ראשי » yes, שוט של אהבה

שוט של טראש

10 באוגוסט 2008 | | תגובה אחת | מאת

זה לקח זמן אבל רק בוויקאנד הזה השלמתי את "שוט של אהבה עם טילה טקילה".

בגדול, יש לי בעיה עם כתיבת פוסטים על תוכניות שמאוד מסקרן אותי לדעת כיצד ייגמרו. הבעיה היא המספיילרים המעיקים שממש נהנים להרוס לחובבי הטלוויזיה. בקטן, הייתי קצת עמוס החודש ורק בסופ"ש הזה עשיתי מרתון, אז הכל הסתדר.

אחרי צפייה בתוכנית הנ"ל אני מרגיש מטונף. פשוט מטונף. אני מרגיש שאני חייב להיכנס למקלחת ולשטוף מעצמי את הטינופת.

טילה, זונת אינטרנט שחושבת שהיא כוכבת רוק, חיפשה אהבה עם 16 גברים ועם 16 נשים, יען כי טילה היא דו מינית. וואטאבר. טילה יכולה לטעון עד מחר שהיא נמשכת לשני המינים, טילה בעיקר נמשכת לעצמה וחס וחלילה שמישהו אחר בסביבתה יחשוב ולו לרגע אחד על כל דבר אחר שהוא לא טילה.

כבר ציינתי שמדובר בטינופת?

אם "טעם האהבה" ו"אני אוהב את ניו יורק" (שגם עונתה ה-2 מצטברת לי יפה יפה ביסמקס ותזכה לטיפול בקרוב) הן טינופת שחורה. "שוט של אהבה" היא טינופת אמריקנית. היא לא טינופת לבנה כי טילה רחוקה מלהיות לבנה. "שוט של אהבה" בעיקר מראה שכל אחד בארה"ב יכול לקבל כמה דקות של תהילה אם הוא מספיק מטונף (וד"ש למשה, מלצר חולון ולמרינה, ישבן איפשהו שדואגים לייבא את הטינופת גם לכאן).

ואין בזה שום דבר רע. בטינופת הכוונה. כל עוד זוכרים שמדובר בטינופת מהנה, כיף להתפלש בה ולתהות האם סטטיסטית זה הגיוני שלאף אחד מהמשתתפים אין הרפס בזמן שכולם מתנשקים אחד עם השני שם.

"שוט של אהבה" הייתה מהנה. לעיתים (קרובות?) מביכה, אבל בעיקר מהנה. אין כמו לראות חבורה של לסביות וסטרייטים מנסים לאכול פין ואשכים של שור ו/או בוהים בהלם כשטילה מעניקה לסבתם לפדאנס זנותי במיוחד.

והיי, יש עונה 2! כנראה שטילה בחרה במתמודד הלא נכון (ידעתי שהיא הייתה צריכה לבחור באמנדה המושי-מושלמת. ולא, דני לא בשבילה. שתלך לכבות שריפות בחור בו היא גרה).

(ומי בכלל קורא לבת שלו "טילה" לכל הרוחות?)

(תשובה: הורים שנוטשים את בתם בגיל 11 ומפקירים אותה לחסדי האינטרנט)

עדכון: קארמה היא אכן כלבה. איכשהו במהלך קריאה רגילה באינטרנט הצלחתי להיחשף לסוף העונה ה-2 של "שוט של אהבה". סעמק.

תגובה אחת »

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.