ראשי » האח הגדול, קשת

האח עם סקסו גרמטיקוס

8 בינואר 2011 | | 73 תגובות | מאת

כי לא פשוט לאבד אבא.

01.    יגאל הלך. הלך והשאיר את הכרית של גלעד שליט. הוא לא יותר טוב מאחרים. גם הוא מפקיר את גלעד בשטח אויב ועם אנשים שלא מתקלחים באופן סדיר. איזו באסה. למרות שמאקו טרחו לגלות לנו כבר אתמול שיגאל יהיה המודח השלישי. פתאום זה הפך לאמיתי. פתאום נותרנו בלי מודל לחיקוי. בלי דמות אב. בלי מישהו שינחה אותנו מדי בוקר. ומדי צהריים. ומדי ערב. הלך ולא חזר. לאן הלכת יגאל, לאן הלכת ולקחת את הסמכותיות שלך. את קרם הידיים המענג. קודם אריאל שרון, עכשיו יגאל. להתראות סבא.

02.    לא שיגאל הוא הליהוק הכי מבריק שקופרמן הביא אי פעם. אבל כל קוץ במדבר הוא ובכן, משהו. יגאל היה הדייר האומלל שנאלץ להתמודד מול ג'קי. לא פשוט להתמודד מול ג'קי. לא שג'קי הוא הליהוק הכי מבריק שקופרמן הביא אי פעם. סתם, הוא כן. ובדיוק בגלל זה לא פשוט להתמודד מולו. לא משנה מה ג'קי יעשה בערוץ 20 (והוא עושה), איכשהו, בערוץ 2 הוא נראה כמו קופיף המחמד שכולם רוצים לאמץ. או לזרוק לעברו בוטנים. לכו תתמודדו עם קופיף מחמד. ועוד משתמט.

03.    וכל כך חבל שיגאל הודח רגע אחרי הריב עם ג'קי שהיה כמעט רימייק לריב של אלירז וסער. הרי הפיצול בבית כבר קיים (לקריאה נוספת על הפיצול, הקליקו כאן). לא בטוח שהדבר הטוב ו/או הנבון עבור העונה הוא הדחה של יגאל. בטח לא עבור ההנאה של הצופים. שלנו. אפילו הייתי קצת מאוהב ביגאל אחרי הריב. חייכתי בעונג מהספה. ככה עושים את זה בלי לובריקנט. כלומר עם.

04.    אללי, אני מניח שניאלץ להיחשף השבוע לשמחה לאיד של חברי חבורת הזבל. הם האמיתיים, הקהל יודע את האמת ועוד שלל קלישאות מתובלות בסלנג ריטארדי. אני מניח שלי עוז ימשיך לגייס דיירים למלחמה הפרטית שמתרחשת בראשו. וזה יהיה קשה לצפייה. קשה בואכה בלתי אפשרי. אבל הגמול יהיה טוב. כי בסופו של דבר, חבורת הזבל תקרוס ואז זו תהיה חתיכת נפילה. לצאת לעולם האמיתי עם ניתוח קיסרי.

05.    אם היינו זקוקים להוכחה נוספת לגבי המהפך המזעזע שעבר ג'קי, ובעצם זה לא ממש מהפך כי הוא היה כך מתחילת הדרך, קיבלנו אותה בהתנהלות של ג'קי עם שירן. בינינו, זה לא ביג דיל. כולה נשיקה. לא צריך באמת לשבת בבוקר שאחרי ולנתח אותה. סתם, על מי אני עובד. זה מה שעושה כל בחורה אחרי כל נשיקה. בטח אם היא לכודה בבית. היכולת המדהימה של ג'קי להתעלם מסביבתו ומצרכיה היא לא ממש מדהימה כשנזכרים כשמדובר בג'קי.

06.    ג'קי טוען ששירן "שרפה" אותו. הוא נישק אותה אבל היא שרפה אותו. ובכלל, אם כבר דיברנו על הנשיקה, חייבים ממש מהר לשלוח איזה סלע עם פתק לחצר הבית. התאומות חייבות להפסיק להכניס גברים למיטה כששתיהן נמצאות בה. כמעט קריפי כמו ליהיא ועתי מחזיקים ידיים בזמן השינה.

07.    ליהיא שרדה. באסה. רק לפני שבוע וחצי טענה שלא תועמד להדחה והנה הועמדה להדחה. היא בטוחה שהועמדה להדחה "רק מקנאה". וזה כי ליהיא היא ואגינה אנושית. חושבת עם הואגינה. היא באמת ובתמים לא מבינה שלארגן חרם על דייר אחר ו/או לשיר שירי נאצה בפומבי על אותו הדייר זה קצת אמממ לא לעניין. היא בטוחה שזה רק בגלל שאחרים מקנאים באורגזמות שלה.

08.    וראינו הערב את עתי עם תחתוני הטנגה הירוקים על הבוקר. אולי יש משהו במה שהיא אומרת.

09.    בקטנה, כי כבר אין מקום בפוסט: דנה טוענת שהספרדים ינצחו בתחרות נופר טוענת "ברור שאנחנו" כי הישראלים יותר יפים ויותר חמים. פונקט. הישראליות הממוצעת. כמעט כמו ג'קי. אם אתה "חם" סולחים לך על כל הפגמים. מהביל כמו מרק קוסקוס עם ירקות בערב שבת. כזה חם. כן כן, אם תקרוס ברחוב אנשים יעזרו לך. רק אם אתה פטריוט. כזה חם.

10.    בשבוע הבא שתי הדחות. יהיה מעניין.

כמעט נכנסו לפוסט: סיון ועמיר נפרדים (בערוץ 2 הם התחילו להיפרד, בערוץ 20 הם כבר לא ביחד כמה שעות). פוף, הלך לי האמון באהבה. אישאר לבד לעד. אם הם לא הצליחו, איך אני אצליח?

73 תגובות »

 • משה :

  איזה באסה. אם אני רוצה שליהיא וז'קי יסתלקו (ואני רוצה), אז אני צריך להצביע לעתי ולשירן ולרינת וליואב ולפרידה ולעמיר ולדנה ולנופר ולליאם וללי-עוז ולסיון ולאלעד? אין לי כסף אין לי.

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה ריקנית:

  @משה, צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים.

  הוספת תגובה לתגובה

  משה:

  @פחמימה ריקנית, לא יכול לסמוך על זה. הנה השבוע לא סימסתי וליהיא נשארה.

  הוספת תגובה לתגובה

  פחמימה ריקנית:

  @משה, טוב

  ענבל:

  קוקסנייללל , קוקסינלל , ואמ .. קוקסינל !
  כפרררררררררה על ג'קייייייייייי : )

  הוספת תגובה לתגובה

  ונונו ענת:

  אני אם אחד הורית עם מצב כלכלי קשה מאוד אבל את ידלי שלחתי לשרת שלוש שנים ולא להתחמק מצבא אפלו עם צב כלכלי קשה מר ג'קי לא עשה צבא ומהדרים אותו בזמן שבני נמצא תחת סקנה להגן על המולדת בושה לראלטי שנותן הגטמלציבה לאנשים חסרי סכל הוא בנאדם חסר כבוד מתנהג כמו ילד ביגל 5 שנים ליד בגיל חמש יש הרבה סכל יותר משלג'קי הערכתי את הבנדם כיום אני נגעלת מהטלויזה ורבה כמוני הדבר יחד שיש לנו לראות זה הטלויזיה
  ואבל לצערי עד כמה אפשר לרדת נמוך .
  אני והרבה אימאות נעשה עצומה על חזרים ונראים טוב שלא עשים צבא ואכלים בחינם על חשבון ילדנו שמסכנים את חיים בשביל המדינה .

  אך ערוץ שנים יוכל להסתכל על אימאות שמהבדים את ילדיהם שהוא בעצמו למביא לתכנית ראלטי בני אדם שלא עשו צבא. על חשבון אנשים תפשים שמשלים כסף או שלחים
  SNS בכדי שיוכלו להאכיל את הפדלאות שלא עשו צבא די אח הגדול מגעיל לא די יש אלימות ואונס שה מה שמלנדים את הנוער.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ירון :

  יש! יגאל הודח!
  תודה רבה למסמסים ולעם ישראל!
  (דרך אגב, עמיר נראה מצוין בספידו השחור).

  הוספת תגובה לתגובה

  תמי:

  @ירון, אוי הוא כזה דוחה.
  בדיוק כמו סער שלפי ההגדרה הוא חתיך אבל בגלל ההתנהגות שלו מעורר בחילה בכל מצב.

  הוספת תגובה לתגובה

  הילה:

  @תמי,

  חבל שאנשים לא שמים לב לזה
  אבל יגאל היה איש חזק עם ערכים,
  ערכים שלרוב בני הבית אין אותם
  רוב הריבים שלו לא היו בשביל עצמו
  הוא פשוט לא יכל לסבול את מה שקורה שם
  את הגועל נפש של ליהיא שזורקת את הטבעת
  ומבישה את ארוסה מול כולם!
  את השליטה המוחלטת של עמיר!
  את ההשתמשות של ג'קי בשירן!
  בדעתי הוא היה הבן אדם היחיד שם שבאמת ראוי לערכה ושלא יודח אבל כנראה שעם ישראל מעדיף אישה חסרת מעצורים שזורקת את את ארוסה בלי לחשוב שניה
  או לסבית שפשוט מחרבנת עם ספר תנ"ך,בושהההה!!!

  הוספת תגובה לתגובה

  דניאל:

  @הילה,

  אם לא שמתם לב שירן נישקה/ניצלה את ג'קי בשעת בוקר מוקדמת אחרי טיסה והורמונים פועלים היא התחילה את הנשיקה תסתכלו טוב לפני ההאשמות ובחייכם מה זה ניצל? מי שיחק אותה חולה וביקשה שהוא ישן איתה במיטה נו מה אתם ילדים קטנים עיוורים? תתעוררו
  ויגאל מסנג'ר ילדים קטנים זה בסדר? הוא לא ממש תמים ה"אבא" הזה הוא נצלן ותככן לא קטן אה כן וקנאי מגעיל.הגיע לו לעוף

  תמי:

  @הילה, אבל בכלל דיברתי על עמיר

 • טל :

  אם היה לי אמון בריאליטי, זה השלב שבו הייתי מאבד אותו. מכיוון שלא היה לי, נותר לי פשוט להודות למתמודדים שגמלו אותי גמילה מזורזת עד לשלב שבו פרשתי סופית מהצפייה הישירה ואני מסתפק בך, צפניה ובפורום. כבר הייתה נקודה בתחילת העונה שבה הייתי על הסף, אבל נשאבתי פנימה בגלל ג'קי. הגנתי עליו בחירוף נפש כי חשבתי שהוא קרן אור בעונה הזו. קרן אור עמומה אמנם, אבל עדיין קרן. כבר כמה ימים שהאופל מכסה את הבית. ואפילו לא אופל מעניין. סתם אופל בנאלי שבו חבורה של אנשים הזויים, שלא להגיד משוגעים עושים מה שמשוגעים עושים כשהם כלואים. כרגע אני כל כך בז לכולם ומתעב את כולם, כולל את ג'קי ואת יגאל שהודח, שמתאים לי לתת לקופרמן לערוך את המציאות ולהפוך אותה לשקר כלשהו שיאפשר מסחטת סימוסים מקסימלית. יאללה, ג'קי באמת עוד לא נחלב. נעמיד את כולם להדחה וניתן לפראיירים שבוע להצביע. עשן סיגריות. צחוקים מרושעים. פייד אאוט.

  הוספת תגובה לתגובה

  לולו:

  @טל, מסכימה לחלוטין. תודה לדיירים שהוכיחו לי שבאמת אין צורך בצפייה הישירה. אחרי שלוש עונות, בהן צרכתי לוריד, איי האד אינאף !
  טיפשים מטופשיםת תמונת מצב עגומה של אנשים עלובים.
  כנראה שבארץ, כמו בארץ, הדברים לעולם לא יעבדו כבשאר העולם. שכן במדינות אחרות בעולם, בהן האח הגדול רץ כבר יותר מ10 עונות, העלילה תמיד כזאת : זיונים ותככים. איכשהו על המסך אצלנו זה מצטלם כזול ומטופש מדי. האם הליהוק המוהלל של קופרמן קפץ הפעם הרבה מעבר לפופיק ? רק הזמן יגיד. בינתיים אני אסתפק בדעות החינניות של צפניה.

  הוספת תגובה לתגובה

  טל:

  @לולו, למה באמת זה מצטלם ככה ורק הולך ומידרדר זו באמת שאלה טובה. נראה לי שזה שילוב של המנטליות הישראלית עם קיבעון קופרמני לדחוף אנשים מתובנתים שיושבים על משבצות פחות או יותר קבועות ולכוון בליהוק מראש נמוך יותר מים המלח. רק שטראש פה תמיד מגיע ביחד עם צבא, דת, הברבריות (הם יקראו לזה אמיתיות)הישראלית הנפוצה ושאר ירקות. מפחיד את אנשי האח להכניס לבית אנשים אינטילגנטיים (ליאם לא נחשבת כי היא לא שפויה) שיפתחו מערכות יחסים מעניינות ובאמת ידברו אחד עם השני. אנשים שיהיו מסוגלים למשהו מעבר למשחקים למצלמות, ליקוקי תחת הדדיים, התמסכנות ומהלומות שימפנזיות על החזה. אבל אז מה ישימו בפרומואים? שיחה אחת מעניינת לא שמעתי העונה. בחיי. ואני גם לא צופה אחת כזו. ואכן, תודה לצפניה על הדגים והפוסטים שקורעים את כולם לחתיכות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליבי :

  לא ידעתי בשביל מי לסמס כל השלשה עשו לי רע, יגאל הכי פחות. אז ישבתי על הידים והתפללתי שיעיפו את ליהי – זה לא קרה! "אני נחמדה ותמימה והעמידו אותי להדחה כי מקנאים בי…" מדהים איך היא באמת מאמינה שזו המציאות אולי אתה צודק שהיא חושבת עם הואגינה… מה שיותר מדהים זה שמספיק אנשים בחוץ מאמינים בזה פשוט לא יאמן! או אולי באמת הכל מכור?

  הוספת תגובה לתגובה

  אורית:

  <\גם אי מאוד מבואסת שליהיא לא הודחה או פרידה ורק הכי פחות הפריע לי יגאל והוא הודח.
  אני חושב תשליהיא חושבת מהוגינה ולכן חושבת שמקנאים בה.
  אף אחד לא מקנא בה פשוט כל המהלכים שלה היו רעים ולא צודקים
  כמו למשל: החרם על ליאם שגם ככה אני לא מסמפטת את ליאם אבל עד חרם זה מוגזם.
  וגם הפרידה מהארוס רק מצדה ומול כל העם ומי שצופה
  בנו בעולם . בושה לאחת כזו.
  שהלבינה את פני חברה (ארוסה) ברבים,גם לגבי חברתה סיון דרור שהתקרבה לעתי ואחר"כ היא בכתה שהיא הודחה ואז היא שכבה עם עתי כזו נוכלת,קנאית, היא לא רצתה שאף אחד יתקרב לעתי הוא שלה, עד שימאס לו כמובן.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דביר :

  אחח, מה נעשה קהל המצביעים מעדיף אישה שיטחית ורכלנית שלא מהססת להעיף את טבעת האירוסין שלה חיש קל למראהו של נער תכול עיניים. השורות הדלדלו ונותרנו עם ג'קי שמתנשק לעת ערב אבל שוכח ממך למחרת. אם זה מה שבנות ישראל רוצות, אני בהחלט יכול להצהיר שאיני מבין בנות.

  הוספת תגובה לתגובה

  מוגבל השרדות:

  @דביר, וכשאחות אחת מלשינה/מטנפת על אחותה התאומה, זה אפשר להבין? אין דברים כאלה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • תמי :

  בעוונותי כי רבים, שמחתי שליהיא נשארה. גם יגאל לא ממש הפריע לי אבל מהאופציות האפשריות הוא היה בעדיפות אחרונה. למרות שהריב שלו עם ג'קי אכן קצת העלה את קרנו (כנראה רק בעיניי, אם לשפוט על פי התוצאה זה היה המסמר האחרון בארון שבנו לו מעריצי ג'קי בחוץ…)

  לגבי המנאז' – גם לי האקט שבו ג'קי נכנס למיטה של התאומות הרגיש סוטה לגמרי. הבחור לגמרי התנפח מהפרשי לחץ האוויר בין השמיים לארץ.

  וסיון הזו, כל מה שליהיא אמרה לגביה ולגבי הרגשות שלה כלפי עתי והזוגיות שלהם היה נכון. היא לא התלהבה מהעמיר הזה מהתחלה, סתם נתקעה איתו כי לפני שהספיקה להתחרט מישהי אחרת תפסה לה את עתי…

  הדחה כפולה? נשמע לי ממש מתבקש לשלוח זוג תאומות שהאבא הרוחני שלהם נטש אותן, הביתה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • האחות הגדולה :

  תעשו לי טובה, לא מסוגלת לראות יותר את יואב עם התאומות או את יואב בכלל…הגדיל המגודל הזה פשוט מזעזע לי את המסך.
  יש לי אלרגיה לאח הגדול בגללו.
  ומילה על יגאל- יפה שעה אחת קודם להדחתו, לא יכולתי לסבול את האלימות שלו (גם עם הפינטצה בגבות)…

  מבחינתי אפשר להיפטר מיואב, ליעוז, דנה (הו כן דנה) ואחת מהתאומות כדי שיהיה מעניין בבית..

  הוספת תגובה לתגובה

 • טלי :

  צפניה :( אכזבה עכשיו ברור מי ייזכה נופר שים לב שלא הראו את נופר כפי שהיא מוצגת בערוץ 20
  והיום היא הייתה מעל חצי שעה בחדר האח הגדול מה היה לה לעשות שם?
  צפניה אין לי פייבוריט ואני שוקלת להתנתק מערוץ 20 וכמוני עוד רבים ולא בגלל שיגאל היה הפייבוריט שלי אלה בדיוק כמו שאמרת יגאל היה פרח (קוץ) במדבר .
  צפניה שים לב שהורידו את השיחה בגקוזי שבה התלכלכו על יגאל .

  הוספת תגובה לתגובה

 • טלי :

  נ.ב
  צפניה אני מציעה שתישאר ער יש לי תחושה עוד מעט החבורה הולכת לרכל ולומר כמה הם "אמיתיים" בעעעעעעעע

  הוספת תגובה לתגובה

 • לולה מסטולה :

  יגאל דמות אב, פחחחח עם אבא כזה פלא שהתאומות יצאו ככה?!

  השיחה היום לפנות ערב של ליעוז עם עמיר היתה פשוט מפגן עליבות מביך. הבחור (ליעוז) חושב כניראה שהוא שנוזל מחסמבה. כל הזמן מדבר ברבים: החבורה שלנו ככה, והחבורה שלנו אחרת, לא נגלה לך סודות, ותחליט לאיזו חבורה אתה שייך.
  יאללה מטומטם, מה אתה בכיתה ג'? למה אדם לא יכול להיות אינדבידואל למען השם.

  סקופ: דנה הרגע גילתה שההוט טאב משמש כמשתנה החלופית, איזה חמים ונעים.

  סיוון קבלה שכל, כמובן שלא זכינו לצפות בערוץ 20 בשיחה המקורית שנערכה בקונכיה, אלא רק את שיחת האפטר שוק בה ניראה עמיר מנסה להתעשת וכדי לצאת גבר אומר לסיוון, "אם את לא היית מדברת איתי ראשונה אז אני גם ככה התכוונתי לדבר איתך היום שאני כבר לא מתרגש לידך"
  הכי פאתט שיש.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת :

  הדחה כפולה חברים – בעצם רומזים לנו שמשימת "התאומות" מהתחפושת היא משימה לקהל המסמסים (או לאומה של ישראל)!!! כמה נפלא ששתי תאונות הצלוליט תעופנה בצוותא…
  תחשבו על זה, גם שתיהן תפסקנה להשמין, גם איחוד מרגש עם 'אבא גגי' (תחרות ראויה למרקו ורעיון לריאליטי חדש….מחביאים את גגי והתאומות מחפשות…סוג אחר של המירוץ ל-) וגם (והכי חשוב) לא נצטרך לסבול לראות אחת מהן מקוננת ופועה, כשהשניה תודח ('בעזרת השם')…

  הוספת תגובה לתגובה

 • פחמימה ריקנית :

  נו, אז האנרגיות החיוביות שאורן זריף שלח לבית האח הגדול לא עזרו. מה חבל…

  חייבת לציין שהוא קיבל כמה נקודות קרדיט אחרי המריבה עם ג'קי וקצת מצטערת שהוא הלך

  נופר היתה ונשארת הפייבוריטית שלי. היא עוד תיקח את הגמר בהליכה. ג'קי כבר ממש לא חמוד, אפילו לא לאלה שצופים רק בערוץ 2.

  הוספת תגובה לתגובה

 • רפונזל :

  כמה הערות:
  ראשית הצגתו של יגאל כמודח השלישי במאקו יום לפני השידור ראויה להתיחסות רצינית אם היא לא נעשתה בטעות. יש לך עוד מידע בענין?

  ג׳קי: אז יש לי ערוץ 20 ואני עוקב ועדיין חולק עליך לגביו. הבחור אמנם לא משופע אינטיליגנציה אבל מלא בקסם עממי ומצחיק מאוד. אני לא נמנה על מעריציו אבל משוכנע שהוא פועל בתמימות ונטול כוונות זדון. מגיע לו מקום בגמר. כולנו נהנה.

  ולמה חבורת הזבל? אתה באמת מעדיף את מלכת הקרח דנה ואת קונגו ליאם? קשה לי להאמין. שלא לדבר על מכונות הרעש הזהות גנטית ויואב הבלתי נסבל.

  הוספת תגובה לתגובה

  אחות:

  @רפונזל,
  מסכימה ביותר !!! ג'קי מלא בקסם וכן, גם ב"חום". לדעתי מאוד מהנה לצפות בג'קי וכן, הוא לא התגלמות האינטיליגנציה אבל בהחלט ראוי לגמר. למען האמת, התאכזבתי שלא התייחסת לאלימות שבריב שבין יגאל וג'קי.. במיוחד אחרי הפוסט על פרידה והמסר החשוב שהעבירה.
  "חבורת הזבל" לא מפריעה לי כל כך. לי עוז קצת חי בסרט אבל זה לא מפריע לי כמו מלכות הקרח או יואב שהחוסר ביטחון עצמי הזה כבר נמאס על כולם.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שלבקת חוזרת לאספסת :

  אוי, איזה באסה. יגאל הטחול הלך הביתה. למי נופר תסדר עכשיו גבות? על מי התאומות יפילו את התסביך אלקטרה שלהן? מי ינבח על משתמטים עם דיסלקציה בחמש לפנות בוקר? נפלה עטרת ראשנו.
  עכשיו, במטבח המטונף, הדיירים מכינים כריכים מעל צלחות עם פנצילין. מי יעשה כלים עכשיו שיגאל הלך?
  צפניה, אני מקווה שלא הלכת לישון כי ליהיא התחפשה לוילמה פלינסטון, וג'קי הוציא דונג מהאוזן ומרח על הג'ינס.
  תהיות: נכון שלנופר יש עתיד בערוץ 24?
  תהיות אקסטרה: האם לאור הסטטוס החדש יואב מאמין שיש לו סיכוי עם סיוון?
  תהיות אקסטרה לארג': אני חושדת שהמשקפיים של יואב הם סוג של רקויזיט.

  הוספת תגובה לתגובה

 • lishkafe :

  אוי, כמה שהעונה הזו מאוסה.
  אוווווייי, כמה שהיא מאוסה. יא וולי.

  געגועיי לאלין.
  געגועיי אפילו לבובלילית.
  איזה שעמום המחץ..

  כולם הצליחו להמאיס את עצמם עלי, אין אחד ראוי.
  מעכשיו אני צופה רק כדי למסגר את הבעת ההלם והאכזבה על פניהם של אלו לכשיהיו מודחים אחד אחד.

  וקלף האס: ג'קי. אלוהים, שיעוף.
  עונג עילאי: העפתה של ליהי. אכזבתו של עתי.
  צפוי לעייפה ולא מרגש בעליל: העפתן של התאומות ודנה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • דייג שלא אוהב דגים :

  צפניה איך זה שלא כתבה כלום על דברי "החוכמה של עמיר" לפני כמה ימים ?
  אני ממש לא פמיניסט אבל הוא באמת אמר דברים שעברו את הגבול.

  במדד הטפלון סיוון כרגע מקום ראשון

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניר :

  יואב חייב לעוף. לא, אבל פשוט חייב לעוף כבר. הוא מעצבן, הוא משעמם, הוא חופר, הוא עודר, הוא חורש ונוטע יערות. אני פשוט לא יכול לסבול אותו. Talk about ליהוקים לא מבריקים של קופרמן.

  הוספת תגובה לתגובה

  לולה מסטולה:

  עכשיו זו ההזדמנות שלנו.
  התאומות או יואב, יואב או התאומות
  הממממ מפתה.
  רק חבל שלא מעיפים 3.

  הוספת תגובה לתגובה

  האחות הגדולה:

  @ניר,

  רק חבל שלא ניתן להצביע את המודח הבא …זה רק יתן אינידקציה לשנאה של הקהל לאדם ספציפי.
  איתך במחשבה להעיף את יואב.
  הוא בהחלט יכול לעבור לחברת בנייה בתור מקדח חפירה משוכלל…ומשעמם.
  יואב חייב ללכת הביתה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • עדי :

  אני לא מבין איך אתם משקיעים דקה מזמנכם לראות את הזוועה הזו

  הוספת תגובה לתגובה

  ניר:

  @עדי, אנחנו משקיעים את הזמן בצפייה בתוכנית כדי שנוכל להבין על מה צפניה כותב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליזי :

  בענין החפרנית ליאם- מקווה שהפעם היא תעוף – מענין למה ההפקה די מסתירה אותה בשבוע האחרון- האם יש להם אינטרס להשאיר אותה? כל הפילוסופיה שלה בגרוש וחוסר הבטחון שלה, והמשחק שלה מול המצלמות מאד שקוף וצבוע
  בתוך חבורת הזבל היא הכי מיותרת ואחריה שתי הטיפשות עם הדיפלומה – התאומות- קטסטרופה הפעם ההפקה ירדה לקרשים בבחירה שלה .

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיכלסקי :

  אלוהים ישמור!

  מי אלה האנשים האלה?
  איך זה יכול להיות שאין שם בן אדם אחד נורמלי?

  אני עדיין דבקה בנופר. נראה לי שיש לה את השכל הישר של חברה שלה קים.

  אף פעם לא הבנתי את טענת ה"קנאה". ברגע שמישהו טוען שלא אוהבים אותו בגלל שמקנאים בו, ברור שיש לו מודעות עצמית של גמל. למה שמישהו בעולם כולו יקנא בליהיא? יש לה כריזמה של בימבו, ביטויים של בימבו, גישה של בימבו, איפור של בימבו וסקסיות זולה מאוד של, ובכן, בימבו.

  חבורה דוחה למדי. הלוואי ששתי התאומות ילכו. לא. הלוואי שליהי. לא. הלוואי שעמיר. רגע, מה עם ג'קי?

  שידיחו את כולם!
  עונה עלובה בהחלט.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אא :

  הכי מגעילה אותי היא= דנה כמובן.
  פרצוף של מכשפה רשעית קנאית ומאוסה.
  בבקשה שתעוף מהעיניים ותחזור לחיות בסרט…
  שבוע נפלא…

  הוספת תגובה לתגובה

 • אבישי :

  מאגר

  הוספת תגובה לתגובה

 • ניר :

  כולם שם זבל!
  זהו מעכשיו אני עם יואב!
  החננות שולטיםםםםםם!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • סיגלתי :

  צפניה

  לא ברור אם אתה רציני או צוחק, לתמוך באדם מתלהם ותוקפני נראה לך הגיוני? הבן אדם ישב שם במרומי האולימפוס, תקף ללא הרף, השתמש בכוחניות איומה, התבטא בסגנון הגובל בעבריינות ומקבל לגיטימציה על כך? כן, הציבור אמר את דברו, יש דרך להגיד דברים והדרך שלו לא מקובלת בחברה מתוקנת.
  במקום לצרוח ולהתלהם אפשר להעביר מסר בצורה שקטה ומתורבתת, גם "במלחמות" המוצדקות שלו הוא הפסיד בגלל הדרך, הייתי מצפה שתראה את זה, בעצם לא, לא הייתי מצפה, זו ציפיה מוגזמת!

  הוספת תגובה לתגובה

 • משועשע בכללי :

  מבחינתי שכולם יעופו, ישאירו את עתי ונופר ויכניסו חדשים.

  צפניה, כמו בכל עונה (ולא משנה באיזו תוכנית ריאליטי), אני מגלה שאם לא הייתי קורא אותך ע"ב קבוע – ההנאה שלי לא היתה שלמה ואף לא מתקרבת לזה.

  לגבי המריבה של יגאל@ג'קי, טוב שמישהו יצא על ג'קי אבל חבל שהוא לא עשה את זה בצורה חכמה. היה יכול לעבוד טוב יותר אם היה יודע איך לעשות את זה או מתכנן מראש.

  התהיה שלי לגבי נופר, היא נצמדת לג'קי כי באמת היא נדלקה על הריטארד או שהיא עושה מהלך חכם שישאיר אותה בבית לתקופה הקרובה?

  כנ"ל המניקין AKA סיוון, האם היא הבינה שאין עליהם פוקוס כי יש כמה זוגות חדשים/בהתהוות ורצתה ליצור עניין או שבאמת היא נגד הדיעות של עמיר? כי בזמנו היא הגנה עליו ויחד עם קונגו-ליאם (אהבתי, ותודה לממציא) טענו שתל אביב מלאה בבחורות שמתמסטלות ונשארות בברים בסוף הערב עד הסוף רק כדי לתפוס את הבחורים שיקחו אותם לערב של סקס נטול. (שקלוט חפשי). תמהני.

  הוספת תגובה לתגובה

  ורושה:

  @משועשע בכללי,

  לגבי סיוון – אתה נותן לה יותר מדי קרדיט. היא לא נפרדה ממנו בגלל שתמכה או לא תמכה בו, אלא כי את המעט שהיה לה להגיד לו היא כבר אמרה ומרגע לרגע השתיקות נהיות יותר ויותר מביכות.

  הוספת תגובה לתגובה

 • גיל :

  חח הבחור עף רק בגלל שכל הצופים של האח הגדול או בו נגיד רובם הם חברה ש"ברחו" מה צבא אז בגלל זה העיפו אותו!!!!

  הוספת תגובה לתגובה

 • שוש :

  פלילי
  עמיר הוא ***
  כל כך קוויתי שמשטרת ישראל תגיע לבית האח הגדול
  ותיקח אותו משם באזיקים לחקירה אחריי שהודה בפניי המצלמות שהוא עוזר או לפחות לא מונע מגברים לאנוס נשים.
  גם האמירה שלו לקחת אישה לדפוק לה את הראש בקיר ואחריי זה לאנוס אותה לא ממש משאיר הרבה מקום להבין
  מי האדם שיש מי שמסמס עבורו.
  כן זה גם אומר עליכם משהו .
  אז זה לא משנה מי מנשק את מי
  מי מזיין את מי
  אני רוצה שה*** הזה יצא מהבית…..ע כ ש י ו

  ***

  צפניה: בואו נשמור את הכינויים למקומות אחרים. הוצאת דיבה וכו'.

  הוספת תגובה לתגובה

 • שוש :

  צפניה יקירי
  מבינה שאתה מפחד מהוצאת דיבה ובטח לא הייתי רוצה לראות אותך מסתבך בכל דבר שהוא.
  אבל כן הייתי מצפה ממך או כל גורם שהוא להגיב על הדברים שאמר עמיר כי אני לא המצאתי מראשי דבר .
  אתה יודע הכל נאמר שחור על גבי מצלמה
  ומכיוון שאתה מתבטא בצורה כל כך רהוטה וגם בוגרת
  אני מצפה שתהייה מסוגל להביע את סלידתך מאמירות מסוג זה.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @שוש, הבעתי את סלידתי כבר לאחר שהאמירה נאמרה. בעיניי אגב, הרבה יותר חמור לסלוח לג'קי על ההטרדות המיניות כי הוא לכאורה לא מודע למעשיו. עמיר כן מודע להתבטאות והתנצל מספר פעמים. בפעם האחרונה שבדקתי, זה לא נגד החוק להתבטא באופן מסוים ואז להתנצל שוב ושוב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אלי :

  אני לא מבין מה עם ישראל רוצה מג'קי זהו האדם הוא בא מאהבה נטו הלוואי וכולנו היינו כאלה במקום להילחם אחד בשני לגביי יגאל יש לי רק דבר אחד לומר מחנך תהיה בבית שלך כי זוהי משפחתך עלייך ללמוד לקבל את האחר למרות דעותייך האישיים ויש צדק הרבה בדברייך אך תרסן עצמך לפני שאתה בא לתקן את העולם תעשה אצלך קודם בדק בית.העימות עם ג'קי היה מיותר לחלוטין נראה אותך חוזר מחו"ל לא שמח אז הוא צחק אז מה בשביל זה להיתנפל בגלל נשיקה עם שירן היא מספיק הייתה מבוגרת בשביל להתנשק איתו ולהכריז על אהבתה שתלמד להתמודד לבד רק כך היא תסיר את הילדותיות שלה.
  אין היום אחד שמגיע לו לזכות מלבד ג'קי הוא אמיתי ואוהב את כולם כן ירבו.

  הוספת תגובה לתגובה

  משה:

  @אלי, פסיקים? נקודות? משהו?

  הוספת תגובה לתגובה

 • ענת :

  מה יש לכם מנופר? אלוהים שתשמור! היא הפיבוריטית שלכם?
  ברירת המחדל שלכם?
  עלתה על הגב של ג'קי ותגיע איתו לגמר רחמנא ליצלן. היא מזכירה לי את אלין קפקפית ההוויאנס שרכבה על הגב של אלירז לגמר. מחקה את "עינב" הבובללית הארכי ערסית ובהצלחה יתרה… עאלק "אמיתית" שההפקה משום מה מריצה לגמר ביחד עם ג'קי…לג'קי יש לפחות חן מטומטם ..לא פלא שהפריחה משלבת ידיים עם פרידה .

  הוספת תגובה לתגובה

 • כמה קנאיות :

  כמה מקנאות כאן בנופר יאללה חחח אין פרגון כאן בין הנשים.
  אבל מה אכפת לנופר היא גם יפה וגם חמודה וגם אמיתית תמשיכו לקנות (אממ אמ מ ענת) ^^

  הוספת תגובה לתגובה

 • ליהיא נשארה ? :O :

  איך היא נשארה? יש לה מבטא מעצבן והיא חושבת שעתי בכלל שם עליה.
  היא רק לא יודעת שברגע שעתי ייצא מבית האח הוא כבר לא יזכור מי זאת ליהיא ומי זאת סיוון.
  ובטח ליהיא שנראת כמו בת 45 לגיל שלה. עצוב שהיא נסתה לעשות חרם על ליאם והיא עוד חושבת שהדיירים הצביעו לה כי הם מקנאים לה, עשית את עתי דוגמן השנה. מאיפה הבאתם את אותה? שתחזור ליסודי תשלים קצת את מה שפספסתה. (והיא פספסתה הרבה כן?)

  הוספת תגובה לתגובה

 • גן החשמל :

  יגאל דמות מעניינת וחבל שעזב. מצד אחד מטרוסקסואל שהחלום שלו להיות איציק זוהר עם פה ג'ורה. מצד שני יש לו ערכים שאפשר להזדהות איתם והוא גם לא פחד להגיד אותם (להשמיע את קולו של הארוס של ליהיא שנמצא בבית ומגדל קרניים, לא לאפשר לאמיר לתפוס תחת על הילדים שבבית, לשמור על התאומות).

  דווקא ליהיא מיצתה את הפוטנציאל שלה ברגע שמומש הרומן עם עתי. אם הייתה הולכת אז עתי היה מתפנה לבנות אחרות.

  בשים לב לזמן שנתנו ליגאל בפרק נראה שההנהלה ניסתה לשמור עליו ולגרום להדחה של ליהיא אבל לא הצליחה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיק :

  תזכרו טוב מה שכתוב כאן -
  בהדחה הכפולה יואב AKA יואש ושירן הולכים הביתה (למרות שאני מקווה שליהיא תלך)

  הוספת תגובה לתגובה

 • אליאור :

  י'חתיכת קנאי מטומטם, ג'קי הוא אחלה של בנאדם והוא לא היה בצבא בגלל בעיות בבית. יגאל תפס תחת על כולם שמה כי כנראה ככה זה מי שנוסע על מרצדס
  תדייק במילים שלך פעם הבאה

  הוספת תגובה לתגובה

 • משה :

  לדעתי צריך לשדר את התוכנית בין 5 בצהרים ל 6 בערב בערוץ הילדים.
  הרמה כל כך נמוכה של גקי שרק לערוץ הילדים הוא מתאים,
  נמאסתם לבזבז לנו את הזמן —

  לדעתי צריך להפסיק לסמס על מנת לגרום להם להפסדים כדי שלא נראה יותר גם את שני הליצנים המסכנים (אסי+ארז טל)

  מגיע לנו קצת יותר -רמה הרבה יותר טובה בטלויזיה.

  הוספת תגובה לתגובה

  רייד:

  @משה, שיישמרנו האלוהים/טבע/כוח עליון/אישה שחורה וגדולה מג'קי בערוץ הילדים. לא מספיקים לך ציונים שלילים במיצ"ב?

  התוכנית בשבוע שעבר בכלל גרמה לי לחשוב שג'קי שתול של ההפקה (כי אין על תאוריות קשר). זה שהוא משחק אותה טמבל, ידוע ממזמן, אבל הוא הגזים במשחק: הייתה איזו סיטואציה, לפני הכניסה המחודשת, בה הוא ישב רכון וחיכה שייפנו אליו. הוא לא ידע שהוא משודר בריבוע קטן מימין. איך שאמרו לו שהולכים לעבור אליו הוא שקע אחורנית בספה וכשארז פנה אליו, הוא שיחק אותה מתעורר/לא מפוקס/ סטלן חמוד. אותנטי עלאק.
  תקראו לי קטנוני אבל אני לא סובל את הקקה הקטן. נופר דווקא מקסימה. פלא שהיא לא בעיניין?

  הוספת תגובה לתגובה

  משה:

  @משה, זה משה אחר. ככה יפה לגזול ניק?

  הוספת תגובה לתגובה

 • מודרניסטית מובהקת :

  טוב. כמתעבת ריאלטי מושבעת, לא אגיד שאני בקיאה ושופעת ידע בכל הקשור לתוכנית הזו. אבל אינני יכולה לעצום את עיניי בכל פעם כשמדליקים בסלון את המכשיר האובר טכנולוגי הזה. יצא לי להסתכל פעמים ספורות. ומהמעט, הבנתי הרבה.
  ראשית, הדחתו של יורם, הבחור הכ"כ נחמד וסימפטי הזה. איך? איך נוצר מצב כזה? הייתי בטוחה שרוב העם היהודי לפחות, מצא הרבה במשותף עם מה שהמתנחל הנחמד הזה הביא. אבל לא. ועזבו ימין ושמאל, נסו שלא לחתור לשם. כנראה שככה זה כשהדור האינטליגנטי שהיה, הומר לדור אנאלפאביתי. הטמבלים הזחוחים העדיפו להשאיר את זו שמחצה ברוב אגרסיביותה את המשפט: "הזכות לכבוד והחובה לכבד", ואימצה לעצמה את: "הזכות לכבוד והחובה לזלזל". הלא היא, ספק – היא, פרידה. מעוררת בי סלידה בצורה שלא אתאר כאן.
  יורם, הבחור הענו, השלו, המתוחכם, זה שאוהב את המולדת יותר מכל אחד אחר שם ועוד ועוד – הודח. אמור לי את מי הדחת, אמור לך מי אתה.

  אתמול נשבר עוד שיא. יגאל, שאמר את מה שעל ליבו, וכן, בפרהסיה, מה שאף אחד אחר לא היה מסוגל לעשות – הודח. והנה האמת שלי: כל מה שהבחורצ'יק הזה אמר, לא הומצא, הוא אמר אמת, אבל אמר אותה בקול רם. עד שהוחרם.

  אז אתם מעדיפים את הבלונדה המזוייפת, זו שבכל יום עוברת על איסור אחר מעשרת הדיברות.
  או את האגרסיבית, זו שמדברת בקול רם, אבל מדברת שטויות שהיה עדיף שלא תאמרנה בכלל.
  ג'קי. אני צוחקת. "איזה חמוד", "איזה אותנטי". ואני אומרת: איזה טמבל. הוא לא מצחיק אותי, ההיפך הוא הנכון. אה, והגיחוך שלי בהתחלה היה מכוון לאלו שאוהדים אותו. מה הוא מציג? מה הוא מביא? אותנטי? הייתי מעדיפה אותו צבוע. למרות שגם אם ינסה לצבוע עצמו בצבע אחר – הכישלון צפוי מראש. לכן, אם כבר צבע, אתפלל שיהיה שקוף במלאי.

  נכון, כל אחד באשר הוא. אינני יכולה לומר לכם מה לאהוב ומה לא, אבל אני רק אוכל לבקש, אל תפתיעו אותי עוד יותר. אם נשאר שם מישהו מתוק, מישהו שאינו מעורר את זעמי, זה הנמוך קומה – אם לדבר פוליטקלי קורקט. הוא גדול מהחיים. אני מחבבת אותו. תנו לו צ'אנס!

  הוספת תגובה לתגובה

  משועשע בכללי:

  @מודרניסטית מובהקת, פארודיה על מה זה? אין מצב שאת אמיתית.

  הוספת תגובה לתגובה

  מודרניסטית מובהקת:

  פארודיה על כל הבולשיט שלשמו התכנסנו כאן.
  ולמה לא אמיתית? בוא תצבוט אותי. אני כן, ועוד איך :)

  הוספת תגובה לתגובה

  מטאמורפוז:

  חבל"ז
  במקרה עברתי בסלון והיה פתוח.

  משעשע

  הוספת תגובה לתגובה

  מודרניסטית מובהקת:

  @מטאמורפוז,

  תסכים איתי שאין מה לעשות. ברירת מחדל. זו מציאות שנקלעים אליה גם מבלי שרוצים. בחיי, המרצה שלי פותחת את הבוקר עם התוכנית הזו. ולי אין שמץ. אני מרגישה המטומטמת היחידה בכיתה שאין לה מושג על מה מדברים, לכן העונה החלטתי להסתכל. אבל נראה לי שזה הספיק לי.

  רייד:

  @מודרניסטית מובהקת, קלטת טוב את הגמד ואת העילג. גם את הבימבו, אבל טכנית היא לא באמת יכולה לעבור על כל עשרת הדיברות. בעניין המתנחל, את לא בכיוון, הוא קקה על שתיים. ופרידה, נשמה גדולה שכמותה, בהמה בהמה אבל אחלה גבר!

  הוספת תגובה לתגובה

  מודרניסטית מובהקת:

  @רייד,

  גם אתה קנית את הסצינה שבעלת התספורת הזהה ב'לפני' וגם ב'אחרי' ביימה בכדי לצאת סופרוומן? אז נכון שההוא התבטא בצורה מחליאה, והבהמה, כפי שאתה כינת אותה שם, חכמה. ראתה בתקרית הזו את ההזדמנות להקיא את כל הפמניזם שלה, 'קפצה' עליה. כמובן. היא תעשה הכל על מנת להציל את התחת הגדול שלה מהדחה.

  הבטחתי לעצמי שלא אצפה בזה יותר. לבל אהפך כמותם. אני לא מאמינה שאני בכלל דנה על תוכנית ריאלטי.

  הוספת תגובה לתגובה

 • מיס אן טרופי :

  צפניה, אני עוקבת אחריך כבר די הרבה זמן (אחרי הפוסטים שלך, כמובן, אני לא סטוקרית) ומתענגת, הייתי צופה בערוץ 20 אבל התינוק שלי מתחיל לבכות כל פעם שהתאומות שרות וכולנו יודעים באיזה תכיפות זה קורה, אז תודה לך שאתה חוסך ממני את הסטרס הזה.
  כפי שניתן להסיק מהניק שלי, אני לא באמת מחבבת שם אף אחד, אולי קצת את נופר כי בניגוד לג'קי (שנחשב למצחיק) ולליעוז (שנחשב למצחיק בעיני עצמו) היא באמת מצחיקה, אבל מי שבאמת חייב לעוף זה יואב.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אל אל קול שין :

  איזה אפס יואב מאור.
  אפילו ג'קי מצליח לקחת ממנו את הבחורה.

  הוספת תגובה לתגובה

  גן החשמל:

  אני חושב שזאת לא אותה תאומה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • בן :

  נשבר הזיין מכל הפוליטקלי קורט פה
  תל אביב מלאה בשרמוטות שמשתכרות בברים,כדי שמישהוא יאסוף אותן הסוף הלילה,יהודי או ערבי,לא כל עך משנה

  הוספת תגובה לתגובה

 • א :

  צפניה, איזו אכזבה מקולט ניואנסים כמוך….

  יגאל היה ההדחה האפשרית היחידה, פצצת שיעמום עילגת, טרחן, חסר ביטחון ובעיקר נודניק משעמם ת'תחת. כל הדחה אחרת (פרידה הסייקו, ליהיא המזדיינת) היתה אכזבה עצומה לצופים.
  אפשר היה לשמוע את אנחת הרווחה של העולם כולו כשהוכרז על יגאל כמודח, ותודה למסמסים על החלטה נבונה.

  אתה אולי נהנית ממנו, אבל נראה לי שזו סטייה לגמרי פרטית שלך.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.