ראשי » HOT, yes, האח הגדול, קשת

ערוץ 20: העוקץ

30 בנובמבר 2010 | | אין תגובות | מאת

ארבעה ימים למנייאק.

רוצים לפנק את המשפחה ולהזמין את ערוץ 20? מתים להכניס בהפוכה למישהו שאתם ממש לא סובלים? חברת yes מאפשרת לכם להגשים חלום.

התלבטתי קשות לגבי הזמנת ערוץ 20. בסוף החלטתי ללכת על yes. הטיעון שהכריע את הכף היה טיעון שהגיע ממבקר טלוויזיה אחר: מה יקרה אם יפרוץ ריב נוראי בבית האח הגדול בזמן שאתקלח? בעזרת היסמקס אוכל להריץ לאחור ולצפות בהתקוטטות.

אז התקשרתי ל-yes והזמנתי את הערוץ באמצעות המענה האוטומטי. לא באמצעות נציג.

מה הייתי צריך כדי להזמין את הערוץ? את מספר תעודת הזהות שלי ואת מספר הטלפון עליו רשום המנוי. זהו. לא צריך ארבע ספרות אחרונות של כרטיס אשראי. לא צריך עוד מידע מזהה. כל מה שצריך זה מספר טלפון ומספר תעודת זהות. שני אמצעי זיהוי שאפשר למצוא ממש בקלות אונליין. המסקנה פשוטה: אפשר לדחוף לאנשים חיוב של 14 ש"ח בחודש אם ממש רוצים.

החלטתי להמשיך לשירות הלקוחות. שאלתי את הנציגה אם הזמנת הערוץ נקלטה למרות שהתקשרתי ממספר טלפון אחר. היא טענה שכן כי ברגע שהקשתי את מספר הטלפון של המנוי, המערכת זיהתה אותי. תהיתי לגבי אמצעי זיהוי נוסף והיא השיבה שאת ארבע הספרות האחרונות של כרטיס האשראי מוסרים רק בשיחה עם נציג שירות.

הרמתי טלפון ל-HOT. רציתי לבדוק כיצד המענה הקולי האוטומטי שלה עובד. בפעם הראשונה טען המענה הקולי שהקשתי אפשרות שגויה. בפעם השניה, אחרי עשר דקות, המענה הקולי הפתיע וסיפר שבעקבות תקלה במערכות HOT אין אפשרות לבצע את ההזמנה בדרך בה רציתי.

כאמור, ארבעה ימים למנייאק.

לעמוד הלא רשמי המחתרתי של האח הגדול 3 בפייסבוק

הוספת תגובה

הוסף את תגובתך למטה או שלח טראקבק מאתרך. תוכל גם להרשם לעדכון על התגובות באמצעות RSS.

אני רוצה לקבל עדכונים במייל על תגובות לפוסט. ניתן גם להרשם לעדכונים מבלי להוסיף תגובה.