ראשי » האח הגדול, קשת

חמוסי לילה 281210

28 בדצמבר 2010 | | 11 תגובות | מאת

21:00

במעגל עם דנה רון
החצר סגורה אז כל הדיירים מתקרצצים בסלון. דנה דואגת ל-15 מאיות התהילה שלה אחרי שתודח מהתוכנית ומתחילה סשן שיחות מטרחן: כל דייר יענה לשאלות ויספר כיצד מרגיש. כשליהיא מתחילה לדבר עוברים לאקווריום. היא מגיעה ליורם ואומרת לו שהוא גם צריך להתחשב בפרידה (למרות שבינינו, יהיה הרבה יותר קל אם פרידה תיקח לפני השינה כפית שמן זית ומיץ לימון/תרתיח שזיפים במים רותחים). יורם מצידו טוען שזה לא חברי מצד פרידה להתעלל בו ולהכניס את התנ"ך לשירותים (גאד, הם עדיין מתעסקים בזה) ושלא מדובר בעניין דתי. נופר אומרת ליורם שהוא הופך כל דבר להצגה עבור המצלמות ויורם אומר שהוא בכלל לא ידע שיש מצלמות בבית. נו שיט. הוא אומר לכולם שהוא "רוצה להישאר ואשמח ללכת" ומתעקש שבגמר יהיו 6 דיירים, כלומר, "ארצה להיות בסוף עם חמישה חברים".

אנונימוס
תורה של סיון אברהמי מגיע ודנה מודה שאין לה ממש מה לשאול אותה כי היא מעניינת כמו בול עץ ביער גשם. סיון אומרת שעוברים עליה הרבה דברים בבית ובמילותיה: "עוברים עלי המון דברים". כן, טוב. הדיירים מדברים על התכונות של סיון וחושפים שהיא לא אוכלת את העור מעצמות העוף בניגוד למנהגה בבית האמיתי. כולם המומים ומעודדים את סיון לאכול את העור מעצמות העוף. סיון מסמיקה. היא מרגישה שרובד נוסף שלה נחשף.

מנזר השתקנים
מי שיושב ליד סיון זה עמיר ודנה מתעלקת עליו. היא רוצה שיסביר לדיירי הבית מה מקור הכפייתיות והשתלטנות שלו. כצפוי, עמיר משתלט על הנושא ולוקח את התשובה שלו למחוזות רחוקים רחוקים. הוא מתחיל לספר עד כמה הוא אוהב כל דייר ואלוהים אדירים זה כל כך משעמם ונמשך 22 דקות ארוכות. ובעצם, מה הפלא. עמיר לא ממהר לשום מקום. יש לו את כל הזמן שבעולם. חדי העין בטח שמו לב לטבעת השחורה עם לוגו בית סלבטורה שמעטרת את אצבעותיו. בזכות הטבעת הוא יכול להסתובב באור השמש ולחיות לנצח.

חמש פרסומות וחזרנו
כל הדיירים מותשים אחרי הנאום של עמיר והם מחליטים להפסיק את הסשן כדי לעשן. נותרו רק שני דיירים שלא תוחקרו למוות: אלעד וליאם. ברקע אפשר לראות את הדיירים מצטמררים כשהם קולטים שליאם עדיין לא דיברה. היא מצידה ניגשת לסיון ואומרת לה שרצתה לשאול אותה מדוע היא חסרת בטחון למרות המראה החיצוני שלה. סיון מתחילה לבכות וליאם מסבירה שחוסר הבטחון שלה מוזר כי לכאורה לסיון אין סיבה להיות חסרת בטחון. לליאם הרביצו עם חגורה (!) ולכן היא חסרת בטחון. אני עדיין בהלם שהמצלמה לא זפזפה.

22:00

נשימות מיותרות
יורם ועמיר מעשנים. הם משוחחים על אלכוהול. מוקדם יותר יורם הכין אלכוהול לדיירי הבית וכעת הוא מסביר לעמיר איך מכינים, כמה ליטרים זה ליטר, כמה כוסות זה בקבוק וכמה משעמם אדם אחד יכול להיות. נופר מצטרפת לשיחה. סתם, לא באמת. היא פשוט מגיעה גם לעשן ועמיר אומר לה שלפעמים צריך לשתוק ולא להגיד את מה שחושבים גם אם מרגישים צורך. היא כמובן לא מסכימה איתו והם מתווכחים. ידעתם שדניאל בדינגפילד בארץ? איזה כיף! מי בא להופעה?

11 תגובות »

 • עדי :

  טבעת של בית סלבטורה !!!!
  LOL צחקתי עם עצמי עכשיו דקה
  משום מה אפילו הדג מעניין אותי יותר מסיון אברהמי

  הוספת תגובה לתגובה

 • טל :

  כיף שהחמוסים חזרו. היה מצחיק. תמיד חיבבתי חמוסים. אני חייב להודות שהרגש לא הדדי. בכל מקרה… נאום חצי השעה של עמיר אותי דווקא עניין. לא בגלל שהוא היה מעניין לכשלעצמו, אלא בגלל שדי מדהים לראות חצי בנאדם חצי זיקית שמצליח ללקק כל חור תחת בחדר מבלי לזוז מהמקום. הבנאדם כל כך מאוהב בעצמו, בבגרות המדומה שלו ובשיגולי השכל שיוצאים לו מהפה שהוא יכול להמשיך שעות ככה. בנס יצאנו רק עם חצי שעה. מישהו בפורום תפוז כתב שעמיר הוא פוליטיקאי. זה נראה לי די קולע. זה אדם שיגיד הכל כדי לשכנע את הבוחרים (צופים+ דיירים) שהוא אמא תרזה. רק היו חסרים כינורות ברקע (אולי יוסיפו מחר בשידור) כשהמציאות היא כמובן שהוא בבון משודרג. משהו בכיוון של ערס 2.0- אלים, טיפש, כריזמטי. זכר אלפא טיפוסי בכלוב בספארי. הוא לא יזכה (טפו טפו טפו) אבל ההפקה חייבת אותו בסביבה עוד הרבה זמן כי לטוב ובעיקר לרע הוא דומיננטי. לכן היא מתמגנטת עליו ב-80 אחוז מהזמן ומנסה להוציא אותו כל כך טוב. שיהיה להם בהצלחה עם זה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אמיר FC :

  שרדתי את כל החפירות של עמיר כי חיכיתי לשאלה של ליאם. כנראה שזה כבר לא יקרה

  הוספת תגובה לתגובה

 • 24/7 :

  כעת סשן נביחות – רגע טלווזיוני נדיר

  הוספת תגובה לתגובה

 • מטאמורפוז :

  יאיי – חמוסי לילה
  מדוע אין כל לילה?
  שמעתי שאתמול היה סקס. שמעתי, נו זה היה האייטם היחידי בחדשות היום. האמת, לא כזה מעניין.

  "כולם המומים ומעודדים את סיון לאכול את העור מעצמות העוף. סיון מסמיקה. היא מרגישה שרובד נוסף שלה נחשף."
  אחחח – מעולה. למיסגור.

  הוספת תגובה לתגובה

  צפניה:

  @מטאמורפוז, החמוסים מגיחים מהמחילה ארבעה לילות בשבוע (ראשון, שני, שלישי וחמישי). ברביעי ובשבת יש פוסט על המשדר ובשישי אני מניח תפילין ומעלה פוסט בכניסת השבת.

  הוספת תגובה לתגובה

 • Tweets that mention צפניה 10 » חמוסי לילה 281210 -- Topsy.com :

  [...] This post was mentioned on Twitter by Aviad Kidron. Aviad Kidron said: סיון מודה שהיא לא אוכלת את העור מעצמות העוף וזהותו האמיתית של עמיר נחשפת. אירועי הערב בבית האח הגדול: http://bit.ly/hYLMgk [...]

 • lishkafe :

  די, ליעוז לוקח. גם מצחיק, גם מספר סיפורים מאלף, גם לא חופר וגם בנאדם אמיתי. מפתיע משהו. האיש רחוק מלהיות סתם סטלן. הוא חכם גדול, ושוב אני אומרת לכם- ליעוז לוקח.

  בברכת שלשולים בלתי פוסקים לפרידה.

  הוספת תגובה לתגובה

 • אחת שיודעת :

  שמתם לב שיורם הדוחה (האיש לא מתקלח!!), אשר ניכס לעצמו את ספר התנ"ך ומציג עצמו כנציג היהדות הבלעדי בבית – כל כך דתי עד שאכל פיצה עם גבינה אחרי שאכל כנפי עוף…. מה קרה? דיני כשרות כבר לא אין ביהדות?

  הוספת תגובה לתגובה

 • תמי :

  צפניוש אתה לא מפסיק להצחיק. הקטנות שלך גדולות!
  וברוח סיון ד. – likeוש

  הוספת תגובה לתגובה

 • יורם יפרח :

  חבל שלא תיחקרו את ליאם זה היה מאוד מעניין כניראה שבהפקה ביקשו לא לתחקר אותה כי רק פסיכולוג יכול עליה.
  בהי ממש ילדה מתוסבכת עד לראש אני לא מבין איך היא ניכנסה ביכלל לאח הגדול היא צריכה עזרה מסכנה.

  הוספת תגובה לתגובה

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.