ראשי » האח הגדול, קשת

דם וסקס של גמדים

24 בינואר 2011 | | 43 תגובות | מאת

יום רביעי יהיה המשחק המקדים. יום שבת יהיה האקט. האורגזמה, כצפוי, תימשך כמה דקות וזהו. זה ייגמר.

מאוד מפתה להיסחף בגל ההתלהבות ולשנן את הפרומואים. הארוס של ליהיא נכנס לבית "האח הגדול" ביום רביעי. וואו וואו וואו. מה שיקרה שם.

אז זהו. שכנראה לא יקרה שם כלום. לפחות לא ביום רביעי.

בואו נודה בזה, זה לא הריאליטי הראשון שאנחנו צורכים. בטח לא קליימקס הריאליטי הראשון שאנחנו מחכים לו. אם העולם לא ישתנה לפתע, אבירם בן-שושן יהיה הדייר האחרון שייכנס לבית ביום רביעי. זה הגיוני לחלוטין. כמו בובליל בזמנו. מה תהיה תגובת האשה שלא ידעה כלום.

ואם אבירם בן-שושן יהיה הדייר האחרון שייכנס לבית ביום רביעי זה בטח יקרה בסוף המשדר. כדי שנישאר דבוקים למסך לאורך הערב.

ואם זה יקרה בסוף המשדר, זה אומר שלא ממש נראה את התגובה של ליהיא ואת ההלם של עתי.

ולא ממש נראה את התגובה של ליהיא ואת ההלם של עתי כי בתום השידור בערוץ 2, ערוץ 20 מוחשך לחצי שעה.

כלומר, לא באמת נראה משהו שווה ביום רביעי. וחבל, אנחנו כל כך רוצים דם. חודש וחצי חיכינו לו. דם וסקס של גמדים. אלוהים אדירים, בבקשה שיהיה סקס של גמדים.

ביום רביעי לבטח נצפה במשימת הבובות המייאשת שהכשילה את הדיירים כבר בעשר הדקות הראשונה לקיומה. גם נראה את הקליפ אותו יכינו הדיירים היום. הם בטוחים שזה יהיה קליפ נהדר. נו, אחרי November Rain אף אחד לא ממש יכול לשחזר את השיא.

אבירם בן-שושן ייכנס בסוף התוכנית וליורם זק יהיו שלושה ימים מלאים להנדס את הסצנה לקראת הפרק שישודר במוצ"ש. הקריאייטיב של הפרומואים כבר מוכן: "בואו לראות מה קורה כשהארוס של ליהיא נכנס לבית האח הגדול". הוא אפילו לא יותר מדי מתוחכם.

אם זה היה תלוי בי, הייתי עושה טוויסט מהמם, מכניס את בן-שושן כבר בתחילת הפרק ומשדר ברצף בערוץ 2 את תגובות הדיירים. כמו ערוץ 20 אבל בערוץ 2. את המשימה, תגובת דנה להדחה של ליאם ושאר הדברים הלא מעניינים שהתרחשו עד יום רביעי הייתי שומר למוצ"ש.

אסור לטעות. זה באמת בסדר. אין פה עניין של רמאות בשנקל או הונאת הציבור. כולם יודעים שרגע השיא יגיע בסוף הפרק. אלה כללי הריאליטי. אלה החוקים. כל מה שצריך זה להתאפק עוד קצת. החלק היותר מעניין של העלילה יגיע במוצ"ש.

ובבקשה שיהיה סקס של גמדים.

43 תגובות »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.