קבלה הכרחי ?
  בכל מקרה אם עמיר כזה בחור מצוין תנו לקהל להשאיר אותו,הוא לא כזה טיפש כמו שחושבים.
  וסיוון אכזרית אליו הרבה יותר מכולם כי לה יש את הכוח לפגוע בו בגלל הרגשות שלו אליה.עמיר קורבן של סיוון ולא של ההפקה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @חואניטה, הבלוג שלי פתוח לכל הדיירים ומקורביהם.

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @חואניטה,

  אשמח לקבל דוגמאות – מה מתבכיין?

  ציינתי עובדות שמציקות לי בתור צופה וקרוב משפחה.

  אין לי שום בעיה שהדיירים יהיו מנותקים מהעולם החיצון ולא יקבלו שום דבר – בתנאי שהתנאי הזה תקף לכולם.

  אני לא דואג לעמיר כי ידוע לי עד כמה הוא חזק, מה שמפריע לי זה חוסר השיוויון הבולט, זה הכל.

  הוספת תגובה לתגובה

  בן מלכא:

  @דורון,
  לא כל זכר הוא גבר.
  די להתבכיין.
  תביעת דיבה ולשון הרע בדרך!

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניקו :

  מתי חוזרים החמוסים??

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליהי מתוודה שהיא נמצאת בנישואים וכרגע בתהליך גירושים :

  http://www.youtube.com/watch?v=StrwraoIp54&feature=player_embedded#at=24

  הוספת תגובה לתגובה

  יוד:

  מבלי לצפות בקטע של "נישואי ליהיא"….
  כל החבר'ה הצעירים שסיימו צבא ונוסעים לעבוד בעגלות – השלב של להשאר בארהב ולקבל גרין קארד אלו נישואים מסוג זה קונים בכסף את הנישואים האלה ונשארים לבסוף עם אשרת עבודה, אז זה בסדר כשזה אחרים? תניחו לה היא אמריקאית אמיתית וזה ממש מקובל – די להיות מעיקים.

  הוספת תגובה לתגובה

 • לולה מסטולה :

  לעמיר יש מינוסים ופלוסים, אני אישית מאוד מחבבת אותו, לעניות דעתי הוא מצטייר כאדם אכפתי, תורם, אינטיליגנט ונעים הליכות. המינוסים שלו הם כמובן הבוטות, הרצון לחנך את כל העולם, ההתבכיינות והאובססיביות ה"קלה" בענייני היגיינה.
  ביומיים האחרונים ממש ריחמתי עליו, מעבר לעובדה שישנה כאן משימה לא הוגנת כלפי חלק מן המשתתפים, שהרי ההפקה בחרה מי יהיה אסיר ומי לא, עמיר גם סבל קיטונות של העלבות וחפירות מע"צ מזוגתו לשעבר סיוון.

  אך עלי לסייג את דברי ולומרש עם כל החוסר צדק בביקורים עליך להבין שזה המשחק. התהליכים שעברו המתמודדים ומערכות היחסים שיצרו ו/או פרקו עם מתמודדים אחרים משפיעים על הדינמיקה. יתכן מאוד שאם עמיר לא היה משמיע את אותה הערה שוביניסטית ליד פרידה או ממשיך בקשר עם סיוון הוא זה שהיה פוגש אתכם.

  הוא בחור חזק והוא ישרוד.
  בהצלחה

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @לולה מסטולה, אובססיית הנקיון היא מינוס? אני מאוכזב. זה הדבר הכי מעולה בו!

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @צפניה, אובססיה היא מינוס. בכל תחום.

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @שמבה דוי,

  לא מדובר באובססיה, הוא פשוט תקוע עם חבורת אנשים שמבליטה את התכונה הזאת שבו.

  הבעיה היא בהם אלא שהעונה, כאמור, דוחפים לנו לגרון את כל מה שרע.

  הרי ידוע לכל שערימות של כלים מלוכלכים ופטריות ווגנליות זה מואי-כייף!

  משועשע בכללי:

  @צפניה, *זה* הדבר הכי מעולה בו? ראית אותו לבוש כסוהר? חתיך לאללה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @משועשע בכללי, נשמה, תכנס לעמוד הראשי של הבלוג. זה רק חלק קטנטן מהקולאז' שיש לי על המראה. ליד פירמידת הנרות בצורת לב. צפניה גולדברג. נשמע טוב.

  משועשע בכללי:

  @משועשע בכללי, וואו, הוא חתיך.

  השם הוא גולדברג, צפניה גולדברג. דווקא נשמע לא רע בכלל :) אז איך אתה אוהב את המרטיני שלך?

  רונית:

  @לולה מסטולה,
  נמאס לי מההפניות לאותה הערה נוראית כביכול של עמיר כי הוא אמר תוך כדי שזה דבר נורא ואחרי זה פרידה וההפקה חתכו את הדיבור שלו וניפחו את מה שאמר למפלצתיים, לעומת זאת ליעוז כמעט כל יום אני שומעת אותו מספר גסויות קשות בלי להגיד שזה נורא אלא מצחיק וזה לא מעניין אף אחד ועל זה לא עושים שום שידור מיוחד לדעתי יש מקום לתביעה על הוצאת דיבה

  הוספת תגובה לתגובה

  תותי:

  @רונית,
  אותך לבן מלכא

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה סידרתית:

  @לולה מסטולה,

  יפה אמרת.

  בן מלכא:

  @תותי,
  אני תובע אותך על הוצאת דיבה ולשון הרע.
  לא כל זכר ששמו "תותי" הוא גבר. ואל תתחיל אפילו לדבר על אמא שלך. בכיין

  תותי:

  @תותי,
  בן, אבל לא אמרת "לפי הוראות כל דין" אז זה לא נחשב!
  כל טוב לך, אדוני!

  צופה בריבוע:

  מצטרפת לדברייך, דורון הוא אכן בחור חזקהוא בשלישיית הגמר שלי.

  הוספת תגובה לתגובה

  צוללן:

  @לולה מסטולה, "קיתונות" עם ת'…

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  @צוללן, כן המורה צודק. אכן עם ת'.

  הוספת תגובה לתגובה

 • נאור :

  ת'אמת העונה הזאת של האח הגדול מתחת לכל ביקורת!
  באמת שהם נפלו בה, יותר מידי גסויות קללות מריבות בלאגנים פליטות פה, הרייטינג ממש ירד ואני מבטיח לכם

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה משועשעת :

  כנראה שהאח של עמיר מתבלבל או שהוא פשוט סנילי… אני לא שומעת אותו מתלונן על כך שעמיר נהנה מהסרט והכיבוד כממו מארוחת הגורמה… כמה מסכן עמיר – אוי לנו, הבחור מופלה לרעה… הבחור דוחה ברמות… מנצל את רגישותה של סיוון כאשר ברור לו שהיא לא מדיוק "his cup of tea" ולמרות הכל נכנס איתה מתחת לשמיכות כדי לממש את זממו… (מסכימה שגם היא טיפשונת לא קטנה, אך לא היא הנושא כרגע…
  אני לא שוכחת את אחיך מתאר בפירוט ובצחוק משועשע את ניצולה של בחורה במועדון שמגיעה לרמת שיכרות כדי שחבר שלו יממש את זממו עליה…
  אינני שוכחת את הצביעות שלו (סטייל דנה)… "הוא אינו שונא את פרידה" – זאת מפני שהוא משתדל לרכך אותה על מנת שלא תצביע נגדו…
  והגרוע מכל נצפה אתמול אחר הצהריים – עמיר אדם שפרגון לא נמצא בלכסיקון שלו…. "למה הם זכו להנאת האוכל הזה", "למה לא אני נמצא בין האסירים ויכולתי להנות מביקור משפחה", כאשר בעצם הוא עצמו הוציא את סיוון כדי "שלא תסבול" בחדר המאסר… אז או שעמיר אינו קורא את המפה כמו שצריך או שהוא לא הכי חכם שבעולם כפי שנכחנו לדעת ולכן יש לו סיבה טובה להתבכיין… אינני זוכרת אותו מילל כך כשדנה הייתה עדיין בפנים… הוא נהנה בשקט ונראה מרוצה מכל מה שיכול היה להנות…. עמיר לא בדיוק חשב על החברים הנמצאים בחצר (תקופת החלוציות) ובכל יתר ההנאות….
  ואתה אח של עמיר, נראה שאתה לא שונה מאחיך.. תפסיק להתבכיין… חכה בחוץ לאחיך (ואני מאוד מקווה שלא יזכה) ותצמד אליו כדי שיקלטו גם אותך במצלמות….
  יום טוב לכולנו…

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @צופה משועשעת, תיקון קטן – תקופת החלוציות והצפייה בסרט לא בגלל ההפקה אלא בגלל שדנה בחרה בו.

  לכותב הפוסט :
  איני צופה בערוץ 20 וניזונה מהמשרד המרכזי ומצפניהועמיר אינו פייבוריט שלי אז אולי יש קשר?

  זו לא העונה הראשונה של האח הגדול ועריכה מגמתית יש בכל תוכנית ריאליטי, צריך לקחת את זה בחשבון לפני שנכנסים להרפתקאה מסוג כזה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה משועשעת:

  מה הקשר – הנאה היא הנאה… משנה איך קיבל אותה?! אדרבא, יכול היה לומר לדנה לקחת אחרים לארוחה מאחר וצריך להתחשב בכולם… לא זכור לי שהוא חשב על מישהו באותו רגע…

  בעצם מדוע זה כל כך מוכר לי שיש סוג של אנשים שכל מה שחשוב להם זה הם עצמם?! חחחח לזה אני קוראה חזירות לשמה…

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @צופה משועשעת, זה קשור בגלל מה שכותב הפוסט כיוון אליו.

  NASA:

  @צופה משועשעת,
  יש קשר ביולוגי ל"משועשע בכללי" שמטקבק פה בפוסטים כל כמה שעות?

 • gam ani :

  פוסט יקירי, אתה מ ה ז ה צודק. וישקומו כל השפנים וגיבורי הקרמבו ש"יענו" נלחמים בשוביניזם, מי שכזה גבר או כזו בחורה שילחמו באפליית נשים בשכר באפליית נשים בעבודה. לא, למה ? בשביל מה ? את זה לא משדרים בטלוויזיה.
  בקיצור, מסע הזוועה שנקרא האח הגדול רק הולך ומידרדר.
  "אשת השלום" שמסיתה כל הזמן את כולם אחד נגד השני, דג מסכן שבשם הרייטינג לא מקבל טיפול, עצבן מופרעת ומתעללת שזוכה להילולה.(ולמי שלא ראה גם לקבל כמה טיפים מאמא שלה). ההפקה אכן מתערבת בגסות ובאופן הכי בוטה שאפשר, בדיוק כמו שסגרו בגמר את הקווים לבובליל ולשיפרה עדיין אפשר היה לסמס.
  בקיצור זוועת עולם. מי שיש לו שכל שלא ישקיע שקל בסמס
  זה שוב אותו סיפור של איזה טייקון שמחפש לעשות עוד הון על גבנו.

  הוספת תגובה לתגובה

 • סתם אחד :

  כמו שהכרזתי בעבר מאז תקופת אבירם הפסקתי לצפות בתכנית, אך על צפניה אני לא מוותר (למרות שחברה שלי אומרת לי כל הזמן שזה נחשב כאילו אני צופה), כי פה הרבה יותר אובייקטיבי ומעניין, אף אחד לא חף מביקורת.
  אמיר באמת שק חבטות של אדון זק שחייב להתפטר לאלתר.
  להחליף את במאי האח הגדול מייד, החוצפה היא שהוא נצמד לכיסאו כמו אחרון הפוליטיקאים, די, אמר מישהו חחם פעם, תיתקדםםםם!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • סתם אחד :

  חכם

  הוספת תגובה לתגובה

 • בעל(ת) האוב :

  נראה לי שבמקומות מסוימים אתה קצת מתבלבל:
  1. לסוגיה של הליכה לאקדמיה לעומת היזרקות בהודו אין כל משמעות ערכית במונחים של טוב/רע, מוסרי/לא מוסרי, וכד'.

  2. בדומה לכך מידת השגשוג של העסק לעומת עסקים אחרים. המשמעות היחידה שיש לזה, אם בכלל, היא אריתמטית. ליתרה אין כל ערך מוסרי משל עצמה. ומבחינת עניין טלוויזיוני – אפשר להתווכח מה ראוי ומה לא, אבל זה כבר לא חייב להיות בהתאמה למצב כלכלי.

  לא ברור מה אתה מנסה לטעון במקום הזה.

  3. "באותו עניין ובהפרש של מספר שעות קשה לשכוח אירוע מכונן נוסף: זוכרים את פרידה מפרגנת למחבלים מתאבדים כשהיא מוקפת במספר דיירים? איך הגיבה סיוון לנזיפה של הבמאי בנושא הזה מישהו יודע?"
  לא הבנתי למה זה מתקשר.

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @בעל(ת) האוב,

  בקשר לסעיף 3 – אחרי כל המהומה שעשו בעקבות דבריו של עמיר על חברו שנוהג לחכות לבחורות שיכורות בסוף הלילה ואז לפרק אותן , סיפר האח הגדול לסיוון את מה שקרה וביקש ממנה שתשמור על עמיר שדברים כאלה לא ישנו. אבל משום מה שפרידה פורסת שטיח אדום בכניסה למלון פארק בשביל מוחמד שיבוא ויפוצץ את עצמו היא זוכה לאיזכור קטן של המקרה בערוץ 2 והופה ממשיכים הלאה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה בריבוע:

  אל תשכח את המכות שלה יש קישור בבלוג את הקללות ועכשיו שמעתי אותה מספרת איך הייתה קונה סמים בלוד.
  הכי מצחיק אותי העובדה שהיא חושבת שהיא הכי צודקת בעולם, היא סיפרה שהיו תקופות שלילד שלה לא היתה מיטה חמה….
  בקיצור לא במחנה של פרידה.
  תמיד טוענת לא באתי לנצח, א על הדרך פוסלת את כולם ומציינת את החוב שלה, זו גם אסטרטגיה,
  אל תפלו בפח!

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @בעל(ת) האוב,

  1. אז אנחנו לא מסכימים. קורה. (אני חושב שחשוב יותר ללמוד ולתרום מאשר לעשן סמים ולרקוד מול הירח בחיפוש אחרי תחליף-דת זול)

  2. וואלה? אז בואו נתפטר כולנו ונחיה כמו ב….הודו? טוב, כבר הסברתי בסעיף 1 שאנחנו לא מסכימים – אני חושב שמתפקדנו להתקדם ולהתפתח. כן, גם כלכלית. וכן – אדם שמצליח לקיים עסק ולספק פרנסה לעשרות אנשים ראוי בעיני יותר מאשר כשלון כלכלי שחייב מאות אלפי שקלים לאחרים (מאוד לא מוסרי), נחמד ככל שיהיה אני מעדיף שלא ישמש דוגמא.

  3. ראיתי שהסבירו לך. על ההסבר אנחנו מסכימים אני מקווה.

  הוספת תגובה לתגובה

  מ.כוערת:

  @בעל(ת) האוב, ראיתי שדורון ענה לך. כנראה שאתם לא מסכימים. בכל זאת, יש הסבר פשוט לתת כמודל את מי שעשה צבא לעומת מי שלא התגייס/ מי שנזרק בהודו לעומת מי שפנה לאקדמיה/ בעלים של עסק משגשג לעומת מי שכשל ושקע בחובות. אדם הראוי לשמש דוגמה לציבור הוא אדם, הנתפס כאדם יצרני ותורם לחברה ולא נתפס כ"טפיל" חברתי. אם זה מבחינה כלכלית,אקדמית ואם זה מבחינה בטחונית, בהקשר לדומאות שניתנו פה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • עומריקוש :

  התחלתי לראות את האח הגדול רק לפני שלושה שבועות בימי רביעי ושבת ככה שאין לי מושג על איזה הערה שוביניסטית מדברים, מה שאני כן יכול להגיד זה שעמיר נראה לי כמו שעיר לעזאזל של ההפקה כשהמטרה היא לעשות אותו סער הבא…קשה לי להאמין שבן אדם שמנסה ליצור אוירה חיובית בבית (זה משהו שמבינים ממה שהוא אומר ומהצורה שהוא אומר את זה ) כל כך רע וקשה כמו שמנסים לצייר אותו, אין לי מושג מה מסתירים מאיתנו אם בכלל אבל אני חושב שהוא צריך להעלות את הדברים האלה ולא קרובי המשפחה שלו. מעבר לזה אני חייב לציין שכשראיתי את הוויכוחים שיש בתקציב אני מתרגז בשביל הדיירים מכיוון שהם לא אשמים שפרידה נרקומנית לשעבר בדיוק כמו שאם היו מכניסים חולה סכרת זה לא היה בסדר להוריד את האינסולין מהתקציב השבועי שלהם. הוויכוחים שם מיותרים כמעט לגמרי וחוסר ההוגנות כלפי שאר הדיירים הוא מרגיז ומקומם, כשראיתי את המלחמה של רם על השמפו וביצי החופש התרגזתי מאוד- אני חושב שהוא עשה יותר נזק לירוקים מתועלת וחבל לי על זה כי אם היו בוחרים בן אדם נורמלי ולא מתנשא אולי המסר החשוב הזה היה עובר…
  ההפקה עשתה טעויות והיא תמשיך לעשות כיוון שיש שם אנשים שטועים, אני לא חושב שצריך לזכור לכל אחד כל טעות כי אנחנו לא רוצים שיעשו את זה כלפינו וזה בסדר להבליג לפעמים על דברים שלא נעשו בכוונה לעשות רע.
  צריך להבין שזה משחק וכמה שיותר ידברו עליו (לטוב או לרע) זה משרת להם את האינטרס של הרייטינג כי זה הרי ידוע שלא באמת אכפת להם מהאנשים שבבית והכאב, הבכי, ההשפלה, הריבים וכו' טובים להם למשוך צופים- אין מה לעשות, זה תחום שאנשים הם מספרים והודעות ותו לא.

  הוספת תגובה לתגובה

  naty:

  @עומריקוש, לעומרי
  בכדי לשפוט צריך לראות את את היתנהגות שלו ואתה תחליט שהוא ממש צריך לצאת כמה שיותר מהר לתת למקות חיוביות בונה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • naty :

  אני הייתי ממליץ על היתנהגות שלו כלפי סיוון הוא צריך לצאת מהבית לתת לסיוון לנשום ולפרוח.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @naty, וההתנהגות שלה כלפיו? שניהם צריכים ייעוץ במערכות יחסים.

  הוספת תגובה לתגובה

  צופה משועשעת:

  אף אחד לא חייב לצאת בגלל סיוון… סיוון צריכה לקחת אחריות על החיים שלה… שתלמד איך להתנהג מול גברים ויותר מכך מול מצלמות… ההתייחסות שלה לכל עניין הקשר שלה עם עמיר היא רדודה… לא להאמין שמדובר בילדה בוגרת…. חשוב גם מה את אומרת מול המצלמה… עשית?! – לפחות תשתקי… מה את מצהירה קבל עם ועדה שנהגת כמו ילדה מטופשת ומסרת את גופך לאדם כל כך ריקני כמו עמיר…. אין לך בושה בכלל ?! לפחות שתתחשב בהורים שלה…. היא עצמה דואגת מהתגובה של אימא שלה שכנראה מתביישת בה… כנראה שיש לה סיבה….

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @צופה משועשעת, אני מסכימה, הבחורה מתנהגת כילדה בכיתה ה'.

  צופה בריבוע:

  את ממש שונאת אותו הא….

 • july :

  עמיר הוא שוביניסט, שתלטן וחי מהשפלה ועצב של זוגתו מהרגע שנכנס ועד הרגע הזה.
  דוגמאות-בבקשה:
  1.כשבא להכניס עם סיון אוכל לאסירים כבר בפעם הראשונה,סיון לקחה מגש ורצתה לצאת ואז עמיר התיישב על המיטה של נופר והתחיל לחבק את נופר ללחוש לה ולצחקק איתה.מרגע זה סיון רצתה לבכות, חרב עליה עולמה ובצדק ועמיר כמובן עשה את זה בכוונה פשוט בן יונה…וסיון קראה לו "בוא כבר המגש כבד לי" והוא כמובן התעלם ואז סיון יצאה בעצבים וכאם התחיל הסיוט שלה כסוהרת.היא לא מבינה שהיא במערבולת של התעללות.
  2.בהתחלה כשרק נכנסו לבית ועמיר היה יושב עם סיון אולי אפילו ביום הראשון זה היה, הוא דיבר ודיבר ודיבר ואז אמר במן זלזול "נו תספרי לי על עצמך" סיון מאד הובכה כאילו היא בראיון עבודה ולכן לא כל כך דיברה ואז הוא אמר בשיא הזלזול וההשפלה:"זהו? זה מה שעשית בחיים שלך? בחורה בת 26?" מאז ועד היום אין סוף השפלות, זלזול שובניזם. מההתחלה דאג להוציא אותה מן אהבלה שלא באשמתה.
  שלא נדבר על כן שהוא פלירטט בימים הראשונים עם כל בחורה בבית, בהתחלה עוד רצו אותו,אז הוא היה מתבודד עם מישהי,מכניס אותה לאשליות,ועובר למישהי הבאה בתור.
  וכמו כל שוביניסט מצוי בסוף הוא בחר את מי שהכי כוסית ! כי הוא צריך קישוט לידו
  ולמי שלא קלט- זוהי אלימות והתעללות נפשית ומילולית כל הזמן.!
  מסכנה תהיה אשתו!!!
  הוא אמר לה פעם:"את כל מה שחיפשתי"-מה חיפשת קורבן מצויין להתעללות נפשית?
  לך הביתה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • רותם :

  זה ברור האח מתחנף לפרידה בכל מובן אפשרי כי זבל מביא היום רייטינג..ובאמת לא הבנתי את המשימה,איך הוא בחר מי יראה את המשפחות(ושוב,בואו נראה אם היה לו אומץ שפרידה תהיה בצד שלא יראה,או נופר)..מה הקטע שהצד החוגג והנהנה מקבל פרס על משימה שאי אפשר היה לפתור כי אסור להם לעשות בדיקות פתע..בקשר לעמיר בתור אחד שיש לו ערוץ 20 הוא הבנאדם שהכי פחות עושה רע ופוגע,רק לפעמים נראה לא טוב בגלל החוסר בהחלטיות שלו..ותעיף את סיוון הזבל הזאת לכלכה עליך בכמה מיקרים כאילו היית דנה,והיא פרידה

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיכאל :

  לא שאני מצדיק את הבמאי וגסויותיו
  אך לפי דברך משתמע כאילו דיירי הבית תמימים בעוד דיירי הבית יחסית לעונות קודמות הגזימו בגסויותיהם, ביחסי המין לעיני כל, בהתחרמנויות בין נשים לעיני כל, ובשפה הגסה שמדוברת בבית האח.
  רק משפחה שמעוניינת לשפר תדמית מגיבה כמוכם.
  לדוגמא:המשפחה של דנה כדי להראות כביכול שהיא לא גסה,אלימה מילולית,ותוקפנית.
  לדוגמא:אתם המשפחה של עמיר כדי להראות כביכול שהוא לא מתחבר לאנשים שלדבריו ממתינים במועדון בסוף הערב לצוד את הנערה השיכורה ביותר מאלכוהול, או כדי לטשטש את התנהגותו כלפי סיון וכו

  אכן יחסי ציבור

  הוספת תגובה לתגובה

 • אלי :

  ליבי ליבי על תגובותיכם .

  הרי נהיר וברור לכולם שיש יד המושכת בחוטים
  הרי זה רק טפשי לחשוב כאילו ולהפקה אין יד ועניין בהדחות והכל פרי משלוח המסרים.
  שכרם החודשי של מפיקי ועורכי התוכנית נשען רובו ככולו על משלוחי המסרים .
  נראה לכם כי יעמידו להדחה מקור למימון השכר החודשי?
  ואין זו בושה להיות מתווך כביסה כפי שהוזכר כאן (כל עבודה מכבדת את בעליה)
  וכאשר חיים בבית סוהר (כן בית האח זה סוג של בית סוהר ) אל תצפו להתנהגות יומיומית טבעית של אנשי הבית זה אך טבעי שאנשים יצאו מכל פרופורציה התנהגותית וילחמו על כל פיפס קטן בין שמגיע ובין שלא.

  בקיצר…..

  יש מצב לסדר לי אחות קטנה ?

  נמאס לי כבר מאח גדול.

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @אלי,

  לא, אין שום בושה בלהיות מתווך כביסה אתה צודק.

  (אני רק לא בטוח שהנושים של אותו מתווך יסכימו איתך)

  אני ממש לא מבין את המשפט הדבילי הזה, מצטער (כל עבודה מכבדת את בעליה) כן – כל עבודה מכבדת אבל זה אומר שלא משנה לך במה יעסקו הילדים שלך? לי זה נשמע כמו שכנוע עצמי של מי שלא מרוצה מהעבודה שלו אם אתה שואל אותי.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ג'ני :

  סוף סוף הוא קיבל את התמונות ( אתם צריכים לראות איך הוא מתרגש) הוא בחור מקסים אני לא יודעת מה רוצים ממנו הוא בחור נקי ומסודר אוהב לעזור למי שרק מבקש.
  אז הוא לא דבק כמו שסיוון רוצה ודורשת כל היום הייתם צריכים לראות אותה אתמול ממררת בבכי כמה הוא עושה לה רע שבעצם מי שמוציא את מי רע זה היא אותו כי משום מה במשדר המרכזי בוחרים להראות רק אותה כמה היא "מסכנה" והוא הרע שההפך הוא הנכון היא ביקשה ממנו להיתרחק ושהוא הסכים היא בכתה שהיא בכלל לא התכוונה לזה… מנתחת מוח ב… שלי אין שכל אין דאגות…
  אני מכירה הרבה בנות שהיו רוצות כזה בחור שעוזר בבית ומסודר וכל הזמן דואג…
  אז שירדו ממנו כבר הוא בחור כארז וחבל שאין עוד הרבה כאלה בעולם המנוכר שלנו…

  הוספת תגובה לתגובה

  july:

  עמיר הוא שוביניסט, שתלטן וחי מהשפלה ועצב של זוגתו מהרגע שנכנס ועד הרגע הזה.
  דוגמאות-בבקשה:
  1.כשבא להכניס עם סיון אוכל לאסירים כבר בפעם הראשונה,סיון לקחה מגש ורצתה לצאת ואז עמיר התיישב על המיטה של נופר והתחיל לחבק את נופר ללחוש לה ולצחקק איתה.מרגע זה סיון רצתה לבכות, חרב עליה עולמה ובצדק ועמיר כמובן עשה את זה בכוונה פשוט בן יונה…וסיון קראה לו "בוא כבר המגש כבד לי" והוא כמובן התעלם ואז סיון יצאה בעצבים וכאם התחיל הסיוט שלה כסוהרת.היא לא מבינה שהיא במערבולת של התעללות.
  2.בהתחלה כשרק נכנסו לבית ועמיר היה יושב עם סיון אולי אפילו ביום הראשון זה היה, הוא דיבר ודיבר ודיבר ואז אמר במן זלזול "נו תספרי לי על עצמך" סיון מאד הובכה כאילו היא בראיון עבודה ולכן לא כל כך דיברה ואז הוא אמר בשיא הזלזול וההשפלה:"זהו? זה מה שעשית בחיים שלך? בחורה בת 26?" מאז ועד היום אין סוף השפלות, זלזול שובניזם. מההתחלה דאג להוציא אותה מן אהבלה שלא באשמתה.
  שלא נדבר על כן שהוא פלירטט בימים הראשונים עם כל בחורה בבית, בהתחלה עוד רצו אותו,אז הוא היה מתבודד עם מישהי,מכניס אותה לאשליות,ועובר למישהי הבאה בתור.
  וכמו כל שוביניסט מצוי בסוף הוא בחר את מי שהכי כוסית ! כי הוא צריך קישוט לידו
  ולמי שלא קלט- זוהי אלימות והתעללות נפשית ומילולית כל הזמן.!
  מסכנה תהיה אשתו!!!
  הוא אמר לה פעם:"את כל מה שחיפשתי"-מה חיפשת קורבן מצויין להתעללות נפשית?
  לך הביתה!

  הוספת תגובה לתגובה

 • עומר :

  אני מת על עמיר.חושב שהוא חמוד,חינני וכייפי.אבל אני לא אוהב את הגישה הדידקטית והצדקנית של הפוסט הזה.לא מזיז לי אם מישהו מהטלוויזיה(או בכלל)הצטיין בצבא,הלך לאוניברסיטה או התחתן ומגדל שלושה ילדים שיילכו לצבא ולאוניברסיטה.לא אומר כלום על הבנאדם.באותה מידה פרידה לא פסולה בעיני בגלל עניני הסמים שלה,אלא בגלל הבחירות האנושיות ה(לא)מוסריות שלה.ה"אח הגדול"הוא לא שלוחה של משרד החינוך(המושחת)וטוב שכך.באנו לבלות,לא להשתעמם.בקשר לטענות נגד העריכה המגמתית-מפליא אותי שאנשים שמתאבדים לתוך הקצה של הציניות הטלוויזיונית והאנושית בכלל,מצפים לחסד וחמלה.אני לא הייתי נכנס לשם גם אם חיי היו תלויים בזה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דנדשה :

  לא יודעת
  אולי מצד אחד הדגשת כמה דברים שלא חשבתי עליהם אבל מצד שני אני ממש לא אוהבת את ההתבכיינות הזו. מדובר על משחק וההפקה מנסה להביא רייטינג בכל דרך ובינתיים מצליחה, מתעבת אותם אבל מבינה את הדרך שלהם.
  הכל זה משחק, הבחור לא כלוא בשטחים שזה עוול שהוא לא מקבל תמונות. בחייאתת. אבא שלי היה עושה מילואים של חודשיים בלי כמעט טלפונים, אז מה קרה לו, הוא נשבר? הוא נכנע? הוא התבכיין? חלאס. מדובר על משחק והם אוכלים טוב וישנים טוב ולא עושים כלום ועוד מקבלים כסף, אז חלאס עם ההתבכיינות הזו וצייד מכשפות. זה פאן ותו לא, תתייחסו לזה ככה ובלי כל הכבדות הנדפקת הזו

  הוספת תגובה לתגובה

 • גבר שלא הולך לאיבוד :

  אח של עמיר היקר,

  לצערי הדבר שעמיר הכי בולט בו בתוכנית, הוא מערכת היחסים הקרקסית שלו עם סיון.
  עמיר יוצא מאוס, גם אם סיון יוצאת הרבה יותר מאוסה יותר ממנו.
  בדבר הזה שהוא משאיר את החותם הכי גדול שלו – ממנו אתה בוחר להתעלם.
  והכביסה, הניקיון והדאגה לזולת לא מצליחים להשאיר חותם ליד הקרקס הזה שהוא עושה מעצמו, וגם מאיתנו הצופים. זה מאפיל על הכול.
  עמיר לא היה בין האסירים ולא קיבל צ'ופר כי עשו הפרדה בינו לבין סיון. כמה אפשר לשאת אותם ביחד?
  זה בדיוק כמו שעשו הפרדה בין נופר לג'קי.
  עמיר, במקום להאשים את ההפקה שייקח אחריות על עצמו.
  המקופחת היחידה היתה ליהיא.
  הדבר היחיד המוצדק ברשימה הזו הוא עניין התמונות.
  אז בשביל זה שווה לכתוב טור שלם ולבלבל לאנשים את המוח?
  מיותר.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מירית :

  שמחה שיש פוסט על עמיר -כי בימים האחרונים הרגשתי בתור צופה פשוטה (מסעודה משדרות..)שבא לי לרוץ לבית האח לשלוף משם את עמיר לתת לסיון מכה על הקוקו המטופש שלה שתתעורר מהסרט האינפנטילי שהיא חיה בה.להיכנס לחדר האח הלראות לו בדיוק איזה גודל פיצי יש לו…

  ולגמור לצפות בזוועה הזאת!!!

  עמיר לא ראוי לבית הזה!
  עמיר לא ראוי ליורם זק והבולבול שלו!
  סיון לא ראויה לו!

  תוציאו אותו כבר משם.זה יכאב לו בהתחלה אבל זה לטובתו.

  אין דייר בשלושת העונות האחרונות שהיפלו אותו ועיוותו את דמותו יותר מעמיר .
  שנה שעברה גם עשו דה לגיטימציה לסער -אבל בחלק מהמקרים הוא היה ראוי לזה (+הבגידה..המצב רוח…)בכלל הגעתי ל2 מסקנות
  סיון-היא העמיר של העונה …נתונה למצבי רוח…בכיינית..ילדותית…וחושבת שהעיקר היופי..

  והמסקנה השניה שהאח נוקט בהפליה מתקנת-משפיל ומבזה עד עפר את האשכנזים.ומעלה עד מעלה את הפרנקים
  סער ואיילה שנה שעברה-עברו עריכה נוראית
  דנה ועמיר השנה גם סבלו מזה …דנה אבל לפחות לא עברה ממש שינוי גנטי בציור דמותה בערוץ 2 כמו עמיר.

  ואגב לגבי פליטת הפה -עצם שידור הפליטה מתחילתו ועד סופו.עצם העיסוק בזה לעוד 2 תוכניות -אני מקווה שזק הבין שמה ששנוא עליך על תעשה לחברך..ושמגלגלים חובה על ידי חייב..
  וכמו שהם מתעלמים במשך חודשיים מפליטות פה מביכות -
  של פרידה לגבי הג'וינטים.
  של אלעד על מפגש עם מוכר מהולנד..רמז לא מוכר חולצות..
  ואלפי ניבולי הפה המחרידים שלו …
  של ג'קי ה"מזיק" העדין-שאחרי הריב של ליעוז ודנה לפני שבועיים -יצא החוצה ואמר וסליחה על הגסות-כוסאימא של הבת זונה המזדיינת!!!!מישהו הראה את זה במשדר המרכזי????שבן 21 מקלל כך אישה בת 40?????מישהו זוכר איך עשו מהשרמוטה של יוסי בובליל לשפרה סיפור מרכזי ??
  כמו שאמרתי ההפליה מתקנת גבר שמקלל אישה צעירה- דינו מוות
  גבר צעיר שמקלל פולניה בת 40]לגמר…

  אוף!

  בא לי יותר לא להתמכר לתוכנית ריאלטי כי היומיים האחרונים היו בשבילי עינוי סיני לראות אטת סיוון מוציאה את כל תיסכוליה על עמיר ואת ההפקה מזי…את הסוהרים בלי ווזלין -רצחו אותי -יהי זכרי ברוך!

  תודה צפניה !אתה גבר מושלם(חוץ מהשמאלנות אבל בקטנה..)

  הוספת תגובה לתגובה

  עץ ירוק מפלסטיק:

  @מירית, איך איך הצלחת לדחוף את נושא העדות יא בת של זונה? להזכירוך, שפרה זכתה בעונה הראשונה שזה סמל האשכנזיות. פרידה היא גם חצי אשכנזייה וההפקה שומרת עליה כמו ביצת קינדר ודנה הוצגה כאישה הגונה וחזקה , אז מאיפה הפלצת את השטויות שלך על אפליה מתקנת?

  ויחסית לאשכנזייה חכמה את מתנסחת כמו הזין שלי.

  בברכה, פרענק.

  הוספת תגובה לתגובה

  מירית:

  @עץ ירוק מפלסטיק,

  עץ ירוק הזין שלך לא מעניין אותי תודה!לגבי השד העדתי לא הוצאי שום שד משום בקבוק-ההפך טענתי שבהפקת האח לא אוהבים אשכנזים מצליחים אולי כי "העם" לא מזדהה איתם בפרט אלו ששולחים sms…עובדה שמעלים לגדולה טיפוס כמו ג'קי שאם עמיר או עתי היו מעיזים לשבש מילים כמוהו או להתנפל על בחורות כמוהו או לדבר שעות עם חיה מפלסטיק או להמציא שמות לסיוןולבייגלה שלו -אוי ואבוי איך היו מוציאים אותם אבל ג'קי הוא לא אשכנזי ולכן זה חמוד..ומזי'ק…תעשה לי טובה יש הפליה מתקנת למזרחיים בתוכנית..אגב אלירז המלך שלכם מהעונה הקודמת -גם לא מצליח לפרגן לעמיר או לדנה וכל שבוע משחיר את פניהם הוא זה שאמר שעמיר מזכיר לו את סער והוא בדרך קבע מהלל רק את המזרחיים!!

  ואת פרידה שומרים לא בגלל החצי התמני ולא בגלל החצי האשכנזי אלא כי כנראה פרות מניבות הרבה חלב(רייטינג)

  בברכת ה"שד" העדתי

  מירית

  ]

  הוספת תגובה לתגובה

  תותי:

  @מירית,
  את רק מסתבכת עוד יותר.. חבל
  את בטח מאלה שטיקבקו עונה שעברה בלי הפסקה על "אליערס" בעעעעע
  ודרך אגב, עמיר אכן מזכיר את סער, הגירסה הדהויה
  גילוי נאות: אני פולניה טהורה, אקדמאית, צפונבונית שמאלנית ובניגוד לתאוריות שלך – לי ועוד לרבים כמוני יש יותר חיבה לאנשים כמו אלירז וחלק מ"חבורת הזבל" של העונה מאשר לאנשים כמו דנה ועמיר.

  תותי:

  @מירית,
  לפחות שמת לב לפליטת פה שלך? סיוון היא ה"עמיר" של העונה? "נתונה למצבי רוח…בכיינית..ילדותית…וחושבת שהעיקר היופי"?
  ולגבי השד העדתי – לא שזה משנה אבל בוודאי ידוע לך שפרידה היא חצי-חצי וגם לא נראה שהוריו של ליעוז יצאו מהמעברות…

  הוספת תגובה לתגובה

  מירית:

  @תותי,
  אכן טעיתי סיון היא הסער!!של העונה הזאת!

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @מירית,
  בן מלכא הוא ה"סיוון" של הישרדות.

 • דיייייי :

  דיייי להצתדק…
  עמיר הוא אדם סכסכן, מלשן, ערמומיושקרן.
  שאוהב רק את עצמו, חושב רק על האנטרסים שלו, פחדן…
  אין לו ערך וכבוד עצמי ולא לסובבים אותו…
  עם אנשים כאלה ועבדה לנו תקוותינו.
  לדעתי הוא מיצה … הוא משעמם…
  ואם באמת יש יד שם למעלה(בהפקה) אז תעשו לי ולעוד המוני צופים ותעיפו אותו כבר….
  גועל נפש!!!!

  נ.ב
  לאח של עמיר
  מה קרה התערער לך ולבני משפחתך הביטחון?
  אתם מריחים את הסוף של עמיר בבית האח הגדול?

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @דיייייי,

  תודה על הדאגה, למשפחה שלום.

  הוספת תגובה לתגובה

 • משועשע בכללי :

  פשוט מדהים.

  אני עובר פה בזריזות על התגובות וכמעט אף אחד לא הבין את המשמעות של שתי הפסקאות הראשונות.

  הוספת תגובה לתגובה

  שמבה דוי:

  @משועשע בכללי, הסבר, נמק והדגם!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • תותי :

  גם אם ננסה רגע להתעלם מהפגמים בהם לוקה הפוסט שלך (פופוליזם, ערבוב מין שאינו במינו וזלזול כללי באינטלגנציה של הקוראים) ונתמקד במה שאתה בעצם מנסה לומר (הפקה רעה ועמיר טוב) עדיין אני לא רואה איך הפוסט אמור לגייס קולות לאחיך. אם אני לא מחבבת את הבחור (ואני לא מחבבת את הבחור) מה עוזר לי שאחיו חושב שההפקה "מתעללת" בו? אני יודעת מה שאני רואה ותו לא. זה נכון אולי שההפקה יכולה להשמיט את החלקים שמוציאים את עמיר טוב אבל יש גבול למניפולציות שביכולתה לבצע ואי אפשר לקחת ממנו את מה שהוא כן אמר וכן עשה ומוציא אותו רע.
  אני מאחלת שתזכה לראות אותו בקרוב מאוד.

  הוספת תגובה לתגובה

  oy va voy:

  you go girl!

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @תותי,

  המטרה לא הייתה לעזור לך אלא לעזור לעמיר.

  הוספת תגובה לתגובה

  נעה (ממקודם וכו):

  תותי, יפה ונכון אמרת.

  דורון, לא אהבתי. גם לא את תגובתך.
  לא עושה חסד (בודאי לא שוויוני) עם אחיך.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שרי :

  אם הוא היחיד שנמנעו ממנו התמונות-אין בכלל ויכוח שההפקה מפלה.ללא בושה.ליבי עם המשפחה שלכם.אני חייבת לציין שמבחינתי כל התירוצים וההגנות על עריכה מגמתית כטבעית וכחלק מהמשחק -מקוממות אותי. אני רוצה להיות הזבוב שעל הקיר,לכן אני מתענינית בצפייה בתוכנית,וכשבאופן שיטתי מציגים רק דברים מסויימים זה מקצץ לי את הכנפיים. במילים אחרות מי שמשקיע כסף ומסמס לתוכנית שמתימרת להיות הוגנת אך מציגה רק חלון קטן שמתאים להפקה שנראה…זורק את כספו לשוא!

  הוספת תגובה לתגובה

 • oy va voy :

  אוי! get over yourself!
  עמיר בהמה. האהבה (או הדלקות, או התחרמנות קלה) מעוורת אינדיד.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דפדפית :

  דורון היקר!
  מבינה אותך עמיר אחייך ואתה רוצה להגן עליו אבל
  אני רוצה שלרגע תניח את הקרבה בינכם ובוא נודה על האמת.
  עמיר 1. רכלן ברמות קשות. 2. שקרן. 3. מניפולטיבי.
  4. פיו וליבו ממש לא שווים. 5. קוטר ברמות קשות.
  6. מגיע לשיאי גינס בלכלך. 7. אף פעם לא מרוצה ממה שמקבל. 8. לא יודע לתת כבוד לאנשים. 9. לא מסוגל
  להיות חבר אימיתי והגדיר את זה הכי נכון ליעוז המקסים
  שאי אפשר לסמוך על עמיר – לא מבינה על מה אתה מלין???
  זה אח של דם מדמך שעושה את כל הטעויות האפשריות הוא אפילו הכתיר את עצמו בחמישיה אולי זה יקרה אבל על מה
  הוא מאדיר את עצמו?? בושה וחרפה איפה הצניעות באחיך?
  נראה לך שהוא מסוגל להיות חבר אמת??? לאאאאאאאאאא!
  עמיר עמד בהרבה מבחני חברות והציון: נכשל בגדול.
  הצעה לי אליך כשעמיר יצא מבית האח הגדול {מקווה במהרה}
  קח אותו לשיחה רצינית ותסביר לו שלהיות בנאדם ישר זה מעלה ראשונה בבנאדם.
  אז אל תלין למרות הקרבה בניכם תבין שעמיר מביא את עצמו למצבים אלו בכבוד.

  הוספת תגובה לתגובה

 • זזה :

  דורון, בדבריך אתה מתכוון לטוב, אבל תשיג את ההפך.

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @זזה,
  אני חושב שדורון יחשוב פעמיים לפני שיקשיב לאחד שקורא לעצמו על שם של מסטיק.
  טוב שלא קראת לעצמך בזוקה ענבים.

  הוספת תגובה לתגובה

  בזוקה ענבים:

  @NASA,
  קראתם לי?
  הבלוג הזה לעוווס חבל על הזמן.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דפדפית :

  דורון הנכבד תתביש גם אתה!
  להזכירך דורון היקר כל עבודה מכבדת את בעליה!!!
  גם אתה מאלה שהקנאה בראש סדר היום שלך? מה נורא להיות כובס? או בעל מסעדה? שליח? מלצר? וכן גם נרקומנית לשעבר שפוא לכלום שעובדים והצליחו לצאת ממאורת הסמים
  דףורן הנכבד אל תלין על איש אף אחד לא יודע מה ילד יום?? מסתבר שלאחר קריאה מעמיקה את לא יותר טוב מאחיך הסכסכן והשקרן – תתביש לך!!!
  להיות בעל תואר זה מצריך כסף… להיות בנאדם טוב זה או שיש לך את זה או שאתה רחוק שנות אור מזה ולראייה
  אחייך ולצערי גם אתה אם בחרת להשתמש בפרידה וליעוז.
  משפח' גולדברג תפסיקו לחפש מה לא טוב אצל השכן טוב
  תעשו אם תעשו בדק ביית בעצמכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • יולי :

  סדר בדברים לגבי הצ'ופרים שקיבל עמיר:

  הארוחה היפנית הייתה תוצאה של זכייה שלו בהאבקות מול עתי וליעוז.

  לא יודעת מה איתכם, אבל לי אישית יש הרגשה שההפקה לא בדיוק בנתה על זה שעמיר ינצח, אלא פינטזה יותר בכיוון של ארוחה רומנטית של עתי וליהיא שבדיוק נפרדו באותם ימים (ואולי התנעה מחדש של הקשר הרומנטי/חולני ביניהם?)

  גם מירב קיבלה אפשרות לארוחה זוגית אבל בחרה לתת את זה לדנה ונופר- לדעתי ההפקה דווקא חשבה שתיקח איתה את פרידה וכך יוכלו לייצר חבורת זבל מעודכנת וחזקה הכוללת את ליהיא, עתי, מירב ופרידה.

  הסרט היה החלטה של דנה – ועמיר גם שאל אם יכול לותר על זה כדי שמישהו אחר יראה. כל מי שראה את הפנים שלו כשנתנו לו להחליט יכול היה להבין שממש לא בא לו לעשות את ההחלטה הזאת ומבחינתו מדובר בברוך גדול.

  ולמרות שאני חושבת שההפקה אכן מתעללת בבחור, וגורמת לו נזק תדמיתי שיהיה לו קשה מאוד לשקם בחוץ, הבחור רחוק מלהיות מלאך. הבדיחה האומללה שלו מאוד מטרידה וטוב שהייתה התקוממות כנגדה. (את הטפת המוסר הצבועה של הבמאי הסוטה אני מעדיפה לשכוח).

  יחד עם זאת, בבית שנראה יותר כמו מחלקה סגורה מאוד באברבאנל, הוא בהחלט סמל של נורמאליות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • deby :

  לאח של עמיר

  אתה אולי משוחד כי אתה אחיו
  אך לא עשית עלי שום רושם , עמיר לא קופח כל העונה
  הוא גם קיבל ארוחה זוגית ותספורת…
  וכל הזמן מחביא אוכל במגירה שלו ומאשים אחרים שעושים זאת

  עמיר לא יצא גבר עם סיון לא בחיזור ולא במוסר!!!

  עמיר סכסכן ורגזן

  וגם עניין הנקיון והסדר אצלו זה אופססיבי לא נורמלי בכלל
  כך שזה לא בגלל שהוא דואג לשאר דיירי הבית הוא מנקה ומסדר…

  וגם, הוא רצה להיפרד מסיון רק אחרי שעתי יצא מהבית, עתי היווה איום עליו.

  ולסיום תוכנית האח הגדול היא מעבדה אנושית
  וכל מי שנכנס ידע מראש שהוא בניסויי!!!!
  לכן כל האמצעים מותרים, ולא שאני מסכימה עם הכל
  אך ככה זה…

  הוספת תגובה לתגובה

 • דפדפית :

  דורון היקר להיות בעל בר זה כבוד גדול יותר מכובד? מלצר? מסעדן? נרקומנית ש 13 שנה נקייה ונלחמה בנגע הנורא לא מגיע לה כל הכבוד.
  אתה בדיוק כמו אחיך משפח' גולדברג אתם אכזבה ענקית

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה :

  אני חייבית להגיד שבתור צופה בערוץ 20 ובערוץ 2 הרגשתי שעושים לעמיר עוול. ללא ספק הוא האדם הכי עדין בבית. נהפוך הוא במקרים מסוימים,כמו במקרה יגאל ובמקרה השיר של סיון הייתי מעדיפה שהוא יהיה קצת תוקפני ויענה הוא בחר לשתוק.ישנה תחושה כצופה שההפקה בחרה להציג אותו רע. חבל. הוא הדייר שאני כצופה הכי מסמפטת. ההתעללות שהוא עובר מסיון היא פשוט מקוממת. גם הריכולים הלא מוצדקים מצד חבורת הבנים לא מובנת. הם יכולים לא להתחבר אליו אבל להציג אותו כרכלן-אף פעם לא אמר עליהם מילה אחת רעה. ברור שהיו לו טעויות,למי אין. אבל אחרי חודשיים וחצי אני יכולה להגיד שהוא בהחלט הפייבוריט שלי. ולדעתי אין צורך לדבר על אחרים או להתבכיין נראה לי שאחיך חזק והוא מצליח ,בנתיים לפחות,להתגבר יפה על הקשיים.ואני כצופה מרגישה יותר סימפטיה אליו דווקא בגלל הקשיים הרבים שהוא חווה וההתיחסות המדהימה שלו.הייתי רוצה שהוא יבוא לנקות ולסדר את הבית שלי(חחחח)
  המון בהצלחה-אני אסמס לו.

  הוספת תגובה לתגובה

 • יעלה :

  כל מילה בסלע!
  אחלה פוסט!

  עמיר בחור מקסים, ורואים את זה.
  נעשה לו עוול במשדרים המרכזיים.

  אנחנו פה איתו!

  הוספת תגובה לתגובה

 • רפונזל :

  הפוסט הזה מזכיר לי מאוד את ההתבכיינות של אוהדי חיפה על קיזוז הנקודות בשנה שעברה. לא רק שהשיטה נקבעה *לפני* העונה אלא שנציגי חיפה תמכו בהחלטה על הקיזוז כשעמדה להצבעה בהתאחדות. מה שכמובן לא מפריע להם לבכות בדמעות תנין עד היום.

  אפשר להגיד הרבה דברים על עמיר אבל טיפש הוא לא. הוא ידע בדיוק לאן הוא נכנס, עד כמה ההפקה מעורבת ועד כמה העריכה עלולה להיות מגמתית. בעצם כניסתו לבית הסכים עמיר לכל זאת. אז נכון, הארס של מר זק כואב אבל צפוי. ככה זה כשלוקחים עקרב חרמן על הגב ועוזרים לו לחצות נהר רייטינג.

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @רפונזל,
  נו די!
  מה קשור כדורגל? מה זה נהיה פה הבלוג של עומרי חיון?

  הוספת תגובה לתגובה

 • ? :

  אתה רציני? מה שאתה אומר זה שאם גבר מנקה את הבית אז הוא לא שוביניסט? כלומר אם גבר "עושה עבודה של נשים" (לדבריך) אז הוא לא שוביניסט? אבל אתה כן

  אני רוצה להזכיר לך שליאם גם אמרה שהוא מזכיר לה גברים שהתעללו בה.

  והתנדבות בשבילך היא ניצול?
  כל כך הרבה רעיונות שגויים בטקסט אחד של תמיכה

  הוספת תגובה לתגובה

 • קורל :

  פשוט נהנתי לקרוא ,
  כל מה שאני חושבת כבר חודשים וחצי רשום פה .
  וסוף סוף אני רואה את התערבות המשפחה !
  כ"מכורה" שרואה יום יום ערוץ 20
  ואחר כך את מה שמראים בערוץ 22
  זה פשוט בדיחה .
  אבל למקורבים שלי אני דואגת לספר
  בדיוק מה היה באותו רגע שערכו בצורה מדהימה .
  חבל שישנה מגמתיות כנגד עמיר
  זה לא מה שימנע מאיתנו להצביע לו ,
  רק נותר לנו לשלוח לו כוחות
  עמיר עד הגמר ! אוהבים אותך .

  הוספת תגובה לתגובה

 • dani :

  נסכם אותך במילים שאמר יגאל אנקרי לפני בערך חודשיים אמיר גם מזיין וגם בוכה ….

  הוספת תגובה לתגובה

 • ענת :

  היי, הלו…
  אני צופה בערוץ 20. אני רואה בדיוק מי שווה מה.
  אמיר הוא סתם קשקשן בלי עמוד שדרה ובלי אף משפט אחד שמסתיים בהסכמה עם תחילת המשפט הקודם.
  ובקשר לקריירה שלו- אפשר לחשוב שהוא מינימום מדען גרעין. כולה בעל פאב. גם כן מציאה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אלי :

  י'אלוהים!!!

  אני רואה את הסוחרת סמים "פרידה הכט" איך היא מציעה למרב סיגריה ואומרת "רוצה ג'ויינט"
  ובמקרה אחר שיבחה את המחבלים
  די כבר לעליבות התוכנית
  די כבר מלתת לאישה אלימה במה .
  די כבר על חשבון הרייטנינג להרעיל את ילדי ישראל
  מתי פרידה תצא מן הבית לחיקה של תותי? ועדיפה שעה אחת קודם .

  נ.ב.

  אין לי העדפה כלשהי לגבי מי יזכה בבית האח .
  יש לי העדפה לדרכי נועם, תרבות דיבור.
  ולא דרכי הצביעות של כמה מבית האח הגדול
  וכמובן צביעותם של ההפקה

  יום מדהים לכולם

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @אלי,
  "ש לי העדפה לדרכי נועם, תרבות דיבור" – אתה לא תמצא את מה שאתה מחפש בריאליטי, חבר. אולי בבלוג הזה הניסוחים יותר מעניינים מהתוכנית עצמה אבל אתה לא במקום הנכון.

  הוספת תגובה לתגובה

 • קובי :

  עדיין לא הבנתם שכל התוכנית הזו משחק והכל שם לא אמיתי ?

  הכל שם צביעות ושקר האנשים שנכנסים לשם הם לא האנשים במציאות … כל המחשבה שלהם משתנה וכל מה שהאמינו בו והתנהגו לפיו נשאר בבית בחוץ…

  כל הדברים שהתרחשו בבית בעונות קודמות גם מבחינת זוגיות , בחוץ היו שונים לגמרי…

  כל מה שמעניין את הדיירים כרגע זה לנצח ולקחת כסף !

  תפסיקו להתעמק יותר מידי בספקולציות , הכל שטחי וחסר כל תוכן !!!

  לכל מי שצופה שיצפה בתוכנית וישתוק כי מציגים שם בדיוק מה שהצופה רוצה לראות !

  אז תהנו ואל תבואו בטענות !

  הוספת תגובה לתגובה

 • צופה :

  הבנתי שעמיר קיבל את התמונות ויש לו אחיינים של הביוקר.מדהימים ביופיים.אני רוצה לקוות שבערוץ 2 היום ובשבועות הבאים יראו שעמיר גבר רגיש וערכי.לי מאד נעים לראות אותו. הוא מתנהל בצורה מעוררת כבוד עם ההתעללות שסיון מעבירה אותו.הוא דואג לאחרים. הוא לא מדבר רעות על אף אחד.לדעתי,למרות שמאד אהבתי את מה שאחיו כתב,עמיר היה משמיט את הקטעים הפחות יפים שאחיו כתב על הדיירים האחרים,גם אם הם נכונים.אני מקווה שיהיה בגמר. מגיע לו.

  הוספת תגובה לתגובה

 • גלי :

  אני מסכימה עם כל מילה שאחיו של עמיר כתב.
  ישנה מגמה לכל אורך התכנית להציג את עמיר בצורה שלילית,לא מציגים את הדברים החיוביים כמו הנתינה,
  העזרה שלו בבית,החמלה כלפי אנשי הבית שלעיתים זקוקים לכתף תומכת והחברות,בשונה מכל אלה שתוקעים לו סכין בגב כמו ליעוז,שעמיר מעולם לא ריכל עליו…
  הקשר שלו עם סיוון זה פשוט הקללה שלו בבית,העצבות התמידית שלה,ושהיא מאשימה אותו בכל שטות,שתרפה כבר מהבחור,כשהוא מתקרב אליה היא מבקשת שיתרחק,כשהוא מתרחק היא בוכה ומרכלת עליו עם אנשי הבית"מדוע הוא לא בא לתמוך ולחבק אותה"…שתחליט כבר מה היא רוצה,ולא תפיל את כל הבעיות הנפשיות שלה עליו.
  עמיר נכנס לבית האח הגדול לחוות חוויה טובה,ולא לסבול מכל מצבי הרוח של סיוון!!!
  ושההפקה תתחיל להתנהג בהתאם!!!!!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • דודו :

  תאמין לי רק הרסת לו

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @דודו,
  הפוסט הזה זה המליקה, רגע לפני שעמיר עף מהתוכנית.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מנשה :

  כל הכבוד על השיתוף והכנות! אני מוריד את הכבוע בפניך, סוף סוף מישהו יוצא נגד ההפקה ומספר את האמת על תעלוליה בכל גווניה, מעריכה מגמתית ועד התערבות בוטה בהלך רוח של הבית. והכי מטרידה העובדה כי יש מתמודדים שאזוקים עם קרוביהם בחדר האח הגדול, ואחרים לא, איזו מין הגינות זו? זו תוכנית מניפולטיבית שמריצה את המתמודדים שהיא מסמנת.

  הוספת תגובה לתגובה

 • N :

  תסלחו לי על השאלה
  אבל מישהו יכול להזכיר לי מה הייתה פליטת הפה השערורייתית של עמיר? לא מצאתי לזה אזכור בשום מקום

  הוספת תגובה לתגובה

  NASA:

  @N,
  "יגעת ולא מצאת" – אל תאמין.
  מי שלא מחפש (את מה שכבר פורסם לעיני כולם ומתיימר להכחיש)שיתחפש. פורים שמח

  הוספת תגובה לתגובה

 • עמוס :

  N, לשאלתך, עמיר סיפר שבמועדון שבבעלותו, חברים קרובים שלו נוהגים לחכות עד שעת הסגירה, מזהים בחורות ששתו יותר מידי, מציעים ללות אותם ומנצלים אותן מינית

  הוספת תגובה לתגובה

  דורון:

  @עמוס,

  שקרן, בשום מקום לא דובר על ליווי או ניצול מכל סוג שהוא.

  אפשר לחשוב שעמיר כתב פרק נוסף לג'וסטין וייסורי המידה הטובה ותיאר לא פחות ולא יותר מאשר נערה צעירה ובתולה שמגיעה לעיר הגדולה, נכנסת למועדון לילה כדי לבקש חלב חם ושם משקים אותה בויסקי ומנצלים אותה.

  עמיר תאר את חיי הלילה של תל-אביב ולא ברור מאיפה העקשנות להפיל עליו את האשמה על התנהלות של מאות מבלים בוגרים מדי לילה. (גברים ונשים)

  http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/202/901.html

  הוספת תגובה לתגובה

 • אביקו :

  קודם כל אפשר להסכים שעמיר סובל בית האח הגדול ומכל מיני כיוונים, אך הוא הרוויח את זה ביושר, בהתנהלותו בנושאי הנקיון, הנשים והגברים.
  לא אתחיל לפרט ולייגע כי מי שראה את ערוץ 20 ומסכם את דמותו של עמיר, יודע על מה אני מדבר…

  ובכל זאת אפשר לומר שההתנגדות לעמיר קיבלה מימד של הגזמה ועיוות שגרמו לאחיו לנסות ולהגן עליו באופן פומבי.

  עמיר רוצה להיות דומיננטי ולקחת אחריות, אך מידי פעם זה בעוכריו וקל לנצל זאת נגדו.

  העריכה היא מגמתית באופן מובהק ויש דיירים שמקבלים צבעים יפים ואחרים, מקבלים צבעים לא מחמיאים {בלשון המעטה}…

  המחיר האישי שנגרם בעקבות המגמתיות, יכול להעיק ולגרום למרמור אבל נראה לי שרוב המסמסים לא ניזונים רק מהמשדר המרכזי של ערוץ 2 ולכן אפשר להעריך שהנזק אינו מוחלט לרעת מי שמופלה אצל הבמאי והעורך.

  יש לרוב האנשים נטיה לחשוב שהטלוויזיה אמורה או ממש מגישה את האמת האובייקטיבית ומתפלאים לגלות שזה לא מתקיים במציאות ודי להזכיר את מהדורות החדשות שהן נגועות באינטרסים על ידי העורכים שמנסים להשפיע על מי שצורך אותן.

  מבחינתי, "האח הגדול" היא שיעור בהתנהגות חברתית שסוחפת אליה את הדיירים, אנשי הצוות והצופים בקרקס הזה.
  אפשר ללמוד מזה, להתעצבן, לצחוק ואפילו לסמס {רחמנא ליצלן}, אבל הכי חשוב לזכור שאנו כבני אדם לא מפסיקים לגלות פגמים בעצמנו ובעיקר באחרים.
  אנו לא מפסיקים ללמוד, גם אם אנו רוצים רק ללמד.
  אנו לא מפסיקים להרגיש, גם כשאנו משתדלים להיאטם.
  אנו לא מפסיקים לצעוק, גם כשניתן לדבר בשקט מעומק הלב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אורטל :

  מחזקת את דורון.כל מילה בסלע.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שולה :

  בקטע שבין עמיר וסיון אז אין ספק שדווקא עמיר יוצא חמוד וסיון יוצאת אחת שעוד לא מבינה את עצמה. זה שלעמיר אין דרך לעבור בהבנת נשים ועוד יותר את עצמו אבל הוא נראה לי כבחור ממש חמוד וזאת רק מלראות את השידורים המרכזיים.

  בקשר להעברת התמונות וכל זה אז אני לא מאמינה שיש פה איזו מגמתיות של דווקא נגדו, נדמה שאין לנו את כל הפרטים כדי לדעת מה באמת קורה שם…

  בקשר לאמירות של כולם… מה שיורם זק אמר היה קשה ולעולם הוא ייזכר על המשפט הזה, אבל הוא אמר את זה בבדיחות הדעת במקום שבו הוא חשב שרק הוא ועוד בן אדם שומעים את זה.
  מה שעמיר אמר היה ממש נורא והוא לא אמר את זה בחדרי חדרים אלא מול כל המצלמות. באותו רגע ממש היה לי צר עליו ועל בחירת החברים שלו ושהוא מעיז לחייך על דבר שכזה, הוא לא המציא את מה שהוא אמר, הוא העיד על מישהו שהוא קורא לו חבר… דברים מאד מאד מאד קשים.

  מה שפרידה אמרה גם הוא קשה וקם קול מחאה חזק על דבריה, מאיימים לתבוע אותה, קיבלה דף אחורי בעיתון ועוד וחוץ מזה אני לא מבינה איך יוצא לכם שפרידה יוצאת טוב בתכנית, היא יוצאת כמו סוג של בהמה ומישהיא שבחיים לא הייתי מוכנה להתחלף איתה ובחיים שלה…

  בכל אופן, עמיר חמוד ומקווה שהוא יגיע לגמר…

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.